PDA

View Full Version : Проблем с магическата прачка :)



lilOutlaw
10-24-2007, 17:38
Имам един доста странен проблем и то от доста време
Под главичката на атрибута си имам някакви мн мн дразнещи бели като налипи (или като гноино папки ама нема гнои ф тех) нещица които си ми седат от 2 години сигорно
Нямам никви проблеми с далжини дебелини или сваршване.Секс без презарватив не сам правил и нз тфа какво е ;( може ли някакав савет или идея кфо може да е тфа :)

foreverr
10-24-2007, 19:35
ми иди на уролог. :-s :roll:Ами да какво чакаш 2 години-може щом вече 2 години нищо ти няма на ''магическата пръчка'' :lol: (освен пъпчиците де)Може и нищо да ти няма, но по добре иди на лекар-все пак ако ти има нещо ще знаеш и ще го излекуваш, а няма да пренасяш болеста си(която не се знае имаш ли)при секс!!!

Anno
10-24-2007, 19:48
pearly penile papules виж в en.wikipedia.org :) споко

_BoSSy_
10-24-2007, 19:58
Тва е нормално.Мн момчета го имат и не е никакъв проблем..Разгледаи из форума,има мн такива теми..

KENZO
11-06-2007, 19:56
Predi vreme i az imax podoben problem.Otidox na lekar i mi izpisa XOMEOPLAZMIN.Mina mi za 5 dena.Maje se sutrin i ve4er sus sigornost pomaga i ne se use6ta ni6to.Na mene mi pomogna mnogo.Ako iska6 probvai i ti okolo 5leva e. \:D/ [/list]

batkodoki
11-07-2007, 00:47
Имам един доста странен проблем и то от доста време
Под главичката на атрибута си имам някакви мн мн дразнещи бели като налипи (или като гноино папки ама нема гнои ф тех) нещица които си ми седат от 2 години сигорно
Нямам никви проблеми с далжини дебелини или сваршване.Секс без презарватив не сам правил и нз тфа какво е ;( може ли някакав савет или идея кфо може да е тфа :)

ВЪЗРАСТ?!

в общия случай това не е проблем, не слушай разни много "компетентни" моми разбирачки, когато се касае са пишок!

най-вероятно се касае за ррр, но това е толкова нормално, колкото и косата на главата ти