PDA

View Full Version : Подигравките ви!



T3En_PrObL3m
10-24-2007, 13:57
Спомняте ли си тази тема която пуснах преди малко :arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=139235
Бях много добре насочена към този сайт :smt010 но като видях коментарите на почти всички не ми стана много приятно :? Не че нещо...може да кажете тази защо пуснала поредната тъпа тема но наистина с тези подигравки се почувствах много гадно и тъпо и въпреки това имаше хора които бяха доста мили и предполагам че винаги ще си задържаме отношенията добре с тях :-) Почувствах се излишна в този форум и за момент си помислих че вие всички тук се знаете и се познавате
и сигурно сте в много добри отношения затова се подигравате с мен... :smt010 да... това сме ние българите.И да не стане тази тема излишна ще ви попитам какво толкова направих в предната си тема че заслужавах всички подигравки?Не беше ли хубаво от моя страна на поздравя всички като нов потребител в този форум? :cry: :smt010

Punisherrr
10-24-2007, 14:00
Няма нещо лошо в тва,което си направила...
Ноооо... истина е,че в този тъй жесток и нечестен свят
Nobody cares... :roll: :-D

OtherDimension
10-24-2007, 14:01
спокойно, девойчее ... :lol:
1 - не е лично
2 - почти никой с никой не се познава
3 - просто се базикаме

не се впрягай толкова =)


4 - това можеше да го напишеш в 1-вата ти тема .. не прекалявай все пак




П.С. явно днес съм в добро настроение, по принцип съм вечно недоволен дървен философ. Приятно ми е :-D

Disrespect
10-24-2007, 14:05
няма нищо лошо..

просто никой не го прави и за това така те посрещаме :)

WILD__BOY
10-24-2007, 14:08
Горкото, няма... поплачи си..
ХАхаХАхаАХахАХАХ Е как да не ти се смеят хората, кажи ми? Кви приятели, кви познати - извинявай, ако си търсиш тук приятели .. аве аз има истински приятели още преди да се науча да пиша. Смешна е цялата ти лигавщина...
горката.. колко си засегната и излишна
най-обичам лигли :smt005

OtherDimension
10-24-2007, 14:10
Горкото, няма... поплачи си..
ХАхаХАхаАХахАХАХ Е как да не ти се смеят хората, кажи ми? Кви приятели, кви познати - извинявай, ако си търсиш тук приятели .. аве аз има истински приятели още преди да се науча да пиша. Смешна е цялата ти лигавщина...
горката.. колко си засегната и излишна
най-обичам лигли :smt005

срам!
ето така обществото създава психопатите! :evil:

No_Limit
10-24-2007, 14:10
спокс бе мила само се базикат , добре дошла аз съм Радост Слава пр. ми е :D

Spork
10-24-2007, 14:11
спокойно, девойчее ... :lol:


П.С. явно днес съм в добро настроение, по принцип съм вечно недоволен НАдървен философ. Приятно ми е :-D



:lol: OtherDimension ше ме извиняваш,ама просто не се сдържах 8-[ :-D

ам ...T3En_PrObL3m неа се косиш,аз ии 1 % от хората тука не познавам :lol: ...'ма нИ сЪ оплаквам :-D

RAWRRR
10-24-2007, 14:12
Пфу,ся ще й се извинявате ли ? :smt005
Колко мекошаво.Типично за мъжете.

Disrespect
10-24-2007, 14:20
Пфу,ся ще й се извинявате ли ? :smt005
Колко мекошаво.Типично за мъжете.

Търсят се и най-малките кусури. Типично за жените.

:smt016

ArTanDra
10-24-2007, 14:25
Авторке , дано да си на 12-13 годинки и да ти е извинението , ако си по - голяма без коментар. Дано да си минала 1 клас и да ми кажеш ако на ден се регистрират 100 души (примерно) и ако всеки пусне тема като твоята да каже колко е доволен от сайта , колко излишни теми ще станат ? В този форум се иска или съвет , или дускитираме нещо .. кажи какво може да се прави в твоята тема. освен да ти дам съветче да отиваш на лекар докато е време :lol:

_BoSSy_
10-24-2007, 14:31
Спомняте ли си тази тема която пуснах преди малко :arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=139235
Бях много добре насочена към този сайт :smt010 но като видях коментарите на почти всички не ми стана много приятно :? Не че нещо...може да кажете тази защо пуснала поредната тъпа тема но наистина с тези подигравки се почувствах много гадно и тъпо и въпреки това имаше хора които бяха доста мили и предполагам че винаги ще си задържаме отношенията добре с тях :-) Почувствах се излишна в този форум и за момент си помислих че вие всички тук се знаете и се познавате
и сигурно сте в много добри отношения затова се подигравате с мен... :smt010 да... това сме ние българите.И да не стане тази тема излишна ще ви попитам какво толкова направих в предната си тема че заслужавах всички подигравки?Не беше ли хубаво от моя страна на поздравя всички като нов потребител в този форум? :cry: :smt010

На никои нищо не си направила!!Споко-пускаи си теми,задаваи въпроси,а тия каде ти се правят на интересни и ти пишат "гръми се" просто ги игнорираи :)
Тука има наистина мн готини и разбрани хора,има такива на които с кеф им чета мненията..
А и маи си единствения нов потребител,които ни поздравява,но кво да се прави,че съществуват дебили които си нямат друга работа освен да обиждат..
А колкото до това да се познаваме..никои никого не познава(почти)-само по аватарите се знеме :wink: успех :mrgreen:

Violenza
10-24-2007, 14:45
Всички сте ЖАЛКИ!!!!Защото много обичате да се заяждате с хората!Ето затова сте жалки :smt019
Посочи ми една причина защо да не се заяждам...

krem4et0
10-24-2007, 14:50
Мила, и тази и предишната ти тема нямат особен смисъл. За това и двете подлежат на заключване!