PDA

View Full Version : Search



GLeZoRanA
10-22-2007, 18:39
Така по няква случайност някой да знае къде в София или Варна мога да намеря такава значка ->
http://img229.imageshack.us/img229/5343/nsdapoe2.jpg 8-[ [-o<

icetrax
10-22-2007, 18:59
Ръчна изработка ако питаш мен, някой златар би ти го гравирал в/у нещо :Р .. с/у съответната сума разбира се ;)

bulgarche
10-22-2007, 19:47
Виж тези двете. Защо ти е такава значка? Да не би да има рожденник след 8 дена и това да му е подаръка? :-D
Има по-яка такава значка, без NSDAP и венеца. 4 $ мисля че беше 8)
http://www.soldiers.es/images/NS-281.gif
http://www.soldiers.es/images/NS-28.gif

loyal_88
10-22-2007, 19:53
ще си раздаваме шамари... :x

но такава значка може да намериш при търгашите пред Ал. Невски... Дам, един приятел си беше взел същата значка от там, но бая солено му излезе...

bulgarche
10-22-2007, 20:05
Тъкмо си мислех че ще се посмея на този който каже че пред Невски има :? Пък то имало, но даже не искам и да ги виждам к'ви измишльотини ще са.

bulgarche
10-22-2007, 20:24
Ексо, защо всеки път се караш на адашката си като прави хубави работи :?: ;-) :mrgreen:
И тез значки от пред Александър Невски поне добра изработка ли са или...по-скоро наподобяват висулчиците по метълските магазини :lol:

HenriLloyd
10-23-2007, 09:50
ще разпитам из варна аз да видим тук и там но тука само пънкари има не вярвам да има такива неща но да видим :?

GLeZoRanA
10-23-2007, 12:23
ще си раздаваме шамари... :x
С кой и защо?
Аз съм Българче .. къв рожденник кой има РД скоро 8-[ а и искам значката да е с венеца и NSDAP :)

bulgarche
10-23-2007, 21:33
Аз съм Българче .. къв рожденник кой има РД скоро 8-[ [/color][/i][/b]
Да речем че И АЗ ИМАМ РОЖДЕН ДЕН, точно тогава ;) На път за там мини ми остави и моя подарък ;)

ABSOLUTme
10-23-2007, 22:01
Аз съм Българче .. къв рожденник кой има РД скоро 8-[ [/color][/i][/b]
Да речем че И АЗ ИМАМ РОЖДЕН ДЕН, точно тогава ;) На път за там мини ми остави и моя подарък ;)


кога е тва събитие? 8)

GLeZoRanA
10-24-2007, 06:08
Аз съм Българче .. къв рожденник кой има РД скоро 8-[ [/color][/i][/b]
Да речем че И АЗ ИМАМ РОЖДЕН ДЕН, точно тогава ;) На път за там мини ми остави и моя подарък ;)Ам не е за този , за който си мислиш.Нищо не ми пречи и през там да мина да ти оставя една стига да намерв :lol:

bulgarche
10-24-2007, 09:54
Аз съм Българче .. къв рожденник кой има РД скоро 8-[ [/color][/i][/b]
Да речем че И АЗ ИМАМ РОЖДЕН ДЕН, точно тогава ;) На път за там мини ми остави и моя подарък ;)


кога е тва събитие? 8)
След някой друг ден 8)




Аз съм Българче .. къв рожденник кой има РД скоро 8-[ [/color][/i][/b]
Да речем че И АЗ ИМАМ РОЖДЕН ДЕН, точно тогава ;) На път за там мини ми остави и моя подарък ;)Ам не е за този , за който си мислиш.Нищо не ми пречи и през там да мина да ти оставя една стига да намерв :lol:
Оооо, щом само до едно намиране опират нещата :lol:

http://www.soldiers.es/index.php?main_page=product_info&products_id=4462
http://www.soldiers.es/index.php?main_page=product_info&products_id=4463
По-хубави обаче май са http://www.soldiers.es/images/NS-284.gif

GLeZoRanA
10-24-2007, 10:10
хаха еми до там опира въпроса до намирането им в СОФИЯ ИЛИ ВАРНА 8)

bulgarche
10-24-2007, 10:37
хаха еми до там опира въпроса до намирането им в СОФИЯ ИЛИ ВАРНА 8)
Е защо? Не можеш да си поръчаш и пак да ти я(/ги :-D ) пратят в София или Варна?

OtherDimension
10-24-2007, 10:41
аз издирвам съвсем обикновена нацистка значка, със свастика или на СС, надписът NSDAP вече е екстра

за София става въпрос

bulgarche
10-24-2007, 10:46
аз издирвам съвсем обикновена нацистка значка, със свастика, или на СС, надписът NSDAP вече е екстра
Веско трябва да се появи. Искаше да ми подарява една нашивка, която я имаше в руски сайт. Там бяха и тези изчистените значки. 4 доларя баха, както и разни други с SS, SA и свастики. Същите неща са носили от Америка, ама при положение че Русия ей я къде е :roll:
Трябва fake като си ходи в Русия да напълни една мешка със значи, ключеодържатели, нашивки, каски, щикове, кортици, амаа.....тя се прай!

OtherDimension
10-24-2007, 10:48
аз издирвам съвсем обикновена нацистка значка, със свастика, или на СС, надписът NSDAP вече е екстра
Веско трябва да се появи. Искаше да ми подарява една нашивка, която я имаше в руски сайт. Там бяха и тези изчистените значки. 4 доларя баха, както и разни други с SS, SA и свастики. Същите неща са носили от Америка, ама при положение че Русия ей я къде е :roll:
Трябва fake като си ходи в Русия да напълни една мешка със значи, ключеодържатели, нашивки, каски, щикове, кортици, амаа.....тя се прай!

въйй
толкова ли е сложно, с поръчки и то от други държави?
не съм софиянец, ама толко ли няма в София такива значки
братовчед ми е от там и беше ходил в някакъв магазин, ама имало само от тия ... не знам и как се наричат - ленти за ръце

айде, айде - да дойде някой, който обикаля масичките там пред Невски, На Тъмно, подлезите и да казва къде да има - аз ще си пратя човек да ми я набави :-D

OtherDimension
10-24-2007, 10:49
Българче, навий я, бре -> ще си почнете частен бизнес после :lol:
сами сте си шефове - какво по-сладко от това? 8)

bulgarche
10-24-2007, 11:13
А, бизнес, аз пари от това не искам да печеля. Пък няма как да се навие, щот е шматка :)
Инъче в "На тъмно", пред Александър Невски и другите ме ста...трудно. Правят се разни, но са ужасни. Това е последната значка, която си купих, ама не е готина..щото просто няма такива

http://www.picvalley.net/u/4/770_191.JPG (http://www.picvalley.net/v.php?p=u/4/770_191.JPG)

OtherDimension
10-24-2007, 11:21
на мен ми трябва за "т*шак" .. и много-много не ми пука каква е точно :lol:
тая от къде я взе ??

GLeZoRanA
10-24-2007, 11:23
Трябва fake като си ходи в Русия да напълни една мешка със значи, ключеодържатели, нашивки, каски, щикове, кортици, амаа.....тя се прай![/color][/b] Трябва трябва :lol: ,
ам аз се надявах някъде из София да си я намеря , а не да я поръчвам в нетя , че.... бе незнам , ама не искам да поръчвам от нета ..

fake
10-24-2007, 13:28
ахах, не, фейк гаранция няма да се навие на ваште акани бизнеспредложения :smt005 акано, акано! фейк шси има друг собствен бизнес :smt005

da_potrebitel_sam;)
10-24-2007, 13:36
pff e za kakvo ti e tozi bokluk :-s
q po dobre vmesto da si habi6 parite za takiva smotani zna4ki si vzemi nqkakav zlaten lanec :wink: (e ako zna4kata e podarak za nqkoi tvoi vrag togava sam saglasna bocni mu q v gaza )

GLeZoRanA
10-24-2007, 15:31
pff e za kakvo ti e tozi bokluk :-s
q po dobre vmesto da si habi6 parite za takiva smotani zna4ki si vzemi nqkakav zlaten lanec :wink: (e ako zna4kata e podarak za nqkoi tvoi vrag togava sam saglasna bocni mu q v gaza )
Kakvo podqvolite?? haxxahxaxaahhahahxaaxaxxaxaaxaaxax BE TI LUD LI SI BE hhahahahahahahahahaha :smt005 :smt005 Tva beshe vyrha ubi me hahahahah :smt005

P.P pro6tavaite za latinicata ama tuka nqmam kirilica :smt010

GLeZoRanA
10-24-2007, 15:39
P.P egati ubitata rabota e toq laptop #-o tva gore ne be6e citat neznam 6to se polu4i taka... :evil:

OtherDimension
10-24-2007, 17:01
pff e za kakvo ti e tozi bokluk :-s
q po dobre vmesto da si habi6 parite za takiva smotani zna4ki si vzemi nqkakav zlaten lanec :wink: (e ako zna4kata e podarak za nqkoi tvoi vrag togava sam saglasna bocni mu q v gaza )

селянин
селянин

GLeZoRanA
10-26-2007, 22:06
хаха аз акo си сложа ланец ше ме е срам да се разхождам някаде :smt044 И не само тебе... Та някой може ли да ми обясни къде се намира антикварния до Александър Невски ?

Ziezi
10-27-2007, 04:12
хаха аз акo си сложа ланец ше ме е срам да се разхождам някаде :smt044 И не само тебе... Та някой може ли да ми обясни къде се намира антикварния до Александър Невски ?
хахаха ми то не е магазин.сергии са....като застанеш пред Невски в дясно на тротоара...Ама там ще ти съдерат 6 кожи и осем подкожи(???)..Бегай при Ицо Коня,той ще ти намери и танк от втората световна ако искаш...

