PDA

View Full Version : Стачката...



Radeto_
10-23-2007, 16:08
Та така драги съфорумници няма да завършим.Стачките продължават, а дори и да не продължат вече ни прецакаха - 7ми и 12ти клас ще учат през събота, нама да има ваканции, а да не говорим че и матурите нама да отпаднат.Да ни е честито.Че после ще сме толкова необразовани - е няма как да сме - няма кой да ни даде тая възможност...

~BoRn^InLoVe~
10-23-2007, 16:11
точно 7 и 12 няма да учат събота.така чух

Radeto_
10-23-2007, 16:12
Ами заслушай се пак тогава - казаха че точно 7ми и 12 ще учат събота щото матурите не отпадат а и предстоят кандидат-студентски изпити.

001Severina
10-23-2007, 16:14
Sprete beeeeee ](*,) napravo mi pisna s vashite temi za stachkata i uchilishe zashtoto vsichko svurzano s daskalo mnogo me iznervq ](*,) mnogo li vi valnuva TAZI TEMA BE BUNACI?

~BoRn^InLoVe~
10-23-2007, 16:15
Вълчев: Положението със 7-ми и 12-ти клас е критично
23 октомври 2007 / News.dir.bg
Всичко, което е необходимо да направи МОН, за да приключи успешно учебната година, ще бъде направено. Най-критични обаче остават 7 и 12 клас, тъй като след 7 клас учениците държат кандидатгимназиални изпити, а след 12 клас - кандидатстудентски.
Това заяви министърът на образованието Даниел Вълчев по повод продължаващата стачка в средното образование, цитиран от БТА. За всички останали учебната година може да бъде удължена, да се учи в събота, да бъде съкратена ваканцията, да бъдат удължени учебните срокове или най-добре да бъде преструктуриран учебният материал, заяви Вълчев. Колкото до матурите, те са по закон и зрелостни изпити ще има, каза още той. За 7-ми и 12-ти клас не е удачен вариантът за удължаване на учебната година, защото те гонят графици за кандидатстване в средните школа и висшите учебни заведения. По думите на Вълчев за 7 и 12 клас най-добрата възможност, но и най-трудноосъществимата за момента, е преструктурирането на учебното съдържание.
В сряда просветният министър Даниел Вълчев събира в МОН началниците на Регионалните инспекторати по образование. Те трябва да предложат как да се навакса пропуснато учебно време заради учителската стачка.

~BoRn^InLoVe~
10-23-2007, 16:16
Sprete beeeeee ](*,) napravo mi pisna s vashite temi za stachkata i uchilishe zashtoto vsichko svurzano s daskalo mnogo me iznervq ](*,) mnogo li vi valnuva TAZI TEMA BE BUNACI?естествено че да :-s

Sweet__Dream
10-23-2007, 16:16
Awe b*si tupite daskali we :smt013 Zaradi tqh nie 6te patim..

find_m3
10-23-2007, 16:17
и на мен ми писна от глупави теми.казала съм аз ,че в една тема тряя да се пише...имаше до вчера ,но за заключиха и са на...

Radeto_
10-23-2007, 16:17
Ама пикло как няма да ме интересува - тая година трябваше да завърша и кандидатствам, а тва явно няма да стане поради простата причина че учебния процес в у-ще още не е почнала, а и доколкото чух вече започват да си подават оставката учителите - естествено че ще ме вълнува.Пък теб като те нерви иди в раздел секс или некой друг - кво търсиш тук...пикла

$@$|-|0
10-23-2007, 16:18
Интересно ми е защо малоумниците от МОН (Вълчев в частност) мислят как да наваксаме материала и дали да учим в събота, вместо да мислят как да решат проблема със стачката на първо време. :smt011 Тя така може да не свърши скоро, та не само събота, ми и неделя да учим пак да не наваксаме до кандидатстудентските изпити.

SlAdKoTy zLo
10-23-2007, 16:23
axxx kak iskam da svar6i taq sta4ka i si4ko da e po staromu [-(

001Severina
10-23-2007, 16:23
Ама пикло как няма да ме интересува - тая година трябваше да завърша и кандидатствам, а тва явно няма да стане поради простата причина че учебния процес в у-ще още не е почнала, а и доколкото чух вече започват да си подават оставката учителите - естествено че ще ме вълнува.Пък теб като те нерви иди в раздел секс или некой друг - кво търсиш тук...пикла
Ами простак и аз тая година ще кандидатствам ма ко :?: ](*,) Да ти е*а п*тката м*йна :smt006

find_m3
10-23-2007, 16:28
Ама пикло как няма да ме интересува - тая година трябваше да завърша и кандидатствам, а тва явно няма да стане поради простата причина че учебния процес в у-ще още не е почнала, а и доколкото чух вече започват да си подават оставката учителите - естествено че ще ме вълнува.Пък теб като те нерви иди в раздел секс или некой друг - кво търсиш тук...пикла
Ами простак и аз тая година ще кандидатствам ма ко :?: ](*,) Да ти е*а п*тката м*йна :smt006


:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 не тва го прочетох на майка ми и каза ,че ше ми спре нета :smt005 мн сте зле

Radeto_
10-23-2007, 16:30
Хехе - мъжкарана - трябва да знаеш, че на майка не се псува - ама както и да е - тва е елементарно възпитание, което явно липсва при теб.И не съм простак - щеше да го разбереш ако беше си направила труда да прочетеш ника - май звучи женски,а?

find_m3
10-23-2007, 16:33
Хехе - мъжкарана - трябва да знаеш, че на майка не се псува - ама както и да е - тва е елементарно възпитание, което явно липсва при теб.И не съм простак - щеше да го разбереш ако беше си направила труда да прочетеш ника - май звучи женски,а?

