PDA

View Full Version : Как да поддържам такава прическа...->?



Toffifee
10-24-2007, 07:41
ﺕОт какво ще с нуждая , за да поддържам такава прическа http://www.just-hairstyles.com/wall/w103.htm ??? Много искам да си я направя , но не знам с какво ще трябва да я поддържам / пяна ,лак за коса,вакса/ :-k :smt017

Редактирано от:ЦвЕтИт0-7-ма т.! :wink:

xXxScreamxXx
10-24-2007, 07:43
Ами мисля 4е с лак трябва да стане , но с някои от тези които са 4 или 5 фактор :wink:

tItEufFf
10-24-2007, 08:18
Преса (ако ти е къдрава коса) и много хубав лак (препоръчвам ти лонда)...

bossychick
10-24-2007, 08:27
emi az mislq 4e za taq pri4eska ti trqaa presa,ili huava 4etka se6oar da si q izpravi6 mnoo dobre i lak.. piqna ne vijdam ili vaksa za kvo ti e :)

Toffifee
10-24-2007, 09:32
с права коса съм ... да обобщим преса и лак :-D

koalka
10-24-2007, 10:26
Това всеки ден да си я правиш с преса и с какво ли не да я мажеш, за да ти седи така, ще ти струва много от гледна точка на косата ти...Това не е прическа за всеки ден, поне според мен.

nencuHka
10-24-2007, 11:12
Значи вакса или лакче :wink:

una_loca
10-24-2007, 12:29
dam bi trqbvalo s vaksa i lak da se polu4i

sladku_bebzi
10-24-2007, 13:07
Ако тва го правиш всеки ден, ще останеш без коса...

ArTanDra
10-24-2007, 13:36
Ако тва го правиш всеки ден, ще останеш без коса...

Сериозно :shock: И аз са чудя защо съм 0 номер тц тц :-k С преса и лак (аз лично ползвам Тaft черния ) , но може и пресата да я пропуснеш , ако косата ти е права само като се изкъпеш бритона го минаваш със сешоара... дърпаш отвътре на бритона и надолу с четката и нищо няма да ти стане на косата правиш си маски и си я поддръжаш и всичко ще ти е наред.... :wink:

RiseGirl
10-24-2007, 15:50
тупирай леко отгоре и напръскай с лак :wink:

Toffifee
10-24-2007, 15:50
Ако тва го правиш всеки ден, ще останеш без коса...

Спокойно...Много от нас сме го правили в продължение на много време, и все още имаме достатъчно коса... :-)
---
Ваксата е сууупер лепкава и за няколко часа са преебава напълно.
Има едни кремчета... Аз го определям като средно между вакса и гел, а професионалистите го наричат straightener. Wella и Londa имат сравнително добри такива.
За подобна прическа трябва именно доволно количество straightener, и отгоре, за да не се скапе, доволно количество лак.
+ допълнително два пъти къпане на ден- сутрин, за да си направиш прическата за деня, 7-8 часа съответно тя се скапва, ти измиваш стилизантите ,сушиш се и я прявиш отново за вечерта. На другия ден пак. :-)
Голям филм е.
А, да, и задължително за такава прическа ти трябват поне два дни в седмицата почивка- без нито капчица лак дори..

Ти май ще ме откажеш :lol: ... Вече сериозно се замислям :D

Madness
10-25-2007, 09:59
Хехе,Уискас ти го обясни най-правилно...аз имах няква подобна прическа само че мааалко по-къса...Вдигах я отзад и отгоре...
Обикновено вакса(която наистина лепка гадно) или гел-сушиш,и после
лак...Имам си коса не се притеснявайте.После ми писна и реших че ще е по добре да я оставя малко да попорасне и да подиша :lol:

DisciplineAndOrder
10-25-2007, 17:12
Хм,това ще го поддържаш много трудно...Прическата не е за всеки ден,но ако все пак много държиш да изглеждаш така,преполагам,че трябва да я изправяш,да я пръскаш с лак и всякакви глупости...Доста ще ти струва,пък и ще ти отнема много време всеки ден да правиш по-горе написаното :wink:

i'm so excited!
10-25-2007, 17:39
да, да.
и да не смееш да мръднеш само за да не си развалиш прическата.
от повече от година поддържам /хехе ако мога да го нарека така/ една такава коса, която ако не бъде изправена /а по принцип е къдраво-чуплива/ , мязам на урод.
не си усложнявай живота!!!
затова ще пусна някаква косица там, да се изкъпя, да я вържа на 1 опашка и да не се занимавам с глупости.
щото както и да го погледнеш са глупости

Toffifee
10-27-2007, 15:04
Хахаах,докато свикнеш с това,че трябва да правиш всички тези неща,за да ти изглежда добре косата е филм, иначе за месец-два вече ще ти се струва напълно нормално...
Хах, когато свикнеш 20-30% от времето ти на ден да е заето с косата ти, няма да обръщаш никакво внимание...
Не е чак толкова ужасно,колкото изглежда...А прическата е супер яка..
Какъв цвят ти е косата?


Косата ми е кестенява. И засега такава и ще я оставя.