PDA

View Full Version : Какво е мнението ви,по въпроса.



vaca
10-24-2007, 20:26
abe hora da vi pitam kakvo mislite ako naprimer edno mom4e ili momi4e ima mayka ukrainka i bashta tur4in ili mayka balgarka i bashta arabin i taka men mn me kefi taka a vas

Редактирано от:ЦвЕтИт0-нарушени 7-ма и 1-ва т.,заглавието на темата,трябва да бъде,написано на кирилица! :wink:

vaca
10-24-2007, 20:31
izvinqvaite 4e obarkah forumite

zvezdichkaaa
10-24-2007, 20:36
Ами аз познавам 1 такъв 'индивид' и не е най-чаровното същество на земята.Нищо лично,но като стана дума...

vaca
10-24-2007, 20:40
Ами аз познавам 1 такъв 'индивид' и не е най-чаровното същество на земята.Нищо лично,но като стана дума...
za koe ot dvete stava na vapros

zvezdichkaaa
10-24-2007, 20:57
Ами аз познавам 1 такъв 'индивид' и не е най-чаровното същество на земята.Нищо лично,но като стана дума...
za koe ot dvete stava na vapros

Майка българка и баща арабин.

vaca
10-24-2007, 21:09
е кво ти харесва в това бе ? мен лично много ме дразнят такива ..
ше ви разкажа за една 'Българка' която живее до блока ми ..та тая "Българка" си беше такава докато не се зариби с един резан, демек потурчила се е ,това ми направи впечатление що за народ сме ... не ни ли стига това че са ни е**ли 500 години ?(между другото те си имат деца и Българо-туркинята ходи със забратка)
emi az ne ti govorq za zabradki i takiva otjivelici ami tezi deto si jiveqt v bg i cql jivot sa bili sred balgari a tova za zabulvaniq i taka natatyk az ne go priemama i tova e otjivelica a az imam priqtelka deto bashta i e tur4in a mayka i e ukrainka i roditelite i sa mn qki kakto i tq daje moq bashta kato sloja mn kasa pola mi se kara a pak na priqtelkata mi bashta deto e tur4in kazva 4e ne moje da se mesi kak shte se obli4a dashterq i stiga da ne e prekaleno

vaca
10-24-2007, 21:12
daje ponqkoga kato sravnq moq bashta ne iska mn da me puska po diskotekite a neyniq bashta i ima palno doverie

Seducti0n
10-24-2007, 21:18
daje ponqkoga kato sravnq moq bashta ne iska mn da me puska po diskotekite a neyniq bashta i ima palno doverie

Това дали ще ти има доверие зависи ИЗЦЯЛО от теб :!: :wink:

ThePainIsReaL
10-24-2007, 21:20
Големи сте расисти.. Не преценям хората по расата или родителите им. Оценявам ги по самите тях. А това че родителите им са от различни етноси или религии, не ги прави по-лоши от нас. И браво на техните, че са застанали с/у предразсъдъците на света и са изградили собствен свят, в който са щастливи и любовта живее.
Има толкова чисто български семейства, които са далеч по-враждебни един към друг, отколкото т.нар. "смесени". Радвам се, че още има хора, които ценят човек, а не го отхвърлят, защото е турчин, негър, арабин или евреин; хора, които умеят да изградят добро семейство и да го защитят пред другите.

vaca
10-24-2007, 21:21
Големи сте расисти.. Не преценям хората по расата или родителите им. Оценявам ги по самите тях. А това че родителите им са от различни етноси или религии, не ги прави по-лоши от нас. И браво на техните, че са застанали с/у предразсъдъците на света и са изградили собствен свят, в който са щастливи и любовта живее.
Има толкова чисто български семейства, които са далеч по-враждебни един към друг, отколкото т.нар. "смесени". Радвам се, че още има хора, които ценят човек, а не го отхвърлят, защото е турчин, негър, арабин или евреин; хора, които умеят да изградят добро семейство и да го защитят пред другите.
saglasna sam sas tebe :wink:

vaca
10-24-2007, 21:25
daje ponqkoga kato sravnq moq bashta ne iska mn da me puska po diskotekite a neyniq bashta i ima palno doverie

Това дали ще ти има доверие зависи ИЗЦЯЛО от теб :!: :wink:
taka e oba4e ima nqkakyv izmislen mit 4e horata otr turski proizhod ne puskat dashterite si da izlizat nikade kamo li diskoteka

Boot
10-24-2007, 21:29
daje ponqkoga kato sravnq moq bashta ne iska mn da me puska po diskotekite a neyniq bashta i ima palno doverie

Това дали ще ти има доверие зависи ИЗЦЯЛО от теб :!: :wink:

глупости. Колкото зависи от детенцето, толкова зависи и от самите родители.

vaca
10-24-2007, 21:42
daje ponqkoga kato sravnq moq bashta ne iska mn da me puska po diskotekite a neyniq bashta i ima palno doverie

Това дали ще ти има доверие зависи ИЗЦЯЛО от теб :!: :wink:

глупости. Колкото зависи от детенцето, толкова зависи и от самите родители.
absolutno vqrno

OtherDimension
10-24-2007, 21:43
толерантността, за която се опиташ да ни разкажеш не зависи от расата, пола и т.н. ,а от отделната личност

иначе като цяло мюсюлманите са доста по-консервативни, така че не си прави грешни изводи само от родителите на твоята приятелка

vaca
10-24-2007, 21:55
е кво ти харесва в това бе ? мен лично много ме дразнят такива ..
ше ви разкажа за една 'Българка' която живее до блока ми ..та тая "Българка" си беше такава докато не се зариби с един резан, демек потурчила се е ,това ми направи впечатление що за народ сме ... не ни ли стига това че са ни е**ли 500 години ?(между другото те си имат деца и Българо-туркинята ходи със забратка)
emi az ne ti govorq za zabradki i takiva otjivelici ami tezi deto si jiveqt v bg i cql jivot sa bili sred balgari a tova za zabulvaniq i taka natatyk az ne go priemama i tova e otjivelica a az imam priqtelka deto bashta i e tur4in a mayka i e ukrainka i roditelite i sa mn qki kakto i tq daje moq bashta kato sloja mn kasa pola mi se kara a pak na priqtelkata mi bashta deto e tur4in kazva 4e ne moje da se mesi kak shte se obli4a dashterq i stiga da ne e prekaleno

lubovta nqma granici bih kazala a may ti oshte ne sreshnal lubovna
не говоря по този въпрос колко са печени и колко не са са като са толкова добри тази смесена двойка турчин и украинка не значи че следващите ще са толкова добри то има и български семейства дото са печени и позволяват повече свобода на децата си....аз ти говоря за националности ,против това съм да има смесени бракове както и това да има религиозни или квито и да е боли такива помии !

Valar
10-24-2007, 21:55
Неам мнение! :-D

RAWRRR
10-24-2007, 22:51
В курса имаме една сръбкиня.. :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 ,не говори добре български,но се опитва,и е адски сладка. :-)

Аз не разбрах много смисъла на темата,но май и моето семейство попада в тази графа-майка финландка,баща грък :-) .

RAWRRR
10-24-2007, 22:59
В курса имаме една сръбкиня.. :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 ,не говори добре български,но се опитва,и е адски сладка. :-)

Аз не разбрах много смисъла на темата,но май и моето семейство попада в тази графа-майка финландка,баща грък :-) .Що не живееш във Финландия тогава (студ? ...тогава Гърция) :lol:
Живяла съм във Финландия през половината си живот. :-)
Нямам намерение да се връщам.
А до Гърция,ходя само на концерти,защото е евтино,и става само с лична карта. 8)

А да иначе е малко странно какво по дяволите правим в България,след като никой не е с такова гражданство,ала нашите са се запознали на Черноморието,татко до колкото съм разбрала е бил плейбой,а мама е била руса,стройна и общителна...и са се харесали,заминали сме за Финландия,и след 10тина години сме се върнали в България. :-D

RAWRRR
10-24-2007, 23:12
Не.
Природата е еднотипна.
Няма високи планини,разнообразен релеф,има само хиляди езера..

Цялото население е съсредоточено в южните част,а ако идеш на север трябва да пътуваш 2 часа за да срещнеш жива душа.

Климата е суров..има дни в които не изгрява слънцето,а прословутото северно сияние се вижда много рядко,и не е нищо кой знае какво.

Хората са много преструти..имат мания за величие.В същото време са студени,и интровертни.

Смисъла на живота им е да пият и да бият жените си.
Отврат.