:smt013 ядоса ме като каза мъжкарана

иначе ,че е смотана не е лъжа :lol:

mon4eto
10-23-2007, 16:35
Abe ko se nervite be nali 7 i 12 klas hodat masovo na 4astni uroci za kvo im e pa i na daskalo da hodqt taka daje imat pove4e vreme da u4at za izpitite vmesto da si pileqt vremeto v daskalo :roll: 6e dam primer brat4edka mi e 12 klas sa i vaob6te ne hodi na daskalo vapreki 4e ne sta4kuvat pri neq i si sedi i si se gotvi za izpitite :-({|=

koteto_5
10-23-2007, 16:36
Тая стачка вече стана пословична.
Аз изобо не сам съгласна с тая стачка.
И нужно ли е да рефлектира върху нас. [-X [-X [-X

BeboP
10-23-2007, 16:37
Хехе - мъжкарана - трябва да знаеш, че на майка не се псува - ама както и да е - тва е елементарно възпитание, което явно липсва при теб.И не съм простак - щеше да го разбереш ако беше си направила труда да прочетеш ника - май звучи женски,а?
Стига, де, не се карайте! :roll: :? Мисля, че не подобава на момиче да псува...

По темата - ясно е, че всички ще патим, това беше ясно още от самото начало, въпросът е колко ще струва всичко...? :|

Radeto_
10-23-2007, 16:46
Е на нас завършващите ще струва доста - и въпросът не е на колко часни урока ходиш - въпроса е че не сме влезли още в класните стаи - говори се че вече учителите подават и уставки - как мислиш ще наваксам тогава - невъзможно нали - няма да завърша а тва не ме устройва.....

Komshiikata
10-23-2007, 16:50
Еми да,накрая на нас ще ни излезне през носа заради скъпите ни учители .... ](*,) ](*,) ](*,)

AnTiBuLLsHiTs
10-23-2007, 17:00
Учителите на сапун! Иначе аз си ходя на даскало редовно(не стачкуваме) така,че на вас да ви е гадно.Ако ме накарат и аз да уча в събота... край
ще има жертви чак тогава. :twisted:

Radeto_
10-23-2007, 17:22
Е дечко да ни е гадно на нас значи - да ти се връща миличък - да ти се връща.Злорадствай...

ice_cream_f
10-23-2007, 18:16
Nz oba4e na 8klasnicite im e nai-gadno(za tezi koito sav ezikovi gimnazii)vklu4itelno i na men :cry: na 7klasnicite i 12stoklasnicite im e dobre za6toto te po vreme na sta4kata mogat da si u4at po bg i mat(7klasnicite) a 12klasnicite su6to mogat da si u4at temite za kandidatstudentskite izpiti stiga da imat jelanie razbira se :wink:

sasha_90
10-23-2007, 19:14
Стига с тези стачки!Само пълните форума с излишни теми.Не разбрахте ли,че нищо не можем да направим,освен да чакаме "началото" на учебните занятия?!

Radeto_
10-23-2007, 19:30
Абе вие май нищо не разбирате - не могат се учат темите - не е само това проблема.Погледнете реално на нещата - някои от нас учат специалност - обяснете ми как се научават технически предмети без практика - за тях учители частни няма - а изпуснат материал е невъзможно да се навакса.Ама тва не сте дорасли за да разберете...Не казвам, че на другите им е по-лесно само защото са по-малки, но за нас това е края - а те имат и следващи години...

XaMcTePKa
10-24-2007, 06:19
Awe b*si tupite daskali we :smt013 Zaradi tqh nie 6te patim..

Я не ги обиждай те са си в пълното право да си искат повишение на заплатите не вярвам майка ти или баща ти да работят с 300 лева на месец...ако беше така навярно сега щеше да 'пееш' друга песен нали ?Кой нормален човек може да живее с тази заплата ?!

А относно края на стачката по последно инфо което имам ПОРДЪЛЖАВА ДО 6 НОЕМВРИ заради изборите...за да може да мине и балотажа !

~BoRn^InLoVe~
10-24-2007, 06:32
Awe b*si tupite daskali we :smt013 Zaradi tqh nie 6te patim..

Я не ги обиждай те са си в пълното право да си искат повишение на заплатите не вярвам майка ти или баща ти да работят с 300 лева на месец...ако беше така навярно сега щеше да 'пееш' друга песен нали ?Кой нормален човек може да живее с тази заплата ?!

А относно края на стачката по последно инфо което имам ПОРДЪЛЖАВА ДО 6 НОЕМВРИ заради изборите...за да може да мине и балотажа !може ли да дадеш малко повече информация,защото ще ми е адски полезна :-)

XaMcTePKa
10-24-2007, 06:51
ще ти пратя едно ЛС ;)

malko mace
10-24-2007, 07:09
Да бе,аз съм VII клас,а уроците,на които щях да ходя,още не са се състояли,защото щяха да се провеждат в даскало!;(