PDA

View Full Version : руса коса



barbie__girl
10-24-2007, 19:07
taka az po princip sam brunetka,no iskam da se izrusq, ta pitam s 6ampoan 6te stane li :? pls help
ili drugi varianti koito mn ne yvrejdat :( pls help :) blagodarq vi predvaritelno

KaSiDi
10-24-2007, 19:25
ами би трябвало с 6ампоан-оцветител да стане иначе боя ама както каза уврежда косата каната не уврежда много, но щом си с кестенява коса и искаш руса недей защото на една позната косата и стана с зелени оттенаци :-D

Cool_Bitch
10-24-2007, 19:39
Nai-dobre otidi na frizior,za da ne si sasipe6 kosata i posle da sajalqva6!!!! :-k

sunshine0107
10-24-2007, 20:07
аммм хора да ви питам аз съм с няква тъмно руса коса, като съм на кичури отгоре на всичкото. сега съм 11 клас след година съм абитуриентка и дотогава мисля през 4-5 месеца да си правя кичури, а тва значи, че ще стане мн по светла косата ми отколкото е сега.. таа въпроса ми е с кво да се направя за бала ми мнннннн светло русо ама ного???? то вярно, че е рано да мисля за тва още ама ето го кога ще дойде, времето лети и като стане време няма да знам кво да правя за да се направя толко руса!!! ако знаете кажете, моля ви!!!

ProstoAz
10-24-2007, 20:21
Просто забрави шампоан-оцветител да хване русо върху кестенява коса. Шампоаните-оцветители действат само за потъмняване на косата, обикновенно оптималният вариант е с 2 тона над този на косата ти.
Аз съм пробвала русо (върху много светло кестеняво) с шампоан на Palette и ти гарантирам, че не става! Пробвала съм и с тъмно червен цвят пак със шампоан на Palette и се получи много добре. :)
Русо се постига само с боя, сори...

radito
10-24-2007, 20:49
кви шампоани, кви 5 лева бе.... то не се знае дали с боя ще те хване , мене в началото не ме хвана хубаво. друг вариант е блондор, още по-ефикасен! същото се отнася и за lip-gloss...аз бях на кичури като се боядисах за 1-ви път руса... :wink:

sunshine0107
10-24-2007, 20:56
мерси много... а от първия път ли с блондор ще ми стане много светло руса косата??? и много ли гори косата тва??? :-s

GaBiIi__
10-24-2007, 22:00
s tva moje i da ne ti stane 6toto na moq fr ot t1mno kestenqvo samo korenite i stanaxa rijavi am nz moje bi si zavisi i ot kosata :-k :-k

No_Limit
10-25-2007, 05:11
Pallete xxl \:D/

ninsy
10-25-2007, 10:29
Просто забрави шампоан-оцветител да хване русо върху кестенява коса. Шампоаните-оцветители действат само за потъмняване на косата, обикновенно оптималният вариант е с 2 тона над този на косата ти.
Аз съм пробвала русо (върху много светло кестеняво) с шампоан на Palette и ти гарантирам, че не става! Пробвала съм и с тъмно червен цвят пак със шампоан на Palette и се получи много добре. :)
Русо се постига само с боя, сори...

да и аз това щях да кажа...

dan4ety
10-25-2007, 11:13
Ами знам, че с блондор не се получава много светло русо, но има обезцветители за косата. Една приятелка се направи с такъв, преди да си направи косата синя (да правилно разбрахте :lol: ), и седеше много, ама много светло русо, а тя беше почти черна. Така че с обезцветител за косата. Иначе с шампоан-оцветител шанса да стане е 1:1 000 000 :lol: .

^sladyranka`
10-25-2007, 21:35
a kakvo 6te kajete za 6ampoanite i balsamite na AVON za rusa kosa?az sam sas svetla kosa daje kato hodih na frizior naskoro friziorkata si pomisli 4e sam si pravila ko4uri a ne sam .taa re6ih da probvam balsama na AVON i pitam dali e dobar ?

radito
10-26-2007, 06:59
Говориш за светличко русо?
Ярките цветове значат, да си съсипеш косата,да я убиеш, да я докараш до състояние "слама" и дори по-зле,но да имаш яркият цвят,който искаш.
(Това можете да го запомните като моя мъдрост... :lol: )[/size]
ем не е така бе мацка. боядисвам се от няколко години руса и мога да ти кажа, че косата ми изобщо не е никаква слама, мека е, не е оплешивяла. просто силно си зависи от самата ти коса и от това какви грижи полагаш за нея. на мене всеки ми казва, че за руса коса, мойта е просто светлинни години по-добре от другите руси коси. и та така де исках просто да поясня, че поддържането е най-важно. :wink:

radito
10-26-2007, 07:00
a kakvo 6te kajete za 6ampoanite i balsamite na AVON za rusa kosa?az sam sas svetla kosa daje kato hodih na frizior naskoro friziorkata si pomisli 4e sam si pravila ko4uri a ne sam .taa re6ih da probvam balsama na AVON i pitam dali e dobar ?
според мене абсурд да те хване. не се боядисва току-така русо запомнете!!!

radito
10-26-2007, 18:13
ем не е така бе мацка. боядисвам се от няколко години руса и мога да ти кажа, че косата ми изобщо не е никаква слама, мека е, не е оплешивяла. просто силно си зависи от самата ти коса и от това какви грижи полагаш за нея. на мене всеки ми казва, че за руса коса, мойта е просто светлинни години по-добре от другите руси коси. и та така де исках просто да поясня, че поддържането е най-важно. :wink:

Колко пъти в месец се боядисваш? :)
зависи..1 2 пъти, ма повечето пъти 1 път. зависи колко бързо ми е разтяла косата и колко ми е покарало черното

Lorraine
10-28-2007, 08:06
taka az po princip sam brunetka,no iskam da se izrusq, ta pitam s 6ampoan 6te stane li :? pls help
ili drugi varianti koito mn ne yvrejdat :( pls help :) blagodarq vi predvaritelnoПърво е най-добре да си направиш кичури(според мен..поне аз така направих;моята коса беше светло кестенява и с 2 пъти кичури-през 5 месеца и после с боядисване ми стана мн добре) и да видиш дали ти отива.Така ще е по-лесно да станеш руса и да не се получи патешки цвят или още по-зле-рижаво.Боите на Гарниер ,особено тази която използвам аз са много добри.Не увреждат косата,правят я мека и ..абе супер са!В самата опаковка си има и балсамче :wink:

roxy_k
10-28-2007, 13:09
аз ся се правя в момента руса амм с къна шот на мен преди ми беше руса иии след малко ше кажа дали нещо е станало :D

N0_feAR
10-28-2007, 14:01
Това да си изрусиш косата с шампоан оцветител е невъзможно. Няма да стане просто. Ако ти е светло кафява косата можеш да пробваш с оцветяващия балсам на Престиж или Перхидрол(в аптеките го има) Но иначе за да постигнеш желания рус цвят единствено с боя можеш да го постигнеш....

roxy_k
10-28-2007, 15:58
мда и с къна няма да ти стане по руса от опит вече знам :cry:

radito
10-29-2007, 14:11
Е много ясно! Ти кво си мислиш... че от 1 път ще ти окапе ли, то става след продължително боядисване.;) Макар че пак казвам, аз се боядисвам от почти 4 години и косата си ми е муцка. Поддържане му е майката ;) Ти обаче от черно - русо..евалла ;-)

radito
10-29-2007, 14:20
Да бе ясно ;) Ама как се навиваш така да я гориш незнам

rali4ka91
10-30-2007, 07:13
друг вариант е блондор, още по-ефикасен! :wink:
Е блондора не се ли меша с боята(т.е. слага се малко количество от него)Няма ли иначе да и изгори главата това?! :neutral:

nencuHka
10-30-2007, 18:14
ОТ брщнетка малко трудно ще станеш блондинка... ЛИЧЕН ОПИТ! Хем имах кичури,хем днес за 3ти път се боядисах ,хем не хвана пак добре.Става златисто тъмно русо..А Аз искам СВЕТЛО..още 1 път и ефекта ще е готов..така че..смятай :P

iams
10-31-2007, 07:04
С блондора не ме хвана от първия път(това беше вчера).Много зависи дали си я боядисвала косата преди това. Аз бях с червена коса.На корените стана оранжевикава,а осталаната коса си остана червена :D Днес ще си взема обезцветител за да мога поне да ги изравня цветовете, пък после ще видим :wink: Но няма да стане с шампоан. Преди използвах такъв(не помня какъв цвят беше) и не ме хвана въобще. А за изрусяване или изсветляване няма да стане. Така като гледам снимката на
DqVoLcHe_Ot_RaQ някакъв такъв цвят искам да постигна. :)

EMOgirl92
11-01-2007, 18:19
Sled kato si bruletka s 6ampoan spored men nqma da uspee6 da si uzrusi6 kosata 6te se polu4i mn stranny ne6ty :D davai napravo s boq ili supra(ne6ty ot sorta be6e) :D

iams
11-02-2007, 07:14
След като се пробвах сама и нищо не стана се обадих на фризьорката да я питам. Тя ми каза че ще ми трябва още блондор, сив коректор, който се слега в блондора(ако има някакви отенъци) и после боята, която искам. Това е философията. :smt003