PDA

View Full Version : ----



milata^kuklichka
10-24-2007, 12:20
----

Feshun_Mace
10-24-2007, 12:22
kak trqbvada izglejda edno momi4e za da e hauerka ?
Нещо не схващам...Хауерка?

angel91
10-24-2007, 12:24
kakvo e tova hauerka :?:

preslav4etyyy
10-24-2007, 12:31
има предвид хаусерка...нали сеа е на мода хауса :lol:

BeMyLover
10-24-2007, 13:18
Когато слушаш такава музика според мене не трябва да се обличаш както се обличат тея аз даже не съм чувала за хора които се обличат хаусерски или както и да е там думата.И тази теме е доста тъпа това че слушаш такъв стил не означава че трябва да се обличаш по определен начин.

ArTanDra
10-24-2007, 13:31
Когато слушаш такава музика според мене не трябва да се обличаш както се обличат тея аз даже не съм чувала за хора които се обличат хаусерски или както и да е там думата.И тази теме е доста тъпа това че слушаш такъв стил не означава че трябва да се обличаш по определен начин.



:shock: Точно сега фешъните са най - големите хаусери... влез във Флиртче.ком и там има колкото си поискаш снимки на хаусери/ки :D

oTPoBHa
10-24-2007, 15:24
хаус хъ. не разбирам, ама изказвам мнение как според мен би се обличал един фен на хауса или вобще на електронната музика..
ми.. шантаво, нестандартно, различно.. (някой да не бърка с изсулено) =P~ =P~ това, което ми минава през акъла на последно място е да се води по модата. Вобще всеки уважаващ себе си човек би се обличал със свой собствен, индивидуален стил, а не да се оставя да го водят за носа като са излязнали ей такива лайнянокафяви панталони, и той вече задължително да си вземе такива.. ама тва е друга тема де 8-[
та си представям един фен на електронната музика (повтарям се хаахах) като за начало с дрехи с интересна кройка и в ярки цветове.. ризки в оранжево, лилаво, розово, зелено.. интересни панталони - може и дънки да са, ама да са изчистени и без онези глупави вградени камъчета по тях или висулчици и т.н. .. с едни огромни яркооранжеви очила с оранжеви стъкла.. =] ама не фешънски стандартен модел, а нещо по-интересно.. също с шантава веселяшка къса прическа.. с обица на веждата.. ако е момиче - грим в ярки цветове, зелени, оранжеви, розови сенки.. светлорозово червило без блясък, повече цвят.. интересен модел дънки.. мдаа, казах вече за дънките.. и най-вече като го попиташ какво знае за тази музика да ти обясни нещо за историята, за възникването, да ти каже най-яките диджеи и хаус вокали и.. да не посещава глупавите дискотеки, в които пускат уж хаус, само защото няма никъде къде да иде.. :-$ и да ходи с едни огромни сони слушалки навсякъде с него хахаха
Май доста се поувлякох, не мисля че вобще има такъв човек, ама пък и аз сигурно познавам твърде малко хора, че да казвам така.. :smt006 но въпреки това един "хаусЪр" или квото там се викаше си го представям точно така :::

ЕPu
10-24-2007, 16:05
ти сама доказваш с темата си, че хауса го приемаш като мода..

Alcohooligan
10-24-2007, 16:07
za da si houserka trqbva da si korava... :wink: :D

shivacheva
10-24-2007, 18:32
Сегашните фешъни са повечето хаусъри...Визирам тези,които ходят с големи очила,ярки дрешки и вдигната косичка,отдолу пусната да върви...Обикновено това се водят хаусъри...Но ти защо се интересуваш точна от модата,не знам...Ако е заради това,което си мисля,значи идеята ти определено е тъпа...
oTPoBHa бтв ги обясни доста добре...т.е. начина,по който си ги представя ми допада... :roll: :)

blahblahblah
10-24-2007, 19:47
Л-О-Л! :smt005 :smt005 :smt005

DreamDiddy
10-25-2007, 11:08
Pfff ujas ... sq kato plamna taq moda da si houser i ujas ... spored men edin houser si se obli4a nai obiknovenno .... teq deto se obli4at kato palq4ovci i kazvat 4e slu6at house sa prosto fashion-i a ne sa nikakvi houseri ... polovinata neznaqt stilovete v house :smt011 ... zemi ze primer Dj-kata Lisa Lashes koqto e edna ot nai-krasivite i izvestni Dj-ki v sveta ... da si e vijdala da se ki4i s hilqda gerdana i da si diga nagore kosata s gel ili nekfi takia ... mi ne [-X prosto si4ki stanahte ednakvi i banalni ... :smt012