PDA

View Full Version : За какво живееш?



find_m3
10-22-2007, 19:38
Тема обратна на друга "Гняв?"

Тук можете да кажете за какво живеете,кое е нещото ,което ви крепи и ви кара да се усмихвате когато сте тъжни?Човек?Предмет?

И другия въпрос е какво ви радва като ходите по улиците?Имам предвид вървите си и пред вас изскача нещо,виждате го и после се усещате ,че 200 метра по-нагоре се хилите неволно :-) :-) .какво е това?

ABSOLUTme
10-22-2007, 19:48
Абе предмет баш не може да ме кара да живея.. :shock: :lol:
Общо взето живея за себе си.Преди ситуацията беше различна,живях предимно заради другите,раздавах се,ама...всичко ми взеха :lol:

А какво ме кара да се усмихна ли..ОБОЖАВАМ да виждам по улиците усмихнати хора..ама наистина обожавам.И деца.(обаче не тея ревящите и пискашите,а всички останали,включително спящите :lol: )
после ще едит и ше добавя еща.сега съм прекалено сънена. :-)

gabrielka@a
10-22-2007, 20:01
Тема обратна на друга "Гняв?"

Тук можете да кажете за какво живеете,кое е нещото ,което ви крепи и ви кара да се усмихвате когато сте тъжни?Човек?Предмет?

И другия въпрос е какво ви радва като ходите по улиците?Имам предвид вървите си и пред вас изскача нещо,виждате го и после се усещате ,че 200 метра по-нагоре се хилите неволно :-) :-) .какво е това?

Това е вече друго нещо! :D Доволна съм, че има и такава тема! 8)

Много неща ме правят щастлива-от малките до големите :smt005
Сега ако тръгна да изброявам-ще изкопирам цялата тема, но определено са повече от нещата, които не харесвам. :smt019

find_m3
10-22-2007, 20:06
gabrielka@a хубаво е ,че мислиш така,но се заблуждаваш :wink:

xXxScreamxXx
10-22-2007, 20:22
Значии нещата заради които живея ми те са мн но все пак заради приятелите семеиството и малките ежедневни не6та които правят света по хубаво място :wink:

marry
10-22-2007, 20:25
За какво живея ли, ами за себе си. Сега да не си помислите, че съм някоя егоистка, ама според мен е важно човек първо да оцени себе си, за да го оценят и околните(не че има значение по темата ама...).

За щастие съм от тези които в повечето време се усмихват и се смеят, тъй че доста неща ме карат да се усммихвам. Например много се радвам на хора, които вървят и се усмихват, много е хубаво както си вървиш, някой да ти се усмихне без дори да те познава. За жалост обаче тези хорица май вече са на свършване... Но аз пък съм оптимистка!

Neo-Communist Power
10-22-2007, 20:25
За да градя комунизъм 8)

Democrat
10-22-2007, 20:28
За да градя комунизъм 8)
Хаха ще ти се :lol: :lol:
Дори китайците се отказаха от комунизма :smt005 Напълно изостанала идеология :smt011

gabrielka@a
10-22-2007, 20:32
gabrielka@a хубаво е ,че мислиш така,но се заблуждаваш :wink:
Щом не ме познаваш-не ме преценявай!

Valar
10-22-2007, 20:38
За да разбера за какво живея! :wink:

KiLLeR_InSTiNkT
10-22-2007, 20:45
Живея за себе си и заради семейството ми. Много лесно би било да сложа край на живота си, хах...
Нещото, което ме кара да се усмихвам - това са постиженията ми - усилията, които съм вложила в дадено нещо. А иначе се присмивам на всичко, защото това е по-добрият вариант - не показвам слабост, за да не бъда смачкана.

Neo-Communist Power
10-22-2007, 20:46
За да градя комунизъм 8)
Хаха ще ти се :lol: :lol:
Дори китайците се отказаха от комунизма :smt005 Напълно изостанала идеология :smt011 Ако не беше комунизма, Китай нямаше да е първата държава с валутен резерв 1 трилион долара 8)

Democrat
10-22-2007, 20:50
За да градя комунизъм 8)
Хаха ще ти се :lol: :lol:
Дори китайците се отказаха от комунизма :smt005 Напълно изостанала идеология :smt011 Ако не беше комунизма, Китай нямаше да е първата държава с валутен резерв 1 трилион долара 8)
Спечелени с капиталистически труд =;
И освен това сравни как живее средностатистическия китаец с европеец или американец :lol: :lol:
1 милиард роби :evil: Свобода за китайския народ!!!!

Neo-Communist Power
10-22-2007, 20:57
За да градя комунизъм 8)
Хаха ще ти се :lol: :lol:
Дори китайците се отказаха от комунизма :smt005 Напълно изостанала идеология :smt011 Ако не беше комунизма, Китай нямаше да е първата държава с валутен резерв 1 трилион долара 8)
Спечелени с капиталистически труд =;
И освен това сравни как живее средностатистическия китаец с европеец или американец :lol: :lol:
1 милиард роби :evil: Свобода за китайския народ!!!!Не можеш да спреш революцията, каквото и да правиш :D

icetrax
10-22-2007, 21:03
Вие двамата форум война ли си водите?

Червено с/у Синьо?
Комунисти с/у Капиталисти?
Bloods vs Crips?
ЦСКА с/у Левски?

](*,)

Valar
10-22-2007, 21:07
Както преди време един 'добре облечен бизнесмен' бе казал в България има:
ЦСКА и Левски
БСП и СДС
СИК и ВИС!

Neo-Communist Power
10-22-2007, 21:08
Вие двамата форум война ли си водите?

Червено с/у Синьо?
Комунисти с/у Капиталисти?
Bloods vs Crips?
ЦСКА с/у Левски?

](*,)Не водя война с никого. Той ме напада! Аз се защитавам!
Както казах - искам социална справедливост!!!!!!!!

Democrat
10-22-2007, 21:09
Вие двамата форум война ли си водите?

Червено с/у Синьо?
Комунисти с/у Капиталисти?
Bloods vs Crips?
ЦСКА с/у Левски?

](*,)
Аз се забавлявам с комунистчето :lol:
Живеем в демократична страна, няма място за такива като него!

icetrax
10-22-2007, 21:11
По скоро някои хора се вживяват прекалено много в приемането на интернет роля :), ляга, и се събужда същото демократично дете всеки ден ;).

Добре дошли в 21в.

Neo-Communist Power
10-22-2007, 21:12
Вие двамата форум война ли си водите?

Червено с/у Синьо?
Комунисти с/у Капиталисти?
Bloods vs Crips?
ЦСКА с/у Левски?

](*,)
Аз се забавлявам с комунистчето :lol:
Живеем в демократична страна, няма място за такива като него!Какво съм разбрал от тази демокрация?! Свободен ли съм, като съм социално зависим от работодателя, а? Хич не си и помисляй да ми говориш за свобода, защото такава няма, заради такива "демократи", като тебе :evil:

Neo-Communist Power
10-22-2007, 21:15
Добре дошли в 21в.Комунизма е за 22 век 8) Сега ще градим социализъм. Трябва да почваме отначало, заради тъпите фашисти и "демократи" :x

Blab
10-22-2007, 21:17
:lol: хаха, ама ме подсетихте, в събота на един Булфон до Строителния видях едно плакатче, на което снимка на убий-ме-забравих-му-името-изведнъж от АТАКА с фес, и отдолу надпис "Ти не си от АТАКА!!!" :smt005 Направо ме смаза:))

По темата - Усмихват ме, освен големите, и малките неща - от усмивка на непознат, до слънчевите лъчи и песента на птичките.Голяма романтичка съм...За какво живея?Нямам точен отговор на така зададения въпрос, но искам и съм решена да оставя нещо след себе си, било то книга, или произведение на изкуството...Искам да бъда запомнена...и по някакъв начин да променя света...

Democrat
10-22-2007, 21:21
Вие двамата форум война ли си водите?

Червено с/у Синьо?
Комунисти с/у Капиталисти?
Bloods vs Crips?
ЦСКА с/у Левски?

](*,)
Аз се забавлявам с комунистчето :lol:
Живеем в демократична страна, няма място за такива като него!Какво съм разбрал от тази демокрация?! Свободен ли съм, като съм социално зависим от работодателя, а? Хич не си и помисляй да ми говориш за свобода, защото такава няма, заради такива "демократи", като тебе :evil:
Не можем да сме равни - разбери го! :evil: Не може да има паразити, които да живеят на гърба на държавата.
Свобода има, научи се да я използваш :wink:

Neo-Communist Power
10-22-2007, 21:22
Вие двамата форум война ли си водите?

Червено с/у Синьо?
Комунисти с/у Капиталисти?
Bloods vs Crips?
ЦСКА с/у Левски?

](*,)
Аз се забавлявам с комунистчето :lol:
Живеем в демократична страна, няма място за такива като него!Какво съм разбрал от тази демокрация?! Свободен ли съм, като съм социално зависим от работодателя, а? Хич не си и помисляй да ми говориш за свобода, защото такава няма, заради такива "демократи", като тебе :evil:
Не можем да сме равни - разбери го! :evil: Не може да има паразити, които да живеят на гърба на държавата.
Свобода има, научи се да я използваш :wink: Вие и фашистите не се различавате много!

Democrat
10-22-2007, 21:25
Вие двамата форум война ли си водите?

Червено с/у Синьо?
Комунисти с/у Капиталисти?
Bloods vs Crips?
ЦСКА с/у Левски?

](*,)
Аз се забавлявам с комунистчето :lol:
Живеем в демократична страна, няма място за такива като него!Какво съм разбрал от тази демокрация?! Свободен ли съм, като съм социално зависим от работодателя, а? Хич не си и помисляй да ми говориш за свобода, защото такава няма, заради такива "демократи", като тебе :evil:
Не можем да сме равни - разбери го! :evil: Не може да има паразити, които да живеят на гърба на държавата.
Свобода има, научи се да я използваш :wink: Вие и фашистите не се различавате много!
Ако трябваше да избирам между нацизъм и комунизъм бих избрал нацизма (заради капитализма най-вече, защото и двата режима са напълно еднакви) Както и да е :roll:

sWeEt_SeEd
10-22-2007, 22:00
За всичко. O:)

Neo-Communist Power
10-22-2007, 22:18
За всичко. O:)Ednodnewka :lol:

BlueDevil
10-22-2007, 22:25
Живея за бъдещето. Умирам от любопитство за това какво ме чака. Знаете, че Надеждата е последното зло, излязло от кутията на Пандора, следователно и от мен излиза последна. Винаги имам надежда за по-добър живот и живея за него, в очакването му.

ThankYouVeryMuch
10-22-2007, 22:27
Усещащ ли колко безмислен е върпосът да питаш някой за какво живее ?

?love_haTe!
10-23-2007, 07:44
Често се замислям за това,
може би,за да разбера какво ще стане след време с мен,
каква ще съм...живея за бъдещето 8-[

Eрнст Баркман
10-23-2007, 07:51
за да се боря за връщането на райха

AnTiBuLLsHiTs
10-23-2007, 08:04
За да мразя? :D
Много тъпа тема. :D

lLady_MooN_RaiN
10-23-2007, 09:13
Хубава тема. Живея, за да превръщам мечтите си в цели, за да осъществявам целите си, за радост на хората, които ме обичат, и напук на тези, които ме мразят.

Madness
10-23-2007, 09:20
За себе си...да...за да ми е готино на мене...
Обаче,убиите ме,лигавото детенце дето нищо не разбира,последните месеци живея за приятеля си :-)
На практика...е така...кое ме кара да се чуствам щастлива...
И да,дете съм,и да наивна съм и може нищо да не съм видяла за разлиа от вас в тоя живот...ама на мен така си ми харесва и съм ски щастлива с моя си смисъл :-)

^Sam90^
10-23-2007, 09:40
Е, абсолютно всичко може да те накара да живееш... животът около нас може да е пълен с трудности и несправедливост, но въпреки всичко... той е прекрасен! Радвам се, че съм жив, че съм се родил в този свят, в тази си форма... и никога не съм си помислял да спра да живея. Няма човек или предмед, които да ме накарат да се откажа от живота си...
Живея за себе си. Живея, за да разбера възможно най-много от необятното количество информация, което ни предоставя живота.
Живея, за да съм щастлив ... :-)

Madness
10-23-2007, 09:49
Живея, за да съм щастлив ... :-)
:-)

addicted2house
10-23-2007, 09:54
Живея, за да съм щастлив ... :-)
:-)
me tooo

tanqkoteto
10-23-2007, 10:27
в различни периоди е било различно това нещо, сега в момента няма конкретно такоав нещо.

pepelq6kaaa
10-23-2007, 11:43
jiveq za da obi4am lo6ite mom4eta :smt007

~BoRn^InLoVe~
10-23-2007, 11:54
ми де да знам за да умра сиг

Punisherrr
10-23-2007, 12:18
jiveq za da obi4am lo6ite mom4eta :smt007

кхкхкхъхъхъхъхъхъъхъхъхъх ъхъхъхъъъхХЪХ.... ъх..

така..по темата : ми,за да си гледам кефа :smt017

find_m3
10-23-2007, 12:24
надявам се ,че тия дет ми оспамиха темата са приключили...

B3B0K
10-24-2007, 01:21
jiveq glavno 6tot mama me rodila :-D ama po ser... za vsi4kite mi fr za semistvoto i horata si imat razni celi az ili sam mn zle i nqmam ili o6te ne sam q otkrila :-k ::: da a kakvo me kara da se usmihna po ulicata.. malko detence, vlubeni koito izglejdatam sup sladko i milo(malii kolko sladnikovo izleze :smt011 ) na hubav/o mom4e/maj kato vidq hora koito istinski se zabavlqvat ::: ::: ::: mai na tva... :::

find_m3
10-24-2007, 10:41
Мисля ,че се изчерпа темата и за да не пускам нова ще ви попитам след като знаете за какво живеете Щастливи ли сте?

луда
10-24-2007, 13:10
За да градя комунизъм 8)
Хаха ще ти се :lol: :lol:
Дори китайците се отказаха от комунизма :smt005 Напълно изостанала идеология :smt011 Ако не беше комунизма, Китай нямаше да е първата държава с валутен резерв 1 трилион долара 8)
Спечелени с капиталистически труд =;
И освен това сравни как живее средностатистическия китаец с европеец или американец :lol: :lol:
1 милиард роби :evil: Свобода за китайския народ!!!!Не можеш да спреш революцията, каквото и да правиш :D

хахах и 2мата сте големи сладури обаче
:P
комунизма вече го няма не милей за него
и без това не си го живял
другия пък се самозалъгва с демокрация
ха как само яко звучи плащай ни цял живот
за да може да имаш къща и кола и говори
свободно само гледай да не обидиш някой
щото ще те съдим за клевета
не ми се четеше цялата тема сигурно и някой е наци е искочолокакто и да е
аз живея за себе си и за околните
разбира се тези който ми допадат
живота си върви не е розов , но ми харесва
и не си го давам нито разменям за нищо и никой