PDA

View Full Version : защо има толко курви в тоя форум



lee_ryan_girl
10-24-2007, 11:54
ае обяснете ми защо има такива тъпи и забутани курви из тоа форум на по 14,15,16 години?????? :roll: Защо не си ходат на магистралата да си гледат работата,ами пишат тука????????? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

T3En_PrObL3m
10-24-2007, 11:56
Защо обиждаш момичетата :?: Първо гледай себе си!Едно умно момиче никога няма да пусне такава тема! :smt019

MayKyTy
10-24-2007, 11:56
Визираш ли някого??? Говори направо като си толкова отворена !

suantito
10-24-2007, 11:57
Коя си е предлагала тука услугите в форума :-D Ей ако ма такива наистина дайте някакъв ценразпис :lol:

Feshun_Mace
10-24-2007, 11:58
О Не поредната ТЪПА тема :shock:

lee_ryan_girl
10-24-2007, 12:01
Визираш ли някого??? Говори направо като си толкова отворена !

ДА,ВИЗИРАМ ТЕБ,НА МАЙКА ТИ У ПУТКАТА! :smt018 СМРЪДЛА!!!!!!! :smt018

da_potrebitel_sam;)
10-24-2007, 12:03
ае обяснете ми защо има такива тъпи и забутани курви из тоа форум на по 14,15,16 години?????? :roll: Защо не си ходат на магистралата да си гледат работата,ами пишат тука????????? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
mili4ka hvali6 li se :-D :lol:
bravo na deteto =D>

MayKyTy
10-24-2007, 12:04
охх още едно много отворено (естествено само тука като се крие зад някф кирлив ник) ..... аман от тъпи хлапетии :smt011 :smt012 #-o

MayKyTy
10-24-2007, 12:05
ае обяснете ми защо има такива тъпи и забутани курви из тоа форум на по 14,15,16 години?????? :roll: Защо не си ходат на магистралата да си гледат работата,ами пишат тука????????? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
mili4ka hvali6 li se :-D :lol:
bravo na deteto =D>
+1 =D> браво !!! сипи и :-D

ubuntu
10-24-2007, 12:07
ае обяснете ми защо има такива тъпи и забутани курви из тоа форум на по 14,15,16 години?????? :roll: Защо не си ходат на магистралата да си гледат работата,ами пишат тука????????? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Ти ако си момиче аз си хвърлям дипломата за завършен 4-ти клас :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt005

Radeto_
10-24-2007, 12:07
ае обяснете ми защо има такива тъпи и забутани курви из тоа форум на по 14,15,16 години?????? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Ае обясни ни ти ква си да държиш на хората сметка.И на колко си 12 -13?

луда
10-24-2007, 12:14
ае обяснете ми защо има такива тъпи и забутани курви из тоа форум на по 14,15,16 години?????? :roll: Защо не си ходат на магистралата да си гледат работата,ами пишат тука????????? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

заради тебе що
вкарваш разврат
затова
:-$

lee_ryan_girl
10-24-2007, 12:18
[quote="CBupen`3aeK"]охх още едно много отворено (естествено само тука като се крие зад някф кирлив ник) ..... аман от тъпи хлапетии :smt011 :smt012 #-o[/quote

защо се прайш на толко ГОЛЯМА И ОТВОРЕНА или като те е наебал първия "батко" и са се кефиш #-o Би ли казала от кой град си или по-скоро от кое село си да дойда и да те пребия?И случайно не си ли се замисляла над СЛОЖНИЯ ЗА ТЕБ въпрос,че може да има и по-силни хора от теб? #-o

MayKyTy
10-24-2007, 12:22
[quote=CBupen`3aeK]охх още едно много отворено (естествено само тука като се крие зад някф кирлив ник) ..... аман от тъпи хлапетии :smt011 :smt012 #-o[/quote

защо се прайш на толко ГОЛЯМА И ОТВОРЕНА или като те е наебал първия "батко" и са се кефиш #-o Би ли казала от кой град си или по-скоро от кое село си да дойда и да те пребия?И случайно не си ли се замисляла над СЛОЖНИЯ ЗА ТЕБ въпрос,че може да има и по-силни хора от теб? #-o
1-во никой не ме е ебал да не съм като тебе на 12 години и вече да си вдигам краката пред всеки .. все пак за разлика от теб си имам достойнство (ако не знаеш какво е провери в речника). А и съм от "село" Русе може да дойдеш да ме пробваш ::: \:D/

r0yS
10-24-2007, 12:29
ти случайно да не си по различна от 'лапетата' на 14;15;16 години??? и щом веднага заплашваш с бой останалите.. ясно е колко ти еумствения багаж.. и дали ти СЛУчАЙНО си си замисляла по СЛОЖНИЯ ЗА ТЕБ въпрос чЕ ИМА ПО-УМНИ ХОРА ОТ ТЕБ??? та спри с тея тъпи теми и си намери занимание :-({|= :smt011 :smt013 :smt019

lee_ryan_girl
10-24-2007, 12:30
[quote=CBupen`3aeK]охх още едно много отворено (естествено само тука като се крие зад някф кирлив ник) ..... аман от тъпи хлапетии :smt011 :smt012 #-o[/quote

