PDA

View Full Version : За едно болезнено приятелство



otchaqnata
10-24-2007, 22:50
Много хора си задават въпроса дали е възможно приятелството между двата пола. За себе си аз имам отговор – ДА възможно е , но не винаги то е успешно! Поякога едната страна дава твърде много на другата без да получи обратно! В моя случей даващата страна бях аз! Давах всичките си сили за едно болезнено приятелство! Приятелство което ме съсипваше. Малко по малко , ден след ден аз губех слилите който ми помагат да литна. Аз загубих свойте криле! И въпреки това ти никога не го забеляза. Никога не се заинтересува как се чувствам аз и какво бих искала да изкрещя на целия свят. Опитвах се да споделям но ти никога не ме слушаше и не се интересуваше. Винаги ми натякваше когато сбъркам! Когато аз се пошегувах с някоя твоя грешка ти неизпускаше случей да се убидиш. Та ти се убивдаше дори когато няма за какво и отново вината падаше върху мен! Сега мога да ти кажа само че можеш да ме обвиняваш колкото искаш. Ако това ще те накара да се чувстваш добре – аз ще съм виновна. Но и двамата знаем че вината не е само в мен! Вината е и в двамата. Моята в това че очаквах прекалено много от теб .Твоята – че за миг не се запита как сам аз. Ти знаеш само да нараняваш и да очакваш прошка макар и незаслужена. След време ти ще се обърнеш назад и ше разбереш колко си сбъркал но ще е късно! Чудиш се каква ще е причината да се обирнеш – това писмо. Днес ,след толкова години, ти си го получил и сега вече знаеш как се чувствах АЗ!

извинявам се за грешките и се надявам да дадете своя коментар - искрен и честен макар да не е полужителен!