PDA

View Full Version : Коя ви е любимата велика сила?



Democrat
10-24-2007, 18:26
Аз избирам ЕС, а на второ място САЩ :wink:

TellMeYourName
10-24-2007, 18:28
Mother Russia ...












... Just Kidding ... ЕС

Loshotia
10-24-2007, 18:29
Доколкото ми стигат скромните познания, ЕС е съюз....организация...нещо такова.

Democrat
10-24-2007, 18:30
Доколкото ми стигат скромните познания, ЕС е съюз....организация...нещо такова.
Скоро ще стане демократична федерация, заедно сме по-силни :)

NSDAP
10-24-2007, 18:40
Еврейския съюз и СЕЩ?

nata6ka
10-24-2007, 18:46
Русияяяяяяяяяяяяяяя {btw мн са им готни момчетата} :lol: :lol:

blahblahblah
10-24-2007, 21:15
РОССИЯ, великая сторона!!! :smt008

Neo-Communist Power
10-24-2007, 22:19
Союз Советских Социалистических Республик (СССР)
:D

blahblahblah
10-24-2007, 23:27
Союз Советских Социалистических Республик (СССР)
:D

Союз нерушимый республик свободных
Сплотила навеки Великая Русь.
Да здравствует, созданный волей народов,
Единый, могучий Советский Союз!

:smt008

Democrat
10-24-2007, 23:33
Не, честно... кво ви харесва в Русия?
Освен освобождението (за което благодаря) Русия е страната направила най-големи пакости на Б-я...да не говорим за 45 години съветско робство :x

Mooo6no
10-25-2007, 05:50
Европейският съюз.

Guderiаn
10-25-2007, 09:35
Аз обичам България :x

NSDAP
10-25-2007, 09:38
Обичам еврейския съюз :smt007

cccpkgb
10-25-2007, 09:39
Русия/СССР

NSDAP
10-25-2007, 09:40
Русия/СССР
Поредния член на клуба "Хомо-комуняги"

cccpkgb
10-25-2007, 09:42
Поредния нацист педераст.

Loshotia
10-25-2007, 09:47
Не, честно... кво ви харесва в Русия?
Освен освобождението (за което благодаря) Русия е страната направила най-големи пакости на Б-я...да не говорим за 45 години съветско робство :x

Нека си припомним защо освобождава България.

Democrat
10-25-2007, 09:49
Не, честно... кво ви харесва в Русия?
Освен освобождението (за което благодаря) Русия е страната направила най-големи пакости на Б-я...да не говорим за 45 години съветско робство :x

Нека си припомним защо освобождава България.
И това също :wink:

Eрнст Баркман
10-25-2007, 10:11
ТРЕТИЯ РАЙХ !

Democrat
10-25-2007, 10:13
Третия райх = Европейски съюз :lol:
с няколко основни различия де :lol:

http
10-25-2007, 11:29
Третия райх = Европейски съюз :lol:
с няколко основни различия де :lol:

:smt099 :smt099 :smt090 :smt089 :smt088 Демократ бил... Натъжаваш ме, с това какви младежи има в България...

Democrat
10-25-2007, 11:36
Третия райх = Европейски съюз :lol:
с няколко основни различия де :lol:

:smt099 :smt099 :smt090 :smt089 :smt088 Демократ бил... Натъжаваш ме, с това какви младежи има в България...
](*,)

GregoryHouse
10-25-2007, 11:38
Избирам суперсилата... на Хаус...според мен той е най силен.

vonatsurk
10-25-2007, 12:04
За винаги Русия!!!!!!!

