PDA

View Full Version : не искам тя да знае за това,за това нека бъдете вие



nyx
10-23-2007, 15:14
Лято е...Вървя в гората...Усещам красив, странен аромат...Познат ми е...Но от къде...?!Пътеката ме води до морето...Заставам на брега и топлият вятър нежно ме погалва...Поглеждам небето...Синьо е...Напомня ми на нещо, но не мога да се сетя на какво...!Срещам момиче, което ме целува с горещите си устни...След време и казвам, че я обичам...Странно, скоро тя си заминава, защото всъщност не е било така...Оставам сам, а есента вече е дошла...Вървя без да гледам накъде...Неознати улици ме водят до тихи места...Виждам пейки...И сядам на тях...Усещам, същото познато чувство...Дали някога преди не съм бил тук...Смрачава се...Вятърът вече не е толкова топъл и нежен... Става ми хладно... Усещам страх...Но идва момиче, което ме докосва с топли ръце и ме целува...За миг забравям за страха и си мисля, че вече я обичам...Но не е така...И тя като останалите си тръгва...А аз оставам сам на тази пейка....Оглеждам се и разбирам, че седя на кръстопът... Оказва се, че е вече зима...Вятърът реже лицето ми като с нож...Сякаш се опитва да ме вгидне и изгони...Страха е отново в сърцето ми....Но сега е още по-силен...Прехвърчат ледени сниежинки...Падат върху замръзналата ми кожа и остават там, без да се разтопят...Минава момиче и сяда при мене...Минава второ...После трето и четвърто... Всички те искат да ме целунат и стоплят, но чакат да чуят думите “обичам те”...Само, че аз ги отпращам със студа, който цари в душата ми...Вече не мога да ги лъжа...Преди го правех, защото всяка ми напомняше с нещо на теб...Както лятото с топлината си и есента с болката...Но нищо не успя да ми напомни за тебе, така както зимата...Тя е толкова красива...Красива, колкото бе ти....Никое момиче, не можа да спре времето, както ти го правеше само с един поглед...Както зимата сега го прави, като сковава сърцето ми и то бавно, но болезнено спира да бие...Остава още малко време преди то да се превърне в красиво парче лед, разкъсващо горещата ми душа...Покрай мен продължават да минават разни момичета...Но дори не се спират, защото чуват как сърцето ми със сетни сили крещи твоето име...Да, то чака единствено и само теб...Защото, само ти можеш да го спасиш...Но дали ще има сили да те дочака...Какво ми става...?Вече не чувствам студ, нито болка...Само любов...Чувствам как очите ми се затварят сами и аз бавно заспивам....Виждам как с тебе седиме на тази пейка и си говорим нежни истини...Как се целуваме покрай морето...Как те докосвам за първи път...Гледам те в очите....Само те светят в тъмнината, която цари във съня ми...Само сърцето ми едвам бодува и те чака...Моля те ела...!Моля те!!!.Защото скоро и то ще заспи завинаги със вечния спомен за теб и любовта ми...!Обичам те завинаги!!!8[/i]
FoReVeR^YouRs

kael
10-23-2007, 15:18
ся кажи от каде го копира ебааам се........ яко е, ама пич .... живей си живота ве ко сички сте се вманиачили "разби ми сърцето" на мене поне 3 пъти са ми го разбивали - преживява се, преживей го и ти

Sweet__Dream
10-23-2007, 15:19
Daaa.. :smt007 Mnogo e krasivo :smt008

GregoryHouse
10-23-2007, 15:19
Ето това вече е нещо ! РЕСПЕКТ !

My_Dear
10-23-2007, 15:22
А защо не искаш тя да знае?

SlAdKoTy zLo
10-23-2007, 15:28
mn e qko :smt010

missNightmare
10-23-2007, 15:49
krasivo e,dokosva6to dulbko du6ata osven da te pozdravq za tova,ni6to pove4e ne moga da kaja =D> :)

deniiiii1
10-23-2007, 16:26
Marzi ma da go pro4ta :shock: ama mi izglejda interesno

comics
10-23-2007, 16:26
Е, това е вече нещо, наистина. Ще си го запиша в тетрадката. Аз к0лекционирам такива неща :)

