PDA

View Full Version : Кой заради какво е почнал цигарите



_Lq_Lq
10-24-2007, 21:22
Nz koi zaradi kakvo gi e po4nal no az li4no gi po4nah zaradi nervi i mi beshe mn interesno dali ima mn hora koito pushat i sa po4nali da pushat zaradi nervi :wink:

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

vaca
10-24-2007, 21:28
ami pove4eto po4vat ot gazariq ama posle se pristrastqvat az se radvam 4e ne po4nah

-=[Mi$hone]=-
10-24-2007, 21:44
цигарите са си голяма простотия... даже и за гъзария не стават вече, щото мн хора пушат и скоро ме съмнява дали няма да е гъзарско вече да не пушиш :roll: ... провал съм ги, хич не ме кефят и не мога да разбера как ще се пристрастя към тез л...а... аз лично си пафкам наргилеце от време на време... ем си е сладко ем те праща в облаците (даже и от тревата е по-яко :mrgreen: :mrgreen: )

vaca
10-24-2007, 21:48
=-]цигарите са си голяма простотия... даже и за гъзария не стават вече, щото мн хора пушат и скоро ме съмнява дали няма да е гъзарско вече да не пушиш :roll: ... провал съм ги, хич не ме кефят и не мога да разбера как ще се пристрастя към тез л...а... аз лично си пафкам наргилеце от време на време... ем си е сладко ем те праща в облаците (даже и от тревата е по-яко :mrgreen: :mrgreen: )
=D> =D> =D>

vaca
10-24-2007, 21:50
=-]цигарите са си голяма простотия... даже и за гъзария не стават вече, щото мн хора пушат и скоро ме съмнява дали няма да е гъзарско вече да не пушиш :roll: ... провал съм ги, хич не ме кефят и не мога да разбера как ще се пристрастя към тез л...а... аз лично си пафкам наргилеце от време на време... ем си е сладко ем те праща в облаците (даже и от тревата е по-яко :mrgreen: :mrgreen: )
nay nakraq edin 4ovek da misli kato men

IdiOtKa
10-25-2007, 13:57
почнах ги от простотия ! от кво може маина !!

korabokroshenec
10-25-2007, 22:26
=-]цигарите са си голяма простотия... даже и за гъзария не стават вече, щото мн хора пушат и скоро ме съмнява дали няма да е гъзарско вече да не пушиш :roll: ... провал съм ги, хич не ме кефят и не мога да разбера как ще се пристрастя към тез л...а... аз лично си пафкам наргилеце от време на време... ем си е сладко ем те праща в облаците (даже и от тревата е по-яко :mrgreen: :mrgreen: )хах баш от тревата не... ама си е добро :)

SINDEL
10-26-2007, 12:58
Ами по4нах покрай едни приятели. Първо дори не си купувах, даваха ми. Докато един ден не си купих първата ли4но моя кутия :D и всъщност разбрах, 4е съм се зака4ила.
Абе кофти работа са цигарите. Спрях ги за 6 месеца, после заради проблеми с гаджето.. или бившия по-то4но ги по4нах пак. И сега в общи линии си пуша поне по кутия на ден и съм си доволна. Нищо, 4е са гадни и вредни. То пък какво ли не е ве4е :?

pampers
10-26-2007, 13:16
помня ли.. :roll:

-=[Mi$hone]=-
10-26-2007, 13:21
=-]цигарите са си голяма простотия... даже и за гъзария не стават вече, щото мн хора пушат и скоро ме съмнява дали няма да е гъзарско вече да не пушиш :roll: ... провал съм ги, хич не ме кефят и не мога да разбера как ще се пристрастя към тез л...а... аз лично си пафкам наргилеце от време на време... ем си е сладко ем те праща в облаците (даже и от тревата е по-яко :mrgreen: :mrgreen: )хах баш от тревата не... ама си е добро :)


