PDA

View Full Version : Как,косата ми да се задържи по-дълго,права?



Natenceto
10-24-2007, 07:20
kosata mi e 4upliva no ne e mn dalga i ne mi haresva da q nosq taka zatova po princip q izpravqm no vav vljno vreme sled kato q izpravq i izlqza navan tq otnovo zapo4vba da se na4upva i ne stoi prava:S sled izpravqneto q praskam s lak no pak ne stava ta nqkoi znaeli kak moga da q napravq da si stoi izpravena?

Редактирано от:ЦвЕтИт0-7-ма т.! :wink:

gery_berry
10-24-2007, 07:25
АмИ МиЛъ Ут ВлАгЪтА СпАдЪ,СлУжИ сИ По-СИлНи СтИлиЗаНтИиИ!

xXxScreamxXx
10-24-2007, 07:31
да де за да й изгори косата тотално нали ????!!?!???!?!?? офф забраих бе -- ти си 4алга .........
ем носи се 4уплижа де не6то с пяна ако знае6 как да се изправя6 на една фр мн яко й става .... но като цяла зиамта не може6 да си с права коса

Natenceto
10-24-2007, 07:37
kosata mi kogato se izpravi e do ramenete a kogato se na4upi stava mn kasa i za tva no s epak mersi 6te se konsultoiram s friziorka za da vidq dali naistina ne e vazmojno da q izpravq i da stoi

xXxScreamxXx
10-24-2007, 07:40
devil_girls_ разбирам да ..... нещо проблеми ли има6 !?!?!??!??? :smt019

radostin21
10-24-2007, 08:40
kato iska6 tolkova mnogo da si s izpravena kosa 6te trqbva da q gori6! probvai s utiq stava idialno daje i bez lak

__radityyy__
10-24-2007, 08:48
edna moq fr si q izpravq s iutiqta i kazva 4e e po barzo i po traino otkolkoto s presa 8) 8) 8)

nencuHka
10-24-2007, 11:02
--4arovnicata-- момичето те пита как да си я запази по-дълго права,а не дали и гори косата или не!!! Щом така е решила,значи така ще си я гори. Като не можеш да дадеш съвет,по-добре си трай!

По темата:
Ами и аз съм винаги с преса,защото косата ми е хем чупливва,хем няма никакъв обем,а лицето ми е по големичко :lol: и не ми утива.И моята коса се гори,но винаги от влагата става така.
И аз не мога да я зарържам идеално права..но ако пръскаш с силен лак ( Тафт Екстрем -с оранжева капачка е ,тъмно лилав-) в краищата където искаш да е права .. може да се задържо малко повече.Но ефекта не е никога 100% .. за съжаление.. :)

tItEufFf
10-24-2007, 11:23
да де за да й изгори косата тотално нали ????!!?!???!?!?? офф забраих бе -- ти си 4алга .........
[/b]

НаРичЪй я ПоП фОлК пРинЦеСъЪЪ бЕеЕ... :smt019

:arrow: Използвай Лонда (лака за коса)...Може да се посъветваш и с фризьор :wink:

una_loca
10-24-2007, 12:25
а пробвала ли си да си изправиш косата със сешоар,а после и с лак да я няпръскаш.При мен се получава. Има и едно,което фризьора ми слага-казва му дъвка,поразпитай и за това.Успей! :D

GaBiIi__
10-24-2007, 14:11
emi i na men ne mi stava s lak s iutiqta e perfektno oba4e posle sa6to sa razvalq taka 4e mojebi sas vaksa :smt017

SunnyG
10-24-2007, 14:27
kato iska6 tolkova mnogo da si s izpravena kosa 6te trqbva da q gori6! probvai s utiq stava idialno daje i bez lak

Да,да,да,ако искаш вземи направо една апалка и си я подпали косата...Никога не я прави тая грешка,ще съжеляваш.Повярвай ми имах невероятна коса,дълга,гъста...почнах я с ютията и вече една година се опитвам да я оправя,почти без резултат съм.Принуждавам се да давам луди пари за козметика за коса,защото нямах мозък като трябваше...Послушай ме!

RiseGirl
10-24-2007, 15:55
ми нз ... то квото и да и слагаш всичко ще ти увреди косата :wink: но май най-доброто решение според мен е докато си сушиш косата да я изправяш с обла четка и после да я напръскаш малко с лак :wink:

Natenceto
10-25-2007, 09:08
blagodarq mn na vsi4ki:)az sas utiq po princip q izpravqm na naistina mn gori kosata a pak sas 4etka i se6oar stava6e samo kogato mi be6e iztanena kosata a sega e mn gasta i ne stava no dneska vidqh 4e o6te nqkolko momi4eta bqha pusnali takava tema i se za4etoh i nqkoi be6e napisal da otide na traino izpravqne i smqtam i a zda napravq tova no iskam da popitam nqkoi znae li kolko vreme trae gore dolu?

lunnoto_momi4e
10-26-2007, 10:30
Ем и мойта е чуплива и всеки ден я изправям с преса по 2 пъти и не слагам никакви стилизанти и сутрин си хода с качулка до даскалото иначе докато стигна,ще се е накъдрила и...а и тва че зимата не може да е с права коса не е вярно-аз съм с права коса през всички сезони и нямам никви проблеми.Зимата с качулчицата и.... :wink:

isencee
09-13-2010, 20:26
относно трайното изправяне мне по-добре не си го прави 1-во косата ти ще изгори ужасно много като казвам ужасно...!!! :? относно трайноста на изправянето около от 1 до 3 месеца издържа оба4е помисли за косата която расте през това време ?!! 3-то косата ти няма да е идеално права повярвай ми виждала сам трайно изправяне от най-добрите фризиори ии дори и при тях косата не е идеално права :-D простоо няма смисал да си правиш това с косата!!! колкото до изправянето по-добре намери някакав начин, с който знам ли намери начин по-който да оформяш косата си без да я изгаряш с пресата изправяй се добре ,но по добре не толкова често имам позната която всеки божи ден изправя косата си по 3 пъти и в момента ще бъде 9 клас и наполовина оплешивяла .. :( и с гримовете прекалява и кат е без грим ми прилича не на моя връсница а на ....да не казвам колко годишна жена .... аз сащо се изправях преди защото моята коса пак е кадрева и чуплива едновременно и постоянно се изправях и я изгорих ужасно но през лятната ваканция престанах за 2-3 месецаи косата ми сега е просто неверояна дори сега я харесвам повече кадрева :-)

xSANYAx
09-14-2010, 07:26
АмИ МиЛъ Ут ВлАгЪтА СпАдЪ,СлУжИ сИ По-СИлНи СтИлиЗаНтИиИ!

ахаха........аах...ахаххахахха ахахахахахахахахахахахах хахахахахахахахахахахаха ахахаххахахахаххахахахха а :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

britzy
09-14-2010, 07:32
чу ли ме милЪ изполвУзвЪй повечИ СтИлИзАнТи:P

оооооф тая па за кво изрови тема на 3 години,аман от новаци

Hilary_
09-14-2010, 07:37
Сря Окт 24, 2007

fuckme
09-14-2010, 07:38
с вакса и лак ще се държи по - дълго.

britzy
09-14-2010, 07:49
Сря Окт 24, 2007

BonnieandClyde666
09-14-2010, 09:51
Абе, каква е тая мания с това изправяне?

cvetelinaaa
09-14-2010, 17:04
Не знам за теб, но при мен лично зависи от това какъв шампоан, балсам и маска използвам. Когато използвам на Dove, косата ми става много мека и дори само със сешоар да я изправя си стои много дълго. Ако използвам някои други шампоани от които косата ми не става толкова мека, дори когато я изправя с преса, се начупва. Говорила съм и с фризьори и те са ми казвали че зависи най-много от това. Пробвай да си смениш шампоана и ползвай маска за коса, надявам се да помогне.