N0_feAR
10-23-2007, 16:44
нямам кво да кажа освен, че много красиво е написано....браво за което

nyx
10-23-2007, 16:53
ся кажи от каде го копира ебааам се........ яко е, ама пич .... живей си живота ве ко сички сте се вманиачили "разби ми сърцето" на мене поне 3 пъти са ми го разбивали - преживява се, преживей го и ти
хаха споко бе написах го просто защото понякога имам нужда а не защото някое момиче ми е разбило сърцето...тоест тя го направи ма не ми е за сефте нито за последно пък и е хубаво когато страдаш...в смисъл полезно е :D

mariela_es
10-23-2007, 17:06
В действителност е много красиво,но бих те посаветвала нещо:продължи напред.Знам,че е трудно и съм наясно,че ти винаги ще я обичаш(поне от това,което прочетох),но ако тя няма същите чуства към теб?Трябва да продължиш напред по един или друг начин,защотото иначе аз на твое място бих откачила!

bebe_s_bazuka
10-23-2007, 18:17
Много е хубаво и тъжничко,направо е разкошно :smt010 :smt010 :smt010

kifla
10-23-2007, 20:12
Наистина много стойностно !!! И аз съм имала мигове на самота и т.н даже и сега и искам да ти покажа нещо което не съм писала аз -написа го един приятел ,който много обичам :smt008

Не мога да ти кажа колко много те обичам ...любовта ми е във всяко парченце живот.Не мога да ти кажа колко те ценя,защото ти си всичко красиво на този свят.Не мога да ти кажа колко често мисля за теб,защото ти си в цялото ми съзнание.
Не мога да ти кажа какво е любов макар сърцето ми да прелива от нея.Не мога да ти кажа какво е тъга,защото ти си моето щастие.Не мога да ти кажа колко те обичам -няма толкова силна дума равна на чувствата ми.
Мога да ти докажа ,че съществува любов-истинска ,чиста и безупречна.Мога да ти докажа с всяко туптене на сърцето ми ,че ти си единствената му господарка.Мога да заключа вятъра,когато ти е студено.Мога да спра дъжда ,когато поискаш.Мога да подредя дните ти оцветявайки ги в розово ,защото ти си моята светлина.
Обичам те ....не ме вини за това![/i]

Radeto_
10-23-2007, 20:22
Прекрасно е =D>

Не мога да ти кажа колко много те обичам ...любовта ми е във всяко парченце живот.Не мога да ти кажа колко те ценя,защото ти си всичко красиво на този свят.Не мога да ти кажа колко често мисля за теб,защото ти си в цялото ми съзнание.
Не мога да ти кажа какво е любов макар сърцето ми да прелива от нея.Не мога да ти кажа какво е тъга,защото ти си моето щастие.Не мога да ти кажа колко те обичам -няма толкова силна дума равна на чувствата ми.
Мога да ти докажа ,че съществува любов-истинска ,чиста и безупречна.Мога да ти докажа с всяко туптене на сърцето ми ,че ти си единствената му господарка.Мога да заключа вятъра,когато ти е студено.Мога да спра дъжда ,когато поискаш.Мога да подредя дните ти оцветявайки ги в розово ,защото ти си моята светлина.
Обичам те ....не ме вини за това![/i][/quote]

vvs_go
10-23-2007, 20:38
jeni vijdate li kakvo ni pri4inqvate

MayKyTy
10-23-2007, 20:41
прекрасно е =D> =D> =D>

H8_mE
10-23-2007, 21:41
Strahotno tvorenie!Raz4uvstvah se! :smt010 :smt010 :smt010

crazy_style
10-23-2007, 21:53
wow tva naistina e mn dobro :smt118 :)

ZaHaRcHe
10-23-2007, 22:23
Много красиво написано :smt010

Ch0c0la73
10-23-2007, 22:33
evala pi4 za tva deto si napisal .. a za temata stani kato mene ...az sum bez4uvstvena i vs e OK...nali taka be6e ... :| uff...

UnaBletoLoVeU
10-23-2007, 22:35
Наистина много стойностно !!! И аз съм имала мигове на самота и т.н даже и сега и искам да ти покажа нещо което не съм писала аз -написа го един приятел ,който много обичам :smt008

Не мога да ти кажа колко много те обичам ...любовта ми е във всяко парченце живот.Не мога да ти кажа колко те ценя,защото ти си всичко красиво на този свят.Не мога да ти кажа колко често мисля за теб,защото ти си в цялото ми съзнание.
Не мога да ти кажа какво е любов макар сърцето ми да прелива от нея.Не мога да ти кажа какво е тъга,защото ти си моето щастие.Не мога да ти кажа колко те обичам -няма толкова силна дума равна на чувствата ми.
Мога да ти докажа ,че съществува любов-истинска ,чиста и безупречна.Мога да ти докажа с всяко туптене на сърцето ми ,че ти си единствената му господарка.Мога да заключа вятъра,когато ти е студено.Мога да спра дъжда ,когато поискаш.Мога да подредя дните ти оцветявайки ги в розово ,защото ти си моята светлина.
Обичам те ....не ме вини за това![/i]