Totalitarianist
10-25-2007, 12:11
Европейския съюз!!!!!
Но след като стане мощна централизирана милитализирана империя 8)

Totalitarianist
10-25-2007, 12:28
Европейския съюз!!!!!
Но след като стане мощна централизирана милитализирана империя 8) Дано да махнат закона, отнасящ се за расизма! Иначе тия негри и цигани ще ни залеят!
Нека идват бе...повече роби да работят в безкрайните плантации 8)

fake
10-25-2007, 12:37
/офтопик
гост :), пише се страна
Веско, слава РоссИИ
не, че нещо, ама ми направи впечатление
//офтопик

по темата няя пиша щот принципно ме боли "женския полов орган"

bulgarche
10-25-2007, 21:59
Русия е голяма работа е, ама България-та... :lol:

ThankYouVeryMuch
10-25-2007, 22:36
Не се правете на интересни, нито една от тези организации не ни мисли доброто. Иначе от класацията избирам САЩ защото са пример за това, какво тепърва предстои да се случи и вече се случва с у нас и от какво трябва да се предпазим. Населението все повече се лумпенизира, трябва да се бориш да изплуваш от масите, защото ако не си умен и способен да се докажеш ще ти контролират живота и ще те мачкат, а ти ще си мислиш, че си свободен. :D

StAkE
10-25-2007, 22:46
Не се правете на интересни, нито една от тези организации не ни мисли доброто. Иначе от класацията избирам САЩ защото са пример за това, какво тепърва предстои да се случи и вече се случва с у нас и от какво трябва да се предпазим. Населението все повече се лумпенизира, трябва да се бориш да изплуваш от масите, защото ако не си умен и способен да се докажеш ще ти контролират живота и ще те мачкат, а ти ще си мислиш, че си свободен. :D

и какжо избира6 тях за6тото вече са се лумпелизирали ...
щото аз не знам какво добро са направили някому безмозачните американци....
дето се опитват да завладеят целия свят с кокакола и пърженикартофки т а и при нас 80% от населението да страда от затластяване.....
също да не говориме за воините дето са насекаде освен в америка.....

ткаааа
по темата
Россиа свещенная наша держава свещен и наш советский союз.....

а за отворковците дето търсят причини росияда ни е освободила да кажат защо не са ни освободили другите като е такава далавера а?! :smt017

ThankYouVeryMuch
10-25-2007, 22:52
Не се правете на интересни, нито една от тези организации не ни мисли доброто. Иначе от класацията избирам САЩ защото са пример за това, какво тепърва предстои да се случи и вече се случва с у нас и от какво трябва да се предпазим. Населението все повече се лумпенизира, трябва да се бориш да изплуваш от масите, защото ако не си умен и способен да се докажеш ще ти контролират живота и ще те мачкат, а ти ще си мислиш, че си свободен. :D

и какжо избира6 тях за6тото вече са се лумпелизирали ...
щото аз не знам какво добро са направили някому безмозачните американци....
дето се опитват да завладеят целия свят с кокакола и пърженикартофки т а и при нас 80% от населението да страда от затластяване.....
също да не говориме за воините дето са насекаде освен в америка.....

Факт е, че си живеят добре. И пак е факт, че от края на ВСВ не спряли да в конфлик или във война с някоя страна. Естествено винаги има изгода единствено за американците, но какво пък. Факт 1 - живеят си добре.

NSDAP
10-25-2007, 23:20
Че какво ме боли фара за Русия :roll:

StAkE
10-26-2007, 01:15
факта е 4е съществуват щастливо и че са толкова добре маниполирани че от собствеаната си тъпота не могат да се осъзнаят колко зле в същност си живеят...
и се пак в брокс едва ли е рая.....

за другия пич...
мене па ме боли фара за германия ма от тфа ни много да лепнем трипер

RAWRRR
10-26-2007, 01:55
Индия..световна сила.......не се излагай.
Да,наистина какво й харесвате на Русия? :lol:
Нито политиката й е политика,да не говорим за икономиката ..
Русия е може би на последно място в света по използване на заложените в територията й природни ресурси ..

quench
10-26-2007, 05:31
Индия..световна сила.......не се излагай.
Да,наистина какво й харесвате на Русия? :lol:
Нито политиката й е политика,да не говорим за икономиката ..
Русия е може би на последно място в света по използване на заложените в територията й природни ресурси ..

втф?
просто не са разработени, трябва да провериш :)

но Русия аз си я харесвам като народ - славяни като нас, мързеливи алкохолици, кво да ти кажа

чувствам ги братски :twisted:

BlueSky
10-26-2007, 11:04
САЩ!
The land of the free and the home of the brave =D>

Кралица Елизабет II
10-26-2007, 11:27
Обединеното Кралство (ЕС значи)

луда
10-26-2007, 11:29
РУСИЯ

RAWRRR
10-27-2007, 03:27
Индия..световна сила.......не се излагай.
Да,наистина какво й харесвате на Русия? :lol:
Нито политиката й е политика,да не говорим за икономиката ..
Русия е може би на последно място в света по използване на заложените в територията й природни ресурси ..

втф?
просто не са разработени, трябва да провериш :)

но Русия аз си я харесвам като народ - славяни като нас, мързеливи алкохолици, кво да ти кажа

чувствам ги братски :twisted:

Откога говорим на "втф"?
Какво ще рече "не са разработени още" .. а пък са "велика сила" .. ми по тази логика и България хипотетично е велика сила.
В Индия средната класа е с по-малобройна,дори и от тази в България.
Хората там или гният в пари,или в мизерия.
А коя държава може да е проспрерираща,и да се нарича "велика сила" ,като няма средна класа??????!
Аристотеловата златна среда,дарлин'.

ГРРРРРРРРР,поне като се кланяте на нещо,от елементарно уважение се научете да му изписвате поне името без граматични грешки.


Третия Райх 8)


ТРЕТИЯ РАЙХ !

Ето така се пише:


Третият Райх :evil:

Уж националисти,а майчиния си език не знаят.

Владимир Илич Ленин
10-27-2007, 10:12
Русия.
Сила за пример.

Neo-Communist Power
10-27-2007, 10:14
Русия.
Сила за пример.Що не каза СССР :-o

Eрнст Баркман
10-27-2007, 10:19
РАЙХА !

renegade1990
10-27-2007, 10:21
Русия.
Сила за пример.

Totalitarianist
10-27-2007, 10:22
Китай :oops:

Valentin123
10-27-2007, 11:22
Единствената държава,която обичам е само и единствено България!

Mitio_man
10-27-2007, 15:33
EC i Rusia

InitialD
10-27-2007, 22:33
Доколкото ми стигат скромните познания, ЕС е съюз....организация...нещо такова.
Скоро ще стане демократична федерация, заедно сме по-силни :)

Бате недей да говориш такива неща някой ще ти се мее!
Порови се малко в YouTube и ще видиш до какво ще докара ЕС Европа!
Твърде много демокрация води до анархия!
ЕврАбския Съюз ще доведе само до смъртта на Европа каквато сме я познавали..или казано за по-прости хорица..всеки комин-минаре!

По темата:Русия

BlueSky
10-27-2007, 22:36
Доколкото ми стигат скромните познания, ЕС е съюз....организация...нещо такова.
Скоро ще стане демократична федерация, заедно сме по-силни :)

Бате недей да говориш такива неща някой ще ти се мее!
Порови се малко в YouTube и ще видиш до какво ще докара ЕС Европа!
Твърде много демокрация води до анархия!
ЕврАбския Съюз ще доведе само до смъртта на Европа каквато сме я познавали..или казано за по-прости хорица..всеки комин-минаре!

По темата:Русия
мда..какво друго да очакваш от русофил :razz:

InitialD
10-27-2007, 22:43
Доколкото ми стигат скромните познания, ЕС е съюз....организация...нещо такова.
Скоро ще стане демократична федерация, заедно сме по-силни :)

Бате недей да говориш такива неща някой ще ти се мее!
Порови се малко в YouTube и ще видиш до какво ще докара ЕС Европа!
Твърде много демокрация води до анархия!
ЕврАбския Съюз ще доведе само до смъртта на Европа каквато сме я познавали..или казано за по-прости хорица..всеки комин-минаре!

По темата:Русия
мда..какво друго да очакваш от русофил :razz:

Не съм русофил но пък определено не съм сляп като теб!Продължавай да си мислиш че ЕврАбския съюз ще ти помогне!
Русия винаги ще ни помага защото ние сме по-близки с тях отколкото с лигавите западно европейци които си продадоха религията и културата!

loyal_88
10-27-2007, 22:44
Ами цар Борис III има една известна фраза: "Моите министри са англофили, моите генерали са германофили, моят народ е русофилски, само аз останах българофил". Все сме заставали зад някоя сила, и в крайна сметка все са ни е*али. За това не трябва да подражаваме на някоя страна, нито да се обвързваме прекалено много, освен ако нямаме голяма полза, а да гледаме себе си.
И между другото се чувствем задължен да издам на червените ни другари, че ссср умря, а русия е бая далечко от съюза ;)

Бърнард Монтгомъри
10-27-2007, 23:07
Сър, гласувам за ЕС :)

loyal_88
10-28-2007, 00:39
Сър, гласувам за ЕС :) Не е да каже човек, че обичам Русия, но като станаха пожарите тука, ЕС ли ни помогна, или някой друг? А е погрешно да се свързва Русия със ссср. Единственото общо е територията и то естествено не изцяло. Друго много важно нещо е, че в момента руснаците имат, смея да кажа, най-силното националистическо движение в света и започват да се връщат малко по малко към православието (което е супер важно). За това ако ми опрете пистолет в главата и ми кажете да избирам, вероятно бих избрал Русия.

InitialD
10-28-2007, 00:41
Сър, гласувам за ЕС :) Не е да каже човек, че обичам Русия, но като станаха пожарите тука, ЕС ли ни помогна, или някой друг? А е погрешно да се свързва Русия със ссср. Единственото общо е територията и то естествено не изцяло. Друго много важно нещо е, че в момента руснаците имат, смея да кажа, най-силното националистическо движение в света и започват да се връщат малко по малко към православието (което е супер важно). За това ако ми опрете пистолет в главата и ми кажете да избирам, вероятно бих избрал Русия.

Сериозно братле..ти да не си Божи пратеник?!?!Твърде си посветен за да пишеш в тая дупка...

NSDAP
10-28-2007, 00:46
По-добре той отколкото.......Juden.....

loyal_88
10-28-2007, 01:21
Ами само може да ме радва това, че не само аз съм на тая позиция. А нещата, които драскам са си просто мои убеждения и по никакъв начин не претендирам да разбирам материята повече, отколкото останалите.
ПП. Тая вечер ми беше малко тежичка, че едно приятелче празнува имен ден с малко закъснение за това мисля да се полагам. Утре ако не ми се е сцепила главата от болка и не съм си издрайфал червата ще си продължим дискусииките ;)
Айде от мене толкоз. Лека

Бърнард Монтгомъри
10-28-2007, 14:53
Das Reich!
Yeah...in your wet dreams :D

Kristallnacht
10-30-2007, 21:38
Подкрепям loyal_88.

doomer
12-01-2007, 21:44
СЛАВА РОССИИ : - ) Русия е била , е и ще бъде най - великата световна сила =D> Това ,че 98% от медиите са съдържавани от чифути и манипулират обществата и изобразяват руснака като мизерник , битов алкохолик НЕ ЗНАЧИ че той е такъв. Тези дето се кефят на сащ са до долу =D>
Ще видите , че не САЩ , нито ЕС ще ни оправят. ЗА голяяяяямо мое съжаление - ние просто няма да се оправим....и ето защо:

Всеки иска да оправи България , но като дойде на власт и види колко може да вземе изведнъж му става през кура за България и българите ... Сънародниците ни грабят от нас. Циганите грабят от нас. Турците СЪЩО грабят от нас......Дори и сега някой от нас да искат да оправят страната .... като дойдат на власт се отказват от тези си свой желяния....Става още по мизерно....Следващите хора в власта също искат да оправят страната в началото....Но и те виждат....Че могат да грабят....Безнаказано...Те също започват едни кражби иииии.....Надявам се виждате някаква безкрайна пагубна верига . За жалост това е .

НИЕ сме си виновни за това което написах по горе... Но също така за мизерията ни има и други причини.

Циганите също така са виновни... Помислете само сега в България има поне 1 милион ( не знам точните данни , но поне милион има !!!) безработни цигани и други цветнокожи които всеки ден се хранят , пият вода , консумират електричество и се обличат. Те не правят нищо ползено. Помощите им идват от нашите данъци. Грабят от нашата собственост.....Помислете само ако ги нямаше ние щяхме да живеем с 1/6 по добре.....


Според мен няма оправия обаче. И затова ще видя какво ще стане още 5 години и ако до тогава няма никакви изгледи да се оправят нещата на някъде , ще избягам в Русия. Сега уча сериозно Руски и се надявам там да намеря реализация на способностите си :smt003


Многоооо се отклоних от темата , но поне изказах мнението си.

На тези който ще ме критикуват за правописа ми ще кажа да ми целуват мъжкия полов орган :smt098

И така като за финал :D Слава на братушките.
И пожелавам смърт за цифурите , циганите и турците... Ама и негрите да умират бе..
Не смятам , че поста ми трябва да бъде цензуриран. Аз пожелавам смърт , но не съм изяснил каква . е пожелавам им добра смърт. лека им пръст. Яко нали . се някак мога да мина покрай правилата ?



пс1 пиян съм и мислте ми не са подредениии хзхХзХХХхахахахахах като изтрезнея утре може и да пиша пак. айде лек ден.

hardball
12-01-2007, 21:58
Индия wtf?!

Националист
12-01-2007, 22:12
Ами цар Борис III има една известна фраза: "Моите министри са англофили, моите генерали са германофили, моят народ е русофилски, само аз останах българофил". Все сме заставали зад някоя сила, и в крайна сметка все са ни е*али. За това не трябва да подражаваме на някоя страна, нито да се обвързваме прекалено много, освен ако нямаме голяма полза, а да гледаме себе си.
Браво! 100% съгласен.

Neo-Communist Power
12-01-2007, 23:01
Индия wtf?!Индия е поробена от империалистите!
Затова залагам на Китай 8)

Spook
12-19-2007, 07:14
Обединени Арабски Емирства :::

hacshepsut
12-20-2007, 00:35
България и Русия винаги са били,са и ше си останат братя!

Der Sturmer
12-20-2007, 15:14
Третият Райх!!! =D>

NSDAP
12-21-2007, 22:32
От тия ми е все едно,зад всичките стоят богоизсраните люде...........
Слава България!

democratos
12-26-2007, 07:35
ДА ЖИВЕЕ САЩ!
Другите (Русия,Китай) са мръсни комунистически отрепки! :-x

Sashakiss
12-26-2007, 17:48
На първо място - ЕС

На второ място - Русия

Бай дъ уей в Русия вече не се практикува комунистическия режим.

NSDAP
12-29-2007, 23:37
Ебави у тапаците,америка,Германия, усия.....Тех едни ги контролират!
Велика България!

oomph!
12-30-2007, 22:35
Русия

Sevt
01-02-2008, 07:51
Майка България !

Mitio_man
01-06-2008, 08:47
РУСИЯ

Dgaduin
01-11-2008, 21:26
Ми Русия и ЕС ама ЕС малко по ми допада.

Shinigami
01-14-2008, 09:43
CCCP™ (някои си мислят 4е се е разпаднал но аз знам 4е не е така ;) )

Но иначе скоро Китай става, няма кво да се прави!

Времето на американците е свършило отдавна...

Shinigami
01-14-2008, 09:50
ДА ЖИВЕЕ САЩ!
Другите (Русия,Китай) са мръсни комунистически отрепки! :-x

Изчакай о6те не повече от 10 години - ще видиш какво става със така любимата ти държавица САЩ! :) :lol: :lol:

dixo
02-20-2008, 21:12
es do 10-11 godini 6e se razpadne

DjBaloon
02-22-2008, 16:59
България :)

02-22-2008, 17:11
България е най-великата сила, която съществува! Стига сте се превземали, дайте да я правим над всичко!