PDA

View Full Version : Обрив след плуване в басейн...



starstarer:)
10-22-2007, 22:03
Znam 4e sigurno ima mnogo takiva temi ,sujelqvam no v momenta sum mnogo pritesnena zna4i predi nqkolko meseca nqkude poluvin godina s na6te bqhme za prez weekenda na hotel i ta s maika mi pluvahme v edin basein i i na dvete ne se poqvi nqkukuf obriv ne govorih mn s neq po taq tema no na neq i mina o6te togava a az o6te imam ... to e ne6to kato malki pup4ici i leko subri na momenti poprincip spazvam mnogo dobra li4na higiena i si se miq s razni intivni 6amplan4eta no tozi obriv me pritesnqva hodih pri li4niq mi lekar za napravlenie za genekolog ama otkaza da mi dade i mi predpisa nqkfi babe6ki metodi koito ne pomagat,ako nqkoi moje da mi pomogne...ina4e mai 6te trqbva pak da otida i po nastoqtelno da si vzema napravlenie :roll:

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

kalinadelinda
10-22-2007, 22:12
AZ STI KAZA SAMO NAPRAWLENIE STOTO MN OT BABESKITE METODI NE SAMO 4E NE POMAGA AMI I WREDQT TAKA 4E NASTOQWAJ WSE PAK STAWA WAPROS ZA ZDRAWETO TI

starstarer:)
10-22-2007, 22:24
еми да и аз мисля 4е трябва да отида на генеколог но все пак ако някои е имал подобен проблем....

sweety_blondy
10-22-2007, 22:45
не съм имала подобен проблем,но отиди на гинеколог! настоявай

behind my eyes
10-22-2007, 23:53
и аз не съм имала подобен проблем,но защо не накараш майка ти да дойде с теб мисля че тя по-бързо ще ти издейства направление и изобщо всичко ше стане по-лесно,няма значение че на нея вече и е минало а на теб още нее :wink:

xXxScreamxXx
10-23-2007, 05:58
Може би просто тжоята кожа е по 4ъвствитална но задължително посети гинеколог :wink:

Sweet__baby
10-23-2007, 06:01
Така се получава, защото в басейните слагат много препарати за поддържането му. Преди аз по-често посещавах басейни.....а преди това гинеколожката ми ми каза да се мажа с Низорал преди да вляза в басейна и след това......
Получава се също и от много чувствителна кожа, но все пак иди на гинеколог...нищо чудно да са гъбички.....да не те плаша, но от басейни и такива понякога и това става..... :-k

Sunrisee
10-23-2007, 07:44
Shtotu seki pikae v baseina i kakto kazaha zavyjdat sa gybichki.Koi znae otkoga ne e smenqna vodata..moje primerno da propusnat 1-2 dena ama nqkoi she im dyrji li smetka?Zatui vi kazvam HODETE NA MORE :)

AliceSw
10-23-2007, 07:59
щот не пикаят в морето, сеш' се

Sunrisee
10-23-2007, 13:37
E te v moreto ne samo pikaqt :lol: ama moish li da sravnish more s basein ?;] To moreto otnasq fsichko:D