PDA

View Full Version : Всичко се обърка...



desert_eagle
10-23-2007, 18:26
преди ходих с момиче, скъсахме .. тя беше с друг. лятото срещнах друго момиче- въпросът е 4е бе6е сръбкиня и беше за няколко дена- естествено тя си отиде, в мойто малко шибано градче обаче срещнах момиче което наистина много харесвах което обаче беше с 5 години по малко от мен (по4ти на 19 съм). въпросъ е че тя мнгоо ме харесваше препълняше ми телефона с смс-и, но разликата в годините ни спираше и двамата. първото момиче което споменах междувременно заяви че още ме харесва и иска да се съберем, само че аз не изпитвам нищо. и тая вечер за капак на всичко (тава по-малкото момиче ) ми каза по телефона "харесвам те но.. как да ти обясня .. явно не достатъчно", като се има предвид смс-ите които ми пращаше бях доста объркан. аз и отговорих.. кво мога да напаравя. и да искам да съм нещо повече явно не мога. чУВСТВАМ СЕ ПРАЗЕН, чувствам че нищо няма смисъл в живота ми и че всяка моя връзка е или с неподходяща или без бъдеще. чувствам се безсилен а искам само нея. въпроса е че сега съм в такова положение че искам да взема нещо, с което да изтрия някои неща от живота си. чувствам как със всеки ден ставам все по-отегчен от всичко около мен, и по-деприсиран, макар че не е характерно за мен.

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

MayKyTy
10-23-2007, 18:34
о_О омг ... думи нямам за твоята история. Най добре си хвани някое друго момиче дето няма нищо общо с гореспоменатите 3 ... :-k

ivelin9021
10-23-2007, 18:34
mmm bratle ebati gadnata situanciq...nz kfo da ti kaja...

naMy4Ho_KoTe
10-23-2007, 18:40
Moят съвет е първо да се научиш да се чувстваш пълноценен без да имаш връзка. Да не се чувстваш половин човек, когато нямаш момиче до себе си. Когато се научиш да се наслаждаваш на живота, независимо от гаджета-маджета и пр., тогава вече се обвържи. Като за 19-годишен човек имаш твърде детинско и наивно мислене относно връзките. Късмет :)

ThePowerOfLove
10-23-2007, 18:42
Това за годините е много кофти ситуация :-k Ако наистина пък харесваш толкова много това момиче,защо да не рискуваш? Ще пробвате,ще карате по-бавно...няма да я насилваш за нищо щото все пак е на 14 :-k Ако се получи няма да ти пука че е по-малка...не знам какво точно да те посъветвам,но според мен да следваш чувствата си и да не се връщаш при момиче,което не харесваш :?

EvilBrunette
10-23-2007, 18:59
Омг, толкова объркано си написал всичко, че не може да се разбеер коя "Нея" искаш. Направо ги нареди пред теб, завържи си кърпа на очите и на "Онче-бонче' си избери една. Т'ва е решението. Нали знаеш - от трите стола на земята. :| Не се оплаквай, а вземи си изясни чувствата и не си играй с горките заблудени девойки. :wink:

sasha_90
10-23-2007, 19:10
Гадно.Съветвам те да забравиш и трите момичета,да спреш контакта с тях.Намери нови запознанства,но не в интернет.Излизай с приятели и познати,запознавай се с нови хора и така постепенно ще се появи и подходящата.

SlAdKoTy zLo
10-23-2007, 19:11
Омг, толкова объркано си написал всичко, че не може да се разбеер коя "Нея" искаш. Направо ги нареди пред теб, завържи си кърпа на очите и на "Онче-бонче' си избери една. Т'ва е решението. Нали знаеш - от трите стола на земята. Не се оплаквай, а вземи си изясни чувствата и не си играй с горките заблудени девойки.
_________________


+1

ubuntu
10-23-2007, 19:39
Шибалки и тупалки ще ти оправят проблема :smt021 :smt072 :smt066 :smt024 Почвай ги под азбучен ред и да не те боли вестника .... :wink:

desert_eagle
10-23-2007, 21:26
всичко ми е объркано а и не исках да отегчавам с роман от 5 страници, затова и темата е доста позаплетена :?

Josefinne
10-23-2007, 21:27
Абе, от поста ти най-ясно ми стана, че не знаеш какво точно искаш. Като начало - какво общо имаше сръбкинята в цялата работа не ми се изасни до края, нещо да се похвалиш ли, какво... :-D
Сега се оказа, че май искаш малката - ами хубаво, нали те спираха годините? Ако са спрели да те спират - зарибявай я , охажвай я, тя е малка - лесно ще се върже на батко ;).
Другата я остави, няма никакъв смисъл да ходиш с нея ей така за идеята. А пък и никога не знаеш дали няма да се появи нещо ново на хоризонта. Хубавки момиченца - навсякъде из България.
Айде успех и умната ( ако не русата ;) )!

H8_mE
10-23-2007, 21:31
Всички се чувстват така в определен етап от живота си!Обикновено след време всичко се оправя и си е наред всичко!Така,че не се предавай!Всичко ще се оправи колкото и да е объркано!И повярвай ми има за какво да се живее!Огледай се,живота не е само любов!Ще стане каквото трябва да стане!Споко!

PoisoNGirL
10-23-2007, 21:36
spokoino.vseki e izpadal v tvoqtq situaciq,no rano ili kusno namira tova,koeto e tursil.Az sum jiv primer.. vse si mislq,che neshto ne mi e nared i vsqka vruzka ne e tova,koeto iskam.No nikoi ne moje da ima vsichko.Nameri si momche,razlichno ot vsichki do sega,s koeto mislish,che shte namerish pone chastica ot shtastieto,koeto si tursil.Taka nqma da usetish kak s vremeto vutreshnata ti samota shte se izpari.

koalka
10-24-2007, 09:50
Наистина се случват и такива неща, не се впрягай чак толкова.Това момиче, което е по-малко от теб с 5 години ти е казала така, защото явно е разбрала, че възрастта може би пречи, че и за теб е проблем и е спряла да ти пише. :wink:

N0_feAR
10-24-2007, 11:21
о_О омг ... думи нямам за твоята история. Най добре си хвани някое друго момиче дето няма нищо общо с гореспоменатите 3 ... :-k
и това е решение.... и горе главата

desert_eagle
10-24-2007, 11:24
внасям малко пояснение.. момичето, което е на 14 (и което истински харесвам) преди още да се познаваме харесваше друго момче, 1 година по-малък от мен (само че аз изглеждам доста по-зрял според хората). тя ми каза че като е имала в предвид че ме "харесва но не достатъчно" е искала да ми каже, че не толкова колкото все още харесва това първото момче, (работите покрай тях не потръгнаха- той тръгна с друга) но първата и любов.. знаете. докато той не беше я отрязал обаче тя ми пращаше по 18743534 смса че ако тръгнат би и било много трудно защото ме харесва. е.. днеска в у-ще ме гледаше както казаха приятелите ми "влюбено" , аз това си помислих също. на там вървят работите обаче че май нищо няма да стане и ще съм страничен наблюдател. вътрешно нещо ми казва " не се занимавай с келеша не виждаш ли че не знае какво иска", иска ми се да приключа това по някакъв начин и да не се занимавам, но в момента не мога защото толкова съм започнал да хлътвам че... ](*,) а и оня другия е такъф мухлио от една гледна точка че... това още повече ме обижда. диагноза - разбито сърце :? започвам да чувствам още по-голяма празнина. толкова е заплетено всичко че не му се вижда края.. в момента се питам защо изобщо ми трябваше да се забърквам, ето че стана прекалено късно.. :( :( :(

Iv4eTy
10-24-2007, 11:32
Първо смятам,че разликата ви не е била чак толкова голяма,че да ви спира. За другото момиче,за мен нямате шанс на някаква връзка.
Или се опитай да се оправиш с по-малката или си намери друго момиче,с което ще се разбирате и обичате. Късмет

desert_eagle
10-24-2007, 16:37
надявам се да го преживея.. скоро

hatercrew
10-28-2007, 08:54
Първо смятам,че разликата ви не е била чак толкова голяма,че да ви спира. За другото момиче,за мен нямате шанс на някаква връзка.
Или се опитай да се оправиш с по-малката или си намери друго момиче,с което ще се разбирате и обичате. Късмет


absolutno podkrepqm sigurno si strahoten 4ovek i taq 6tom ne ocenqva kakvo gubi is e neina rabota nameri si momi4e deto da zapylni prazninata i da si se obi4ate :wink: :-) :-) :-) :smt007 :smt008