GLeZoRanA
10-27-2007, 15:09
хаха аз акo си сложа ланец ше ме е срам да се разхождам някаде :smt044 И не само тебе... Та някой може ли да ми обясни къде се намира антикварния до Александър Невски ?
хахаха ми то не е магазин.сергии са....като застанеш пред Невски в дясно на тротоара...Ама там ще ти съдерат 6 кожи и осем подкожи(???)..Бегай при Ицо Коня,той ще ти намери и танк от втората световна ако искаш... ммм къде :oops: :oops: 8-[

bulgarche
10-27-2007, 16:31
Всъщност ходете при Ицо има едни супер симпатични обувчици там, чернички, бомбенце, на мое има писани. Защо не ги закупи някой 8-)

GLeZoRanA
10-27-2007, 19:51
Всъщност ходете при Ицо има едни супер симпатични обувчици там, чернички, бомбенце, на мое има писани. Защо не ги закупи някой 8-) Добре де къде е тоя Ицо

Just_say_no
10-27-2007, 20:01
аз издирвам съвсем обикновена нацистка значка, със свастика, или на СС, надписът NSDAP вече е екстра
Веско трябва да се появи. Искаше да ми подарява една нашивка, която я имаше в руски сайт. Там бяха и тези изчистените значки. 4 доларя баха, както и разни други с SS, SA и свастики. Същите неща са носили от Америка, ама при положение че Русия ей я къде е :roll:
Трябва fake като си ходи в Русия да напълни една мешка със значи, ключеодържатели, нашивки, каски, щикове, кортици, амаа.....тя се прай!

въйй
толкова ли е сложно, с поръчки и то от други държави?
не съм софиянец, ама толко ли няма в София такива значки
братовчед ми е от там и беше ходил в някакъв магазин, ама имало само от тия ... не знам и как се наричат - ленти за ръце

айде, айде - да дойде някой, който обикаля масичките там пред Невски, На Тъмно, подлезите и да казва къде да има - аз ще си пратя човек да ми я набави :-D

Ти от Бургас ли си? 8-)

GLeZoRanA
10-27-2007, 20:08
Всъщност ходете при Ицо има едни супер симпатични обувчици там, чернички, бомбенце, на мое има писани. Защо не ги закупи някой 8-) Добре де къде е тоя Ицо

Една от преките на Витошка- магазина се казва Тангра...
аз точно заради това питах улицата дали беше Узунджовска...
Мерси адаш,ще се опитам да го намеря :shock: :oops:

bulgarche
10-27-2007, 20:35
От НДК, като тръгнеш по Витошка...преди мак Доландса (естествено) 2-3-4-5 преки има outlet рекламта май беше черно и бяло...тръгваш по нея, едно Т-образно кръстовище, надясно и после наляво 15,8 метра и минаваш през вратата която ти е У лЕво

Ziezi
10-28-2007, 03:38
хаха аз акo си сложа ланец ше ме е срам да се разхождам някаде :smt044 И не само тебе... Та някой може ли да ми обясни къде се намира антикварния до Александър Невски ?
хахаха ми то не е магазин.сергии са....като застанеш пред Невски в дясно на тротоара...Ама там ще ти съдерат 6 кожи и осем подкожи(???)..Бегай при Ицо Коня,той ще ти намери и танк от втората световна ако искаш... ммм къде :oops: :oops: 8-[
Вървиш по Витошка,завиваш по Солунска на дясно(ако завиеш на ляво ще стигнеш до Славейков а НЕ ТРЯБВА!),като завиеш на дясно по Солунска втората пряка в ляво(обаче не съм сигурен дали е първата или втората),като завиеш в пряката след това първата(сигурен съм май) в дясно!Това е малка уличка,магазинчето се казва Тангра в ляво се намира(по средата на уличката некъде),срещу него преди поне имаше некво кафе,не знам дали още е там..Влизаш и викаш(ако пред теб седи един дебел чичко) "КУР ЗА УЕЦКИ" да видиш,че безплатно ще ти даде(еее чак безплатно едва ли...)..Айде лека!

ПП:да уточня,вървиш от Св. Неделя към НДК по Витошка,в тая посока..Айде пробвай всичките описание па дано поне едно стане...

bulgarche
10-28-2007, 08:09
От съдебната палата, първата западна уличка успорредна на Витошка...вървиш и някъде в ляво търсиш табела Тангра, с черни букви. Има градинака с ниска ограда отсреща :-o

GLeZoRanA
10-28-2007, 10:14
Айй Благодаря ви =D> Другата седмица ще ида да видя дали има това което искам :)))))))) дано да имаааааа ::: ще се похфаля ако си намеря :)

OtherDimension
10-28-2007, 10:18
Айй Благодаря ви =D> Другата седмица ще ида да видя дали има това което искам :)))))))) дано да имаааааа ::: ще се похфаля ако си намеря :)
похвали се, да видя дали да пратя моя човек там \:D/

bulgarche
10-28-2007, 10:48
Кога другата седмица? След 2 дена НИ е рожденния ден! Айде тръгвай (не че ще намериш точно там такова нещо, но поне подобно...)