PDA

View Full Version : Бяло Течение



sweet4esf
10-22-2007, 19:37
Здр на всички :D бих искала да разбера как да си спра бялото течение :?: :smt017 знам че е нещо нормално да имаш но аз имам прекалено мн и даже ме е срам да го правя с гаджето ми :( искам да разбеза как бих могла да го спра че ми омразна да си сменям бельото през 1час :x




Редактирано от ЦвЕтИт0-1-ва и 6-та т.! :wink:

miss_fatty
10-22-2007, 19:47
Ми мисля че няма начин да го спреш просто така!Тва че ти тече по-обилно ти е от възрастта!Ако имаш желание можеш да отидеш на гинеколог-мисля че с хапчета може да се спре!Но може и да си купиш от аптеката "Смрадлика" иии ще се миеш!Може и да има резултат,а ако няма-НЯМА ДА ТИ НАВРЕДИ! :P

kPuCkA
10-22-2007, 19:49
Има едни превръзки ежедневни,по-мънички са от обикновените и са точно за такова бяло течение,използвай тях

***(=+ ~ pi$ank@ ~ +=)***
10-22-2007, 19:51
Ако е наистина прекалено много върви на гинеколог,може да имаш някаква инфекция.Със някакви хапчета може би се спира-питай гинеколога ;-)

My_Dear
10-22-2007, 20:01
Прекалено обилното течение може да е сигнал за проблем. Аз бих те посъветвала да посетиш гинеколог, защото ако имаш проблем, именно той ще го реши и бялото течение вече няма да те притеснява.

И, да, има едни такива неща, които се казват ежедневни превръзки. Купувай си от тях ;)

Seniorita
10-23-2007, 15:13
Прекалено обилното течение може да е сигнал за проблем. Аз бих те посъветвала да посетиш гинеколог, защото ако имаш проблем, именно той ще го реши и бялото течение вече няма да те притеснява.

И, да, има едни такива неща, които се казват ежедневни превръзки. Купувай си от тях ;)

Йез.

Sunrisee
10-25-2007, 19:34
Discreet si kopuvai,goreshto ti gi preporychvam:} To az na kogo li ne gi preporychvam :D Prosto sa bojestveni;] Stavat za bqlo techenie daje ima i aromatizirani kato Discreet Ocean Breeze,Water lilly,Water lilly plus i mislq che Deo za drugi ne se seshtam v momenta.1ta kutiika e 1.50 spored men dosta evtinichki:P~ Butre da sa okolo 20-30 nz sys tochnost.Probvai :wink:

foreverr
10-26-2007, 10:50
ами и аз мисля, че няма начин да го спреш-дори и гинеколозите в повечето случаи не могат да се справят с бялото течение на пациентите си!!!Така, че или пробвай с гинеколог(което също не е сигурно)или си стой с бялото течение-прост6о при секс не можеш да избегнеш бялото течение-всеки го има-при секс то помага за овлажнявабето на вагината и от там за по лесеб полов акт-не се страхувай да го правиш с фр ти заради бялото течение-според мен ако той не е девствен с почти всички момичета които е спал са имали бяло течение!!!

Iv4eTy
10-26-2007, 13:09
Прекалено обилното течение може да е сигнал за проблем. Аз бих те посъветвала да посетиш гинеколог, защото ако имаш проблем, именно той ще го реши и бялото течение вече няма да те притеснява.

И, да, има едни такива неща, които се казват ежедневни превръзки. Купувай си от тях ;)

;-)

Patetu
10-26-2007, 13:11
Ходи на лекар, може да имаш гъбички и бактерии..те обикновено са причинители на бялото течение :-o

eXtRaoRdinaRy
10-26-2007, 16:26
Не можеш сама да си го спреш. :neutral:
Отиди на лекар, най-вероятно имаш проблем.

Liar
10-26-2007, 21:13
Овлажняването на влагалището и бялото течение нямат общо!Те са две различни неща и второто е инфекция,и не е нормално,така че отивай на гинеколог!

fiama
10-27-2007, 10:49
Обилното бяло течение, извън периода на овулация, с променена плътност, цвят и миризма най-често е признак на инфекция, някои от които съвсем не са безбодни, и изискват продължително лечение. Подобни съвети на: прави си промивки с отвара от смрадлика, лайка или каквото и да било, са ефектни, единствено, ако са предписани от гинеколог, след съответни преглед и изследвания. Не си прави екперименти и не прилагай самолечение. Иди на лекар и късмет всичко да е наред! :)

jujulinkaa
10-29-2007, 06:49
върви при гинеколог ! :wink:

rali4ka91
10-30-2007, 07:30
При мен се появи преди 2 години.Тогава минах през сума изледвания.Пих разни билкови хапчета, подмивах се съсс смрадлика, соди, гелове...всичко за което можете да се сетите.Докато накрая се установи че е просто повишена секреция на влагалището.Преди да ми дойде ми се усилва.След като ми свърши е малко.Но като цяло си го имам постоянно.Иди при гинеколог, той ще ти каже от какво ти е .Ное твърде вероятно да е повишена секреция на влагалището.Имам доста приятелки със същия "проблем".Просто това е нещо естествено.Някои жени го имат, друго-не.Природа ;)
Относно ежедневните превръзки.Най добре Дискриит, но тези които пропускат въздух.Щото преди ползвах другите и то постоянно и ми се появи сърбей, тогава гинеколожката ми каза че е именно от тях.От това че вагината не може да "диша" :neutral:
А за секса с приятеля ти, не се притеснявай.Просто си бъди с ежедневна и преди секс мини през тоалетната, махни я за да ти е чисто бельото.А ако са ви по близки отношенията и му имаш доверие, можеш да споделиш с него.Все пак не го вкарвай в тъмна индия ;)

DianaBaby
10-30-2007, 12:11
Бялото течение не е нормално явление, без мириз или със няма значение.Никое момиче или жена да не си мисли че ако има леко бяло течение не трябва да посети гинеколог.Винаги когато има трябва да се посещава, опасно е ако не се излекува, инфекцията може да ви навреди.не е нормално да имате бяло течение, нормално е това което си произвежда влагалището и не цапа гащите.Затова бързо отиваи на лекар и се лекуваи ако е нужно.Успех :grin: :D

didi06
11-01-2007, 15:13
nqma na4in da go spre6 no si kupuvai ejednevni prevrazki i taka nqma da problem s belioto(savet) prepora4vam ti diskriit ;-)

DianaBaby
11-02-2007, 06:39
Не е нормално явлние!Как ще е ноемално.Щом го има значи има инфекция и трявва да се отиди на гениколог.Много от момичетата си мислят че е нормално и грешат за което съжелявам. :shock:

DaHuTyYyY
11-02-2007, 08:13
Незнам аз някъде бях чела, че обилното бяло течение говори за някаква инфекция. НО в случеите в които няма никакво такова течение може да е признак, че неможеш да имаш деца. Миля, че беше така.

lukrecia
11-02-2007, 12:07
Здр на всички :D бих искала да разбера как да си спра бялото течение :?: :smt017 знам че е нещо нормално да имаш но аз имам прекалено мн и даже ме е срам да го правя с гаджето ми :( искам да разбеза как бих могла да го спра че ми омразна да си сменям бельото през 1час :x




Редактирано от ЦвЕтИт0-1-ва и 6-та т.! :wink:

Кой ти каза,че течението е нещо нормално?????Аз съм на 21 години и съм ходила за този проблем по гинеколози и бая се занимавах и пих какви ли не лекарства за да го спря.Потърси гинекологична помощ.......това течение може да доведе до много проблеми.И само да спомена,че и партньора трябва да се лекува,защото мъжете са само преносители на бацила и ако ти пиеш някакви хапчета,а той не и пак си легнеш с него без презерватив всичко се започва отново,но отиди на гинеколог.Сериозно...иди.