PDA

View Full Version : Тривитаминол???



Sweet__Dream
10-23-2007, 09:17
Zdr :smt006 .Predi vreme pro4etoh edna statiq za Trivitaminol.Pravi kosata po gusta i dulga.Iskam da popitam dali ako kosata se boqdisva 4eto 6te ima su6tiqt efekt?6te moje li da napravi kosata po jiva? :wink: :roll:

jyji
10-23-2007, 09:21
Ami trivitaminola se izpolzva po-skoro za rastej na kosata i ako se boqdisva6 vseki mesec prosto si predstavi kak 6te ti izglejdat korenite.

glupacheE
10-23-2007, 10:10
aaa ima li strani4ni efekti ???/zashtoto mi kape mn kosata ii da ne zapo4ne oshte tolko

sunshine0107
10-23-2007, 10:38
ама колко пари струва тва? и във ветеринарна аптека ли да го търся?????

001Severina
10-23-2007, 10:39
Пф,то тва май само изтущава косата и нищо друго ма незнам :!: :smt005

jyji
10-23-2007, 11:13
abe ima 300 temi tyka za tova.Tova e kato maska za kosa.Vikat my olio za ovce.Ot aptekata za 5 lv.Ne go preporu4vam na hora s mazni kosi 6toto ti se maznqva o6te tolkova

Liar
10-23-2007, 21:18
Три/авитаминола струва 5 лева и се купува от ветеринарните аптеки.Предназначен е за животни,от които се иска качествена космена покривка-коне,овце и др.Резултата от него е по-гъста и здрава такава.Има много добри отзиви за него,както и не чак толкова.При всеки действа различно,за това преди да се наемете да го ползвайте имайте на предвид,че той задушава косъма,тъй като е гъст и мазен,което води до по-силно от обичайното капене на коса.Добре ще е прочетете предишната тема за продукта,би трябвало да не е назад,там пуснах полезни разяснения защо не става за косопад и др.От него ми капеше повече косата,но при други не е така.На всеки действа различно.

DisciplineAndOrder
10-24-2007, 05:56
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=91202

^dishdogz^
10-26-2007, 17:02
:roll:

rauchen
10-26-2007, 18:10
Не бих си сложила такова нещо на главата.Абе хора това е взето от Ветеринарна аптека значи е предназначено за животни не за хора.Ако беше толкова хубаво тогава защо не са почали да го продават в обикновените аптеки

LuCiFersAngeL
10-26-2007, 19:03
Не бих си сложила такова нещо на главата.Абе хора това е взето от Ветеринарна аптека значи е предназначено за животни не за хора.Ако беше толкова хубаво тогава защо не са почали да го продават в обикновените аптеки
Ами те и яйца не продават в аптеките, ама хората ги слагат във всяка втора маска за коса (въпреки че аз яйце на главата си сложих само веднъж и втори път няма да има!) На практика е така.

rauchen
10-26-2007, 20:31
Не бих си сложила такова нещо на главата.Абе хора това е взето от Ветеринарна аптека значи е предназначено за животни не за хора.Ако беше толкова хубаво тогава защо не са почали да го продават в обикновените аптеки
Ами те и яйца не продават в аптеките, ама хората ги слагат във всяка втора маска за коса (въпреки че аз яйце на главата си сложих само веднъж и втори път няма да има!) На практика е така.
Яйцата сигурно са полезни,щом продават яйчни шампоани ето пак ги има в
Аптеките :) Докато тривитаминол незнам да се слага в готовите маски за коса.Както и да е всеки сам си решава малко се отклонихме от темата на авторката

zvezdichkaaa
10-26-2007, 20:47
Аз не бих ползвала такова,страх ме е да не получа нежелано оксмяване от това.

GHITA
10-27-2007, 09:30
Пф,то тва май само изтущава косата и нищо друго ма незнам :!: :smt005
Май си е до коса, защото сестра ми го ползва вече около година и има сташен ефект, а пък една братовчедка реши също да го пробва и косата и започна да побелява :shock:

radito
10-27-2007, 09:34
Пф,то тва май само изтущава косата и нищо друго ма незнам :!: :smt005
Май си е до коса, защото сестра ми го ползва вече около година и има сташен ефект, а пък една братовчедка реши също да го пробва и косата и започна да побелява :shock:
Е ест че е до косата и по-точно кожата. Докато не пробваш неможеш да разбереш какъв ще е ефекта при тебе.

bibi90
10-29-2007, 08:30
Ami az go polzvah 2 meseca i sprqh.Struva mi se 4e mnogo mi pada kosata ot nego.E moje i ot sezona da e,no vse pak ne sum sigurna i ne mi se riskuva.A i sqka6 zapo4na da cafti pove4e ot predi,vapreki 4e q podstrigvah.Ina4e naistina malko porastna,no ne mislq 4e 6te go polzvam pak :?

black_mamba
10-29-2007, 08:45
ползвам го преди всяко къпане...при мен ефект ИМА! :-P

луда
10-29-2007, 08:55
хаха хора вие сте луди бе :razz:
това ли е което мажели овцете да им порасне вълната
как ли пак не няма да си го сложа на главата,
пък било то само зариди асоциациата с овца ако
ще и да действа аз неискам

е ако ми расте косата с 2 санта на ден може
и да си помисля

Silvi21
08-29-2008, 11:51
ei fakt e 4e pri edni deistva unikalny pri drugi ne deistva polojitelny zatoova probvaite go pone vednaj struva si riska ako vi deistva polojitelny hah koi neiska blqskava dalga i zdrava kosa?ako ne vi deistva dobre ne slagaite pove4e az si slojih \
2 laji4ki supeni trivitaminol
1 supena ocet
1supena rakiq
mas malko i gas 2 ili 3kapki \
moje i jeltak da se dobavi kakto med malko i kiselo mlqko po va6 izbor;}

eskcada
08-29-2008, 20:34
GHITA ,kakuv be6e rezultata pri sestra ti ? :)

BeKissable
10-22-2009, 16:55
Прочетох няколко мнения относно Тривитаминола, до колкото знам това са витамини и не би трябвало да действат негативно, аз лично имам проблем с косата. Изключително бавно расте, много мои приятелки са го използвали и действително има положителен резултат. Аз също се опасявам от това, че може да има странични ефекти, но съм твърдо решена, че трябва да рискувам, поне да знам че съм пробвала. Относно това, че е за овце, няма да станем овце, само защото сме пробвали :D :D :)

sunshine92
10-22-2009, 17:38
На моята коса ефекта беше видим още след първата маска, която си направих с тривитаминола и наистина порансна повече отколкото попринцип за 1 месец. Няма никакви странични ефекти при мен.