PDA

View Full Version : Раздвоена



as_f
10-23-2007, 13:02
zdraveite priqteli v saita!!!
iskam da spodelq s vas problema si i se nadqcam nqkoi da mi dade savet
az sam na 17 imam priqtel na 26 i znam 4e mn me obi4a postoqnno mi go pokazva pravi mi podaraci xodim tam kadeto az iskam...no ima problem nikoi ne go xaresva roditelite mi na parvo mqsto te si mislqt 4e ne e za men 4e iska da se vazpolzva ot men i t.n. mama go opozna i razvra donqkade 4e ne e tolkova lo6 za kolkoto go mislqt no pak mi kazva 4e trqbva da se razdelime nqma da spomenavam 4e tate izob6to ne go xaresva vapreki 4e go poznava...
ima i drugo imam edin priqtel koito izpitva mn silni lubovni 4uvstva kam mene i sam sigurna 4e me obi4a mn i otdavna toi mi go e kazval predloji mi da ostavq p[riqtelq mi i da badem zaedno i 6te sme mn 6tastlivi
az se kolebaq za6toto nemoga s leka raka da zali4a 2 god vrazka s priqtelq mi... stra6no sam obarkana nz kakvo da pravq
ako ostana s priqtelq mi trqbva da se kriq i da laja postoqnno a ako tragna s drugiq nqma da imma problemi izob6to za6toto nego vs go odobrqvat i go xaresvat
az obi4am priqtelq si no obi4am i drugoto mom4e...toi be6e parvata mi lubov..
kajite mi spored vas kak da postapq...6te vi bada mn blagodarna...

My_Dear
10-23-2007, 13:07
Ми... Аз на твое място бих избрала първата си любов.

Ти обаче... Ти прецени кого от двамата искаш повече. Седни, събери си мислите и напиши на един лист (да го имаш черно на бяло пред себе си) всички плюсове и минуси на двете възможности. След това вече избирай.

SexYLipS
10-23-2007, 13:10
Какво ти пука за хорското мнение??? Важното е да си щастлива.Първо трябва да си изясниш кой от двамата обичаш повече и тогава вземи решение.От теб зависи.Не мога да си представя ако някой ти каже зарежи го тоз първия и ти да го зарежеш ей така.Това са 2 години все пак.А що се отнася до родителите ти.Ако го обичаш и останеш с него им кажи, че тяхното мнение няма да ви попречи да сте щастливи.Да не ти пука ... \:D/

001Severina
10-23-2007, 13:10
Ми... Аз на твое място бих избрала първата си любов.

Ти обаче... Ти прецени кого от двамата искаш повече. Седни, събери си мислите и напиши на един лист (да го имаш черно на бяло пред себе си) всички плюсове и минуси на двете възможности. След това вече избирай.
Ъъъ,да бе как да не ... много си умна :smt005 аз ако съм щом обичам и двамата но родителите ми са против първия ще избера втория :-) :smt006

sapphirr
10-23-2007, 13:12
опитай се да си представиш как ще се 4увстваш и в 2та слу4ая,при кой от двамата ще си по-щастлива.абстрахирай се от 4уждо мнение,реши какво ти искаш,готова ли си да поемеш отговорност за решението си и няма ли да съжаляваш.понякога 4овек трябва да прави не това,което е правилно,а това,което ще го направи щастлив...за съжаление малко са слу4айте,в които си щастлив,ако не си постъпил правилно

Josefinne
10-23-2007, 13:14
Не можеш да тръгнеш с някого само защото другите го одобряват. Нито пък можеш да го харесваш за това! Според мен още и ти не си наясно какво точно искаш, затова не предприемай нищо.

Pafkata
10-23-2007, 13:20
trqbva da izbere6 edin ot dvamata-kakvo to i da izbere6 ne trqbva da misli6 za mnenieto na drugite,vajno e ti da si 6tasliva ne tvoite roditeli

GregoryHouse
10-23-2007, 13:29
Хъх мен ми се струва че не го обичаш...или поне достатъчно щом можеш да обичаш и другия...споерд мен...не трябва да слушаш какво ще ти кажат тук...решението ти трябва да бъде взето само от теб...ти си едниствената която може да прецени най-точно...въпреки че се изкушавам да дам мнение...

