PDA

View Full Version : Кой е човекът, оставил някаква следа у вас ?



izmislenata
10-24-2007, 16:20
Е,искам да ви попитам кой е този човек? Този,който е имал и има някакво значение за вас.
Също искам да ви попитам кой е човекът, направил ви най-силно впечатление?
Кой е този, променил ви с нещо?
Кой е този, който безумно сте обичали и сте получили обичта му и този-безумно сте обичали, но не сте?
Кой е този, който никога няма да забравите?
Искам да отбележа, че е логично,че едва ли ще става дума за един и същи човек/макар че може,но../ и питайки 'кой' не желая толкова име,а описание на този човек, кога се е появил, точната му роля във вашия живот...абе кратко разказче.. Е,това е . :-) Очаквам интерес към темата. :-)

Orono
10-24-2007, 16:23
Интересни въпроси, но не бих споделил точно тук :wink:
Ти би ли? :)

izmislenata
10-24-2007, 16:26
Ами да,какво би ми попречило ? Но не желая точно сега, предпочитам в темата ми да пишат останалите.

RAWRRR
10-24-2007, 16:32
Всъщност бяха двама - Д. и Б.
Действаха в екип.
Направиха ми mindblow.
Доста голяма гавра и подигравка с мен си беше.Определено ми остави следа.

Отсвоя страна и аз съм оставяла следи.. докарвала съм момче да изпие 30 успокоителни и едва да успеят да му направят промивка на стомаха..

FelisDirus
10-24-2007, 16:36
приятелят ми е този човек - промени ме, означава много за мен, обичам го повече и от себе си
и след някоя и друга година ще играете на сватбата на кака ви къдли :lol:

Jamalska
10-24-2007, 16:38
Е,искам да ви попитам кой е този човек? Този,който е имал и има някакво значение за вас. аре тук ще пиша родителите ми:)все пак живея у тях вече 18 години:)
Също искам да ви попитам кой е човекът, направил ви най-силно впечатление? хм...сега се сещам за един приятел...С адски ярка индивидуалност...меланхоли ен,саркастичен,апатичен и мога да го слушам с часове без да ми омръзне:)
Кой е този, променил ви с нещо? Кill Zone ама надали някой го помни ;)
Кой е този, който безумно сте обичали и сте получили обичта му бившият ми приятел...от 7кл си падам по него и мисля,че още се обичаме,но твърде мн неща ни разделят.
и този-безумно сте обичали, но не сте? ми баш безумно не..кефех се на един пич от даскало:)
Кой е този, който никога няма да забравите? може би бившия:)мн са.Хората не тряа се забравят дали заради хубавите спомени или за уроците,които са ни дали и тн.

Rock & Roll Queen
10-24-2007, 16:49
приятелят ми е този човек - промени ме, означава много за мен, обичам го повече и от себе си
и след някоя и друга година ще играете на сватбата на кака ви къдли :lol:
Стига сте се женели бе. Много ми идва вече :lol:
Ъм..по темата - не ми се казва тук.

cherinka
10-24-2007, 17:19
Този човек е една моя приятелка, която се появи ей така от нищото в моята махала и в даскалото, което бях напуснала след 7ми клас и се озова в класа на най-добрата ми приятелка и покрай нея се запознах с това момиче. Не знам какво по-различно притежава от другите хора, но за мен това е най-ценната приятелка, която някога съм познавала и имала.
Тя никога не ми е казвала какво да правя, а чисто и просто ме е насочвала към някакво решение на проблемите ми и винаги във всичко ме е подкрепяла, разбирала и изслушвала.
Тя ме промени супер много, в момента не съм човека, когото бях преди 3 години, изкара ме от калта (ако мога така да се изразя), за мен тя притежава някакви изключителни качества, за мен тя е като ангел-пазител/хранител.
Макар тя винаги да ми е помагала във всичко, аз доста късно се усетих, че никога не съм й отвръщала със същото и сега имам възможност да се опитам и аз да я разбирам така както тя мен и т.н
Кълна се, че никога няма да я забравя, значи много за мен, а и много се радвам, че имах възможността да се запозная с нея, че дори и да сме приятелки..
Обичам я повече от майка си и баща си, и не малко пъти съм казвала, че бих дала живота си за нея.. но това са само думи в интернет, надали някой ще ми повярва.. чесно казано и не искам да ми вярвате. Тва си е просто моето мнение и моето разсъждение.
Тва е. :)

RAWRRR
10-24-2007, 17:26
Като ви чета историите,започвам да се притеснявам,дали само аз помня и ме помнят със лошо?! :lol:

?love_haTe!
10-24-2007, 17:28
Аз ще говоря за сестра ми :-)

Напълно сериозно мога да кажа,че тя е най-важният човек на
земята за мен.Гаджета-дори те нямат такова място в сърцето ми като нея.
Дори искам след време за живеем заедно,ако момчето до мен не иска...негов проблем.

Тя ми е помагала в най-трудните моменти от живота ми.Винаги ме е
подкрепяла и е готова да направи всичко за мен.Въпреки това,че
съм голям дразнител тя си ме обича и ме приема такава,каквато съм :-)
Тя винаги е готова да ме защити/макар че вече не се налага..мога и сама/.
Просто не мога да повярвам,че казвам нещо подобно за човек и го изпитвам,но е така.Тя е прекрасна,обичам я,обичам я...не мога да си представя живота без нея.Ние мислим еднакво,говорим еднакво...част една от друга сме.

П.С.Брат,още не мога да повярвам,че го казвам :smt005

Boot
10-24-2007, 17:35
Е,искам да ви попитам кой е този човек? Този,който е имал и има някакво значение за вас.
Също искам да ви попитам кой е човекът, направил ви най-силно впечатление?
Кой е този, променил ви с нещо?
Кой е този, който безумно сте обичали и сте получили обичта му и този-безумно сте обичали, но не сте?
Кой е този, който никога няма да забравите?
Искам да отбележа, че е логично,че едва ли ще става дума за един и същи човек/макар че може,но../ и питайки 'кой' не желая толкова име,а описание на този човек, кога се е появил, точната му роля във вашия живот...абе кратко разказче.. Е,това е . :-) Очаквам интерес към темата. :-)
Общо взето като отговори на почти всички въпроси ми идват две имена. Мъжки имена. Просто единият отдавна не е част от живота ми по никакъв начин. А другият... си е друг. Просто те са оставили не следи, ами цели кратери в живота ми. А иначе всички хора минали покрай мен са ме променяли малко или много и са си оставяли следичките.

FelisDirus
10-24-2007, 17:36
приятелят ми е този човек - промени ме, означава много за мен, обичам го повече и от себе си
и след някоя и друга година ще играете на сватбата на кака ви къдли :lol:
Стига сте се женели бе. Много ми идва вече :lol:
Ъм..по темата - не ми се казва тук.


що не?
и бебета ще правим! :mrgreen:

Presley
10-24-2007, 18:01
Еми един човек ми направи впечетление преди много време и до ден днешен му се въэхищавам.Няма да споменавам имена.Просто това е човек,който има нещо в главата си,раэсъждава като мен,а също така е доста успял и е постигнал много.Тъпото е само,че го каэвам на вас,но на него не..

bulgarche
10-24-2007, 18:04
Е много са хората. Почти всички са променили с нещо живота ми, всъщност всички - на улицата като му кажа "здрасти" живота ми вече е променен, а и с драстичните промени...пак не са малко.

Orono
10-24-2007, 18:24
Ами добре, айде, събрах смелост и аз да се изкажа.

Тренъорите ми са оставяли доста следи по мен:
синини, натъртвания и всякакви други травми...

find_m3
10-24-2007, 18:59
еми двете ми сегашни приятелки (които са най-добри приятелки от 10 години) днеска станах свидетел на толкова мил жест ,че направо ми стана кофти ,че не съм аз...

другия оставил следа в живота ми и напоследък често се сещам за него е един приятел ,който познавам от ....нз от кога мисля ,че цял живот ,но съдбата ни раздели и не съм го виждала от.... не помня даже май 2 години :roll: надявам се да го видя тоя уикенд ,защото ми липсва адски много :?

пп.той е с 2 години по-малък от мен ,но е най-добрия приятел ,който някога съм имала!!!

sherry
10-24-2007, 19:14
Всеки човек, който преминава в живота ни по един или друг начин влияе на развоя на всяка една ситуация...
Този, който ме промени, е приятелят ми. Не, не ме промени той, а връзката ни. Когато човек обича, той расте. Лично мое мнение. Научих се да правя компромиси, да закрилям някого, да уважавам силно човек, да съм лоялна докрай, да обичам с цялото си сърце. Не мога да обясня колко много се промених. Дори караниците ни, доли разделите ми дадоха много житейски уроци. Мисля, че станах по-силна :roll: Знам как да се боря за това, което искам.

Да, няма да го забравя. Няма и как иначе. Той е първото момче, което съм обичала истински. Баси, аз израснах с него :shock: Бях пикла в 7-ми клас, когато се харесахме...Не знам кога минаха тея 5 години, но направо цял филм все едно снимахме. Наред с всички драми, проблеми, несгоди, добри и лоши отношения, различни етапи от развитие на всеки от нас и т.н... Колко пъти ме е виждал да плача по различни причини, не е истина! Няколко рожденни дни посрещна с мене, няколко Коледи...Знае много неща, които най-добрата ми приятелка не знае. Аз също съм го виждала да плаче. Макар и скрито. Макар и само 2 пъти за всичките тея години...
Абе той си е направо част от мен.

sladka_niki
10-24-2007, 20:57
mmm edni xora s koito naskoro se zapoznax... :? moje bi za6toto te mi pokazaxa 4e vypreki vsi4ko sveta ne e idealen no tova ne mu pre4i da e straxoten... xaxa te sa sora s uvrejdaniq i kogato sym v tqxnata kompaniq 4isto i prosto... te me zarejdat s adski mn pozitivizym i uspqvat da me otkysnat ot sveta v koito vseki den se namiram - svqt na lyji i intrigi

prosto te sa xorata koito me zarejdat s vqra v dobroto i jelanie da napravq sveta (pone tozi okolo men) po "4ist"

ThePainIsReaL
10-24-2007, 21:34
Не са малко тези хора..
- Учител, който значеше много за мен, но съдбата ме раздели с него.. след загубата й осъзнах колко много тя значеше за мен. Наистина няма да я забравя, нито светлата диря, която остави след себе си.
- Сегашният ми приятел, който ме научи на много неща и ми даде още повече... не бих могла да го забравя, никога.. споменът за него ще ме топли винаги, ако някой ден се разделим.. (вероятно краят е неизбежен, но връзката ми с него е най-хубавото нещо от тийн-годините ми)
- Бившият ми приятел - може би ще го запомня с нежната, детската, чувствената и най-искрената съществуваща любов у него, която аз съм безсилна да оценя. Той ще е и един от малкото, за които ще съжалявам, че не опознах и не допуснах до себе си.. заради огромното му сърце, което аз разбих :/ Вероято съм го обичала по друг начин.. като най-близък човек, без да съм увлечена от него любовно.

ProstoAz
10-24-2007, 21:54
Кой е този, променил ви с нещо? Кill Zone ама надали някой го помни ;)
Ооо, аз го помня. :) На последната среща на форума, на която беше, му дадох да ми държи два диска и си ги забравих в него... от тогава не сме се виждали и още не ми ги е върнал. Не че съм злопаметна, ама, хахахах... :lol: Пичага беше. :)

А сега по темата...

Човекът, който ми е направил най-голямо впечатление (с добро) това е баща ми - амбициозен, винаги целенасочен, общителен, лесно приспособим, умерено нахален, знаещ как да извлича полза от всяка ситуция, хитър, безпроблемно справящ се с живота и въобще с всичко, което му се изправи на пътя... възхищавам му се и много си го обичам! Майка ми също, разбира се, но тя по-скоро ме е впечатлява със здравия си разум и умереността й във всичко.

Човек, направил ми несравнимо ужасно впечатление, това е БИВШАТА ми най-добра приятелка, която ми е трудно да коментирам... :roll: То не бяха наркотици, оргии, проституция, а като за капак на всичко сега се и омъжи (на 18г. е)!

За момчета предпочитам да не говоря. :evil: