PDA

View Full Version : Да обсъдим анархизма



Totalitarianist
10-24-2007, 18:08
Мен лично анархистите са ми най-противни от всички други :x
Идеологията им няма абсолютно никакъв смисъл!

Eрнст Баркман
10-24-2007, 18:11
то анархистите искаха без властие

NSDAP
10-24-2007, 18:11
Тая тема е за фън раздела :lol: Те са просто едни кретени,които ги води една идеология без цел и смъсал...
_|_ за анархистите!

Totalitarianist
10-24-2007, 18:13
то анархистите искаха без властие
И те не знаят кво искат :lol:

Eрнст Баркман
10-24-2007, 18:13
не е по темата но NSDAP този на аватара ти е валтер модел нали ?

NSDAP
10-24-2007, 18:17
не е по темата но NSDAP този на аватара ти е валтер модел нали ?
Мда "пожарогасителя на Фюрера" легендарния ФЕЛДМАРШАЛ.....Лека му памет и нека Господ се смили над душите им!

Eрнст Баркман
10-24-2007, 18:20
велики хора са били гермаските генерали велики хора - велики дела !
да те питам какво мислиш за вилхелм монке
пак се извинявам че разводнявам темата

Democrat
10-24-2007, 18:23
Анархизма ли... :lol: :lol:
Една държава без закони е за никъде. :!:

NSDAP
10-24-2007, 18:26
Един от най-верните на Фюрера,той е бил до последния момент до Фюрера.....До колкото си спомян беше командир на ЛСАХ и умря на скоро....Лека му пръст!

Disrespect
10-24-2007, 18:29
яжте ми хуя бе
анархия рулз

Eрнст Баркман
10-24-2007, 18:30
великите хора измират ! :smt009

punk*disaster
10-24-2007, 19:11
тъпо е да не разбираш нещо , а да го коментираш и дори да си позволяваш да го критикуваш ! Най-общо казано Анархията пропагандира свободна държава ( без йерархично управление ) , в която всеки е свободен без да нарушава правата на другия.Те не приемат класовото разграничение ! .Свободата, както и равенството не са абстрактни понятия. Анархистите визират съвсем конкретна свобода и равенство. За тях те са социални, основани на равното и взаимно признаване на свободата на всеки.За анархистите всяко правителство, всяка държавна власт, какъвто и да е техният състав, произход и законосъобразност, създават материалните предпоставки за надмощие и експлоатация от страна на една част от обществото над останалата.Така че, не говорете глупости от рода на това, че Анархистите не знаят какво искат !

NSDAP
10-24-2007, 19:46
тъпо е да не разбираш нещо , а да го коментираш и дори да си позволяваш да го критикуваш ! Най-общо казано Анархията пропагандира свободна държава ( без йерархично управление ) , в която всеки е свободен без да нарушава правата на другия.Те не приемат класовото разграничение ! .Свободата, както и равенството не са абстрактни понятия. Анархистите визират съвсем конкретна свобода и равенство. За тях те са социални, основани на равното и взаимно признаване на свободата на всеки.За анархистите всяко правителство, всяка държавна власт, какъвто и да е техният състав, произход и законосъобразност, създават материалните предпоставки за надмощие и експлоатация от страна на една част от обществото над останалата.Така че, не говорете глупости от рода на това, че Анархистите не знаят какво искат !
Ааххахахахаха това да отиде в "Бисери' ако има :smt005 :smt005 :smt005

iiirish
10-24-2007, 20:05
Анархизма ли... :lol: :lol:
Една държава без закони е за никъде. :!:

А тук като ги има там някъде си написани в т.нар. Конституция, да не би да се спазват?! Всеки гледа да заобиколи закона, особено тези, които разплогат с власт

punk*disaster
10-25-2007, 10:32
анархо-синадикализмът се доближава повече до социализма

Eрнст Баркман
10-25-2007, 10:33
какво е това #-o

StAkE
10-26-2007, 00:27
_SL_, quench и punk*disaster са анархистите във форума!

punk*disaster, като гледам анархизма не се различава много от социализма, нали :roll:

абе тиии
си безнадежден!!!!!!!!!!!!!!

комунизмът прилича а не соцеализмът научете се да четете и да правите разлика!!!!!

а по темата...

значи аз не знам пънк.... кфо беше тамот каде си ги чул тея работи ноооо не

в същност когато се появява азнархисткото движение те казват че не искат да се подчиняват на държавната власт (в германия мисля ма не сам сигурен коя точно страна беше) която управлява
и напрактика обясняват как хората нямада се подчиняват на държавата а на своеобразна милиция формирана от тях (т.е. савсем ниша форма на управление която рано или късно еволюира а това се се случило вече много отдавна....)

NSDAP
10-26-2007, 00:35
^^ слънце задай въпрос за да ти отговоря.......

InitialD
10-27-2007, 23:40
Анархистите са най-големите предатели на Християнския свят!!
Те са съюзници на ислямофашистите и най-вече предават собствената си родина!!!

Хоркошо
10-27-2007, 23:51
Анархистите са най-големите предатели на Християнския свят!!
Те са съюзници на ислямофашистите и най-вече предават собствената си родина!!!
Абсолютно!Те предадоха Гьоринг преди години и му разшириха анала с 6 шева :D

По темата -
2 Снимки -
Това ми е отговора,
http://a-bg.net/new/components/com_datsogallery/img_pictures/24_20070506_1608254386.jpg

А това е малък подарък към "скиновете" -
http://fc02.deviantart.com/fs5/i/2004/293/f/b/Soviet_flag_over_the_Reichstag_by_MrQuebec.jpg
Айде,гледайте и помнете.Да сте живи и здрави :grin:

InitialD
10-28-2007, 00:23
Анархистите са най-големите предатели на Християнския свят!!
Те са съюзници на ислямофашистите и най-вече предават собствената си родина!!!
Абсолютно!Те предадоха Гьоринг преди години и му разшириха анала с 6 шева :D

По темата -
2 Снимки -
Това ми е отговора,
http://a-bg.net/new/components/com_datsogallery/img_pictures/24_20070506_1608254386.jpg

А това е малък подарък към "скиновете" -
http://fc02.deviantart.com/fs5/i/2004/293/f/b/Soviet_flag_over_the_Reichstag_by_MrQuebec.jpg
Айде,гледайте и помнете.Да сте живи и здрави :grin:

Аз говоря сериозно...ма ти явно не ме разбра!!!

Хоркошо
10-28-2007, 00:26
Разбрах те,и ми стана ясно колко ти е акъла.Реших да те иронизирам,обаче си предостатъчно кух за да не ме разбереш :D

InitialD
10-28-2007, 00:29
Якооо..няма що..само дето ти си кухия който не знае за какво говоря...и ако си мислиш че си правя ташак..мнооо се лъжеш!
Ислямофашизъм има..ма ти явно посещаваш само сайтове като sladur.com flirt4e.com и всякакви други бози..все пак си пубер!!!

NSDAP
10-28-2007, 00:30
^^ ЕБАСИ тъпака....До тука не си казал нещо свързано!

InitialD
10-28-2007, 00:33
^^ ЕБАСИ тъпака....До тука не си казал нещо свързано!

На кой да го кажа?На теб и твойте 15 годишни скинарски приятелчета ли?!?!Какво ще разберете вие бе?

NSDAP
10-28-2007, 00:39
НС не е свързан със Скинхед,пък даите,образоваите ни :-o

InitialD
10-28-2007, 00:59
НС не е свързан със Скинхед,пък даите,образоваите ни :-o

ОК
Ислямофашистите са радикални ислямисти които са посветили своя живот в разпространението на исляма чрез насилие.Те мразят Християнския начин на живот и биха искали да видят целия свят под ислямския полумесец.В момента (не се смей) доста успешно изпълняват мисията си в западноевропейските страни като Белгия,Холандия,Франция,Ге мания.
Техни главни помощници и предатели на Европа са левите!
Примери:Левият кмет на Лондон (или да го наричам Лондонистан) -Кен Ливингстън е разрешил строенето на мега джамия (най-голямата в Европа дори по-висока от най-високата катедрала в Лондон) която ще бъде до бъдещия олимпийски стадион за игрите през 2012.
2ри пример:Левият кмет на Брюксел (името не помня) забрани демонстрация срещу ислямизирането на Европа по случай годишнината от атаките на 11 септември.Събралите се мирно хора,бяха арестувани без причина като много от тях бяха бити включително председателя на Фламандската партия в Белгия,който дори беше свален на земята с ритници!
За щастие много от източноевропейските страни осъзнават заплахата и крайно десните сили набират сила (много от тях не са расистки нито антиеврейски).
Пример:Унгария-националната гвардия за защита на Унгария набира бързо сила.Нейните членове са вече хиляди!
Пример от централна Европа:Швейцария-парламентарните избори бяха спечелени от дясната (не съм сигурен дали е крайна) Народна партия чиято политика включва забраната за строене на минарета."Ние искаме да запазим европейския си облик и архитектура.Не искаме страната ни да заприлича на някоя държава от западна Европа!"-отговаря активист на партията пред журналист от EuroNews.
Евалата им правя на Швейцарците не са тъпаци да влизат в ЕС,спретнали са си държавата,богати са и не искат да я делят с още 20 или там колкото бяха държави.Да вземе да им се нафлуди родината с разни мангали и ислямисти-не!

Ако не вярваш разрови се в YouTube няма да ти казвам какво да пишеш предполагам сам ще се сетиш...

NSDAP
10-28-2007, 01:01
Пффф та тези копелета са по-лоши и от Ислямските фанатици,така ли да го разбирам?

InitialD
10-28-2007, 01:07
Пффф та тези копелета са по-лоши и от Ислямските фанатици,така ли да го разбирам?

Много повече..те са ъпгрейднати ислямисти.Лошото е че не са задължително талибани..може да са дори мюсюлманите в кварталната дюнерджийница!На тях дори им е разрешено да носят Християнски дрехи за да се сливат с тълпата!!!Представяш ли си..поради тази причина евреите изобщо не ме плашат...те поне не ни наричат "неверници" и не ни обезглавяват!

NSDAP
10-28-2007, 01:10
Боже,тея са ненормални,според мен тея копелета ше са в основата на нещо много,ного лошо .....ТСВ........

Neo-Communist Power
10-28-2007, 01:11
Боже,тея са ненормални,според мен тея копелета ше са в основата на нещо много,ного лошо .....ТСВ........Какво :shock:

InitialD
10-28-2007, 01:17
Боже,тея са ненормални,според мен тея копелета ше са в основата на нещо много,ного лошо .....ТСВ........
Те се възползват от толерантността на европейците и до мисля 20 години в някои от държавите в западна Европа тия фанатици ще са повече от Християните!!!Много от тях казват ние не сме опасни ние сме добри..има много църкви в ислямския свят.Само че те забравят да споменат че там църквите си стоят само за показ,защото всички поклонници или са убити или са избягали на запад (където заварват същото положение).
Пример:В саудитска арабия няма нито една църква или синегога!!!Нито една!А всички проекти за джамии и ислямски училища в Европа включително в България и мега джамията в Лондонистан се финансират от саудитите!!!
Въпрос:Съзирате ли тук някаква конспирация?!?!?

NSDAP
10-28-2007, 01:21
Боже,тея са ненормални,според мен тея копелета ше са в основата на нещо много,ного лошо .....ТСВ........
Те се възползват от толерантността на европейците и до мисля 20 години в някои от държавите в западна Европа тия фанатици ще са повече от Християните!!!Много от тях казват ние не сме опасни ние сме добри..има много църкви в ислямския свят.Само че те забравят да споменат че там църквите си стоят само за показ,защото всички поклонници или са убити или са избягали на запад (където заварват същото положение).
Пример:В саудитска арабия няма нито една църква или синегога!!!Нито една!А всички проекти за джамии и ислямски училища в Европа включително в България и мега джамията в Лондонистан се финансират от саудитите!!!
Въпрос:Съзирате ли тук някаква конспирация?!?!?
Ами прави си...Ако "ненормалника" Хитлер види сега Германия,ше се обърне в гроба....Започвам все повече да вярвам в думите ти човече :-k

InitialD
10-28-2007, 01:27
Боже,тея са ненормални,според мен тея копелета ше са в основата на нещо много,ного лошо .....ТСВ........
Те се възползват от толерантността на европейците и до мисля 20 години в някои от държавите в западна Европа тия фанатици ще са повече от Християните!!!Много от тях казват ние не сме опасни ние сме добри..има много църкви в ислямския свят.Само че те забравят да споменат че там църквите си стоят само за показ,защото всички поклонници или са убити или са избягали на запад (където заварват същото положение).
Пример:В саудитска арабия няма нито една църква или синегога!!!Нито една!А всички проекти за джамии и ислямски училища в Европа включително в България и мега джамията в Лондонистан се финансират от саудитите!!!
Въпрос:Съзирате ли тук някаква конспирация?!?!?
Ами прави си...Ако "ненормалника" Хитлер види сега Германия,ше се обърне в гроба....Започвам все повече да вярвам в думите ти човече :-k

Има едно по-лошо нещо свързано с Хитлер...има едно филмче в YouTube в което се вижда Фюрера да говори с някакъв ходжа!!! ](*,)

NSDAP
10-28-2007, 01:29
Еми не мисля,че "ислямистите" са били заплаха през 1933-1945г
Пък и знаем,какви хора е имало в СС
:(

InitialD
10-28-2007, 01:36
Еми не мисля,че "ислямистите" са били заплаха през 1933-1945г
Пък и знаем,какви хора е имало в СС
:(
2 неща:
1.Тогава еврейте са били "заплахата"..сега са "ислямофашистите".Само се надявам да не направим същата грешка като с евреите и да ги направим мъченици!
2.Какви хора е имало в СС?!?!!?

NSDAP
10-28-2007, 01:41
Иранци,палестинци,турци и забележи тибетци :shock:
http://www.vbox7.com/play:9dd41af2 :shock:

InitialD
10-28-2007, 01:56
Иранци,палестинци,турци и забележи тибетци :shock:
http://www.vbox7.com/play:9dd41af2 :shock:

Ллелелелелелееллелеелелел леелеллеелелелелелелелеле леелеле
малелелелелелелелелелелел елелелелеллеллееллелелеле лелеле
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Това просто ме удари в земята!!!!

Disrespect
10-28-2007, 07:05
Иранци,палестинци,турци и забележи тибетци :shock:
http://www.vbox7.com/play:9dd41af2 :shock:

хахахахахахахахаахахахаха х

какво стана с великата ви Бяла раса сега?! :-P :-P

:razz: :razz: :razz:

macy_day_parade
07-18-2008, 14:01
Анархията пропагандира свободна държава ( без йерархично управление ) , в която всеки е свободен без да нарушава правата на другия

И как ще стане това при положение че няма кой да те накаже дори и да изнасилиш,убиеш или ограбиш някой? :lol: :lol: :lol: Прости картуни сте вие анархистите :?

SiegHeil
07-19-2008, 13:15
Много повече..те са ъпгрейднати ислямисти.Лошото е че не са задължително талибани..може да са дори мюсюлманите в кварталната дюнерджийница!На тях дори им е разрешено да носят Християнски дрехи за да се сливат с тълпата!!!Представяш ли си..поради тази причина евреите изобщо не ме плашат...те поне не ни наричат "неверници" и не ни обезглавяват!
Откога пък талибаните са фанатици ?
А за евреите..вярно е...те ни наричат просто "гои" - животни. :)

SiegHeil
07-19-2008, 13:20
А за анархията...заблудени пичове които искат да пият бира и да крещят по цел ден без да правят нищо..селяния в много крайна степен с една дума...а относно великата безкрайна свобода при анархията...като няма закони кой ще спре някой който иска да ограничи свободата ти ?...пример:
Идва съседа ти Гошо Пича пребива те с градинската лопата и те завързва в мазето ти където те чука и бие до края на живота ти...не е ли страхотно, сигурно Гошо ще се чувства силно свободен и социален ?
Това е целта на законите, да спира хората които пречат на чуждата свобода.

quench
07-19-2008, 19:14
А за анархията...заблудени пичове които искат да пият бира и да крещят по цел ден без да правят нищо..

затова "националистите" са хора с истински живот, защото не просто пият бира и крещят по цял ден, ами и трошат пейки, скачат на бой 20 на 1 и бият малките деца пред училищата за пари 8)

SiegHeil
07-19-2008, 19:54
затова "националистите" са хора с истински живот, защото не просто пият бира и крещят по цял ден, ами и трошат пейки, скачат на бой 20 на 1 и бият малките деца пред училищата за пари 8)
Говорим за идеология, не за разни заблудени пишлемета дет след 2 месеца вече няма да са "националисти" щото не е модерно...сяко стадо си има черните овце..жалко че напоследък тея са станали прекалено много, особено в София ^^
На мястото където НИЕ се събираме сме изчистили графитите, плакатите ,преместили сме кофа за боклуците,минавали сме през градината и сме дигали и оправяли счупените кофи...не вярвам някога ВИЕ пичовете пънкове да сте правили нещо полезно за града си...
И аз лично не съм виждал никой от компанията нито да чупи пейки нито да изнудва деца(а пък ако го видим ще си отнесе последствията)...а като скачаме винаги сме малко на много, просто мърджовиците винаги са в огромна бройка...
Така че не си прави впечатленията от разни пропаднали наркоманчета дето твърдят че са НС щот просто си нямат други занимания...
Ой,ой,ой.

quench
07-19-2008, 19:58
и превеждате бабки през светофара - о, не, забравих, те са живели по времето на социализъма и са довели - пряко или косвено - до крахът на България

лол

SiegHeil
07-19-2008, 20:04
Ти имам и аргументираното мнение, порентия малоумен пънк брат..ае у лево.

kristo
07-20-2008, 22:19
Националистите са носители на висок морал и ценности, най-вече свързани с родолюбие, почитане на националните светини и борба за наутрализиране на враговете на Родината ни. Така че за мен само националисти или поне малко от малко патриотично мислещи и действащи хора могат да дадат едно по-добро бъдеще на България.
Всички останали, пънкове, рейвъри, анарко-пияници и всякаква подобна паплач са пагубни за бъдещето на България и са гадни чуждопоклонници :x.

Diam0nD
07-20-2008, 22:26
Ами то това което казва Кристо е прав за националистите ,а това което казва quench е точно за "националистите" сирич позьорчета ,нацисти и скинари :) А както знаем quench най-големия националист родил се по тия земи е ЛЕВСКИ ... той ли чупи пейки ,пие бира и скача 20 на 1 ?

kristo
07-20-2008, 22:34
Ами то това което казва Кристо е прав за националистите ,а това което казва quench е точно за "националистите" сирич позьорчета ,нацисти и скинари :) А както знаем quench най-големия националист родил се по тия земи е ЛЕВСКИ ... той ли чупи пейки ,пие бира и скача 20 на 1 ?
Благодаря за много точното допълнение на думите ми :).
Именно за такива националисти като Левски, Ботев, Каравелов, Раковски говоря. Техният пример трябва да следваме или поне да се стремим да следваме. А не за скинари или нещо от рода, макарче и сред тях има примерни момчета с акъла си и истински български патриоти, но много голяма част определено не са стока. Както е с всички разбира се, не говоря само за скинари а въобще. Леви, десни, няма значение, всички сме българи и можем да бъдем достойни българи и родолюбци :).

quench
07-21-2008, 07:10
има разлика между патриот и националист :)

дори и терминът националист да е свързано с доза негативна слава, е по-добре от нещастниците, с които съм се срещал

естествено, всеки би казал за себе си и гупата, към която се чувства принадлежен, че са носители на високи ценности, морал и прочее - погледнете футболните хулигани - те не се бият заради това, че са пройдохи и нехранимайковци - не, те се БОРЯТ за правото си на живот, който не е футболен хулиган, не е истински човек

о, да, националистите са направо страхотни във всяко едно отношение, по дух са направо свръх герои - не, те не предпочитат разрешаването на проблемите по метода на най-ниското съпротивление, не, те не са за налагането на сегрегационни и фашистски стандарти - това се нарича "родолюбие"

:-D

Diam0nD
07-21-2008, 07:37
Патриот и националист са синоними и се препокриват една друга . Ако не смяташ така моля те обясни се ...

