PDA

View Full Version : Година и половина.



vahoran
10-24-2007, 19:55
Искам да се посъветвам със вас нещо, за което предварително благодаря. Проблема ми е следния с приятелката ми бяхме заедно година и половина и преди няколко дни се разделихме ;(. Случва се за втори път първия път дори пак писах тук и се събрахме отново и изкарахме 6 незабравими месеца. Първия път беше заради моя грешка (ревнивост и тн ) , след като се събрахме първия път аз се промених до неузнаваемост и буквално дадох живота си на нея и то го правих с голямо удоволствие, грижих се за нея внимавах стараех се и бях романтичен до неизчерпаемост и това е самата истина никога не съм държал на метериалното или ползата от връзката ни, със две думи се промених мног ои тя беше адски щаслива от това.От един момент нататък тя започна да се държи адски грубо с мен не ми обръщаше и капка внимание всяка моя целувка или прегръдка беше повод за скандал и я помоих докато не се промени да не ме търси една седмица не се поинтересува от мен и аз опитах да излгадя нещата и тя ми каза че не иска да е със мен и съм я задушавал дори бях по къс ръкав и къси панталонки пред вратата и когато валя сняг и не ми отваряше половин час. Ситуацията е същата като първата родители които са доведени тя не се разбира с тях но и ги слуша абе общо взето се съсипах и искам съвет как да посъпя а я обичам невероятно много и не мога без нея просто я обичам заради това което е не мога да опиша със думи обичам я адски истински и чисто. Надявам се да ми помогнете. [-o<

koalka
10-24-2007, 20:01
Няма смисъл да ти давам какъвто и да било съвет, а и нещо едва ли ще помогне - тя просто няма чувства...Постъпките и думите й го показват...

001Severina
10-24-2007, 20:03
Ами виж тя ти е казала че я задушаваш което означава че неиска постоянно да си до нея а например 1-2 дена почивка без теб!А и замисли се щом не ти дава да я целунеш или прегърнеш значи има защо може да си и причинил нещо което на нея и е повлияло зле и сега затова да е така.Колкото до теб при първата раздяла си я ревнувал...Хаха защо?Това са глупости разбирам да ти е изневерявала но просто ей така... :-$ Според мен тя си мисли че ти и нямаш доверие иии от там тръгва цялата истина и все пак помисли дали с думи или каквото и да било не си казал и направил нещо което може да я нарани!Успех :smt006

My_Dear
10-24-2007, 20:08
Тя няма чувства. Една жена се задушава от милите жестове само когато не е влюбена.

Сори, пич. Ще трябва да го преживееш някак си.

sapphirr
10-24-2007, 20:09
а замислял ли си се някога,4е това ,което ти нари4аш любов,за нея може да зна4и ограни4аване на ли4ната свобода.т.е в стремежа си да и угодиш и да я накараш да се 4увства специална ти всъщност си забравил къде е границата между всеотдайността и т.нар "задушаване".може би целия проблем е там,4е даваш пове4е отколкото се изисква

swords1010
10-24-2007, 20:12
И аз мисля като коалка, просто я забрави. Единия вариант е да не те обича, а другия е родителите и да не те харесват, а може и причината да е друга, но недей да храниш много надежди. Можеш естествено да поговориш с нея ако видиш удобен момент, нищо не се знае. :wink:

Josefinne
10-24-2007, 20:13
Просто следващия път не задушавай половинката си толкова, всичко трябва да бъде умерено като количество, дори любовта.

vahoran
10-24-2007, 20:25
Но ние със нея се виждахме само Петък, Събота и неделя. Родителите и не ме харесват защото ги измествам тя има огромни проблеми със тях и многократно е нараняване жестоко от тях тя не ги харесва винаги съм бил до нея когато те не са били и това не им харесва защото те я използват просто не е мястото тук да ви обясна как се държат със нея защото ще ви настръхне косата, и я ревнувах защото попаднах на skype-a и да има абонати на доста "наточени п...........а* " на по дватесет и няколко години и и казах че не ревнувам но няма и да съм глупак това е иначе адски мнгоо ви благодаря за мненията очаквам още. [-o<

пс: Нещата се повтарят от първата раздяла, тя е и зодия дева и има много изисквания без покритие и винаги съжалява за това което е казала и когато се събрахне тя стана моя дама на бала на море ходехме и още милион обиколки и невероятни емоций в които и двамата сме били щасливи.

sapphirr
10-24-2007, 20:34
това,4е сте били щастливи заедно и сте имали мн приятни моменти един с друг,не зна4и ,4е всяко хубаво нещо си няма и край

vahoran
10-24-2007, 20:36
Да абсолютно си права но на фона какво се е случвало вече и нещата се повтарят оффф просто незнам много я обичам и просто незнам какво да правя :cry: .

Себе си...
10-24-2007, 20:42
Уф ... какво да кажа , какво да кажа ? Мъчно ми е за теб - това е истината ... но мило момче , трябва да знаеш , че оттук нататък ще ти бъде много мъчно и трудно . Нещата винаги се променят ... Има една приказка "В живота има две сигурни неща - болката и промяната ... Едното неизменно води до другото" ! Щом се е стигнало до там тя да ти каже , че я задушаваш , сам можеш да си направиш сметката за какво става дума ... Може и да е така ,, а може и сам да си е потърсила причина , не би могъл да знаеш . И все пак тук можеш да прочетеш много мнения , но нито едно няма да ти бъде полезно , не заради друго , но просто няма да те устройва написаното , защото буквално на теб не ти трябва съвет - на теб ти е необходима подкрепа , тъй като ти е трудно и не можеш да се справиш ... Аз въпреки всичко бих те посъветвала като жена за кратко да не я търсиш , защото така влошаваш нещата . Виждам по думите ти , че много я обичаш и че искаш да направиш много неща , за да и го докажеш и разубедиш , но повярвай ми , не това е начина ... Не я търси известно време , минат ли няколко дни я намери , изпий едно кафе с нея и я попитай дали по някакъв начин не е размислила и променила решението си ... дали на по-трезва глава не иска нещата да се развият по друг начин ... и най-вече - какво толкова се случи , за да стигнете до тук . Хубаво е да се говори , не се лишавайте от това ... Пиши , когато се случва нещо ... ние всички ще бъдем тук !
Успех ...

sh3_1s_7h3_0n3
10-24-2007, 20:46
явно фактът, че толкова си я обгрижвал, давал си всичко за нея... чак 'живота си си й поверил'... на нея й е дошло в повече... от теб не се иска да даваш 'всичко', а да даваш 'достатъчно', защото иначе има голяма вероятност да й омръзне, както и явно е станало...

нищо прекалено, не е толкова хубаво... затова си я задушил...

може би ако й дадеш малко време... знам ли..., но не се излагай, и не си потъпквай достойнството да ходиш да й се молиш на вратата... т'ва е прекалено жалко... такъв човек можеш по-скоро да го съжалиш, отколкото да му се възхитиш 'за смелостта', че го е направил...

sapphirr
10-24-2007, 20:49
в момента не можеш да разсъждаваш трезво.вкоп4ил си с в мисълта,4е не можеш без нея и това ти действа като наркотик(т.е все пове4е и пове4е се задълбаваш в мисълта за нея и вси4ко свързано с нея).според мен трябва да не мислиш за това какво е било и да се абстрахираш от мисълта на всяка цена да си я върнеш.а да си помислиш дали е по-правилно да продължиш напред или да продължаваш да се бориш...защото дори и да я оби4аш,ако при нея това 4увство липсва то тогава каква ще е part III на тази връзка?

vahoran
10-24-2007, 20:49
Адски много ти благодаря това включва л ида махна тези неща:
http://i.data.bg/07/10/24/627551_orig.jpg И отново много благодаря на всички адски много.

vaniLL
10-24-2007, 21:11
da, mahni gi ot skype ... s techenie na vremeto shte se premahnat i ot syznanieto ti.az syshto mislq , che moje bi si prekalil . tq te e pomolila za poveche vnimanie , no ne i da q obsnebvash napylno.osven tova moje prosto da e doshlo vremeto da se zardelite , nqkoi neshte prosto imat krai i trqbva ga go priemesh i da prodyljish.kolkoot i "vylshebno " da e bilo predi , sega ne e ... i ot lichen opit , ne mojesh vecho da jiveesh v minaloto i da se tuihkash za minali sluchki , a trqbva da g;efdash v nastoqshteto i da se naslajdavash na jivota si , dori i bez neq .trudno e i mn boli , obache tsraite hora , deto akzvat "vremeto lekuva vsicho" , sa bili pravi .dali skoro ili v dalechno bydeshte , shte sreshtnesh nqkoq druga i ... :smt007 :smt007 :smt007

yuyuto
10-24-2007, 23:14
Няма смисъл да ти давам какъвто и да било съвет, а и нещо едва ли ще помогне - тя просто няма чувства...Постъпките и думите й го показват...
Същото... Сори, истината боли... :(

mon4eto
10-25-2007, 09:25
DAi i malko vreme i posle q potarsi :wink:

sLaDkA_GrEsHkA
10-25-2007, 11:00
pich as sushto hodq s moq priqtel godina i polovina i ponqkoga se chuvstvam taka.... i se pak tova ne oznachava chen e go obicham... v kraina smetka prekarvam cqloto si svobodno vreme s nego i ponqkoga mi idva do gusha.... ako e nqkakuv takuv moment nqma strashno, a ako nqma chuvstva kum tebe znachi e golqma tupachka.... osobeno ako e vqrna promqnata koqto e nastupila pri teb sled purvata vi razdqla... edva nqkoi bi dal absolutno sichko za kogoto i da bilo....

nestle
10-25-2007, 11:08
Тя няма чувства. Една жена се задушава от милите жестове само когато не е влюбена.

Сори, пич. Ще трябва да го преживееш някак си.

napalno sam saglasna!

vahoran
10-25-2007, 17:24
Благодаря sLaDkA_GrEsHkA ,mon4eto наистина ще и дам време да видиме какво ще стане ако наистина не съм и омръзнал но наи близките ми хора семейство и приятели казват същите неща, никога не си давам самооценка но този път е наистина така че промяната във мен е невероятно голяма и го забеляза самата тя и каза че е много по щаслива също така го забелязаха и приятелите ми абе общо взето аз съм много чуствителен и много ми беше зле първия път и това ми помогна да се постарая повече но странното е че не само вие ми казвате че ако не го осъзнава...

sLaDkA_GrEsHkA
10-27-2007, 22:05
uspehche ot mene :grin:

MiMcHeToOo
10-27-2007, 23:40
Остави я мъничко намира, може да размисли..

CrazyWitch
10-28-2007, 06:10
А аз бих ти казала, че няма такова нещо като "Не мога да живея без нея/него." Трудно се живее до едно време... и точно тогава си мислиш тия неща, но ... не :-) Не се отчайвай.

vikipf
10-28-2007, 09:41
А аз бих ти казала, че няма такова нещо като "Не мога да живея без нея/него." Трудно се живее до едно време... и точно тогава си мислиш тия неща, но ... не :-) Не се отчайвай.
:-k

HePeAJIeH
10-28-2007, 09:54
Явно тя няма вече чувства към теб!Поне си останете приятели :)