PDA

View Full Version : Единствената?



proba66
10-25-2007, 02:55
sega sam vluben...v momi4e moje bi perfekntno!!!NEZEMNO krasiva,dobra.Ne e kato drugite ligavi momi4ta.ne se ima za mnogo neshto(makar i da e) dokato drute se mislat za mnogo neshto a v sashtnost sa nishto!prosto nz kakvi dumi da izpozvam za neq..tq e vsi4ko koeto moje da se nare4e krasivo.
Dali sam edin ot malkoto koito imat momi4e kato neq?Moje bi da!
no tuka idva vaprosa?Dali ne sam zaslepen ot lubovta i da si misla 4e druga kato neq nqma da namera?Misla si 4e ako q izpusna..izpuskam jenata na jivota mi!No vie mi kajete dali e taka!

pi0neer
10-25-2007, 03:43
абе незнам как е ама гледай да не я испуснеш :)

No_Limit
10-25-2007, 04:29
Какво ти пречи да провериш дали не е тя ? /т.е. да тръгнеш с нея/

k1sS_mY_aSs
10-25-2007, 05:11
Какво ти пречи да провериш дали не е тя ? /т.е. да тръгнеш с нея/
Аз пък доколкото разбрах тя е "негова" ..
Спокссс е пич то времето ша си покаже дали е единствената :-) Ти гледай да си я пазиш. И не ревнувай много,че по такива "неземни красоти" доста се лепят.... :D

xXxScreamxXx
10-25-2007, 05:49
Ем щом толкоз се харесвате зимайте се и си живейте живота :wink: :wink:

az17
10-25-2007, 06:22
AHah to I az taka si misleh taq e edinstvena onaq e edinstvena i nakraq axax nqma EdiNsTvenA ... hxahA IMa POreDnaTa edInstVEnA :-D :-D :-D Ama pi4 horata kazvat 4e moje i da e az ne vqrvam nema liubov i t.n ama ok

swords1010
10-25-2007, 06:26
Ами не се знае, хубаво е, че си намерил момиче, което да ти допада до толкова. Времето ще покаже дали наистина е такава. Пази я! :wink:

10-25-2007, 06:34
badi s neq, pazi q i se radvai na momentite prekarani zaedno! ako spored teb tq naistina e edinstvena/t.e taka si mislish v momenta/ napravi taka che da q zadarjish kolkoto se moje po-dalgo do sebe si, pravi q shtastliva ....

sasha_90
10-25-2007, 06:51
Хубаво е,че си срещнал такова момиче,ама гледай да не я изпуснеш.

sapphirr
10-25-2007, 07:36
NEZEMNO krasiva,dobra-като гледам как преплиташ родовете,ясно е 4е си влюбен.
само,4е в тоя коментар не става ясно ти съвет ли искаш,питаш ни дали тя е "жената",оплакваш се или ве4е си с нея-кое от вси4ко е.




sega sam vluben...v momi4e moje bi perfekntno....Dali sam edin ot malkoto koito imat momi4e kato neq...Misla si 4e ako q izpusna :-s -нещо няма логика.как може да се се притесняваш,4е има вероятност да "изпуснеш" един 4овек,при положение,4е ти ве4е си с него.:-s :-s :-s

освен това не бъркай моментната тръпка с желанието да прекараш цял живот с някой-има разлика.

П.С.и ако не е тайна на колко години си?като ми кажеш и после аз ще ти кажа дали това е "ЖЕНАТА".сделка има ли?

Dark_Angel_F
10-25-2007, 07:40
Ами мисля че ако тя е точния човек за теб то тя би била единствената за теб . За това дръж здраво и не пускай ... :)

Ivotoo
10-25-2007, 08:05
Познато чувство и аз в момента съм в същата ситуация,само че аз вече съм с нея. :smt007

Radeto_
10-25-2007, 09:33
Хубаво е,че си срещнал такова момиче,ама гледай да не я изпуснеш.
=D>

GregoryHouse
10-25-2007, 09:46
Ъ...не че искам да ти развалям идилията...ама ти пък зададе въпроса...възможно е е тя да е "жената",но това е само ако вярваш в съдба и прочие...пък аз съм атеист и не вярвам в нищо...така че за мен е по логично да си заслепен от любовта си...все пак повечето хоира са така...до определен момент...щом е толкова красива и добра...(в какво е добра незнам...) това вероятно само подсилва ефекта...но пък кой знае...може би това е "жената"...щом я обичаш само да си прецакал нещата !

