PDA

View Full Version : Очерк за раздел "Политика"



quench
10-25-2007, 00:06
Те така
Вместо да речете, хей, супер, имаме си раздел Политика, хайде да обсъдим политиката - поне като селски дървени философи да бехте го сторили

Вие кво, написахте 20 реваншистски теми, изпълнени с реваншистски мнения, с обиди и простотии

Което демонстрира респ. нивото на съответните автори - да, тук храня и леви, и десни, и широки, и тесни

Та, например тема "Да обсъдим национал-социализма"
обсъждането би следвало да се насочи към разграждане на обема на понятието до базовите му логически и абстрактни структури, след което те да се разгледат като система, като участващите в обсъждането да имат право на негативни и позитивни изказвания, подкрепени с факти от действителността

за да го преведа за кухи глави - тва значи, че псуването, "ако"-тата и ваденето на кирливи ризи, заплахите с физическа саморазправа и пр. не могат да бъдат употребявани като аргументи

което май ви оставя в положението, че можете да пишете постове с по 1-2 думи и по един препинателен знак :)

Тема "Расизма - слаби и силни страни"
Започва с анкета от типа на: Какво мислите за расизма:
1/ копелеее, тва е хипер-мега-супер яко, разбива ме, само яките хора му се кефят, йееее
2/ еми аз съм тъп, затва не ме кефи

хмм, интересен избор за анкета, но хайде да разгледаме по-долу

предполага се, че това трябва да е ДИСКУСИЯ - но не би - отново виждаме развяване на насрани гащи като боен байрак и от двете страни

Честно, чудя се дали да продължавам темата

Абхе все пак, и вие отговорете на моята анкета

Democrat
10-25-2007, 00:13
Чувствам се оскърбен :smt010

quench
10-25-2007, 00:17
Чувствам се оскърбен :smt010

:evil: :evil: :evil:

your misery amuses me

:twisted: :twisted: :twisted:

russianmafiaboss
10-25-2007, 02:13
не подкрепям никакви пропаганди и компании ;)
като говорим за национализъм не може да се каже че някаква от системите е идеална , винаги и навсякъде има корупции от всякакъв вид..
..макар, че при Ленин това беше по-минимум, но не искаме да живеем при такъв режим нали? Макар, че ако бяхме, вярвам, че щяхме да завоюваме света... или да умрем ...
и с ръка на сърце никой не може да каже какво би станало :)

russianmafiaboss
10-25-2007, 02:15
а като говорим за "храненето" предпочитам да не са леви и да са по-теснички :-D :-D :-D

Eрнст Баркман
10-25-2007, 09:12
национализъм 8)

RoyTheReaper
10-25-2007, 20:31
Нацистката мусака води убедително... \:D/

Totalitarianist
10-25-2007, 20:34
В този раздел няма място за аполитични старчета!

Mooo6no
10-25-2007, 20:45
Ми така е. Навремето когато комунистите, нацистите и всичките му там групички се брояха на пръсти и реално бяха такива, за каквито се пишеха ставаха някакви дискусии, ама тук става някаква пародия.

Поне взе да ми става забавно.

Disrespect
10-25-2007, 20:48
Анархисте, за какво идваш да спамиш?!


Към автора - много си тъп бе #-o


:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005


вие не спамите, нали? никога.. :smt005

loyal_88
10-25-2007, 22:55
В този раздел няма място за аполитични старчета!
А може би "аполитичните старчета" имат основание да са такива? И бтв подписа ти е смешен, но това май го знаеш

ThankYouVeryMuch
10-25-2007, 22:59
Мене пък ме забавлява. Това е, а дали има смисъл - нямаше да ми е забавно ако имаше. Важното е да се изтрепвате тука, а ако някой си мисли, че постига нещо в споровете си с деца ... Няма значение, явно при някои това е хоби и така си разведрява цикларското ежедневие. :)

NSDAP
10-25-2007, 23:13
^^ бастун,мен пък ме забавляват 'Секс' и 'Любов' ма не се дървя и си мълча....

