PDA

View Full Version : Такива ли трябва да са модераторите ни?



001Severina
10-24-2007, 09:45
Сори за темата.Чрез нея неискам да обидя никой а да споделя това което ми прави голямо впечатление към :arrow: модераторите и така нататък. :idea: Молба:Моля никой да не заключва темата защото както казах нямам за цел да обидя някой а само да изкажа недоволството си!Та...забелязвам във този форум много постове но безсмислени.Те са не само от обикновените регистрирани потребители а и от самите модератори и администратори които не си вършат работата както трябва :!: Няма да давам за пример един потребител тук който само отговаря на темите но по никакъв начин не помага :smt012 той вече е мега фен а в други ден може да пише и...модератор :smt013 нищо чудно!Та...проблема не е в това че той може да стане модератор а че ако стане той няма да си върши работата както трябва :!: И сега затова вече всеки втори е на по-високо ниво ](*,) а според мен трябва да се избират от това дали се отнасят добре към потребителите (което е много рядко срещано явление) и дали отговорите им в темите са по темата а не например "абе каква е тази проста тема айдеее ключ"Това е доста грубо към страна на потребителя написал темата и ако има нещо против него нека пише лично съобщение (виждала съм и теми против потребители,хах цяла тема...няма да коментирам)!За старите модератори и така нататък нямам нищо простив но като знам какви са новите си правя изводи какви ще са и бъдещите за голямо съжаление!
Съжалявам за тази дълга тема но всичко това трябваше да се изкоментира от тези които са съгласни с написаното и тези които не са! :smt006

ubuntu
10-24-2007, 09:50
Мислех да правя подобна тема :wink:

swords1010
10-24-2007, 09:50
Уверявам те, че администраторите следят работата на модераторите.

No_Limit
10-24-2007, 09:53
Мисля че модовете си вършат добре работата :!: А някои от темите против потребителите си ги пускала ти :!: Ако ти си на тяхното място няма да успееш да свършиш и половината от това което правят . На ден се пишат поне 100 теми от които 40 са смислени . Не си ти човека който трябва да ги оцени :!: "абе каква е тази проста тема - това е твой често използван израз

:arrow: http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=139073&highlight=
Хич даже не ме кефи темата ти - това познато ли ти е :?:
:arrow: http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=139070&highlight=
mnogo li vi valnuva TAZI TEMA BE BUNACI? ми простак и аз тая година ще кандидатствам ма ко , Да ти е*а п*тката м*йна - мисля че тук няма какво да коментирам
:arrow: http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=139067&highlight=
Mi de da znam Brick wall mnogo se nerva na takiva kato vas deto neznaqt da pravqt sex i posle "ma molq vi pomognete mi neznam kakvo da pravq,pritesnen sam "i revat kato magareata :smt01 ... - мисля че тук не се толерира грубия тон :!:
Няма да продължавам , първо ти се оправи , виж отношението си и тогава съди другите

001Severina
10-24-2007, 09:58
Мисля че модовете си вършат добре работата :!: А някои от темите против потребителите си ги пускала ти :!: Ако ти си на тяхното място няма да успееш да свършиш и половината от това което правят . На ден се пишат поне 100 теми от които 40 са смислени . Не си ти човека който трябва да ги оцени :!:
Виж :!: Нямам нищо против теб но това че съм пускала теми против потребители съвсем не е така и второ аз не ги оценявам а коментирам говориш пълни глупости ](*,) :smt006
а и ти си новак незнаеш много за сайта което пък ме кара още повече да се смея че си харесвала модераторите :smt005
П.С Аз + това казах че нямам нищо против старите!

No_Limit
10-24-2007, 10:03
:smt005 От къде си сигурна че съм новак може само да съм сменила регистрацията . Май съм доста отдавна тук :roll:

Blab
10-24-2007, 10:04
:lol: Абе, девойче, ти си в сайта едва от седмица, а напуска теми за световно, чак съм те запомнила...Спри се!

001Severina
10-24-2007, 10:05
Мисля че модовете си вършат добре работата :!: А някои от темите против потребителите си ги пускала ти :!: Ако ти си на тяхното място няма да успееш да свършиш и половината от това което правят . На ден се пишат поне 100 теми от които 40 са смислени . Не си ти човека който трябва да ги оцени :!: "абе каква е тази проста тема - това е твой често използван израз

:arrow: http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=139073&highlight=
Хич даже не ме кефи темата ти - това познато ли ти е :?:
:arrow: http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=139070&highlight=
mnogo li vi valnuva TAZI TEMA BE BUNACI? ми простак и аз тая година ще кандидатствам ма ко , Да ти е*а п*тката м*йна - мисля че тук няма какво да коментирам
:arrow: http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=139067&highlight=
Mi de da znam Brick wall mnogo se nerva na takiva kato vas deto neznaqt da pravqt sex i posle "ma molq vi pomognete mi neznam kakvo da pravq,pritesnen sam "i revat kato magareata :smt01 ... - мисля че тук не се толерира грубия тон :!:
Няма да продължавам , първо ти се оправи , виж отношението си и тогава съди другите
:smt005 :smt005 :smt005 зле зле зле а на теб познато ли ти е че аз говоря истината в темите абе новак/новачке я по-добре недей да пишеш защото по никакъв начин не ме обиждаш а ме караш да се смея и все пак мерси че си го копнала защото с тези коментари много се гордея :!: \:D/ :smt006

001Severina
10-24-2007, 10:07
:lol: Абе, девойче, ти си в сайта едва от седмица, а напуска теми за световно, чак съм те запомнила...Спри се!
Тук също не си права защото всеки си пуска колкото теми иска :wink: :smt006

No_Limit
10-24-2007, 10:15
Тогава си намерила с какво да се гордееш , доста по-отдавна от теб съм тук НОВАЧКЕ

GLeZoRanA
10-24-2007, 10:43
Боже доживях хьхахаххх :lol: отдавна не сме имали новачки като таз госпойца , забавна история..
отивам да зема пуканки и продължавам да следя темата с особенно голям интерес :lol: :smt005

10-24-2007, 10:43
Sori pic, tyk ne e demokraciq i nqma glas naroden, gadno li ti e mnogo?
Kato ne ti iznasq , mahai se

No_Limit
10-24-2007, 10:51
Sori pic, tyk ne e demokraciq i nqma glas naroden, gadno li ti e mnogo?
Kato ne ti iznasq , mahai se
За кого става въпрос :?:

Disrespect
10-24-2007, 10:58
ми кво правиш тук? не си доволна - не влизай

ако не харесвам гъби аз няма да ям гъби...
ако не ми харесва някой форум аз няма да влизам в тоя форум...

tItEufFf
10-24-2007, 11:35
Боже доживях хьхахаххх :lol: отдавна не сме имали новачки като таз госпойца , забавна история..
отивам да зема пуканки и продължавам да следя темата с особенно голям интерес :lol: :smt005

Не забравяй и gerry_berry :smt005

Северинче, модовете си вършат много добре работата. Ти говориш кво ще стане ако еди-кой си стане мод. От къде знаеш, че ще стане?!?! Това, че е Мега Фен не означава, че веднага ще стане мод. Също така, това какъв ти е статуса не зависи от модовете, а от мненията, които си написал. Моля те, не се прави на умна. Аз опитах и нещо не се получи :-D

Glezanka
10-24-2007, 11:52
Хаха забавна си да ... :D

fake
10-24-2007, 12:07
Боже доживях хьхахаххх :lol: отдавна не сме имали новачки като таз госпойца , забавна история..
отивам да зема пуканки и продължавам да следя темата с особенно голям интерес :lol: :smt005
ти MUCKATA едва ли я помниш, ама май помниш Стеснителната( :smt005 ) дет после май се оказа стеснителнИЯ

No_Limit
10-24-2007, 12:28
имаш право

Violenza
10-24-2007, 13:55
На мен ми е много интересно защо заключиха миналата тема за модераторите?!
И изтриха мненията, включително и моето, в което бях писала кого не харесвам..

Ако очакват само положителни коментари по техен адрес са в грешка.

krem4et0
10-24-2007, 14:03
Никой не очаква положителни коментари само. Но, след като се критикува, нека да се аргументира. Авторката нито е написала за кой потребител става дума, нито нищо.............
Темата остава отворена(засега), но се мести в правилната категория.

Anf3tamin4o
10-24-2007, 14:30
Понеже съм точен ще ви отговоря
този потребител е Thefreak Познах нали

Violenza
10-24-2007, 14:30
Аз се бях аргументирала.
Ако някой не е разбрал, мога да повторя...

krem4et0
10-24-2007, 14:50
Аз се бях аргументирала.
Ако някой не е разбрал, мога да повторя...
Нямах предвид теб, а авторката :wink:

No_Limit
10-24-2007, 15:47
[извинявам се за cпама но да не си "OC" Не не съм , но със сигурност не съм новак :-D

ProstoAz
10-24-2007, 18:40
Лол, регистрирана на 17 октомври и вече си много навътре с нещата! :shock:
Винаги съм казвала - всеки да погледне първо себе си! Когато спре да се налага да ти ходя по гъза и да трия или модерирам всяко второ твое мнение, тогава ще ми бъде интересно да изслушам "критиката" ти. До тогава обаче аз мога единствено да последвам примера на GleZoRaNa - да взема една купа пуканки и да се смея на писанията ти. :lol:
Препоръчвам ти да се запознаеш с правилата на форума, защото явно наистина изпитваш сериозни затруднения с прилагането им, а това няма да ти е от полза.

