PDA

View Full Version : Да му кажа или да продължа да се преструвам...



Pain_F
10-24-2007, 18:06
Ами..преди около седмица пуснах една темичка..Значи по-най тъпия начин едно момче ми каза,че не иска да сме заедно още преди всичко да е започнало.Та аз си мислех,че ме е изпреварил,защото и на мен нещо не ми беше добре с него.Не исках аз да съм кучката и да повтарям грешките си..
Та нещо обаче тоя човек не ми излиза от главата...Виждам го всеки ден в даскало и като го видя корема ми се свива на топка.. :cry: Точно в онзи момент и аз не знаех какво искам ,но сега съм още по-объркана..Как искам да отида и да го целуна...Но не мога!
До сега , пред всички, аз се "радвам",че той е постъпил така..обаче не е така .. ИСкам го обратно .. само за мен :cry:
Да продължавам ли да се крия..или трябва да му кажа? Моля ви .. дайте съвети :cry: :cry:

Cool_Bitch
10-24-2007, 18:27
Pogovorete,no mu go kaji po zaobikolen na4in,ina4e 6e mu povdigne samo samo4uvstvieto. :-k

MiMcHeToOo
10-24-2007, 18:29
Pogovorete,no mu go kaji po zaobikolen na4in,ina4e 6e mu povdigne samo samo4uvstvieto. :-k

мхм :wink:

teen.f
10-24-2007, 18:34
kaji mu go no po po zaobikolen na4in 6ot ima 6ans da ti se ismee v liceto a tva 6 e mn gadno i bolezneno za teb

svm1987
10-24-2007, 18:35
Napravi ne6to kakvoto i da e.Ne 4akai toi da napravi stapka kam teb,za6toto 6te si ostane6 s 4akaneto.Mislq 4e nqma kakvo da gubi6 ako probva6:)Uspeh!

SlAdKoTy zLo
10-24-2007, 18:40
Pogovorete,no mu go kaji po zaobikolen na4in,ina4e 6e mu povdigne samo samo4uvstvieto. :-k
absolutno sam saglasna :wink: uspex

KaSiDi
10-24-2007, 18:42
Намекваи му,зарибяваи иначе ще го изпуснеш,но не му тичаи зад гъза защото ще му повдигнеш много самочувствието както казаха по горе. Според мен явно не си знаела какво изпитваш в началото :-k

GregoryHouse
10-24-2007, 18:49
Ъ...вие жените не говорите ли нашия език? Щом някои ти казва не...защо продължавате да искате и да му се натяквате...е да вярно че всеки иска това което няма...ама я се стягай най много да ти се изсмее и пак няма да се получи нищо а дори да тръгнете надали имате голямо бъдеще...Just give up...

nestle
10-24-2007, 18:52
ако наистина мислиш че го харесваш - провай, кажи му каквото имаш и ако стане нещо ще си щастлива ако ли не поне ще си опитала ;)

Josefinne
10-24-2007, 19:17
Човекът ти е казал, че не ще да сте заедно, това не е зависело от това дали ти го искаш или не, защо мислиш, че сега мнението му се е променило? По-вероятно той все още да е на същото мнението, со гет оувър ит и продължавай напред, това е скапаният живот.

koalka
10-24-2007, 20:11
Остави го и го забрави, нищо няма да стане с него.За една седмица надали нещо се е променило...

Iv4eTy
10-24-2007, 20:28
Човекът ти е казал, че не ще да сте заедно, това не е зависело от това дали ти го искаш или не, защо мислиш, че сега мнението му се е променило? По-вероятно той все още да е на същото мнението, со гет оувър ит и продължавай напред, това е скапаният живот.

Напълно съм съгласна, какво ще му намеква и т.н. той като няма чувства ... просто го забрави!

sh3_1s_7h3_0n3
10-24-2007, 21:07
Според теб ако му кажеш, ще има ли шанс да се съберете? Какво те кара да мислиш, че след като веднъж ти е казал, че няма да се получи, да стане обратното и да се съберете и да бъдете мн щастливи заедно? Ако не ти подсказва по ник'ъв начин, че и той съжалява, както теб... мисля, че е по-добре да се правиш на 'доволна'... пък и така ще го е яд повече... (защото дори и да не е имал чувства към теб 100% му е тъпо, че 'не страдаш' по него...).

sindity
10-24-2007, 21:12
Човекът ти е казал, че не ще да сте заедно, това не е зависело от това дали ти го искаш или не, защо мислиш, че сега мнението му се е променило? По-вероятно той все още да е на същото мнението, со гет оувър ит и продължавай напред, това е скапаният живот.
+1 :|

sapphirr
10-24-2007, 21:28
Ъ...вие жените не говорите ли нашия език? Щом някои ти казва не...защо продължавате да искате и да му се натяквате...е да вярно че всеки иска това което няма...ама я се стягай най много да ти се изсмее и пак няма да се получи нищо а дори да тръгнете надали имате голямо бъдеще...Just give up...

нищо ли4но и вие не си разбирате понякога "ВАШИЯ" език.ина4е за останалата 4аст от мнението съм съгласна

yuyuto
10-24-2007, 23:17
Ами явно си влюбена... Ами почни наново с него и ако тоя път не стане, отдръпни се. :|

Pain_F
10-25-2007, 11:37
Според теб ако му кажеш, ще има ли шанс да се съберете? Какво те кара да мислиш, че след като веднъж ти е казал, че няма да се получи, да стане обратното и да се съберете и да бъдете мн щастливи заедно
В това е въпроса..Мисля,че го е подтикнала една приятелка да ми каже така..защото тя много го харесва още (бивши гаджета са,но това беше преди 3 години :roll: ) .. Той не я харесва .СИГУРНА СЪМ!!
Толкова беше мил и добър с мен ,че не може просто така да се промени за 2-3-5 часа... :-s Има нещо.. :cry:

mariela_es
10-25-2007, 17:13
Забравиго!С времето всичко минава(казвам го от личен опит),макар че много боли.

HePeAJIeH
10-25-2007, 17:15
тема с отговор-клише а именно-КАЖИ МУ! :smt019 :smt011

sexy_momi4e
10-25-2007, 18:16
Според теб ако му кажеш, ще има ли шанс да се съберете? Какво те кара да мислиш, че след като веднъж ти е казал, че няма да се получи, да стане обратното и да се съберете и да бъдете мн щастливи заедно
В това е въпроса..Мисля,че го е подтикнала една приятелка да ми каже така..защото тя много го харесва още (бивши гаджета са,но това беше преди 3 години :roll: ) .. Той не я харесва .СИГУРНА СЪМ!!
Толкова беше мил и добър с мен ,че не може просто така да се промени за 2-3-5 часа... :-s Има нещо.. :cry: abe ne vqrvam zarad nqkakvo momi4e(Biv6e gadje) da ti e kazala taka...

_KrAsIvA_LyJa_
10-26-2007, 13:36
Pogovorete,no mu go kaji po zaobikolen na4in,ina4e 6e mu povdigne samo samo4uvstvieto. :-k

Аха и аз така мисля късметче. :wink:

vaniLL
10-26-2007, 14:28
spored men , ne trqbva da mu go kazvash vednaga :-o mojesh da se pointeresuvash ot poznati i t.n. i da namerish nachin da se posblijite nanovo , zada ne go izgubish i kato priqtel i kogato i ti i toi porazmislite nameri nachin da mu go kajesh , ako vse oshte go iskash , ama ne sys zaobikolki , ami napravo ... momchetata ne razbirat ot nameci