beboslava
10-23-2007, 13:34
Ми... Аз на твое място бих избрала първата си любов. аз също бих постъпила така,защото обикновено първата любов е най-силната и най-истинската в живота ти.Но само ти си знаеш с кой-ще се чувстваш по щастлива.
п.с. И да не ти пука за хорското мнение :smt006

danger4343
10-23-2007, 13:37
Az mislq 4e parvo trqbva ti da razbere6 koi ot dvamata obi4a6 pove4e, za6toto spored men ne moje i kam dvamata da izpitva6 edni i sa6ti 4uvstva i da gi obi4a6 silno po edin i sa6ti na4in.Pomisli za kogo misli6 po 4esto i ako zagubi6 sega6niq si priqtel zaradi drugiq nqma li sled tova da sajalqva6, za6toto ti si prekarala 2 godini ot svoq jivot s nego, spodelq li vsi4ko s nego kakto i toi s teb.A pomisli sa6to dali drugoto mom4e te obi4a istinski i dali toi ne iska da ti se podigrae. A tova 4e roditelite ti ne go odobrqvat za teb ako re6i6 da bade6 s nego neka da go opoznaqt po dobre i ako e dobar s teb kakto ti kazva6 te s te4enie na vremeto 6te se primirqt s va6ata vrazka, no ako toi te obi4a i darji na teb neka da pogovori s roditelite ti i da im kaje za namereniqta mu kam teb.No pak ti kazvam pomisli mnogo dobre koi ot dvamata obi4a6 pove4e i sama 6te re6i6 koi da izbere6.USPEH!

GregoryHouse
10-23-2007, 13:40
Ми... Аз на твое място бих избрала първата си любов. аз също бих постъпила така,защото обикновено първата любов е най-силната и най-истинската в живота ти.Но само ти си знаеш с кой-ще се чувстваш по щастлива.
п.с. И да не ти пука за хорското мнение :smt006

Брей колко заблудени хора има...мога ли само да вметна че около 95% от "първите любви" свършват ето така -> "Помогнете ми да го забравя :smt010"

Второ мнението на околните е важно...от теб зависи дали ще се съобразиш...тъй като не вярвам да си живеета само 2мата като всички наоколо ви одумват и не им е приятна вашата компания...ъ също държа да отбележа...че преди много време когато бях в Италия видях една икона на която пишеше нещо много вярно - "Истинският приятел никога не греши"

BebSsSs
10-23-2007, 13:41
Nqma smisal da laje6 mom4eto sas koeto v momenta si.Zashtoto po dumite ti izliza 4e ti go obi4a6 ama roditelite ti ne go haresvali priqtelite ti sa6to ti obi4a6 i vtoro mom4e i razni takiva..zvu4i gadno sprqmo nego.Spored men p1k ostani sas nego.Bila si 2 godini zaedno s tova mom4e i ne zavisimo ot vs trudnosti koito ste imali to ne se e otkazalo ot teb prodaljava da e s teb i da te obi4a.A otnosno tezi koito ne go haresvat napalno te razbiram i az predi imah takav problem i kakvo ot tova??Ti ne kara6 i ne zadaljava6 nikogo ot tqh da go haresva.TI si s nego TI go obi4a6 TI darji6 na nego.Drugite prosto trqbva da priemat tozi fakt.Tova e ot men i uspeh! :smt006

sasha_90
10-23-2007, 13:51
Ех,и аз съм на 17,а моята любов на 26 с тази разлика,че ние сме приятели и нашите много го харесва(нямат против и повече от приятели да сме)...Казах ти това,за да ти покажа,че трябва да слушаш сърцето си.То няма да те измами.Помисли добре,трябва да си сигурна,кого обичаш повече.Този към когото изпитваш по-силни чувства с него остани.

GregoryHouse
10-23-2007, 13:55
Сърцето 100% няма да измами ама мозъкът или по скоро липсата на такъф може да я подведе...

lafayette
10-23-2007, 14:10
Според мен не обичаш първият достатъчно. А и това, че ти прави подаръци и ходите където искаш, не означава, че и той те обича. Пък и разликата ви е голяма...

teen-girl
10-23-2007, 14:37
spored men ne trqbva da ti puka ot ni6to i ot nikogo trqbva sama da re6i6 s kogo 6te si nai 6tastliva za6toto kogato ti samata re6i6 s kogo 6te bade6 s kogo 6te si nai dobre togava 6te te varpriemat i vsi4ki ostanali xaide tva e ot men mn uspeh4eta ;-)

koalka
10-23-2007, 18:05
Аз също бих избрала другото момче, а не този 26-годишния...Не, че нещо, обаче разликата ви е наистина голяма(почти 10 години), а и може родителите ти да са прави.А и още не може да си напълно сигурна, че не иска да се възползва от теб.Това, че ходите там, където ти искаш нищо не означава, а правенето на подаръци- още по-малко. :wink: Така че това е моето мнение и все пак решението е твое.Бтв, и аз, ако бях на мястото на родителите ти, нямаше да съм съгласна на връзката ти.

sexy_momi4e
10-23-2007, 18:13
ami az bih izbrala vtoriq,6tom i dvamata gi obi4a6 pak i roditelite ti ne odobrqvat 26 godi6niq...pone az taka bih postapila