Това и написаното от автора са страхотни...разплакаха ме :smt010

MoHuTo
10-24-2007, 09:00
Много е красиво :wink:

hatercrew
10-28-2007, 15:24
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: naprao me trogna :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: i az iskam na men nqkoi da mi posveti :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

nyx
12-18-2007, 21:19
не е много хубаво човека държащ химикала или пишещ на клавиатурата да изпита всичко това...

kifla
12-18-2007, 21:27
jeni vijdate li kakvo ni pri4inqvate
мъже вие ни причинявате това и ние ви го връщаме! O:)

w0sh
12-18-2007, 21:30
След като написа това чудо не се ли чувстваш малко гей?

Пууу кой ви учи така тц тц

nyx
12-18-2007, 21:33
След като написа това чудо не се ли чувстваш малко гей?

Пууу кой ви учи така тц тц
хахах не, въобще даже...тва,че би се почувствал така си е твой проблем...

w0sh
12-18-2007, 21:35
Странни хора сте обаче. Аз проблем нямам изказвам мнение.
Ако си го написал сам, браво хубава идея, добре развита. Ама де да знам не отива на един мъж такова поведения.

nyx
12-18-2007, 21:38
прав си.изказваш мнение,което не подкрепям,а и не ми пука дали съм единственият,който не е съгласен

INF3RNO
12-19-2007, 00:12
vav vseki ot nas ima po edna skrita EMO polovinka koqto ponqkoga ni raz4uvstva.E pri nqkoi kato gledam e pove4eto EMO ama kakto i da e.Zna4i nadali znaete kakvo e da si razbito sarce.Az strax v ramkite na 3 godini pod red vseki den i samo za da q zabravq otidox i DOBROVOLNO se obadix da me vzemat po NAI BARZIQ na4in v kazarmata za da moje pone tam kato mi promiqt mozaka da q zabravq.Uspqxa do momenta do koito kato se varnax posledniq pat i tq mina i me celuna po buzata ot ni6toto izko4i.Stoqx gledax q,o4ite mi vsqka6 otkazvaxa na komandata mi da gi otmestq ot neinite.Sarceto mi be6e se ka4ilo kato 4e li v garloto mi taka tupa6e.Abe gledax ei taka :shock:
Kakto i da e.Iskam da kaja,4e pak ne moga da kaja,4e znam kakvo e naistina da ti razbiqt sarceto poneje ima i o6te kade kade po tejki slu4ai ot moq.
Ama toq pi4 deto go e pisal tva uffff 4ovek zaturmozqva6 se ot vatre i samo sebe si trovi6 taka.6te sre6ne6 nqkoq druga i 6te razbere6,4e momi4eto na me4tite ti e bila prosto iliuziq prez dobro prekaranoto ti vreme.Edin 4ovek za men e vinagi sam nezavisimo ot kolko priqteli i jeni fenki e zaobikolen toi vinagi e sam.Prosto ne moje da go osaznae.Vsi4ko okolo nas e iliuziq i go ima poneje iskame da go ima.Ako se vgledate malko po v kartinkata vsi4ko iz4ezva v dale4inata.Ami da taka e.Za tiq koito ne me razbirat 6te kaja,4e priqtelite kolkoto i da sa dobri te pak mogat da ni predadat.Jenite kolkoto i da ni obi4at te sa6to mogat da ni izneverqt.Taka,4e ne se ma4ete da tarsite lubov v atmosverata okolo vas.Prosto osven samite vas nikoi drug nqma da namerite tam.
Dano nqkoi umen ot vas me e razbral za ostanalite sry bratq i sestri prosto xorata s malko po visok procent na mislene sme po malko tai kato nie ne se u4im nie se rajdame taka

Fallen`Angel
12-19-2007, 11:53
Успял си да опишеш по голямата част от това, което аз изпитвах до преди дни. Не можех да сравня болката, която ми причини тя, не можех да дишам, да спя, да живея дори..исках единствено и само нея. Разбрах, че нещата отдавна са приключили между нас двамата. Най-накрая се примирих и сега ми е по лесно като че ли. Не знам какво стана с мен, не знам и не мога и да го опиша, но знам единствено че усетих какво е да бъдеш обичан и да обичаш..това е невероятно красиво чувство, което оставя следа във на всеки един душата му през живота. Едва ли някоя друга девойка, или поне за тоя момент от време, ще ме накара да изпитам това, което тя ме накара..тя ме възвърна от безчуствения живот. Знаех, че не трябва да се впускам толкова дълбоко в чувствата си, но кой да слуша..любовта не пита, а връхлита. Радвам се че и го изпитах и не съжалявам за всеки мой опит да я върна, но съжалявам че я изгубих по такъв грозен и тъп начин - ревност. Може би това е грешката ми, която не смятах че я имам в себе си и че ще причиня това на човек, който обичах с цялото си сърце, но се случи и не мога да върна времето назад...

nyx
12-19-2007, 13:25
INF3RNO
казваш,че се затормозявам и че трябва да се вгледам в картинката... Това го написах преди месец и нещо,а става дума за момиче,с което приключих преди година и няколко дена като броиме от днешна дата... След това имах 10 месечна сериозна връзка,да не говориме, че имах куп други момичета...Просто не исках да я забравя,може би заради самия спомен...Както казваш времето прекарано с нея беше просто невероятно...Вглеждам се в картинката и осъзнавам,че момичето не е перфектната,но за тези 6-7 години през които ми играе хормона само тя единствена успя да ме побърка от любов...За това няма как да забравя дните с нея...Искам да ги върна,а за сега тя е единственото средство...Да не говориме,че се изкуших и 8 месеца след като се скарахме отидох пред тях и както ти така и аз не можех да преместя погледа си в страни от очите й...Всичко свърши за няколко дена с една нощ прекарана заедно...Опитах се да пресъздам един прекрасен момент,но не се получи и повече не се видяхме...мина толкова време а аз все още не мога да намеря това щастие,което тя или самият аз си дадох... :(

Krem4eto
12-19-2007, 14:22
Лято е...Вървя в гората...Усещам красив, странен аромат...Познат ми е...Но от къде...?!Пътеката ме води до морето...Заставам на брега и топлият вятър нежно ме погалва...Поглеждам небето...Синьо е...Напомня ми на нещо, но не мога да се сетя на какво...!Срещам момиче, което ме целува с горещите си устни...След време и казвам, че я обичам...Странно, скоро тя си заминава, защото всъщност не е било така...Оставам сам, а есента вече е дошла...Вървя без да гледам накъде...Неознати улици ме водят до тихи места...Виждам пейки...И сядам на тях...Усещам, същото познато чувство...Дали някога преди не съм бил тук...Смрачава се...Вятърът вече не е толкова топъл и нежен... Става ми хладно... Усещам страх...Но идва момиче, което ме докосва с топли ръце и ме целува...За миг забравям за страха и си мисля, че вече я обичам...Но не е така...И тя като останалите си тръгва...А аз оставам сам на тази пейка....Оглеждам се и разбирам, че седя на кръстопът... Оказва се, че е вече зима...Вятърът реже лицето ми като с нож...Сякаш се опитва да ме вгидне и изгони...Страха е отново в сърцето ми....Но сега е още по-силен...Прехвърчат ледени сниежинки...Падат върху замръзналата ми кожа и остават там, без да се разтопят...Минава момиче и сяда при мене...Минава второ...После трето и четвърто... Всички те искат да ме целунат и стоплят, но чакат да чуят думите “обичам те”...Само, че аз ги отпращам със студа, който цари в душата ми...Вече не мога да ги лъжа...Преди го правех, защото всяка ми напомняше с нещо на теб...Както лятото с топлината си и есента с болката...Но нищо не успя да ми напомни за тебе, така както зимата...Тя е толкова красива...Красива, колкото бе ти....Никое момиче, не можа да спре времето, както ти го правеше само с един поглед...Както зимата сега го прави, като сковава сърцето ми и то бавно, но болезнено спира да бие...Остава още малко време преди то да се превърне в красиво парче лед, разкъсващо горещата ми душа...Покрай мен продължават да минават разни момичета...Но дори не се спират, защото чуват как сърцето ми със сетни сили крещи твоето име...Да, то чака единствено и само теб...Защото, само ти можеш да го спасиш...Но дали ще има сили да те дочака...Какво ми става...?Вече не чувствам студ, нито болка...Само любов...Чувствам как очите ми се затварят сами и аз бавно заспивам....Виждам как с тебе седиме на тази пейка и си говорим нежни истини...Как се целуваме покрай морето...Как те докосвам за първи път...Гледам те в очите....Само те светят в тъмнината, която цари във съня ми...Само сърцето ми едвам бодува и те чака...Моля те ела...!Моля те!!!.Защото скоро и то ще заспи завинаги със вечния спомен за теб и любовта ми...!Обичам те завинаги!!!8[/i]
FoReVeR^YouRs

Много е хубаво!И наистина понякога човек има нужда да напише нещо , просто така :)

nyx
12-19-2007, 14:51
Много е хубаво!И наистина понякога човек има нужда да напише нещо , просто така :)

малко хора го разбират... :(