PDA

View Full Version : искам ноти



bugnat
10-24-2007, 21:57
хора моля ви се някой ако знае от де моа да докопан ноти за китара сякакви песни бг най вече .... и не говоря за таблатури тваса некви глупости ... търся НОТИ .... мн ще съм благодарен ако някой мойе да ми намери ....

П.С. ,,, без съвети от сорта търси у google 6тот не малко съм се ровил там .. мерси предварително ...

My_Dear
10-24-2007, 22:19
Да, ама човека не ще табулатури...
Виж, не знам откъде можеш да си намериш ноти, защото песните за китара се задават или под форма на акорди, или под форма на табулатури.
Принципно не е трудно знаейки скалите и стандартната настройка на китарата сам човек да си извлече нотите от дадена табулатура. Но си е доста трудоемка задача.

Защо всъщност държиш на ноти?

My_Dear
10-24-2007, 22:29
Е, това са екстри на програмката. Иначе супер ;)

bugnat
10-24-2007, 22:36
мерси мн за ся ... ще я разгледам програмката надявам се ми свърши работа .... напирам за ноти щото трябва да се оопражнявам на нещо пък искам да се точно ноти щот се уча и едно че не знам акордите добре и второ четаблатурата е неква мн елементарна и недовършена работа .. няма дължини на тактовете и други такива .. ае просто ми е по гот да си свиря по ноти .. нз що ... :-D :-D :-D
мерси пак .. и се пак ако некой намери някакъв сайт или програмка да не се срамува да пуска пост .. може пък и на някой друг да помогнем се пак :):):)

bugnat
10-25-2007, 00:54
дръпнах програмата инспектирав и съм мн доволен .. па и с този сайт дет го даваш вече става мн яко ... то има навсякъде така като гледам за тази програма песнички което е даже още по удобно .. мерси мн пич мн съм благодарен ...... :)