PDA

View Full Version : Моля Ви за подкрепа



MDMA
10-23-2007, 11:33
здравейте!Искам да ви агитирам за едно гласуване.Не политическо,разбира се!значи накратко.Имам братовчед ,който е Човек с главна буква.Та той е почти сляп.Но това не му попречи да завърши не едно,а две висши образования.Много малък остана кръгъл сирак и го отгледа баба ми(която е върла комунистка).Много е изстрадал и много е постигнал.И макар беден и беззащитен,той винаги помага на другите.Помогнал е на хиляди хора с каквото е могъл.Сега е написал една статия за един сайт.
Става въпрос за космически совалки и т.н. Много незначително за нас,но...Много важно за мен!Нека всички да гласуваме за него,защото много държа да го направя щастлив.Той наистина е човек,който го заслужава. Благодаря на всички предварително!

http://www.space-bg.org/ отдясно има Анкета.
Неговата статия е за Индевър

001Severina
10-23-2007, 11:37
Dobree veche glasuvah

Anf3tamin4o
10-23-2007, 11:39
Имаш моя глас

preslav4etyyy
10-23-2007, 11:46
и моя :)

marin4itu
10-23-2007, 11:52
и моя =]

Cool_Bitch
10-23-2007, 11:54
Moq sa6to.Uspeh =D>

MDMA
10-23-2007, 11:56
благодаря Ви много =D> [-o<

xXxScreamxXx
10-23-2007, 12:07
И аз галсувах :wink:

icetrax
10-23-2007, 12:19
Гласувах, и като гледам печели. :roll:

dream_girl_13
10-23-2007, 14:59
И аз гласувах! Много успех!!!!!

KiLLeR_InSTiNkT
10-23-2007, 16:10
Готово :wink: Успех!

Zvezdichko
10-24-2007, 20:41
Здравейте!

Честно казано, шокиран съм да видя как се развиват нещата с конкурса. И тъй като това беше нещо, за което трябваше да предвидя аз се извинявам за това, че не предприех мерки за да се предотвратят подобни действия. Защото всяко гласуване може да се фалшифицира по един или друг начин.
Сега какво би следвало да направя, защото от сега нататък ми е ясно, че гласуването е безсмислено?
Не става въпрос за статията било то за Индевър, така и за Феникс. По мое мнение статията на човека, за който агитирате е по-добрата. Но целта ми беше да има честно гласуване. Изглежда, че гласуването вмомента не е честно. Какво да направя по въпроса?
Дисквалификация? Би било твърде крайна мярка. По-скоро обсъждам вероятността да анулирам гласуването и да го проведа наново.
Разочарован съм, че по този начин пречите на протичането на гласуването по нормален начин. Наистина, каузата, за която го правите е благородна. Но трябва ли по този начин да пречите на развитието на КОСМОС БГ? И какво ще стане, ако авторът на другата статия ( Феникс ) попадне на тази тема? Няма ли да настоява гласуването да се проведе наново?
Дейаствия така или иначе ще бъдат предприети.

MDMA
10-24-2007, 22:09
Статията за Индевър
143 87.2%

Статията за Феникс
21 12.8%

темата е пусната,КОЙТО иска да помогне,тук има само 10 поста с написано мнение за статията,а до момента са гласували 164.
това е молба,те могат да решат да гласуват за другата статия,нищи не се знае :-k

Glezanka
10-24-2007, 22:12
С вас съм ... :D

Zvezdichko
10-25-2007, 08:51
Темата не е формулирана така, че да толерира свободния избор на гласовете. Акцентирам върху следните две твърдения:

Става въпрос за космически совалки и т.н. Много незначително за нас,но...Много важно за мен!Нека всички да гласуваме за него,защото много държа да го направя щастлив.Той наистина е човек,който го заслужава. Благодаря на всички предварително!

Самият факт, че е нещо незначително за Вас и помагате по този начин на гласуване - вие правите едва ли не така хората да гласуват без да са прочели статията и без да са прочели другата статия. 90 на сто съм убеден, че хората във форума са гласували без да прочетат нито една от двете статии! Но не това е замисъла на КОСМОС БГ, който е създаден като образователен сайт ...
Решението е следното: Текущият метод на гласуване се анулира. Вместо това ще бъде въведен нов метод на гласуване посредством е-mail.
И ако наистина искате да помогнете на този човек, оставете го да спечели конкурса по честен начин. Ничия награда не е по-скъпа от тази, която е спечелена по честен път. Новият метод на гласуване ще позволи наградата да бъде спечелена по честен път.