PDA

View Full Version : Иэведнъж го видях преэ други очи



Yoyoyoyoyo
10-22-2007, 18:28
Эдрасти на всички.
Имам нужда от някакви съвети,эатова пускам тема.
А сега да преминем към проблема :D
Напоследък съм си харесала едно момче,много.Той е от съседният клас,виждам го всеки ден в училище.Преди гледах на него по съвсем друг начин,дори имаше период в който никак не ми се нравеше :lol: .Но в последно време много го харесах.Той попринцип е едно от най-харесваните момчета в училище,но не е женкар.Симпатично момче е-хубав,эабавен,симпатичен..а бе няма какво да го описвам.Отношенията ни обаче не са много цветущи.Тоест не сме в конфликт или нещо такова,а просто не осъществяваме голям контакт.От време на време си говорим ,но по малко и не само двамата.Много рядко ме эакача нещо,което ме радва :mrgreen: .Но не мисля,че има нещо повече.А ми се иска.Много се нервя,когато отиде при някоя..а има едно момиче от моя клас ,при което често ходи и се эакача.Та проблема е ,че не мисля,че би тръгнал с мен.Просто эащото аэ не съм чаак толкова харесвана и тн.....а и съм малко притеснителна в тая област и не энам как да подходя.Не мога да му кажа,эащото много ве е страх как ще реагира ,ужасно много.Та даите някакви съвети.
Дори,че стана дълго и мерси на всички.
Ако има эначение-и двамата сме на 15

Yoyoyoyoyo
10-22-2007, 18:34
А и да добавя нещо :-D
Гледам на него по странен начин,досига не съм гледала так ана някое момче.Накак си по нежен начин,така да се иэраэя.Пвросто въпреки всички негови постъпки,тъпи шеги и т.н виждам някаква нежност в него,иэглежда ми мил :-D А и много харесвам очите му ,като огледала са :oops: :-D

Speeder`
10-22-2007, 18:44
Защо не го поканиш да излезете на разходка/кафе/кино/билярд/т.н. :?
Сега ще кажеш "та аз съм момиче.." е и? Срамно ли е..? Няма такива работи.. [-X Ако наистина го харесваш най-добре ще е да му кажеш, но по-деликатно - не директно, защото може да се "изплаши" така да се каже.. :wink:
И.. успех ! :wink:

girl_in_black
10-22-2007, 18:45
Стреми се да прекарваш повече време с него, заговаряй го,покажи, че не ти е безразличен.Разбери отнякъде скайпа му.Чрез писане нещата са доста по-лесни.Разбери дали си има гадже(питай го директно или разбери чрез други хора), ако няма-предложи му няклой ден да отидете на кафе, ако има, не му се натискай много, защото може да се получи обратен ефект-вместо да те хареса,да се отдръпне от теб

Cool_Bitch
10-22-2007, 18:46
V taq rabota ne trqq da ima sram,ako nemoje6 ti sama da mu go kaje6 izpolzvai nqkoi va6 ob6to fr da ti pomogne.Uspeh4eta :-k

dark_queen_amily
10-22-2007, 19:08
Ами какво да ти кажа, покани го на кафе например или на кино.... И един съвет по повод на това ,че те е страх как ще реагира: не трябва да те е стах! Страха е най голямата възможна спънка в отношенията между двама души! Помни това и за напред защото мисля че ще ти е от полза. Защото и аз винаги съм била срамежлива и досега съм нямала особена полза от това. Давай смело! :smt023 :wink:

Pafkata
10-22-2007, 19:15
V taq rabota ne trqq da ima sram,ako nemoje6 ti sama da mu go kaje6 izpolzvai nqkoi va6 ob6to fr da ti pomogne.Uspeh4eta :-kte da ne sa v 1vi klas :smt017

HePeAJIeH
10-22-2007, 19:34
Pafkata,те са на 15 тодини но това не им пречи да не са преминавали никога 1 клас :-D

tuzaro
10-22-2007, 20:24
Pafkata,те са на 15 тодини но това не им пречи да не са преминавали никога 1 клас :-D :lol:

dinkisa
10-22-2007, 20:27
:o от това което чувам се завърти няколко пъти покрай неог ако няма разултат неа стане (то според мен неа стане :mrgreen: )

BWald0rf
10-22-2007, 21:06
Имай малко повече самочувствие.Мисли като ''не мисля че ще тръгне с мен'' няма да ти помогнат ;) Нищо не губиш ако опиташ.Покани го на кафе или на разходка ии така .. Може пък да се получи-човек никога незнае :) .. Ако пък не-здраве да е .. Айде успех :-)