БТВ, къде учиш?

Seducti0n
10-24-2007, 20:01
Това,което предстои да напиша не искам да го приемаш,като проява на неуважение спрямо теб или останалите потребители на този форум.Хубаво,пуснала си тема,поне назови имената не тези модератори,които сперед теб не вършат добре работата си или,които не се съобразяват с останалите... :wink: Глупаво е да говориш,така със заобиколки,дай конкретни примери,аргументирай се.
Всеки от екипа ни,допринася с каквото може за форума.Администраторите също,те са тези,които следят за реда във форума.Ако си недоволна/обидена или нещо подобно от някой от модераторите се оплачи,говори направо просто...

teenkopele
10-24-2007, 20:51
Модераторите трябва да се избират чрез гласуване.

Forslor
10-24-2007, 20:55
E сега е момента някоЯ модераторша да завърти някое хапливо , но не пръв поглед коментарче и да заключи темата удовлетворена от това ,че никой няма да и се изпостне след коментарченцето.
Тъй ,че не ми взимайте пуканките .... ми ключ . Ама не трябва и вие да пофлудите сега неможе едната да флуди, а другата да гледа американската сапунка по нова .


Не е ли така ? :lol:

love_only_one_boy
10-30-2007, 19:27
Но_Лимит е на 24.окт
а ти си на 17.окт
регистрирана
:razz: :lol: :D

DIVINE_TIME
10-30-2007, 19:53
Престанете вече да се занимавате с модераторите!!!!
Хората си вършат много добре работата. Не може да очакваме от тях да заключват и цензурират темите,светкавично,в крайна сметка те също имат личен живот и лични задължения! Не си мислете,че е толкова лесно да си мод. Смятам,че те си вършат работата много добре и също така,че някои потребители изискват от тях неща,които просто не са в границите на възможното ...

MusicIsTheKey
11-02-2007, 14:08
Ще използвам тази тема за да попитам нещо, макар да съм сигурна, че отговор няма да получа.

Става въпрос за тази тема:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=2344973#2344973

SiNiStEr попита за "Step Up 2" при което аз отговорих, че според IMDB.com ще излезне през 2008-а година и дадох линк.

След това мнението ми изчезна безследно, защо ?

Anf3tamin4o
11-02-2007, 14:15
Ще използвам тази тема за да попитам нещо, макар да съм сигурна, че отговор няма да получа.

Става въпрос за тази тема:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=2344973#2344973

SiNiStEr попита за "Step Up 2" при което аз отговорих, че според IMDB.com ще излезне през 2008-а година и дадох линк.

След това мнението ми изчезна безследно, защо ?
Имми не знаеш ли че са дошли извънземните.На хората темите им трият но това са бъдещите модератори
ПС:Трябва да ги научиш малко Ими :) ...... и сега следва никой не се родил научен.Бих твърдял че това е форум за експерименти.На един мнения на друг теми.

Seducti0n
11-02-2007, 14:28
Не знам кой и поради,каква причина е изтрил мнението.В край на сметка е редно,поне чрез лично съобщение да се обоснове,ако не в самата тема. :?

Forslor
11-02-2007, 20:07
Не знам кой и поради,каква причина е изтрил мнението.В край на сметка е редно,поне чрез лично съобщение да се обоснове,ако не в самата тема. :?
Ми как ще знаеш *бе(*в положителния смисъл да доогладя поста си) Цветенце , то 50 модератора модерират едно и също нещо (разбират, не разбират ) и накрая кой , че защо ,че как , ама при какви обстоятелства и ...следва пишете на администраторите те ще се погрижат ... ми нека им на админите , обаче лично аз чакам да се понаберат постове ,че да им ги "тупна" на веднъж. :D
Все пак и модераторите са хора и те имат свойте нужи, и те гледат телевизия , ходят до тоалетната, държат химикалка , боравят си с вилица ( да се надяваме ) , могат да пишат , да четат (през редовете) , да използват бутона дел и т.н и т.н :)

MusicIsTheKey
11-03-2007, 13:12
"....плуете"


"плув", "плув"


:D


ЦвЕтИт0, благодаря, че поне си направи труда да отговориш нещо!

Seducti0n
11-03-2007, 13:27
Не искам да оставете с впечатлението,че ние модераторите сме някакви програмирани роботи,които не се интересуват и още повече не се съобразяват с желанията на потребителите.За мен също е некоректно това,че понякога се модерира без подпис и се нядавам в скоро време този проблем да бъде изкоренен и поне в тази насока да няма повече недоволстващи. :wink: