PDA

View Full Version : Да й кажа ли, че и аз го харесвам?



FieRy_GirL
10-24-2007, 14:03
molq vi kajete mi kakvo da pravq!?ot skoro zapo4nah da haresvam mom4eto kyeto si haresva i nai-dobrata mi priqtelka(a tq go haresva ot godina)otna4alo mi be6e samo simpati4en a sq mn go haresvam i nz kfo da pravq..spored vas da i kaja li 4e i as go haresvam ili ne???

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

Feshun_Mace
10-24-2007, 14:07
Оо мн гадно така,ако и кажеш може да си развалите приятелството...Ако даржиш на нея не й казвай :(

MayKyTy
10-24-2007, 14:09
Ако наистина държиш на приятелката си и си намери друг ... ако пък повече държиш да имаш нещо с него тогава забрави приятелката си и си намери друга (надявам се че ме разбра) :wink:

Sweet__baby
10-24-2007, 14:12
Ако не искаш да имаш проблеми със приятелката ти, просто трябва да забравиш момчето.....т.е да спреш да си го харесваш... [-(

sexy_momi4e
10-24-2007, 14:13
lelee tova e mn gadno,o6te pove4e 6tom ti e nai-dobra priqtelka,nai-dobre ne i kazvai i go zabravi...

naMy4Ho_KoTe
10-24-2007, 14:29
На мен и моята най-добра приятелка ни се случи преди години да хлътнем по един и същ :) Признахме си и решихме, че ако той хареса едната, другата няма да се цупи. В крайна сметка нито едната не намаза, оня май беше гей :-D По-добре й кажи, нали затова е най-добра приятелка ;) За да можеш да споделяш, да търсиш съвет, да те е грижа за нея.

Presley
10-24-2007, 15:13
Ако и кажеш ,може и да се скарате,по-точно тя да ти се раэдърси.Въпреки ,че ти не си виновна,но ходи обяснявай...все пак эависи на колко сте :-D Ако сте на 12-13 ,100% ще се скарате.Прецени си сама,все пак ти я поэнаваш.Но едно мога да те посъветвам със сигурност да НЕ правиш-не тръгвай с него,ако евентуално те хареса,беэ да си говорила с нея..

k1sS_mY_aSs
10-24-2007, 15:22
Преди време моята приятелка имаше подобен проблем. Двама братя първо единия я хареса много-следователно тръгнаха..След време обаче брат му твърдеше че е влюбен в нея. Сега те двамата не си говорят а тя не е с нито единия от двамата. Сама си прави изводите.... Не мисля че нещо може да излезе,а дори можеш да загубиш приятелката си ..Успех все пак :roll:

Sasha2k8
10-24-2007, 15:25
Лелееее, ноистина много гадна ситуация :( Но както казаха и другитепреди мен-ако държиш наприятелката си, по-добре си намери друг, ако не.......

mon4eto
10-24-2007, 15:41
Ako iska6 i kaji 4e i ti go haresva6 no nqma da se zanimava6 s nego za6toto ti e fr :-)

cherinka
10-24-2007, 15:50
Ами, според мен е по-правилно да й кажеш, за да е наясно. Направи така, че всичко да зависи от нея - тя да реши какво да прави.
Но ако мислиш, че можеш да се откажеш от момчето, пак й кажи.
Седнете и поговорете, и двете си изяснете коя кво мисли по въпроса и кво ще правете от тук насетне.
Имай предвид, че е голяма грешка да се разделиш с приятелка заради момче.

Josefinne
10-24-2007, 16:18
Според мен си внушаваш, защото просто тя мисли за него и в един момент ти започваш да си мислиш, че и ти го харесваш. Стадно чувство. Не мус е подавай и си намери друг обект на обожание.

koalka
10-24-2007, 17:58
Според мен е безмислено да й казваш, защото ти го харесваш от малко време, а пък тя от една година.При нея е малко по-сериозно, а при теб, ако искаш може и да го забравиш по-лесно, да е просто едно увлечение.Харесай си друго момче и забрави това.

GregoryHouse
10-24-2007, 19:00
ПО добре си запази тази тайна за себе си...ще си спестиш много усложнения...повярвай ми...а да и Stay Away from him.

yuyuto
10-24-2007, 19:06
lelee tova e mn gadno,o6te pove4e 6tom ti e nai-dobra priqtelka,nai-dobre ne i kazvai i go zabravi...
Да,точно така. Friend are forever, boys are whatever. \:D/

Red_Bull4o
10-24-2007, 19:30
Оо мн гадно така,ако и кажеш може да си развалите приятелството...Ако даржиш на нея не й казвай :(
an tei

sindity
10-24-2007, 21:36
Ами.. мн гадна ситуация :? Тя ти е най-добрата приятелка и трябва да си честна с нея.Ако не те разбере.. ще си развалите отношенията, но все пак ти каква вина имаш, че изпитваш тези чувства?Мисля, че ако ти е истинска приятелка ще те разбере или поне ще се опита.. От друга страна.. можеш и да не и казваш и да го забравиш. :-#

hatercrew
10-28-2007, 08:37
hmm trqbva seriozno da pomisli6 vyrhu ntova do kakva stepen haresvash tova mom4e i kolko iska6 da si s nego :? :? :? az bih kazala na moqta priqtelka ako popadnem v takova polojenie 6toto ako i toi te haresa i trygnete togava ve4e ke si raze8ete priqtelstvoto pone taka 6te q predopredi6 :-# :-# uspeh \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

vikipf
10-28-2007, 10:22
По-добре и кажи... Много пъти ми се е случвало да съм на мястото на приятелката ти ( много, много.. 2 пъти)... Първия път ме излъгаха.. много се ядосах ан момичето.. Казваше, че не го харесва и никога не го е.. Но после открих една тайна бележка в нещо като дневник на всички от класа.... Втория път беше онзи ден като говорех за момчето, което ми е обсебило ума./.. И най-близката ми фр от училище ми каза, че и тя е започнала да го ахресва.. Тва не ме ядоса.. и без тва знам че нямам шанс с него.. ;-)

experiment_m
10-28-2007, 10:36
Желателно е да и кажеш. Ако в даден момент някоя от вас тръгне с него представи си как ще се почувства другата, ако това остане тайна. Пък и можете двете заедно да измислите решение на проблема. :wink:

midnight_lady
10-28-2007, 12:01
Да ти кажа, много пъти съм била в същата ситуация и няколко пъти съм правила грешката да тръгвам с момчето, което приятелката ми харесва, много пъти съм грешила, но се радвам че имам толкова добра приятелка, която до сега винаги ми прощаваше...
И съм й казвала и не съм й казвала, но мисля, че е по-добре да не й казваш, ще се скарате, може да се сдобрите, ако ти е истинска приятелка, ще ти прости и двете ще го преодолеете заедно... Но все пак тя го харесва от 1 година и ще бъде доста подло от твоя страна, да й кажеш, че и ти го харесваш, при положение, че тя от 1 година ти е обяснявала колко го харесва, и ти е разказвала всичко... Ако искаш да запазиш приятелството си, най-добре не й казвай, забрави го, намери си друг, момчета колкото си искаш.... а и примерно, ако тръгнеш с тоя, след време ще скъсате, с приятелката ти най-вероятно ще се скарате, и само ще изгубиш! Заради някво си момче, ще загубиш най-добрата си приятелка - НЯМА СМИСЪЛ!!! Запази приятелството си и си намери друг ;)