sLaDkA_GrEsHkA
10-25-2007, 10:56
spored men dori da q zagubish ne trqbva da sujalqvash, po dobre se radvai che izobshto si q imal i e imalo neshto istinko mejdu vas ;)

nestle
10-25-2007, 11:01
edvali e edinstvena prosto sega q obichash i tq e vsi4ko za tebe i za tova taka si mislish.No ne q ispyskai, radvai i se dokato mojesh ;) I badi shtastliv che si s neq, dori da q zagybish pak trqbva da si shtastliv che si imal neshto takova ;)

Iv4eTy
10-25-2007, 11:03
Не е важно какво мислят другите за твоето момиче. Важното е,че ти я обичаш и за теб тя е най-прекрасната. Просто ти не я изпускай.

proba66
10-25-2007, 13:41
NEZEMNO krasiva,dobra-като гледам как преплиташ родовете,ясно е 4е си влюбен.
само,4е в тоя коментар не става ясно ти съвет ли искаш,питаш ни дали тя е "жената",оплакваш се или ве4е си с нея-кое от вси4ко е.




sega sam vluben...v momi4e moje bi perfekntno....Dali sam edin ot malkoto koito imat momi4e kato neq...Misla si 4e ako q izpusna :-s -нещо няма логика.как може да се се притесняваш,4е има вероятност да "изпуснеш" един 4овек,при положение,4е ти ве4е си с него.:-s :-s :-s

освен това не бъркай моментната тръпка с желанието да прекараш цял живот с някой-има разлика.

П.С.и ако не е тайна на колко години си?като ми кажеш и после аз ще ти кажа дали това е "ЖЕНАТА".сделка има ли?

17 i polovina :) Snoshti ne bqh s sastoqnie da misla mnogo..i sam zadal
vaprosa obarkvashto :) ta vaprosa e Dali misla 4e tq e vsi4ko samo zashtoto sam vluben v neq.I dali ako skasame(ne dai boje)shte namerq druga koqto i tq da e "edinstvenata" i da si misla 4e druga kato neq nqma da nameria.Pitam momi4etata i mom4etata koito sa ima li po 2 ili pove4e istinski lubovni prejivqvaniq :)

sapphirr
10-25-2007, 14:25
ами аз съм оби4ала (нз доколко е било любов или по-скоро силно привли4ане) само веднъж и много ме нараниха,от тогава изпитвам само симпатии.така 4е мога само да предполагам как се 4увстваш сега.а по въпроса с "ЕДИНСТВЕНАТА" смятам,4е с твойте 18 е трудно да се каже дали ще си с нея цял живот,много се съмнявам.много мои приятели са казвали така и 4е завинаги ще са заедно,а сега не могат да се гледат или се подминават.тъй,4е наслаждавай се на момента и не го мисли за 30,40 години или за ве4ността напред...защото няма нищо ве4но

danger4343
10-25-2007, 14:25
Spored men gledai da ne izpusne6 momi4eto oba4e za6toto q obi4a6 a ne jivei s misalta 4e tq e idealna, za6toto idealni hora nqma.Obi4aite se badete 6tastlivi no, ne si misli 4e ako q zagubi6 nqma da moje da si nameri6 druga kato neq.

assd
10-25-2007, 17:06
не се залъгвай, и аз бях глупав навремето и много "перфектни" съм срещал - всички са един дол дренки...
няма перфектна, поне не сега му е времето - като стана на 30 тогава ще я търся тая перфектната (ако има 5 апартамента и 1 милион наследство - е те тва е перфектната :lol: )
са има само кур*и дето сатват само за едно нещо!

wasntme_
10-25-2007, 17:21
xixixi tyka sq be6e vreme za reklama na tva momi4e :mrgreen:

taaaa kakto i da e... men ne6ty oba4e me glojdi ot cqlata sityaciq... kak taka v dne6ny vreme moje eno mom4e na 17 da si misli 4e nqkoq e edinstvenata... 4ydq se tolkova li e perfectna be :shock:

tei de spored men ne si go nabivai tolkova mnogo v glavata 4e ee edinstvenoto momi4e i taka natatak... ama 6tom si q haresva6 draj si q de, ne q ispuskai ::: :mrgreen:

HePeAJIeH
10-25-2007, 17:34
spored men dori da q zagubish ne trqbva da sujalqvash, po dobre se radvai che izobshto si q imal i e imalo neshto istinko mejdu vas






+1

mariela_es
10-25-2007, 17:46
Личи си,че си заслепен от любов!Повече няма да коментирам-прави си сам извода.

koalka
10-25-2007, 17:50
Може би донякъде си заслепен...от красотата й.Може да е добра, но, за да имате връзка се изисква повече.Не я познаваш толкова добре.

sexy_momi4e
10-26-2007, 13:13
e 4ak da e EDINSTVENA ne vqrvam...prosto taka ti se struva

alkobalko
10-27-2007, 06:21
Нищо не ти пречи да опитате.

hatercrew
10-27-2007, 14:35
:-) :-) :-) :-) hmmm o4evidno si mnogo vluben tova e strahotno :-) :-) :-) gledai da ne e izpusne6 ei :oops: :oops:

Ch0c0la73
10-27-2007, 14:48
spoks ne si misli za tova 4e 6te q izpusne6 ... zaslepen si ot luibovta tova e taka .. i vinagi kogato si vluiben v nqkoi si misli6 4e e perfekten i 4e dr kato nego nqma i 4e nikoga nqma pove4e da haresva6 nqkogo taka ili pak 4e vseki sledva6t ne moje da se sravnqva s predi6niq 4ovek...spokoino minala sum po toq pat..sled mesec dva moje i mn mn pove4e da ti mine..vremeto zatapqva vsqko edno use6tane..nikoga nqma da q zabravi6, no 100% 6te nameri6 dr koqto da predizvikva su6tite 4uvstva :) nedei da s imisli6 za tova 4e 6te q izgubi6 i kakvo 6te 4usvtva6 togava ... radvai se na vremety v koeto q ima6 :) za6toto posle ostava samo bolkata i spomenite :) dano mn mn dulgo da ste zaedno i da ste mn mn mn 6tastlivki :) uspeh4eta ;-)

flowerlina
10-27-2007, 17:14
Ъ...не че искам да ти развалям идилията...ама ти пък зададе въпроса...възможно е е тя да е "жената",но това е само ако вярваш в съдба и прочие...пък аз съм атеист и не вярвам в нищо...така че за мен е по логично да си заслепен от любовта си...все пак повечето хоира са така...до определен момент...щом е толкова красива и добра...(в какво е добра незнам...) това вероятно само подсилва ефекта...но пък кой знае...може би това е "жената"...щом я обичаш само да си прецакал нещата !
;-) Както винаги прав макар и седнал :)

sLaDkA_GrEsHkA
10-27-2007, 22:12
kato gledam mai seki pishe bez da chete mnenieto na drugiq taka che ISKRENO BLAGODARQ NA HePeAJIeH CHE MI E OBURNAL VNIMANI :mrgreen:

MiMcHeToOo
10-27-2007, 22:39
Ае обичайте се и не задавай тъпи въпроси.. Вместо да седиш тука и да питаш глупости ходи я нагушкай ;-) :wink: =P~

vikipf
10-28-2007, 08:53
NEZEMNO krasiva,dobra-като гледам как преплиташ родовете,ясно е 4е си влюбен.
[/b]

Не "НЕЗЕМНА красива", ами "НЕЗЕМНО красива" !


Ами да както каза някой... "просто поредната ЕДИНСТВЕНА"... Може би.. ;) Може би не...С времето ще разбереш... Но ако продълбжаваш с това колко е красива.. И да и повтаряш колко я обича, връзката ви няма да просъществува още дълго... :wink:

Josefinne
10-28-2007, 09:14
Има една приказка: Bеаuty is in the eye of the beholder. Какво значение има как я виждат другите, важното е,ч е за теб тя е идеална и щом я виждаш такава - тя е такава. Може след време да я разлюбищ и вече да не ти се вижда толкова идеална - тогава му мисли. Сега се наслаждавай на момента, че си намерил идеалното момиче за теб, а щом е и с теб - грешка няма. Живей си в Рая, че и без това не се знае кога ще ти изтече визата за там ;).