PDA

View Full Version : Ако можете да помогнете.....



malkata_gigi1
10-23-2007, 18:18
iskam da popitam nqkoi ima li telefona Samsung E900?i dali e dovolen ili e razo4arovan ot nego?ako mojete mi pomognete,mersi predvaritelno

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

My_Dear
10-23-2007, 18:40
Братовчедка ми го има и покрай нея съм го наблюдавала.

Твърде джиджава работа е според мен. Това е телефон, с който да се фукаш, за сметка на практичността му, с тия touch-бутончета.

Прави много хубави снимки. Към батерията нямам забележки, защото напоследък Самсунг доста си подобриха качеството на батериите. Иначе преди какви дърва бяха... ужас :smt012

Има Блутут, свързва се със Сони Ериксон, което значи, че не е от онези телефони, които изобщо не могат да комуникират и са досадни.

Типичният женски модел. Ако човек държи на практичността и функционналността повече отколкото на имиджа, не би посегнал към него.

MostHated
10-23-2007, 19:05
хах аз имам такъв телефон не ме ебе че е женски! на мен ми харесва! мойта логика е щом не е розов значи е добре :-D мн е гоин телефона! стига да се приспособиш към сензорите! :) снимката е страхотна и мп3ките са с добро каччество! блутута е супер! нали знаеш че има цака и да теглиш без да ти пращат но това не е само при Е900 :) купи си го! няма да се разочароваш! аз съм с него още от както излезе :)