Proud Bulgarian
07-21-2008, 09:47
Патриот и националист са синоними и се препокриват една друга . Ако не смяташ така моля те обясни се ...
->
Обикновено двете понятия се смесват. Много хора се заблуждават, че патриотът непременно е националист, и че националистът непременно е патриот. Нещо повече - мнозина не правят разлика между патриотизъм и национализъм. Това е, защото в днешното измамно време думите загубиха своя смисъл. Нека се опитаме да върнем смисъла.
Какво е национализъм и какво е патриотизъм? Ами то става ясно от произхода на думите. "Патриотизъм" идва от "патриа", "Отечество". "Национализъм" - от "нация". Тоест патриотът е човек, който обича своето Отечество. А националистът поставя интересите на нацията преди всичко. Ще кажете, че особена разлика няма. Там е работата, че има.
Кирил Рашков от с. Катуница, известен като Цар Киро, например е български патриот. Той много обича България. Затова иска да я направи циганска държава. Да я превърне в част от своя цигански етнос. Можем ли да кажем, че Киро от Катуница е български националист? Подобно е положението при Соломон Исак паси, който пък иска да прави от България Еврия - Новия Израел. Ционистът българомразец Паси е български патриот, който много обича нашата българска земя.
Тези принципи са особено важни, ако искаме да разберем същността на интернационалния и космополитичен патриотизъм. Както комунистите - интернационалисти, така и демокрадците - космополити могат да бъдат патриоти. Те напълно искрено могат да обичат своята страна. Някои от тях даже обичат и държавата си. Като Тодор Живков, например. Само че за тях нацията не е нищо. Тодор Живков искаше да види една силно индустриализирана България с многобройно население. Но тъй като урбанизацията, преселението на хората от селата към градовете на практика се отрази върху раждаемостта, Живков реши да си внесе население. И си внасяше. Цигани от съседните и недотам съседни страни. Ето как антинационалистът Живков беше патриот. И патриотизмът изобщо не му пречеше да мрази българската нация.
Разбира се, имало е друг тип български патриоти. Такива като Георги Сава Раковски и Васил Левски, които са били и големи български националисти. Патриотизмът може да отрича национализма, но може и да го допълва по един чудесен начин.
Защо се спирам на темата? Защото стреснати от успеха на Атака, немалко демокрадци и комунисти започнаха да ни обясняват колко искрени и убедени националисти са. Какъв пламенен патриотизъм изповядвали и въобще колко ще загубим, ако не им повярваме и не тръгнем след партиите им. Тяхната задача е да ни убедят, че трябва непременно да им повярваме. А дали наистина ще им повярваме, това вече си е наша работа.


Слагам тази статия, защото просто не мога да го обясня по-добре :)

kristo
07-21-2008, 10:21
има разлика между патриот и националист :)

дори и терминът националист да е свързано с доза негативна слава, е по-добре от нещастниците, с които съм се срещал

естествено, всеки би казал за себе си и гупата, към която се чувства принадлежен, че са носители на високи ценности, морал и прочее - погледнете футболните хулигани - те не се бият заради това, че са пройдохи и нехранимайковци - не, те се БОРЯТ за правото си на живот, който не е футболен хулиган, не е истински човек

о, да, националистите са направо страхотни във всяко едно отношение, по дух са направо свръх герои - не, те не предпочитат разрешаването на проблемите по метода на най-ниското съпротивление, не, те не са за налагането на сегрегационни и фашистски стандарти - това се нарича "родолюбие"

:-D
Не че няма и националисти, които само търсят с кого да се сбият за да демонстрират колко "по-големи" националисти са от всички останали и определено не подкрепям такива, но мнозинството сме съвсем нормални и национално и граждански отговорни хора. Тъй че опитите ти да приравниш национализма с фашизма и расизма са много тъпи и неаргументирани, понеже очевидно си нямаш реална представа какво е национализъм/патриотизъм.
И във всеки случай сме много повече стока от вас, разни пънкове, рейвъри, анархисти, деградирали комунисти и прочея пумияри.
И като си против национализма, какво предлагаш по-добро от него? Анархизма сигурно? Или либерализма? Защото и двете са отрочета на разрушителния и изцяло вреден глобализъм/интернационализъм/ и ако предлагаш интернационализма като по-добър от национализма, значи е ясна работата какво представляваш...
И без да съм расист съм изцяло на мнение, че България трябва да бъде управлявана само и единствено от етнически чисти българи. Ти не мислиш ли, че така е най-добре? Или смяташ, че няма значение дали евреи, турци, цигани и незнам си кви ни управляват?
И да, не съм расист, но смятам, че не трябва да има прекомерно много смесени бракове, понеже това не е добре за българската нация. А и всяка нация и раса са си един собствен свят, имат своите специфики, които ги различават от другите нации и раси. Затова за мен е изключително погрешно и неправилно да се цели едва ли не претопяване на всички народи и раси по света с цел да се получи някаква обща световна раса. Защото хората са създадени различни и такива трябва да си останат. И съответно нека всеки да си знае мястото под слънцето. Аз искам мнозинството от българите да си останем етнически чисти българи, а не да се мешим с този или онзи и да губим оттам идентичността си. Иначе има и не малко българи, които не са 100% етнически чисти българи, но се чувстват изцяло българи и аз такива ги уважавам. Но като цяло съм против масовостта на смесените бракове, която съвсем умишлено се налага в днешно време навсякъде по света от глобалистите. Това не е нормално, нека всяка раса си се запази такава, каквато е създадена.