да ама с тез манги дет ще ги дам за една-две саски, мога да си зема 2-3 кутии тютюн за наргиле и да са разбия кат мърша... ем и бая време ще има да пафкам...
но се пак въпрос на избор 8-) кой както иска да се трови :lol:

chocoleptic
10-26-2007, 15:38
:-D

mon4eto
10-26-2007, 15:47
Emi po4nah gi 6ot mnogo moi fr pu6at [-(

gabrielka@a
10-26-2007, 15:53
Emi po4nah gi 6ot mnogo moi fr pu6at [-(
Много глупава причина!
Да пушиш, защото и другите го правят?
:razz:
А ако тези твои приятели решат да се самоубият, защото разбираш ли не им се живее и ти ли ще го направиш? :shock:

ЕPu
10-27-2007, 11:27
миии щото съм зле ](*,)
то в самото начало още трябваше да се спра, ама..късно, късно

въпреки, че сега съм обещала да не пуша, карам само на 1-2 цигари на ден, намалявам ги :wink:

AnTiBuLLsHiTs
10-27-2007, 11:40
Вчера седнах да направя едни прости сметки.Тате пуши от 8ми клас.Ся е на 46г. пуши по една кутия на ден.
От няколко години пуши Виктори [-( .
Като се направят малко сметки и при средна цена на една кутия цигари 2.50лв -> за тия години той е похарчил 28287.5лв. :evil:
Направете си сметката за какво говорим. :shock:

linkin_park_fenka
10-27-2007, 12:23
Вчера седнах да направя едни прости сметки.Тате пуши от 8ми клас.Ся е на 46г. пуши по една кутия на ден.
От няколко години пуши Виктори [-( .
Като се направят малко сметки и при средна цена на една кутия цигари 2.50лв -> за тия години той е похарчил 28287.5лв. :evil:
Направете си сметката за какво говорим. :shock:ПРеди цигарите бяха мнооого по ефтини :-|

ob1rkano_momi4e
10-27-2007, 20:12
emi az p1rvo si bqh drapvala ama posle ne6tu super mnoo se bqh qdosala i zapalih edna i ot togava po4nah da si kupuvam cigari i sq pu6a po edna kutiq na den i nemoga gi spra 6tot 1 den kat ne pu6a i otka4am

korabokroshenec
10-28-2007, 22:23
=-]

=-]цигарите са си голяма простотия... даже и за гъзария не стават вече, щото мн хора пушат и скоро ме съмнява дали няма да е гъзарско вече да не пушиш :roll: ... провал съм ги, хич не ме кефят и не мога да разбера как ще се пристрастя към тез л...а... аз лично си пафкам наргилеце от време на време... ем си е сладко ем те праща в облаците (даже и от тревата е по-яко :mrgreen: :mrgreen: )хах баш от тревата не... ама си е добро :)


да ама с тез манги дет ще ги дам за една-две саски, мога да си зема 2-3 кутии тютюн за наргиле и да са разбия кат мърша... ем и бая време ще има да пафкам...
но се пак въпрос на избор 8-) кой както иска да се трови :lol:прав си цигарите са 2-3 леа аз за 2 леа си зиам 50 грама за наргилето мармалад :D

BioX
10-28-2007, 22:39
ami zaradi priqtelite mi

fuckface
10-28-2007, 23:33
Nz koi zaradi kakvo gi e po4nal no az li4no gi po4nah zaradi nervi i mi beshe mn interesno dali ima mn hora koito pushat i sa po4nali da pushat zaradi nervi :wink:

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

Същото и при мене...

bruteca
10-28-2007, 23:38
Почнах е така изведнъж добре че спрях :D

fuckface
10-28-2007, 23:41
Почнах е така изведнъж добре че спрях :D
Браво Браво :D

bruteca
10-28-2007, 23:51
Почнах е така изведнъж добре че спрях :D
Браво Браво :D
Ти тихо ебано лице :D

Mariel
10-29-2007, 08:57
Ами заради приятелите ми

sla_duranKa
10-30-2007, 13:53
pff po4nah gi predi dve god. i 4esno kazano naistina si be6e gazariq a i kompaniqta mi be6e takava! ama sq sajalqvam zakfo izob6to sam gi po4vala :-x :-x :-x

луда
10-30-2007, 14:54
ми и аз тей един ден почнах
и до сега пуша :razz: :razz:

