PDA

View Full Version : кои са тоите женски трикове за да ти обърне внимание/?за f,m



pepelq6kaaa
10-23-2007, 11:12
neznam dali nqkoi e pisal takava tema zatova iskam da popitam parvo momi4etata-kakvo pravite, kak se darjite ili drugo za da privle4ete nqkoi , da go svalite :smt007
a za mom4etata-kakvo vi privli4a v edno momi4e na koe ne mojete da ustoite dali 6te e nqkoi jest ili nqkoq 4ast ot tqloto .... :lol:

001Severina
10-23-2007, 11:14
Бе не че нещо ама темата ти просто е много разбърката аз я разбрах но все пак ако искаш малко я редактирай! :wink:

Cool_Bitch
10-23-2007, 11:26
Emi za svalqneto na nqkoe mom4e vseki si ima razli4ni trikove.Az li4no go pravq s dumi i v posledstvie na ne6tata s jestove.I po4ti vinagi se polu4avaa.... \:D/

i'm so excited!
10-23-2007, 11:28
усмихвам се и се смеея мноооого :-D :D :) :-) \:D/ :smt041

едит : кое не значи, че се хиля неадекватно като тиква :wink:

GregoryHouse
10-23-2007, 12:03
Триковете се намират в мозъка на всеки...след като е така...мисля че всички знаем какво значи това,че ни питаш...

yuyuto
10-23-2007, 12:04
ХъмМмМм... Ами аз, когато си харесам някое момче, винаги, когато го погледна, му се усмихвам, държа се мило, чаровно... Не знам честно казано... Не се виждам отстрани пък и не му мисля много какво да правя. Каквото ми дойде от вътре във въпросния момент. :-) ...

GregoryHouse
10-23-2007, 12:26
Това си е инстинкт...да не забравяме че поизлизаме от животните...и за жалост или понякога за щастие някой неща са си останали в нашето подсъзнание...когато се опитваме да ги игнорираме и да изглеждаме различно обикновено сме извънредно глуповато изгреждащи...освен ако не познаваме човешата психика из основи и не сме перфекитен манипулатор...

sapphirr
10-23-2007, 12:32
ами въпрос на дарба,на някои се отдава на други-не.освен това е и индивидуално,строги закони за привли4ане на вниманието не съществуват. от ли4ен опит само мога да заява,4е колкото по-естествено и нормално се държиш (без изхвърляния и себедоказване) ,толкова пове4е впе4атляваш другата страна (това важи и за двата пола)

GregoryHouse
10-23-2007, 12:54
Дарба? корена е "дар" мога ли да попитам кой ги подаравя тия неща да мйи подари и на мен? ПО скоро интуиция инстинкт и най вече непукизъм...тоест по точно казано - НЕпритеснение...

Josefinne
10-23-2007, 12:58
Как става тоя ноемр с " държа се чаровно" не ми става ясно....
Както и да е, по темата :
Мисля, че всяка ситуация си е уникална и човек трябва да съобразява държанието си според човека, който му е насреща. Едни момчета обичат наистина да се хилиш като тиква на глупостите и, други предпочитат умни и интелигентини същества за събеседници, които говорят сериозно и пускат изтънчени закачки ;).
Всичко е в преценката на човека отсреща и до способността ти да се държиш адекватно.

GregoryHouse
10-23-2007, 13:01
Мда хубаво го каза на теория е така...жалко че за да се приложи се иска коефицент на интелигентност доста над средното ниво...така че е трудно да се прилага масово...повечето им трябва 23- седмици поне за да научат най важниете неща за човека срещу себе си камо ли на 1-2 среща...

sapphirr
10-23-2007, 13:02
или го имаш или го нямаш като дарба...а попринцип дарбата не е нещо,което го раздават на промоции или можеш да си го купиш от местния супермаркет.
а и интуицията може да ти подсказва мн неща,които да се окажат и мн грешни като подход

My_Dear
10-23-2007, 13:16
Зависи много от настроението ми, от ситуацията, от човека, включително от това дали искам аз да свалям някого или искам мен да ме свалят. Защото ако е последното, най-лесното нещо е ботушки с високо токче до коляното и къса пола. Едно 50% от мъжете са готови веднага да ти тръгнат след четирибуквието. :-D

Иначе, ако имам интерес към някого, се държа като себе си. Ако човека ще ме харесва, ще ме харесва като това, което съм, да не се занимавам после с преструвки и лъжи. Старая се да съм открита и приятелски настроена.

Tedi_sheep
10-23-2007, 14:57
Ами аз 1-во се сприятелявам с момчето, гледам да го разсмивам на 1-во време да ние весело, за да се нуждае от компанията ми малко или много!През това време съвсем безобидно показвам и колко съм женствена чрез облекло, държание, маниери.Използвам усмивката си, защото тя е 1-то нещо с което впечатлявам момчетата.Просто всички много я харесват!Аз съм човек на забавленията и със забавления привличам обектите, които желая!Това е по-скоро техника, но в зависимост от ситуацията прилагам и някои тичпино женски трикове, каквото ми дойде на акъла и е в моя полза го употребявам!

kael
10-23-2007, 15:05
на кое не може да се устои? за мен - светлокожи чернокоси момичета с лек грим подчертаващ очите и устните им ..... :oops: :shock: ;)

bebok
10-23-2007, 15:47
ami mn zavisi ot 4oveka sre6ty men no glavno purvo se spriqtelqvam s dadenoto mom4e i ispolzvam ka4estvata si za da napravq taka 4e da zapo4ne da tursi kompaniqta mi sled koeto malko pomalko pokazvam int si kum nego i rano ili kusno toi otklikva :)

GregoryHouse
10-23-2007, 16:00
Колко хубава теория...защо не я пробваш да видиш че поне в 50% от случайте няма да проработи ако я приложиш така...тоест ако избщо някога си я прилагала...

bebok
10-23-2007, 16:06
qvno sum kusmetliika no dosega v okolo 90% ot sly4eite e davala rezyltat :)

GregoryHouse
10-23-2007, 16:30
И какви са тези качества за да могат и другите да ги изпозлват ако ги имат....

bebok
10-23-2007, 16:33
vseki znae sobstvenite si preimy6testva i nqma lo6o da gi izpolzva a svoite nqma da kaja tui kato bi zvy4alo samohvalno i nadyto

GregoryHouse
10-23-2007, 16:58
Няма да звучи самохвално...просто питаме...ама явно ти тряя време да ги измисш давам ти го...и ще се осмеля да предположа какви са..."чаровната" ти усмивка,дълбоко деколте,повечко червилце по малка поличка :-D

bebok
10-23-2007, 17:03
ami ne ym i 4ystvo za hymor a ina4e sum skromna i ne se obli4am predizvikatelno dori to4no obratnoto i vse pak predpo4itam vseki sam da si vadi izvodite za men tova kakvo az mislq za sebe si e li4no mnenie

GregoryHouse
10-23-2007, 17:09
Облича се непредизвикателно,скромна, вероятно срамежлива....мхм посред мен успеваемостта ти надали е 90%...това значи че трябва да си пробвала поне 10 пъти за да знаеш толкова добре...в което се съмнявам...нещо ми се струва че само на хумор....няма как да докараш такъф процент...поне не сред масовоо общество...но ако си заобиколена от хора с коефицент на интелигентност доста над средното ниво което е рядкост е възможно...спести си поста с отричането щото ще почна със заяждането...вероятно :-D

bebok
10-23-2007, 17:17
neiskam da se zaqjdame neobi4am da se karam s okolnite no da se obkrujavam s inteligentni hora se staraq a do kolko yspqvam e dr tema :) a po postovete ti sudq 4e i ti se opitva6 da kontaktyva6 samo s hora s nad srednoto nivo na inteligentnost taka 4e pone imame ne6to ob6to :)

GregoryHouse
10-23-2007, 17:24
Мда определено това беше скромно :-D Мда може би имаме нещо общо...

bebok
10-23-2007, 17:26
:oops: