PDA

View Full Version : Как да работят два скайпа едновременно...?



SwEeT_PriNceSsS
10-24-2007, 20:31
zna4i vaprosa mi e kak mogat da rabotqt dva skaipa ednovremenno i kakavo trqbva da svalq ikakvo trqbva da napravq.. i vaobshte visk4o koeto trqbva da znam :)10x predvaritelno :-D

ProstoAz
10-24-2007, 20:36
Абе, брат ми един ден ми обясняваше и го беше направил, ама не слушах много много... Май се правеше с втори акаунт на компютъра... :roll:
Потърси малко в интернет, някъде имаше урок...

AnTiBuLLsHiTs
10-24-2007, 20:45
Значи първо трябва да имаш втори акаунт на компютъра които да има парола.След това на иконата на скайп която е на десктопа даваш десен бутон ->Run As->The following user-> избираш другият акаунт на компа и то ти пуска новия скайп...
Те това е проста работа. :-)

SwEeT_PriNceSsS
10-24-2007, 20:50
Значи първо трябва да имаш втори акаунт на компютъра които да има парола.След това на иконата на скайп която е на десктопа даваш десен бутон ->Run As->The following user-> избираш другият акаунт на компа и то ти пуска новия скайп...
Те това е проста работа. :-)
na men dokolkoto si spomnqm mi bqha spomenali za neshto.. multi skaip mai beshe....? nehsto da znaesh po vaprosa...?

My_Dear
10-24-2007, 21:27
Search the Google... Аз за такова чудо мултискайп не съм чувала.

Иначе с няколко акаунта на компютъра можеш да си пуснеш колкото искаш скайп профила по едно и също време. Акаунт се създава от Control Panel - User Accounts.

EternalSilence
10-25-2007, 14:17
и двете са вариант обаче защо да си тровиш компа с още програми като можеш да направиш както каза antibullshits... аз си ползвам този вариант, само с малката добавка че съм направил Run As да е операцията по подразбиране - Properties -> Advanced ;)

cold_arrow
10-25-2007, 14:39
и двете са вариант обаче защо да си тровиш компа с още програми като можеш да направиш както каза antibullshits... аз си ползвам този вариант, само с малката добавка че съм направил Run As да е операцията по подразбиране - Properties -> Advanced ;)

a kak po to4no obqsni po podrabnoto 6to ni6ty nerazbrah :)

SwEeT_PriNceSsS
10-27-2007, 18:04
и двете са вариант обаче защо да си тровиш компа с още програми като можеш да направиш както каза antibullshits... аз си ползвам този вариант, само с малката добавка че съм направил Run As да е операцията по подразбиране - Properties -> Advanced ;)

a kak po to4no obqsni po podrabnoto 6to ni6ty nerazbrah :)

мда и аз не разбрах нищо.. пък и компа ми е на български... 8-)

cold_arrow
10-27-2007, 20:31
и двете са вариант обаче защо да си тровиш компа с още програми като можеш да направиш както каза antibullshits... аз си ползвам този вариант, само с малката добавка че съм направил Run As да е операцията по подразбиране - Properties -> Advanced ;)

a kak po to4no obqsni po podrabnoto 6to ni6ty nerazbrah :)

мда и аз не разбрах нищо.. пък и компа ми е на български... 8-)

И аз нищо неразбрах.Моят комп също е бг :?:

d3si3
10-28-2007, 07:04
А да ви питам за кво са ви два работещи скайпа? :) :) 1.Контролен панел 2.Потребителски акаунти 3.Създаване на нов акаунт(ама и парола да си сложиш :) ) 4.След тва отиваш в диск С/Program Files/Skype/Phone 5.Отивате и цъкате на Скайпа после десен бутон-Изпълнение като 6.Вкарвате си акаунта и паролката и сте готови :) :) :) :) Леле обесних го като на нз какво :razz:

cskasladyrana
10-30-2007, 14:49
А да ви питам за кво са ви два работещи скайпа? :) :) 1.Контролен панел 2.Потребителски акаунти 3.Създаване на нов акаунт(ама и парола да си сложиш :) ) 4.След тва отиваш в диск С/Program Files/Skype/Phone 5.Отивате и цъкате на Скайпа после десен бутон-Изпълнение като 6.Вкарвате си акаунта и паролката и сте готови :) :) :) :) Леле обесних го като на нз какво :razz:

EEEEEEE браво суперско е обяснено :P :P

s1NNer
02-23-2008, 14:28
Теглите Multi Skype (и в download и в data-та го има) като го свалите цъквате на него Run -> Run Another Skype Instance и става :]]] в момента съм така ;]