DarkAvenger
10-30-2007, 20:59
Като съвсем малка си бях дърпала по 3-4 пъти от нечия цигара,но никога не бях изпушвала цяла сама...
И първата цигара,която изпуших цялата сама така ми замота главата, и така ми изтръпна всичко,че направо се чувствах като надрусана с нещо супер яко... хах...
После втората,третата, т.н.- до един момент ми се завиваше свят и бях супер доволна... И после дойде момента в който вече не ми се виеше свят,но пък вече просто ми се пушеше.
...
Дойде първата кутия, а виенето на света изчезна, и стана нищо...
И се сдухах...
Обаче пушех постоянно.
До момента в който не ми се наложи да не пуша близо 24 часа...И тогава, цигарата която запалих след тези часове ме направи щастлива...
И разбрах,че пушенето не е чак толкова безсмислено...
Тези 3 кутии цигари на ден,които пуша в настоящият момент не ми замотават главата, и не кривят реалността-което на пръв поглед ги прави безсмислени, но когато ги няма, не е хубаво...Така че си обичам цигарките. :-)

Хаха, мацка, която пуши по 3 кутии :-o От женските клечки, или :-o

Иначе.. простотия, предполагам :oops:

EritYy
10-31-2007, 09:23
Аз ги по4нах покрай кандидатстването ми-бях много нервна и затова.Но сега не пуша редовно,в смисал само като се сабереме с компания

malka_sladuranka
10-31-2007, 14:44
От глупост... :?
Поне вече не пуша. Или ако пуша е по 1 цигара в седмицата, а дори и по-рядко. 8)

Momchence
10-31-2007, 16:46
Не съм почвал и не смятам.
Мисля, че е безмислено. Не изпитвам нъжда. Не ми харесва вкуса на лайна в устата.

И аз съм имал нервни момнети...ама съм се справил без цигари.
И на мен всичките ми приятели пушат ама това не ми пречи да съм с тях и те с мен.
Принципно имам едно на ум към пушачи... :?

FelisDirus
11-01-2007, 00:27
Израстнала съм, дишайки тютюневия дим на баща ми и винаги ще го помня с цигара в уста, въпреки че ги отказа преди година. Той повлия на мисленето и възприятията ми - реших, че е нормално да се пуши и щом той дъни по кутия на ден, вероятно е и много хубаво! Опитах, не ми хареса.
После започнах да влизам в пубертета и съответно караниците с майка ми се утроиха. Въпреки че е непушачка, тя палеше цигара, когато я вбесявах с глупостите си.
И когато ме налегна "депресията" на 13-14 години заради несподелена любов, "ужасния" ми живот и всякакви простотии, които си втълпява един тийн, реших да започна да се "успокоявам" с цигарите на тати.
И така една, две, три.. после всеки ден, после започнах да си купувам и стигнах до този момент, в който не мога да живея без цигари.
Ако нямам - полудявам. Пуша по кутия на ден и вече съм превърнала в ритуал сутрешното кафе с цигара.

Вероятно ми вреди, но удоволствието от всяка дръпка е неописуемо, а любовта ми към тях - безгранична.

Да, ще ги откажа един ден за 9 месеца до максимум година и после пак ще пропуша, защото не бих се лишавала от тази глезотия.

rihannka
11-01-2007, 08:57
когато отидох 8 клас в ново у4илище и там с моми4ета от класа един път си купихме цигари и от тогава си пуша

Decu
11-01-2007, 09:07
Не пуша :grin:
Пубер съм, карам се с наще, но не това е решението :)

BlueDevil
11-01-2007, 09:57
От любопитство. Исках да пробвам какво е, опитах, хареса ми, пуших 3 години и ги спрях. Сега пуша о веднъж на 1-2 седмици... :grin:

?love_haTe!
11-01-2007, 12:11
Като бях малка(3-4 годишна)и като гледах,че мама и тате пушат
си мислех,че е задължително да пушиш като си голям :-D
Като пораснах малко и разбрах,че не е така...както и да е.
Ми опитах и не ми хареса.След тва не съм пушила.
След тва пак опитах,но ми хареса :D иИии...така :)

find_m3
11-01-2007, 13:47
кви нерви бе?сиг си видял/а някой/я дрисла покрай тебе и ти се е сторило газарско :lol: .съжалявам ,че са тука околко 100 човека ще кажат "абе кво разбираш ти" или "не говори като не ме познаваш" ама това е жестоката истина face it като пораснете (на акъл) пак ше си говорим 8)

rocknrolldoll
11-11-2007, 22:08
По принцип няма лошо да опиташ от много неща. Ключът към интересен живот е в разнообразието.
Но аз лично стигнах до извода,че е излишно и тъпо пушенето. Почнах ей така да се гъзара и от немай къде. Тъпа работа. :?

iiirish
11-11-2007, 22:40
първия път ги опитах от любопитство, но не ми допадна особено и пуших рядко и по малко.
сега преди 3 месеца отново ги започнах и честно казано и аз незнам защо... може би защото кафето никак не ми върви без цигара :-P

sweetlof
12-02-2007, 21:14
Бях 3 клас когато ги почнах незнам защо.#-o Една приятелка пушеше и аз покрай нея почнах, не се указа много хубаво майка ми ме е хващала поне 20 пъти с цигари.[-X После с течение на обстоятелствата ги спрях сега съм на 13 и не съм бутвала цигара от 2 години.Не ме мислете за някоя наркоманка не съм. ](*,)

AvaLan4e
12-02-2007, 21:32
Само на мен ли ми миришат божествено на вкусно Марлборо и Слимките? (=
И все пак понеже ги обичам както особен тип твърд алкохол не ги консумирам подобаващо..

find_m3
12-03-2007, 06:58
всички заради гарарията!!!

Darkl1ng
12-03-2007, 21:39
То аз пуша супер малко, ам знам ли що ги почнах, от нерви мисля... не ги спирам, защото са ми некво удоволствие, когат го заменя с друго ще ги спра... обаче от как запалих цигара, си запалих и пред наще, те така прибрах се и си извадих кутията на масата, никога не съм уважавала тва криене, освен при некфи болни родители вече...

ninsy
12-04-2007, 12:23
почнах ги щото мн се нервирах,а те ме успокояваха..после спряха да ме успокояват и аз ги спрях :)

RAWRRR
12-04-2007, 12:50
Tо моята история е една .. :lol:

Бях с едно момче под тепетата,пиехме ром,бананов сок,уиски (после си го погребахме,защото не можахме да го допием,и го оставихме за друг път) ,мента и кола..всичко в едно шише от 1 литър..аз изпих половината и той по едно време си извади цигарите,понеже е пушач..и както ме беше гушнал здраво,че на не мога да мърдам и ми подаде цигарата да пробвам и вика "Глътай ,кучко" :razz: ,което от тогава ми е любимия лаф ..
На мен ми хареса как ми се замайва главата,после като пуших сама на трезво,се оказа,че тя ми се била замаяла,не само заради алкохола..и така беше първия месец..харесваше ми усещането просто.

После то изчезна,предполагам съм зависима вече.
Но не смятам да ги спирам,както каза Къдли-цигарите не са навик,или пристрастяване-те са любов ;).

RAWRRR
12-04-2007, 13:47
ПУШЕНЕТО ОБИВА !!! [-X

Не обива хич. 8)

Точно си пасва.

gabi_94
12-05-2007, 19:59
Не съм ги почвала ,няма и да ги почна. :-&

и аз така, иначе има хора от нашия клас дет си пушат редовно цигари, че има и 2,3 дет са пушили трева, джоинт и също продължават да го правят, бе направо нямам думи! Имайте предвид че и те и аз сме на 13! и според мен те са твърде малки че да пушат и да пробват цигари, наркотици и такива ми ти работи!

ПУШЕНЕТО НАИСТИНА УБИВА! ВЗЕМИ СЕ В РЪЦЕ И СПРИ НАВРЕМЕ, ДОКАТО НЕ СИ СЕ ПРИСТРАСТИЛ!!!!!!!!!!!!!!!!!! [-X

Blacklisted
12-05-2007, 20:33
ЖИВОТА ОБИВА!!! ВЗЕМЕТЕ СЕ В РЪЦЕ И ГО СПРЕТЕ ПРЕДИ ДА Е ПРЕКАЛЕНО КЪСНО И НЕ СТЕ СЕ ПРИСТРАСТИЛИ КЪМ НЕГО!

