PDA

View Full Version : Какво иска?



girl_in_black
10-24-2007, 09:57
Имах гадже близо половин година, с което нещата не вървяха изобщо-почти всеки ден скандали, почти никакви срещи..Преди малко повече от месец се разделихме по негово желание...Сега аз имам приятел, който много обичам и който много ме обича, обаче...Бившия(който е от моя клас) започна да се мъчи да ме сваля ,да ме кани на купони(нещо, което не е правил никога докато бяхме заедно) и т.н. Казвала съм му, че имам гадже и че вече нямам никакви чувства към него, но той си мисли,че го лъжа.Не мога да разбера изобщо на какво се надява.Как мога да му покажа, че наистина вече не ме интересува по никакъв начин?Поведението му започва много да ме изнервя вече.

Kisses_P
10-24-2007, 10:01
Пълно игнориране.Дано така ти повярва,че не проявяваш интерес към него

sasha_90
10-24-2007, 10:05
Обясни му,че не го харесваш и че имаш приятел.След,което спри да му обръщаш внимание.Той нека си тича след теб.Като види,че си безразлична ще му писне.

SlAdKoTy zLo
10-24-2007, 10:05
izob6to ne mu obra6tai vnimanie vse edno go nqma ;) toi rano ili kasno 6te se primiri :wink: uspex

koalka
10-24-2007, 10:07
Продължавай да не му обръщаш внимание и да се правиш на ударена и по някое време ще се откаже.

naia
10-24-2007, 10:45
кажи му когато аз исках да съм със теб и да прекарваме повече време и се надявах че всичко ще е като по приказките теб никакъв те нямаше или беше просто безразличен,сега когато ти се навърташ около ммен вече е късно!!!!!Махай се ти не съществуваш за мен!

SexYLipS
10-24-2007, 10:54
Игнорирай го.Прави се на недостъпна.Кажи му че няма да стане по неговата и че хич не те интересува за него.Просто бъди жестока :lol:

MayKyTy
10-24-2007, 10:56
Пълно игнориране.Дано така ти повярва,че не проявяваш интерес към него
Ахам :)

vodka_f
10-24-2007, 10:57
никоя не му пуска затва ти се натиска смешник :lol:

Mar1na
10-24-2007, 10:59
Пълно игнориране.Дано така ти повярва,че не проявяваш интерес към него

Таратанци. Най-вероятно ще се амбицира още повече. То това е ситуация "ни тей, ни инак". Гледай си живота, не му обръщай внимание. Но не си и мисли, че като преднамерено му показваш, че не се интересуваш от него, ще го спреш от нападките. Нема да стане :-)

И като начало, поговори с новия си приятел за това, защото ще дойде момента, в който той ще изревнува от бившия и тогава става манджа с грозде.

vodka_f
10-24-2007, 11:03
аве такъв да го хванеш и :smt079 боййй по главата :mrgreen:

Iv4eTy
10-24-2007, 11:27
Ето затова НЕходете с някой от класа си, защото след като всичко приключи ... започват неприятностите.
А по темата не му обръщай внимание, игнорирай го по всякакъв начин. Покажи му че му е минало времето и сега нямаш нужда от него!

pepelq6kaaa
10-24-2007, 16:06
otidi na kupon s novoto si gadje i napravi taka 4e biv6iq da vi vidi kolko ste :smt008 :smt008 :smt008 :smt007

Presley
10-24-2007, 16:08
Дръж се абсолютно беэраэлично. Абе направо игнор.. :-D Като не раэбира от дума,това е единственият начин.

Presley
10-24-2007, 16:10
otidi na kupon s novoto si gadje i napravi taka 4e biv6iq da vi vidi kolko ste :smt008 :smt008 :smt008 :smt007
Би било доста глупаво #-o

Josefinne
10-24-2007, 16:15
Според мен игнора не е хубав подход. Вие сте от един клас, един игнор по-скоро ще предизвика неговата омраза или поне неприязън към теб, което само ще доведе до напрежение и за теб.
Напротив, не го игнорирай. Дръж се на ниво и приятелски, но когато те покани някъде - кажи, че ще отидеш с гаджето си или пък няма да отидеш, както е редно. Това е, не се фръцкай и не се прави на важна, защото това само дразни и води до неприязън между вас.
Не му се нерви, знаеш, че чувствата и желанията понякога са неконтрулируеми. Приеми го по най-добрия начин - че той наистина иска да е с теб, затова се отнеси с разбиране към деликатното му положение и бъди мила.
Ако пък просто няма с кой да се из*ука ( което е възможно също като опция), бързо ще се откаже, щом осъзнае, че нещата между теб и приятеля ти са сериозни и няма да му се отвори бързо парашутът.
Не смятай, че дори и да тръгнете пак нещата ще протекат по-различно, така че не си позволявай да се ласкаеш от новопроявилият му се интерес и да закърпваш стари душевни рани и разочарования ;)

girl_in_black
10-24-2007, 16:28
Благодаря ви за отговорите

DiVa_SaMoDiVa
10-25-2007, 11:15
Ето затова НЕходете с някой от класа си, защото след като всичко приключи ... започват неприятностите.



=D> =D> =D> дам дам и аз съм на това мнение --> НЕ НА ВРЪЗКИТЕ СЪС СЪУЧЕНИЦИ

hatercrew
10-28-2007, 12:35
vyh sq toq ne6to se e setil da revnuva ve4e ne si negovata a toi prosto qvno ne moje da razbere za6to ne strada6 po nego :lol: :lol: :lol: :lol: ostavi go da si jivee neka toi sy6testvuva kakto i ti no ni6to pove4e

yuyuto
10-28-2007, 13:37
Ами кажи му, че всичко между вас е свършило наистина и че предпочиташ да излезнеш с гаджето си. ;-)

Sweet__baby
10-28-2007, 13:39
Обясни му всичко...и за сегашния ти приятел, и как вървят нещата. Не му обръщай внимание....остави го и се прави, че не те интересува.... :)