PDA

View Full Version : Няма ли да прибързам?



sidredo
10-22-2007, 20:13
ем познавам едно момиче от около 2 седмици и всеки ден си пишем а и се засичаме в даскало,та как да и намекна че я харесвам,и ако и кажа направо няма ли да прибързам,така че плс даите съвети и мнения :-s
(а и съм малко срамежлив,е не малко ама съм готов на всичко ) #-o [-o<

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

tuzaro
10-22-2007, 20:16
че вие и на даскали ли ходите? Няма ли стачка за вас? пак за момичето може за да е пълна романтиката и пишеш белешка че я харесваш и като се видите буташ се в нея и я мушкаш в джоба :-D ( не съм го правил ама ако ми се отдаде възможност ше го пробвам)

Mariolcheto
10-22-2007, 20:30
ем познавам едно момиче от около 2 седмици и всеки ден си пишем а и се засичаме в даскало,та как да и намекна че я харесвам,и ако и кажа направо няма ли да прибързам,така че плс даите съвети и мнения :-s
(а и съм малко срамежлив,е не малко ама съм готов на всичко ) #-o [-o<
Abe detska radost,bengalski ogan,kiseli bonbonki! :smt005 Lapeshka mu rabota :smt005

Plamenchetooo``
10-22-2007, 20:34
че вие и на даскали ли ходите? Няма ли стачка за вас? пак за момичето може за да е пълна романтиката и пишеш белешка че я харесваш и като се видите буташ се в нея и я мушкаш в джоба :-D ( не съм го правил ама ако ми се отдаде възможност ше го пробвам)
gluposti!kaji na nqkoi tvoi priqtel da q pita dali iska da hodi s teb :mrgreen: :smt005 :smt005 :smt005

tuzaro
10-22-2007, 20:35
че вие и на даскали ли ходите? Няма ли стачка за вас? пак за момичето може за да е пълна романтиката и пишеш белешка че я харесваш и като се видите буташ се в нея и я мушкаш в джоба :-D ( не съм го правил ама ако ми се отдаде възможност ше го пробвам)
gluposti!kaji na nqkoi tvoi priqtel da q pita dali iska da hodi s teb :mrgreen: :smt005 :smt005 :smt005глупости друг пат тва е романтика... :-D :-({|= :smt005

sexy_for_you
10-22-2007, 20:48
Това с бележката ми харесва.Иначе намекни и нещо,не го казвай направо,виж как ще реагира,и тогава вече.Тя проявява ли някакви симпатии към теб?

thefreak
10-22-2007, 21:04
Е, закъде бързаш?

tuzaro
10-22-2007, 21:06
Е, закъде бързаш?
може от много време да си няма гадже и да е му се искат някой човешки нужди :)

casanova_bg
10-22-2007, 21:12
iska6 da kaje6 nqkoi majki nujdi

tuzaro
10-22-2007, 21:15
iska6 da kaje6 nqkoi majki nujdi
абе аз съм чувал че и на жените им се прави секс ама незнам :-k нека някоя съфорумка да каже :-D

punkrock
10-22-2007, 21:18
Еми усмивки, закачки туй онуй, ако ти отвърне със същото действай :wink:

DivoTo_KoTe
10-22-2007, 21:23
Миии в скайп я питаш дали иска да излезете на кафе или да се разходите някъде,правиш 2 3 комплимента ако се изчерви казваш и и въпрос на късмет след тфа ае успех

p1xi3
10-22-2007, 22:36
че вие и на даскали ли ходите? Няма ли стачка за вас? пак за момичето може за да е пълна романтиката и пишеш белешка че я харесваш и като се видите буташ се в нея и я мушкаш в джоба :-D ( не съм го правил ама ако ми се отдаде възможност ше го пробвам)
gluposti!kaji na nqkoi tvoi priqtel da q pita dali iska da hodi s teb :mrgreen: :smt005 :smt005 :smt005


Samo molja te, ne kazvai na njakoi tvoi prijatel da ja pita... Molja te!!! Kazvam ti go kato kaka :} Njama nishto po ujasno ot tova. Ili deistvai direktno ili izchakai da mine malko vreme...Shtom imate tolkova mnogo tochki na presichane, to ot samo sebe si shte se poluchi.. Njamashe da otgovarjam na temata, no kato vidjah kakvo te savetvat drugite momchenca i se vazmutih..Njama nujda da si romantichen ili super smel ili kakuvto i da e tam..Badi sebe si..i badi samostojatelen..inache stavash muhlio. Uspeh! :smt023

tuzaro
10-22-2007, 22:43
че вие и на даскали ли ходите? Няма ли стачка за вас? пак за момичето може за да е пълна романтиката и пишеш белешка че я харесваш и като се видите буташ се в нея и я мушкаш в джоба :-D ( не съм го правил ама ако ми се отдаде възможност ше го пробвам)
gluposti!kaji na nqkoi tvoi priqtel da q pita dali iska da hodi s teb :mrgreen: :smt005 :smt005 :smt005


Samo molja te, ne kazvai na njakoi tvoi prijatel da ja pita... Molja te!!! Kazvam ti go kato kaka :} Njama nishto po ujasno ot tova. Ili deistvai direktno ili izchakai da mine malko vreme...Shtom imate tolkova mnogo tochki na presichane, to ot samo sebe si shte se poluchi.. Njamashe da otgovarjam na temata, no kato vidjah kakvo te savetvat drugite momchenca i se vazmutih..Njama nujda da si romantichen ili super smel ili kakuvto i da e tam..Badi sebe si..i badi samostojatelen..inache stavash muhlio. Uspeh! :smt023како ти пробвала ли си номера с бележката? действа ли :?:

пазя-го-в-тайна
10-22-2007, 22:47
iska6 da kaje6 nqkoi majki nujdi


ех все мъже са ви в устата! ;)

p1xi3
10-23-2007, 05:44
че вие и на даскали ли ходите? Няма ли стачка за вас? пак за момичето може за да е пълна романтиката и пишеш белешка че я харесваш и като се видите буташ се в нея и я мушкаш в джоба :-D ( не съм го правил ама ако ми се отдаде възможност ше го пробвам)
gluposti!kaji na nqkoi tvoi priqtel da q pita dali iska da hodi s teb :mrgreen: :smt005 :smt005 :smt005


Samo molja te, ne kazvai na njakoi tvoi prijatel da ja pita... Molja te!!! Kazvam ti go kato kaka :} Njama nishto po ujasno ot tova. Ili deistvai direktno ili izchakai da mine malko vreme...Shtom imate tolkova mnogo tochki na presichane, to ot samo sebe si shte se poluchi.. Njamashe da otgovarjam na temata, no kato vidjah kakvo te savetvat drugite momchenca i se vazmutih..Njama nujda da si romantichen ili super smel ili kakuvto i da e tam..Badi sebe si..i badi samostojatelen..inache stavash muhlio. Uspeh! :smt023како ти пробвала ли си номера с бележката? действа ли :?:

Ne sam. Njamam i namerenie veche, sled kato sam omujena :) No takiva nomerca sa poveche za mujkata chast, otkolkoto za jenskata. Ti kato probvash, kaji rezultata.

Sladinka_f
10-23-2007, 07:31
ем познавам едно момиче от около 2 седмици и всеки ден си пишем а и се засичаме в даскало,та как да и намекна че я харесвам,и ако и кажа направо няма ли да прибързам,така че плс даите съвети и мнения :-s
(а и съм малко срамежлив,е не малко ама съм готов на всичко ) #-o [-o<

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка



haha i posle maika i ili tam nqkoi drug koito i pere drehite ako preburka djobovete i q vidi :D

danger4343
10-23-2007, 08:00
az mislq 4e ti trqbva sam da govori6 s neq a ne da pra6ta6 tvoi priqteli, ti trqbva da si usetil dali i tq izpitva simpatii kam teb, nali znae6 ot opit glava ne boli.Pokani q na kafe i i kaji kakvo izpitva6 kam neq za6toto i tq ako e sramejliva kato teb moje da si 4akate dalgo vreme i dvamata.

sasha_90
10-23-2007, 08:38
Казваш, готов си на всичко,тогава действай!Не я изпускай.Щом си пишете я кани и да излизате.След постоянни срещи ще станете по близки.А като това стане й признай какво чувстваш към нея.

galina_3
10-23-2007, 08:54
pi6i i zaka4livo v skype ili taka da se kaje flirtuvai s neq n6 4e e v skype

galina_3
10-23-2007, 08:56
Казваш, готов си на всичко,тогава действай!Не я изпускай.Щом си пишете я кани и да излизате.След постоянни срещи ще станете по близки.А като това стане й признай какво чувстваш към нея.

i tva staa

Iv4eTy
10-23-2007, 09:58
Еми намекни и по някакъв начин щом неискаш да е директно.Да кажем като си чатите прати и {} или {P} и виж как ще реагира ако не реагира добре просто ще кажеш,че се шегуваш. Така поне ще разбереш дали и тя те харесва :P

da_potrebitel_sam;)
10-23-2007, 10:15
xaxaxa kakav sram we mom4e da ne si na 8 godinki q ne se pravi na jen4o otidi i pokaji na kakvo si sposoben ako zapo4ne da pi6ti ili da se darpa mainata i da ne ti puka ima i dr momi4eta aide deistvai i da razkaje6 posle kakvo se e slu4ilo ;-)

MoHuTo
10-23-2007, 10:18
Ами покани я да излезете на кафенце или разходка, излизайте повечко и като се сближите...мисля, че тогава е момента да действаш :wink: