PDA

View Full Version : ревността в една вразка



danger4343
10-22-2007, 18:09
Zdraveite az sam na 18 godini i vi molq za savet kak da se spravq s boleznenata si revnost.Az i moq priqtel hodim ve4e 3 godini i ne moga da spra da go revnuvam vapraki 4e toi ne mi dava povodi. Prosto predi da se zapoznaem toi e bil golqm jenkar i e imal mnogo gadjeta i men tova ne mi dava mira.Ot kakto hodime toi vse mi povtarq 4e se e promenil i az sama vijdam 4e naistina e taka i znam 4e do nqkva stepen tova e taka blagodarenie na men. Toi mi kazva 4e horata se promenqt i 4e me obi4a i nqma smisal da se samnqvam v nego.Toi naistina se darji mnogo hubavo s men, no az use6tam 4e ako prodaljavam da go zadu6avam i da go revnuvam taka moje da go zagubq.Kogato naprimer e izleznal s negovi priqteli nqkade na zavedenie az mu zvanq prez 5 minuti i mu zadavam vse edin i sa6ti vapros"Ima li tvoi biv6i gadgeta".Napravo i az se draznq po nqkoi pat ot sebe si i vseki pat si mislq 4e trqbva da se promenq no ne moga.Imam 4uvstvoto 4e na moq priqtel 6te mu pisne vse edno i sa6to i 6te po4ne me laje za da ne se nervq i qdosvam.Molq vi daite mi savet!

GameMaster
10-22-2007, 18:18
Emi toi ti e kazal 4e se e promenil.Shtom se e promenil .....i hodite 3 godini ......o4evidno d1rjite mn edin na drug i se obi4ate ;-) P1k i toi ako izka da ti izneveri .........nqma da moje poneje ti ne go ostavqsh da disha :mrgreen: Nqma povod za revnost ....o4evidno ti e veren :) \:D/ :mrgreen:

Cool_Bitch
10-22-2007, 18:19
6tom toi ti e pokazal,4e nqma za kvo da go revnuva6 nai-dobre 6te bade ako si podtiska6 revnostta,6toto v edin krasiv moment na tvoq 4ovek 6te mu pisne.Vse pak vseki ima nujda ot li4no prostranstvo.I kakto ima edna duma"Revnostta ubiva lubovta" :-({|=

sentient_
10-22-2007, 18:24
Zdraveite az sam na 18 godini i vi molq za savet kak da se spravq s boleznenata si revnost.Az i moq priqtel hodim ve4e 3 godini i ne moga da spra da go revnuvam vapraki 4e toi ne mi dava povodi. Prosto predi da se zapoznaem toi e bil golqm jenkar i e imal mnogo gadjeta i men tova ne mi dava mira.Ot kakto hodime toi vse mi povtarq 4e se e promenil i az sama vijdam 4e naistina e taka i znam 4e do nqkva stepen tova e taka blagodarenie na men. Toi mi kazva 4e horata se promenqt i 4e me obi4a i nqma smisal da se samnqvam v nego.Toi naistina se darji mnogo hubavo s men, no az use6tam 4e ako prodaljavam da go zadu6avam i da go revnuvam taka moje da go zagubq.Kogato naprimer e izleznal s negovi priqteli nqkade na zavedenie az mu zvanq prez 5 minuti i mu zadavam vse edin i sa6ti vapros"Ima li tvoi biv6i gadgeta".Napravo i az se draznq po nqkoi pat ot sebe si i vseki pat si mislq 4e trqbva da se promenq no ne moga.Imam 4uvstvoto 4e na moq priqtel 6te mu pisne vse edno i sa6to i 6te po4ne me laje za da ne se nervq i qdosvam.Molq vi daite mi savet!
Ти много добре си осъзнаваш грешката и знаеш как може да се поправиш, не виждам защо питаш нас... отпусни се успокой се, все пак е с теб 3год. Би трябвало да го познаваш добре и да му имаш доверие. Не се вманиячавай.

bossychick
10-22-2007, 18:33
Kofti e.. i az bqh taka.. ama se osuznah na vreme.. Razberi 4e tva e v minaloto mu,koeto ne moje da se promeni,kakto i ti nai veroqtno ima6 minalo s drugo/drugi mom4eta.. A i po tozi na4in tormozi6 i sebe si i nego. Imai mu doverie ne si4ki sa skapanqci ima nqkoi izklu4eniq :)

My_Dear
10-22-2007, 19:19
Добре де... А ти характер нямаш ли? Воля, че да си кажеш и да си заповядаш когато той е навън ти да не се правиш на последната глупачка, да не му звъниш и да не го питаш дали има бивши гаджета около него?

Една думичка: трябва.

Някога питала ли си се откъде идва ревността ти? Защо си несигурна в него? Или може би си несигурна в себе си, че си достойна да го задържиш? Открий проблема и чак тогава работи за отстраняването му.

Аз проблема с ревността съм си го решила точно с тази думичка "трябва". В определен момент трябва да пренебрегна факта, че на мен ми е гадно. Защото ако не го пренебрегна, какво ще спечеля? Ще огранича човека, когото обичам. А това е просто едно проклето чувство, което аз изпитвам и за което дори няма ясна причина. Причината е само в моята глава. При това положение не мога да карам другия да го отнася.

DivoTo_KoTe
10-22-2007, 19:28
Само да те предупредя,че моята последна връзка приключи заради ревност.

Остави човека малко на спокойствие знам от личен опит какво е да излезеш с приятели и после да има въпроси от рода "къде беше? с кой беше?" това е някакво задушаващо.Може би защото аз самата не съм ревнива и не мога да се поставя в твоята ситуация.Мисля,че за три години трябва да си го опознала и да му имаш малко повече доверие?
Аз лично не бих понесла някой да ме следи и задушава постоянно.

MiMcHeToOo
10-22-2007, 19:36
Успокой се малко.. Релакс.. Не се притеснявай, момчето те обича

HePeAJIeH
10-22-2007, 20:01
I kakto ima edna duma"Revnostta ubiva lubovta"






Ъм....в случая са три :::

tuzaro
10-22-2007, 20:18
Успокой се малко.. Релакс.. Не се притеснявай, момчето те обичакой знае... :::

BWald0rf
10-22-2007, 21:00
Имай му повече доверие и се опитай всеки път като почнеш да го ревнуваш да мислиш че това е глупаво и нямаш повод за ревност :)

xXxScreamxXx
10-23-2007, 06:19
Ем 6том те ''търпи'' с тая ревност 3 години зна4и наистина те оби4а - просто секи п1т преди да му звънне6 се сети за последствията после пак 6те се ядосва6 на себе си :wink:

maybelline
10-23-2007, 07:52
Не се притеснявай от другите момичета и дори от бившите гаджета. Моят приятел има много познати и от двата пола и редовно се вижда с тях, като в тези срещи са включени и бившите му гаджета. Аз не го ревнувам изобщо (освен когато се "лигавим" и коментирам как си харесва една или друга). Съветвам те да се успокоиш. Това момче е избрало теб, а ти се притесняваш в процеса на срещане с други, да не си хареса друго момиче повече от теб. Сега помисли върху това - ако има момиче, което е по-подходящо за него на този етап от живота му, той ще я хареса и ще тръгне с нея, независимо дали ревнуваш или се чувстваш отвратитено. Следваща идея по която да помислиш - ревността ти пречи. Ти се чувстваш гадно, а приятелят ти се чувства много добре. На него му пука как се чувстваш, но ако му опяваш за другите момичета, той ще те почувства като една досада. А защо момичето, което той обича, не може да му бъде най-близкият човек, човекът който го разбира и подкрепя? Ето това ще се пита той в моментите когато не мисли "Ох, тя пак ми мрънка за другите момичета...ама че досадно". Следващото е да се сближите повече. Не се оставяй да бъдеш контролирана от ревността си. Просто я блокирай. Нито ти, нито приятеля ти имате нужда от нея. И накрая - вярвайте си. Ако имаш доверие на своето момче, той няма да ти изневери, а ако го направи, ще ти каже - няма да крие. Имай вяра във връзката ви. Като излиза и се среща с други момичета, подкрепяй приятеля си, не се измъчвай с глупави съмнения, а просто му се довери и дори излизай с него и се запознавай с неговите приятели - нека имате обща компания. Това всичкото го казвам ри положение, че приятелят ти аистина не е женкар вече. Но и не са много хората, които се виждат с бивши гаджета без да опитват да ги свалят. Засега опитай да блокираш ревността. Просто няма смиъсл от нея. Можете да сте много по-щастливи без ревност ;)

white_chik
10-23-2007, 08:02
Ами,ако той реши,че иска да ти изневери,ще го напрви,ако щеш му звъни през 1 минута.Темата ти показва,че не си сигурна в неговите чувства щом му нямаш доверие след 3 годишна връзка.

MoHuTo
10-23-2007, 10:56
Т'ва не е ревност ,а направо лигавщини

yuyuto
10-23-2007, 11:35
Успокой се малко.. Релакс.. Не се притеснявай, момчето те обича
Ами само това можеш да направиш. :wink: