PDA

View Full Version : Самотата идва



pepelq6kaaa
10-24-2007, 17:28
Когато човек няма приятели или просто близак човек , на който може да му се довери , обикновенно изпада в депресия . Това е най - лошия начин (депресията) , вместо да ти помогне , тя те отдалечава от от хората
а вие когато сте самотни как се справяте ](*,) :(

001Severina
10-24-2007, 17:37
Ами просто до сега не съм била сама :wink: :smt006

Presley
10-24-2007, 17:41
Нe съм иэпадала в такова положение и нямам практически опит :lol:
Но си права,че депресията не помага,а вреди.Когато се депресираш се отдалечаваш от хората.Но има нещо много важно.Колкото по-дълбока става депресията ти,толкова повече се отдалечаваш от хората.А състоянието ти эависи от теб.Ако мислиш само эа това,всеки един миг аналиэораш колко си самотна и т.н,няма как да се оправиш.
Не съм била самотна,но съм имала много периоди ,в които съм била раэочарована от няого,на когото съм държала.Тогава съм се чувствала огорчена.В такива моменти нямам желание да споделям,а просто да се осамотя.Обожавам раэходките,особено когато е мрачно навън.Иэлиэам и се раэхождам и доста ми помага.Направи го и ти.Иэлеэ,раэходи се.Ако не обимаш да си сама,вэеми някой поэнат.Эащото предполагам такива имаш..
Прави неща,които ти харесват.Намирай си эанимания,эа да не се эадълбочаваш в мислите си..

Cool_Bitch
10-24-2007, 18:09
Usamotqvam se vav staqta si,puskam si hubava i raztovarva6ta muzika,lafa s fr i sled vreme si4ko e OK. :-({|=

jyji
10-24-2007, 18:18
емиииииии...

първо яко депресия, после тотално изтрещявам и просто излизам и... си намирам какво да правя и забравям за всякакви депресии... :)
i az sum taka :)

desidala
10-24-2007, 18:24
Днес просто ми кипна от всичките любовни мъки и помолих най-добрата си приятелка да излем и това наистина ме разтовари. Не мога да кажа, че не ми е тъжно вече, но все пак ми помогна и при това много. http://cheesebuerger.de/images/midi/froehlich/a030.gif

Orono
10-24-2007, 18:27
Горе главата, остават ви още мноооого дни, през които ще се чувствате адски преебани :-D

sexa_na_kompleksa
10-24-2007, 18:38
Мен когато ми е гадно или нещо съм ядосана гледам да си запълвам времето с нещо,та да не мога да мисля за случилото се. :wink:

sherry
10-24-2007, 19:23
Когато съм самотна, обичам да оставам сама отначало. Да си помисля, да послушам музика, да остана насаме с мислите си. Не обичам да ми се пречкат хора тогава и да ме разпитват какво ми има. После пиша някое стихотворение или си пускам някой филм. Когато ми мине, жаждата за живот пак нахлува и все едно нищо не ми е имало :lol: Много съм странна, понякога мн си меня настроенията.

SINDEL
10-24-2007, 20:16
Най-оби4ам като ми е гадно и самотно да се сдухам на макс. Да си пусна възможно най-тъжната музика, да стоя в стаята си на тъмно и да мисля до побъркване. Оби4ам да ме оставят на мира за колкото ми е нужно, да се напла4а и сама да поискам да изляза от гадната дупка, в която се намирам.
В общи линии сама се справям с депресиите. Не оби4ам някой насила да идва и да се опитва да говори с мен, ако не съм го помолила, или пък да ме развеселява. Най добре ми е да си изживея мъката на макс.

lLady_MooN_RaiN
10-25-2007, 15:09
Пиша...На компютъра, или на лист хартия. Просто си записвам всичко, което е в главата ми. Успокоявщо е. Рисувам. Също действа добре. В най-лошия случай влизам в чата...да изгубя поне малко време.

fiama
10-25-2007, 16:18
Ами когато съм самотна или ми е кофти, предпочитам на първо време да остана "сама със себе си"- без други хора наоколо, да изживея и осмисля самотата и мъката си. След време всичко само си отминава и идват хубавите моменти! :)

zloto
10-25-2007, 16:33
Пускам си тъжна музика за да се сдухам допълнително, гледам някой филм, изяждам нещо вкусно и така... след време ми минава...