B3B0K
12-05-2007, 20:44
po4nh s nargile
posle s edna fr dokopahme edna lula be6e mn zabavno :razz: posle otidoh na zeleno pu6ih bqla kareliq sup lekata i smao is tarsih nqkoi s po silni cigari za po drapoka 6tot me grize6e ot vatre savesta posle na moreto nqma6e ni6to dr osven viktory i sa.. se pi6i zdravo mn e gadnooo

Saymon90
12-05-2007, 20:46
Почнах ги, защото съм тъп. Спрях ги, защото съм умен.

WaPiSiMa
12-05-2007, 21:09
ami az mn stranno ...vob6te mn mrazeh cigarite i edna ve4er bqh malky podpiinala i vikam daite mi da si drupna i si drupah posle pu6ih cela ciagra i na drygiq den mi dadoha pak i taka nqkolko den aposle zapo4nah da si kupuvam na drebno poneje tfa be6e lqtoto i bqh na sely...posle kato se pribrah na spain gi spreh i sega ve4e 1 godina ne moga da gi spra pyk i ne iskam xaxaxa

Disrespect
12-05-2007, 21:17
аз ги пробвах в 7-ми клас за около 3 месеца и спрях..

не ми харесаха просто

Ag
12-06-2007, 09:04
Тя и мойта една...
Почнах ги в седми клас после ги спрях за месец и от вчера пак почнах ама то беше щот нямах кво да прая :D абе глупава работа :wink:

RAWRRR
12-06-2007, 09:37
Почнах ги, защото съм тъп. Спрях ги, защото съм умен.

Глупости на търкалета. :lol:
Спрял си ги,защото си страхлив.
Значи аз съм по-тъпа от всички непушачи,така ли?

RAWRRR
12-06-2007, 09:48
Всъщност аз се присмивах над себе си,а не съм пропангадирала нищо,така че замълчи.

RAWRRR
12-06-2007, 10:00
Аз много хубаво прочетох,това което си написал.
Всъщност ,хаха ще те изненадам,но тези неща ги знам и ги осъзнавам.
Наистина си прав за това,че цигарите вредят на здравето,а и на финансите..само чеееее..някакъв дечко да даде определение на всички пушачи като по-тъпи от него,само защото той е пушил 3 дена и ги е отказал и е достигнал до сакралната истина..не мога да го приема.

Не съм пропагандирала цигарите,въпреки че много ги обичам,но не мисля че някой може да ми излезе със заключението "Той пуши,значи е тъп,защото интелигентните хора ,значт че пушенето убива".Един порок,не е определящ за целия интелект на човека.

RAWRRR
12-06-2007, 10:13
Ама ти наистина ме смяташ за рядко тъпа кукла,научи две-три сложни думички ..първите 2-3 пъти като го каза,мислих че не го казваш сериозно ..

Само едно ще ти кажа,това че ме смяташ и си ме смятАЛ за такава е много лошо и за теб,за твое добро ще си затворя до тук устата.Надявам се се досещаш за какво става въпрос.

Тийнпроблем не е най-хубавото място да си решаваме междуличностните конфликти,не мислиш ли?

RAWRRR
12-06-2007, 10:22
Няма как форумен конфликт да не стане личен..
Да видим,дали ако още 5 пъти се заядем в някоя тема,на следващия концерт ще ме поздравиш.

А щом е форумен..ти сам ме беше поучавал,да се боря с по-висшите и по-силните..какво тогава се занимаваш изобщо с мен?

Аз приемам нещата много лично,така че като познат/приятел, ще те помоля малко по-леко с обидите,наистина прекаляваш..

RAWRRR
12-06-2007, 10:31
Мога да те уверя,че съм започнала да се променям,да не съм толкова критична и злоблива.Просто е трудно и бавно.

И няма как да не влагам емоции,след като човек на който се възхищавам ме напада така грубо..

Както и да е,не ми се разразяват разни мелодрами..
Приятен ден и до следващия концерт.

http://i178.photobucket.com/albums/w273/viciousbastard13/flaer_lice_web-1.jpg

mon4eto
12-06-2007, 18:37
почнах ги от простотия ! от кво може маина !!
I az taka :D

voodoodoll1
12-07-2007, 11:47
аз не пуша много,само от време на време.Ми започнах е така,нямах причина.Дръпнах от цигарата на една френдка и оттам