PDA

View Full Version : Цигари,алкохол и наркотици



petrunka
10-23-2007, 20:45
Надявам се,че повечето от вас не употребяват тези неща и знаят колко са вредни.
1.Цигарите - човек се пристрастява към никотина.Със съжаление гледам как деца на 10 години пушат по много!При това българчета,не изглеждат бездомни.Аз имам роднина,който е започнал на 13.Пушил е по 1 кутия на ден.Сега,50 години по-късно той не може да диша.
А други хора на този възраст тичат и ходят много и нищо им няма.
2.За алкохола - не са редки случаи на алкохолни отравяния на деца под 10 годишна възраст.
Обръщение към тези,които искат да пият,за да се правят на големи:
Абе вижте ги пияниците колко са зле!На 35 изглеждат като 65-годишни.Неадекватни са.Искате да бъдете такива?
3.Наркотиците - онзи ден се разхождах по бул.Витоша.На площад Света неделя видях дете на видима възраст около 11 години,което беше наркоман.Лицето му го показва - с доста червени петна,характерни за наркоманите!
Децата искат да взимат наркотици,за да впечатлят някой,когото харесват(най-често така става).Но повечето наркотици са силни и една доза е достатъчна,за да се пристрастиш към това вещество.
А после?!?
Умираш млад и красив,не видял нищо от живота

nikinkaa
10-23-2007, 21:02
колкото и да искаш да спреш употребата на тези вещества няма да стане,защото днешното поколение е твърде твърдоглаво и не би послушало някой от този или др форум (не се обиждайте)и аз съм против употребата на ПАВ,но не мога да спра хората.те като нямат воля и желание че аз ли да ги вдъхновявам? :?

fake
10-23-2007, 21:03
Но повечето наркотици са силни и една доза е достатъчна,за да се пристрастиш към това вещество.

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005
лелче, спести си го.
яко ми е да съм на парти, или да седна да пия, и да се наперкам с амфети.
яко ми е да се напуша с приятели и да се хилим на простотии. не че не можем да се хилим иначе, просто напушен е по-яко
обичам да пия, алкохолът е вкусен
цигарите са гадни, но ми харесва да пуша.

когато човек друса, значи му е готино да го прави. и съвсем не е задължително да "бягаш от проблеми" или да "се опитваш да впечатлиш някого"

AtMosFera
10-23-2007, 21:08
Върнете се малко назад и отворете някоя и др тема от този раздел.След като ги прочетете тогава ше си говорим какво и що.

Cool_Bitch
10-23-2007, 21:11
Nemoga da si obqsnq,za6to trqqq se napu6va6,za da si naprai6 kupona i da ti e veselo moje si i bez tiq ne6taa.

AliceSw
10-23-2007, 21:22
офффф, постът ти е безумен

майка ми цял живот е ненавиждала пушенето...щеше да умре на 33, от белодробен емфизем, за щастие се оправи...а виждала ли си алкохолик, говорила ли си с такъв, познаваш ли такъв...повечето имат някаква липса в живота си - жена, деца, работа, любов, пък и повечето хора стават алкохолици след 40, и никои не е станал такъв от добро

всъщност, не виждам смисъл да се занимавам, не виждам смисъла и на темата - отново ще се срещнат две крайно противоположни гледни точки и всеки ще остане прав сам за себе си

не разбрах момента с червените петна по лицето и наркоманията, знам ли, може да съм лошо информирана аз знам ли :|

и не си мисли, че да живееш дълго е единственият начин да си щастлив....1 миг за някои може да е по-щастлив от целия твои 75-годишен живот

loyal_88
10-23-2007, 22:06
Лицето му го показва - с доста червени петна,характерни за наркоманите! Това не знам от къде дойде, но ако всеки, който друса има от тия толкова характерни червени петна сега щеше да ме е срам да изляза от нас защото щях да съм целия червен :shock:

Nemoga da si obqsnq,za6to trqqq se napu6va6,za da si naprai6 kupona i da ti e veselo moje si i bez tiq ne6taa. Ами пушиш/тупаш защото си изкарваш 10000000000 пъти по-яко. Ходил съм на купончета, на които съм бил друсан и на такива, на които не съм фукал. И съответно мога да преценя кое е по-готино.
Отделен е въпроса, че по някога просто има адски скапани дни, и някоя друга линия наистина помага да си пооправиш настроението.
Това пък, да отидеш нашмъркан на мач няма равно. Но въпреки всичко аз не ангажирам никой с мнението ми и то си остава само за мене ;)
Ай със здраве

IdiOtKa
10-25-2007, 14:08
Надявам се,че повечето от вас не употребяват тези неща и знаят колко са вредни.
1.Цигарите - човек се пристрастява към никотина.Със съжаление гледам как деца на 10 години пушат по много!При това българчета,не изглеждат бездомни.Аз имам роднина,който е започнал на 13.Пушил е по 1 кутия на ден.Сега,50 години по-късно той не може да диша.
А други хора на този възраст тичат и ходят много и нищо им няма.
2.За алкохола - не са редки случаи на алкохолни отравяния на деца под 10 годишна възраст.
Обръщение към тези,които искат да пият,за да се правят на големи:
Абе вижте ги пияниците колко са зле!На 35 изглеждат като 65-годишни.Неадекватни са.Искате да бъдете такива?
3.Наркотиците - онзи ден се разхождах по бул.Витоша.На площад Света неделя видях дете на видима възраст около 11 години,което беше наркоман.Лицето му го показва - с доста червени петна,характерни за наркоманите!
Децата искат да взимат наркотици,за да впечатлят някой,когото харесват(най-често така става).Но повечето наркотици са силни и една доза е достатъчна,за да се пристрастиш към това вещество.
А после?!?
Умираш млад и красив,не видял нищо от живота
И това твое мнение какво прави ..отказва някой от цигарите, алкохола или от наркотиците ....колко найвно .... разбира се че не , защо го пишеш ?! ...та ти и представа си нямаш какво всъщност са наркотиците ... Хората не ги зимат защото искат да се самоубият ... или пък защото живота им е гаден и бягат от проблемите ... колко найвно ...

die_die_my_darling_
10-29-2007, 23:03
Щото ми е кеф

пазя-го-в-тайна
10-30-2007, 00:32
изгубил си си времето да го пишеш тва! писна ми такива хора който никога не са пробвали нищо да пълнят форума с глупостите си! :-x

NightSky
10-30-2007, 08:05
Постът ти е загуба на време (на авторката). Никой няма да вникне в думите ти, нито ще те послуша.