ThankYouVeryMuch
10-25-2007, 23:20
^^ бастун,мен пък ме забавляват 'Секс' и 'Любов' ма не се дървя и си мълча....
Е аз не съм виновен, че си импотентен. Забавлява те ама не те дърви, така ли ? Аз да съм казал, че ме дърви. Казах, че ме забавлява пък това, а пък за това, че имаш неосъзнати перверзни фантазии не съм виновен. Ако действиетелно мастурбираш на постовете на останалите ти препоръчвам да с епрегледаш. Лечението ще е препоръчително. А пък ако го даваш толкова ербап ще ти пратя и своя снимка да мастурбираш, ако естествено пратиш ми някоя снимка на майка ти в замяна. Ама вече станах прекалено дълъг в обобщенията, но знам че ако не ти бях обърнал внимание нямаше да имаш материал за тази вечер.

Лека и доходна ти желая и да не забравиш да се обършеш, че не е хубаво да си облят в собствен сос. А и да не забравиш да се огащиш когато станеш.

:-D

NSDAP
10-25-2007, 23:28
^^ бастун,мен пък ме забавляват 'Секс' и 'Любов' ма не се дървя и си мълча....
Е аз не съм виновен, че си импотентен. Забавлява те ама не те дърви, така ли ? Аз да съм казал, че ме дърви. Казах, че ме забавлява пък това, а пък за това, че имаш неосъзнати перверзни фантазии не съм виновен. Ако действиетелно мастурбираш на постовете на останалите ти препоръчвам да с епрегледаш. Лечението ще е препоръчително. А пък ако го даваш толкова ербап ще ти пратя и своя снимка да мастурбираш, ако естествено пратиш ми някоя снимка на майка ти в замяна. Ама вече станах прекалено дълъг в обобщенията, но знам че ако не ти бях обърнал внимание нямаше да имаш материал за тази вечер.

Лека и доходна ти желая и да не забравиш да се обършеш, че не е хубаво да си облят в собствен сос. А и да не забравиш да се огащиш когато станеш.

:-D
И се мислиш за оригинален......Не бастуне аз нямам проблеми пишката ми става и няма причини дапиша теми от рода:Не мога да си го оголя,25см,малък ми е.......По-скоро така като гледам ти се кефиш на подобни теми :lol:

ThankYouVeryMuch
10-25-2007, 23:34
^^ бастун,мен пък ме забавляват 'Секс' и 'Любов' ма не се дървя и си мълча....
Е аз не съм виновен, че си импотентен. Забавлява те ама не те дърви, така ли ? Аз да съм казал, че ме дърви. Казах, че ме забавлява пък това, а пък за това, че имаш неосъзнати перверзни фантазии не съм виновен. Ако действиетелно мастурбираш на постовете на останалите ти препоръчвам да с епрегледаш. Лечението ще е препоръчително. А пък ако го даваш толкова ербап ще ти пратя и своя снимка да мастурбираш, ако естествено пратиш ми някоя снимка на майка ти в замяна. Ама вече станах прекалено дълъг в обобщенията, но знам че ако не ти бях обърнал внимание нямаше да имаш материал за тази вечер.

Лека и доходна ти желая и да не забравиш да се обършеш, че не е хубаво да си облят в собствен сос. А и да не забравиш да се огащиш когато станеш.

:-D
И се мислиш за оригинален......Не бастуне аз нямам проблеми пишката ми става и няма причини дапиша теми от рода:Не мога да си го оголя,25см,малък ми е.......По-скоро така като гледам ти се кефиш на подобни теми :lol:
Понякога не може да прикриеш някои проблеми, дори да не пускаш такива теми.

Аз се оттеглям защото си лягам.

А ако имаш проблеми пробвай с 'диазепам' и много алкохол. Помага безотказно.

Лека.

NSDAP
10-25-2007, 23:37
^^ Пак не каза нищо смислено :roll:
Тук няма ли ignore?

quench
10-26-2007, 05:28
аполитичен???? пахахахахахахаха

обожавам логиката на 12-годшините хлапета

иначе потвърдихте това, що написал съм в първото си мнение

че тикви сте без семе вътре или ако го имате, то е прогнило

:smt006