PDA

View Full Version : Висока температура от цикъл?



la4ezara
10-23-2007, 19:40
Възможно ли е да вдигнеш температура 37.5 на втория ден от цикъла, мисля че не съм се разболяла, 2 дни не съм излизала от нас, а пък днес е вторият ден от цикъла ми, снощи не спах, и съм малко уморена?

Sweet__baby
10-23-2007, 19:46
да..... :-k

Blab
10-23-2007, 19:55
вдигам температура, смъквам кръвното...нормално

Cool_Bitch
10-23-2007, 19:58
Normalno e!

DIVINE_TIME
10-23-2007, 20:07
Наскоро си купих тампони о.б. и на листовката им пише :

СТШ ... симптоми :
Ако по време на менструация се почувстваш много болна,вдигнеш висока температура,имаш повръщане,разстройство,гла воболие,виене на свят,припадъци,мускулни болки или обрив,наподобяващ слънчево изгаряне,веднага се обърни към лекар. Не е задължително да имаш всички признаци.

Така че,ако освен температурата имаш и други симптоми от по-горе изброените,по-добре говори с лекар.

Не искам да те плаша!

la4ezara
10-23-2007, 20:15
Да да знам за СТШ, но нямам обриви, разтройство ,припадаци и т.н. А и тампони вече не ползвам че много ме боли корема от тях и карам само на превръзки, исках само да зная дали е нормално това и защо :mrgreen:

DIVINE_TIME
10-23-2007, 20:28
Да да знам за СТШ, но нямам обриви, разтройство ,припадаци и т.н. А и тампони вече не ползвам че много ме боли корема от тях и карам само на превръзки, исках само да зная дали е нормално това и защо :mrgreen:

По принцип СТШ се наблюдава мноооого рядко при жените,но не се причинява само от тампони,а и от превръзки,това го пише също! :wink:

Радвам се,че нямаш симптомите!

foreverr
10-24-2007, 07:58
Възможно ли е да вдигнеш температура 37.5 на втория ден от цикъла, мисля че не съм се разболяла, 2 дни не съм излизала от нас, а пък днес е вторият ден от цикъла ми, снощи не спах, и съм малко уморена?Абе ти защо най на края не идеш на лекар(не се заяждам)-имаш алергия от превръзки, сега и притеснение за стш!По добре иди и за стш и за разни болести ще те прегледат, а и за превръзките тамън ще разбереш :P :wink: