PDA

View Full Version : Момичето, което харесвам...



Need_A_Girl
10-23-2007, 21:28
Започвам с това, че съм на 15...и мн съм си паднал по едно момиче (на 14), с което по принцип съм добър приятел... Въпроса е, че прекарахме почти цяло лято заедно, понеже ходим на едни и същи извънкласни дейности и след всички тия лагери и т.н. усетих, че имам чувства към нея. Начина, по който се чувствам е изключителен и поради факта, че това е първото момиче, което успява да ме привлече на първо място с характера си, а после с външност и т.н...Наистина я чувствам като точното момиче. :P Обаче...разбрах, чрез нейни приятелки, че тя ме приема като приятел и мн цени приятелството ни и не иска да го разваляме :? Въпреки това...приятели ме посъветваха да се боря, да й покажа, че значи мн за мен..и това би могло да промени чувствата й. И ето ме, искам съвет, за това как да го направя...как да й покажа, че мн ми пука за нея, да й обясня, че искам да сме повече от приятели :) Благодаря предварително 8)

Cool_Bitch
10-23-2007, 21:32
Kaji i go direktno kvo izpitva6 kam neq,apak tq ako ne iska dr osven priqtelstvo 6e trqq se primiri6 s tva ne6to.Vse pak nemoje6 nasila da q nakra6 da te haresva!!! [-X

koalka
10-23-2007, 21:33
Това, че цени приятелството ви и не иска да го разваляте малко или много показва, че е ясно какво ще стане, ако й кажеш...Или поне аз така го тълкувам.

MayKyTy
10-23-2007, 21:33
По-скоро ще си развалите приятелството отколкото нещо друго. [-X [-(

tuzaro
10-23-2007, 21:35
казвай направо пък квот стане :)

H8_mE
10-23-2007, 21:36
Za6to slu6a6 tolkova mnogo priqtelkite i?Dokato ne go 4ue6 kak izliza ot neinata usta,tova,4e iska da ste samo priqteli ne moje6 da si tolkova siguren!Govori s neq za vas i togava predpriemai deistiviq!Ako ne iska pove4e ot priqtelstvo i ako ti tolkova iska6 da si s neq,pokazvai lubovta si pravi i jestove i moje ne6to v neq da se preoburne su6to!Uspeh!

kalinadelinda
10-23-2007, 21:59
ti q poznawas dobre dokolkoto razbiram ne se znae kolko sa i priqtelki teq girli i kwo ti prikazwat za twa ako se e po zaobikolniq pat daj s nqkakwi malki nesa za drehite kosata ili neso izlizajte samo 2mata a ako si precenis moze i na prawo no ti q poznawas i znaes moze bi gore-dolu kak se reagira uspeh my friend

Need_A_Girl
10-23-2007, 22:28
Мерси на всички за мнението и съветите...Изключително съм благодарен :wink:

N0_feAR
10-24-2007, 09:28
по-добре рискувай, нямам какво да чакаш. Както казаха на горе , щом не си го чул от нейната уста нищо не е сигурно....пък и какво по-хубаво от гадже-приятел ;)

sasha_90
10-24-2007, 10:16
Кажи и го чрез думи :-D ,който рискува печели.Успех.

suantito
10-24-2007, 11:53
10 клас

В часа по английски език до мене седеше едно момиче. Наричах я най-добра приятелка, но аз исках тя да да е моя... Обаче знаех, че тя ме обича само като приятел...
След часа стана и ми поиска тетрадката, за да препише плана от миналия ден, защото тогава отсъстваше. Когато й дадох тетрадката си, тя ми благодари и ме целуна по бузата. Исках да знае, че искам повече от нейното приятелство, много я обичах, но не можех да й го кажа, не знам защо, но ме беше много срам...

11 клас

Звънна ми телефона, беше тя... Плачеше... Разказа ми как се е отчаяла от любовта. Покани ме у тях, каза че не иска да бъде сама. Разбира се, отидох. Седнах на стола до нея. Погледнах красивите й очи, пожелах да е моя.
След два часа започна филм на Дрю Баримор. Гледахме го. След филма тя реши да си легне. Благодари ми за всичко и ме целуна по бузата. Исках да знае, че искам повече от нейното приятелство, много я обичах, но не можех да й го кажа, не знам защо, но ме беше много срам...

Последен клас


Ден преди да си получим дипломите тя дойде при мен и ми каза, че приятелят й е болен и няма с кого да отиде на бала. Аз не ходех с никоя, а в 7 клас си бяхме обещали, че ако и двамата си нямаме гаджета, ще отидем заедно на бала като най-добри приятели. Отидохме заедно. Всичко беше перфектно. След бала я изпратих до вратата на дома й. Пред вратата я погледнах и тя ме погледна усмихнато с красивите си очи. Исках тя да е моя, но знаех, че тя ме обича само като приятел. Каза ми, че е прекарала най-хубавата нощ през живота й и ме целуна по бузата. Исках да знае, че искам повече от нейното приятелство,много я обичах, но не можех да й го кажа, не знам защо, но ме беше много срам...

Последният ден от университета

Постоянно я наблюдавах, наблюдавах перфектното й тяло...Когато излезе на сцената, за да си получи дипломата, сякаш беше като един ангел. Исках тя да е моя... Но знаех, че тя ме обича само като приятел... Точно преди да си тръгнат всички, тя дойде при мен, плачейки ми каза: Ти си най-добрият ми приятел. Благодаря ти!" и ме целуна по бузата... Исках да знае, че искам повече от нейното приятелство, много я обичах, но не можех да й го кажа, не знам защо, но ме беше много срам...

Минаха години...

Бях на една сватба... Да, на нейната сватба... Вече се женеше... Наблюдавах как тя каза: "Да, приемам." Наблюдавах как се мъжеше за един друг мъж... Исках тя да е моя. Но знаех, че тя ме обича само като приятел... След сватбата тя дойде при мен и ми каза: "Дойде на сватбата ми, благодаря." и ме целуна по бузата. Исках да знае, че искам повече от нейното приятелство,много я обичах, но не можех да й го кажа, не знам защо, но ме беше много срам...

Годините минаха толкова бързо...


В този момент съм пред гроба на най-добрата си приятелка.Докато събираха нещата, намериха дневника й от гимнацията... Веднага го грабнах... Редовете, които прочетох бяха:
"Гледайки го в очите, си пожелах да е мой. Но знаех, че той ме обича само като приятелка. Исках да знае, че искам повече от неговото приятелство, много го обичах, но не можех да му го кажа, не знам защо, но ме беше много срам... Колко хубаво щеше да е, ако поне веднъж ми беше казал, че ме обича...

Незвестен афтор.

sexy_momi4e
10-24-2007, 14:42
abe tova za priqtelstvoto spored men e po-delikaten na4in da kaje6 na nqkoi 4e ne go haresva6...

Need_A_Girl
10-24-2007, 16:31
abe tova za priqtelstvoto spored men e po-delikaten na4in da kaje6 na nqkoi 4e ne go haresva6...

По принцип - да, ма тя го каза на своя фр-ка, не на мене и затва е дилемата ;)

Josefinne
10-24-2007, 16:42
Ако й кажеш, тя ще се дръпне, ще те остави да изстинеш и може в това време да си развалите прекрасното приятелство. Историята, която е пуснал потребителят по-горе е хубава, но реално, ако тя нама чувства - ще загубищ едно приятелство, градено с години.
Бъди до нея, покажи й, че си перфектният, ако не се превхрлиш в графата на мъжете, остани най-готиният й приятел ;)

GregoryHouse
10-24-2007, 16:49
Всъщност ситауцията в коят осе намираш не ти дава голям избор...всъщност твоята позиция скоро ще попречи на това приятелство да е само приятелство....рано или късно...притиснат си от обстоятелствата така да се каже...по добре е да и кажеш...гледам че поста ти е написан доста интелигентно...следователн и сам би могъл да предвидиш какви ще са последствията ако го задъжаш в себе си...все пак ще ти е трудно да живееш с това...кажи и това е моя съвет...пък и щом не си я избирал по тяло първо а по акъл още по добре....Гуд Лък

sexy_momi4e
10-24-2007, 17:31
abe tova za priqtelstvoto spored men e po-delikaten na4in da kaje6 na nqkoi 4e ne go haresva6...

По принцип - да, ма тя го каза на своя фр-ка, не на мене и затва е дилемата ;)emi to sa6toto,6tom go e kazala dori i na tqh(spored men pritelkite mn 4esto si govorqt za nqkoe mom4e,osobeno kogato ednata go haresva drugat znae 100%) ami dobre ako te haresva6e i iska6e da stane ne6to mejdu vas,za6to darji na priqtelstvoto...nz az taka mislq

Princeska
10-25-2007, 00:21
защо първо не опиташ да разбереш дали и тя има 4увства към тебе,та тогава когато разбере6 4е и тя те харесва тогава и предложи :!: неизбързвай щото може би тя само те иска за фр,по добре не избързвай щото ако ти каже "НЕ,ВИЖДАМ ТЕ САМО КАТО ФР" тогава само ще ви се провали приятелството.Айде УСПЕХ :smt006

hatercrew
10-28-2007, 07:23
ni6to nqma da stane samo 6te provali6 priqtelstvoto :? :? :? :? no kaji i 6tom iska6 moje i da stanne :) :) :) nadejdata umira posledna nali taka :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: