PDA

View Full Version : Разликата м/у приятел и гадже?



just_a_girl_z
10-22-2007, 13:08
днес гледах много хубав филм с Хю Грант и в него едно момченце му зададе мн интересен въпрос, който и аз ви задавам: "Къде е разликата между приятел от срещуположния пол и гадже?". мен ме накара да се замисля :) помислете и вие и ако искате отогорете :)




Редактирано от:ЦвЕтИт0-7-ма т.! :wink:

xXxScreamxXx
10-22-2007, 13:14
Mi spored men ima razlika mejdy dvete ponqtiq az imam pove4e priqteli ot drygiq pol no ne ozna4ava 4e sa mi gadjeta . Nzz za6to ama se 4yvstvam po dobre v kompaniq v koqto preobadavat mom4eta
ta mis1lta mi be6e 4e ima razlika i to golqma :wink:

Sweet__Dream
10-22-2007, 13:16
Priqtelstvoto moje da zavur6i s lubov,NO lubovta s priqtelstvo NIkOgA [-X Tam e razlikata spored men.Rqdko moje da ima samo priqtelstvo mejdu mom4e i momi4e,NO ako ima bravooooo..... \:D/ :wink:

icetrax
10-22-2007, 13:18
На тази възраст отговора си е личен за всеки. И повечето двойки най-добър приятел с най-добрата си приятелка минават през етапа интимни партньори, след "интимната таздяла" или приятелството им става 2 пъти по близко, или в края на връзката си се скарват за.. неопределен период от време. :)

Пожелавам първия вариант. O:)

bengi
10-22-2007, 13:31
гаджетата се сменят ,а приятелите са за цял живот!Приятеля те познава,разбира...а на гаджето показваш друга част от себе си.. :-D

ThePowerOfLove
10-22-2007, 13:34
Разликата е,че с приятеля не се целуваш :roll: \:D/

sladku_bebzi
10-22-2007, 13:40
Обичаш ги по различен начин!

desidala
10-22-2007, 13:40
Приятеля остава за цял живот, докато гаджетата се сменят.

DeVoi4eTo
10-22-2007, 13:51
Някой беше написал "обичаш ги по различен начин" Това е точно така...аз си имам най добър приятел обаче на него никога не мога да погледна по начина по който гледам на гаджето ми...като се замисля никога не бих правила секс с него..а знам че и той с мен също.На гаджето не можеш да кажеш "леле виж тоя пич адския е" а на приятеля си...защо не :) Аз лично намирам огромна разлика м/у гаджето ми и най-добрия ми приятел...друг въпрос е ако някой твърди че интимната му половинка му е най-добър приятел,но това е възможно само ако преди това са били приятели..а не са станали по време на връзката си...много писах и нищо не казах :D
карай да живее любовта :-({|=

Blestq6ta
10-22-2007, 13:57
Разликата е,че с приятеля не се целуваш :roll: \:D/

И други работи не правиш... :-D

AliceSw
10-22-2007, 14:03
с единия се чукаш, с другия не :lol:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-22-2007, 14:25
Mi spored men ima razlika mejdy dvete ponqtiq az imam pove4e priqteli ot drygiq pol no ne ozna4ava 4e sa mi gadjeta . Nzz za6to ama se 4yvstvam po dobre v kompaniq v koqto preobadavat mom4eta
ta mis1lta mi be6e 4e ima razlika i to golqma :wink:

+1

HePeAJIeH
10-22-2007, 15:02
с единия се чукаш, с другия не



Кратко ясно и точно =D>

Seducti0n
10-22-2007, 15:07
Границата е доста тънка и лесно може да бъде премината.В повечето случаи и на двамата споделяш твърде лични неща и от двамата получаш помощ,подкрепа,разбирателс тво и ти отвръшаш със същото,разбира се.На гаджето обаче се отдаваш напълно,както физически,така и психически.За теб даденото момче/момиче,олицетворява целият свят и без него/нея не би могъл да си представиш живота. :wink:

sexy_for_you
10-22-2007, 15:30
Границата е доста тънка и лесно може да бъде премината.В повечето случаи и на двамата споделяш твърде лични неща и от двамата получаш помощ,подкрепа,разбирателс тво и ти отвръшаш със същото,разбира се.На гаджето обаче се отдаваш напълно,както физически,така и психически.За теб даденото момче/момиче,олицетворява целият свят и без него/нея не би могъл да си представиш живота. :wink:


Няма какво да допълня.