защо се прайш на толко ГОЛЯМА И ОТВОРЕНА или като те е наебал първия "батко" и са се кефиш #-o Би ли казала от кой град си или по-скоро от кое село си да дойда и да те пребия?И случайно не си ли се замисляла над СЛОЖНИЯ ЗА ТЕБ въпрос,че може да има и по-силни хора от теб? #-o
1-во никой не ме е е*** да не съм като тебе на 12 години и вече да си вдигам краката пред всеки .. все пак за разлика от теб си имам достойнство (ако не знаеш какво е провери в речника). А и съм от "село" Русе може да дойдеш да ме пробваш ::: \:D/

ако бях такава повярвай ми нямаше да пиша тая тема!!! :smt017

MayKyTy
10-24-2007, 12:32
ВИж разбирам какво искаш да кажеш обаче не може само от мненията във форума да съдиш за това дали някой е курва или не, разбираш ли? Пък и не мисля че ти си човекът който може да им държи сметка ... остави ги да си живеят както си искат! А като си пишат темите ние ще им помагаме с каквото можем да влязат в правия път ... пък каквото стане !

SlAdKoTy zLo
10-24-2007, 12:34
mi to kurvi ima navsqkade :smt017 i se darji6 kato dete (ako ne si de) kvo si tragnala da zapla6va6? tva e super sme6no :-s

луда
10-24-2007, 12:34
айде попсувайте се малко да ви мине
:P
lee_ryan_girl
нз дали си курва
обаче си мн куха зелка честно
:smt005
не за друго
но и аз чакам да ме напсуваш
че да се види каква си
:smt004

wasntme_
10-24-2007, 12:37
Хахахахах Ма мн си простичко :D по кое точно разбра, че има к*рви в тоя сайт... бре бре... и ако ми кажеш твойта дефиниция на к*рва - сигурно ше кажеш "еми такаа дека се еб* от 12-13"... епа верно тея момичета не са мн акалести ама не са К*рвИ... тцтц трагнал/а си да си обиждаш насам натам... пак и къде точно в сайта се споменава, че някой си си се ебе наред с различни хора... па било то и за пари...

a да и плюс тва ся дека се озлобяваш на Свиреп Заек... нямаш ниииква причина да ги плямпаш тез простотии [-X

lee_ryan_girl
10-24-2007, 12:39
ВИж разбирам какво искаш да кажеш обаче не може само от мненията във форума да съдиш за това дали някой е курва или не, разбираш ли? Пък и не мисля че ти си човекът който може да им държи сметка ... остави ги да си живеят както си искат! А като си пишат темите ние ще им помагаме с каквото можем да влязат в правия път ... пък каквото стане !

оооооо ама ти си могла и по-нормално да се държиш?!?! :roll:

sasha_90
10-24-2007, 12:40
Имаш предвид някое момиче?!Пиши й на лична,като имаш проблем с нея.Защо занимаваш всички във форума?

MayKyTy
10-24-2007, 12:43
ВИж разбирам какво искаш да кажеш обаче не може само от мненията във форума да съдиш за това дали някой е курва или не, разбираш ли? Пък и не мисля че ти си човекът който може да им държи сметка ... остави ги да си живеят както си искат! А като си пишат темите ние ще им помагаме с каквото можем да влязат в правия път ... пък каквото стане !

оооооо ама ти си могла и по-нормално да се държиш?!?! :roll:
Не ест .... се пак съм свирепа :smt005 Та сега крайният извод до който достигнахме: Тази тема е безмислена понеже не може да прецениш за човек само от постовете му \:D/

No_Limit
10-24-2007, 12:44
ае обяснете ми защо има такива тъпи и забутани курви из тоа форум на по 14,15,16 години?????? :roll: Защо не си ходат на магистралата да си гледат работата,ами пишат тука????????? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Когато казваш тъпи и забутани к*рви себе си ли имаш предвид . Точно на такива заблудени с мозъчни увреждания като теб помагаме :-#

lee_ryan_girl
10-24-2007, 12:52
ае обяснете ми защо има такива тъпи и забутани курви из тоа форум на по 14,15,16 години?????? :roll: Защо не си ходат на магистралата да си гледат работата,ами пишат тука????????? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Когато казваш тъпи и забутани к*рви себе си ли имаш предвид . Точно на такива заблудени с мозъчни увреждания като теб помагаме :-#

Ми не помагай!!! #-o Кой те кара на сила????????????????????????? :roll:

koalka
10-24-2007, 13:02
Освен да обиждаш, друга работа нямаш ли си!?
т.11