PDA

View Full Version : Кой ще е новия кмет според вас ?



Batko_gesh
10-25-2007, 06:44
Кой ще е новия кмет според вас ?

quench
10-25-2007, 06:47
момче от село ще е, щти кажа

DisciplineAndOrder
10-25-2007, 06:57
Предполагам,че пак Бойко Борисов.

Mooo6no
10-25-2007, 06:58
Бих предпочел Займов.

fake
10-25-2007, 12:33
кмет на кое?

Totalitarianist
10-25-2007, 12:43
Кмета трябва да се назначава от Вожда, изборите са глупава работа :?

krem4et0
10-25-2007, 12:50
на Свищов ще е пак същия, въпреки че аз няма даси дам гласа за него. Просто няма рвеална алтернатива, въпреки че ни закопа града в такива заеми, че не е истина. Станислав Благов се казва.
За София сигурно питаш- Бойко борисов има ли алтернатива? Аз не виждам сред кандиатите такава, въпреки ч аз лично не мога да го трая и ми е адски антипатичен.

http
10-25-2007, 12:50
Кажи знаеш ли кой е на Замов дядо му?

Democrat
10-25-2007, 13:01
Кажи знаеш ли кой е на Замов дядо му?
Стига с това бе #-o едно и също повтаряте всички.
Човека си каза истината за дядо му, че е не е бил такъв, но дори и да е...
Значи ти си точно копие на дядо си така ли???

victimofpain
10-25-2007, 13:07
Всички проучвания сочат към Бойко Борисов, тъй че си оставаме май със същия кмет...сигурно и без балотаж ще минем тая година

http
10-25-2007, 13:19
Всички проучвания сочат към Бойко Борисов, тъй че си оставаме май със същия кмет...сигурно и без балотаж ще минем тая година
Може ако минете без балотаж, да избирате и правителство предсрочно...

SweetTeEscaPe
10-25-2007, 13:25
а в Бургас - Йоанчо. Всичко е нагласено, просто нямам думи....
Пепел ти на устата - ако тоя ни е кмет още един мандат, аз се изнасям от Бургас.Аз ест нямам 18, че да гласувам,обаче стискам палци да не е Йоан или Фуклин (Ваклин Стойновски).Определено съм за Димитър Николов от Герб - най - свестен ми и изглежда,а пък и баща ми го познава. :mrgreen:

da_potrebitel_sam;)
10-25-2007, 14:16
Кой ще е новия кмет според вас ?
az :-D

bloodfrozen
10-25-2007, 14:38
на Свищов ще е пак същия, въпреки че аз няма даси дам гласа за него. Просто няма рвеална алтернатива, въпреки че ни закопа града в такива заеми, че не е истина. Станислав Благов се казва.
За София сигурно питаш- Бойко борисов има ли алтернатива? Аз не виждам сред кандиатите такава, въпреки ч аз лично не мога да го трая и ми е адски антипатичен.
Не мисля, че за пореден път Благов ще стане кмет. Не е направил нищо, което да му гарантира кметския пост и на тези избори (освен ако не е подкупил хората да гласуват за него). Сега е ред на някой друг..
А за София - може би пак ще бъде избран Бойко Борисов. Бях гледала по вестниците някакво проучване, според което той ще е с най-много гласове. :roll:

Disrespect
10-25-2007, 14:45
боли ме хуя...всичките са еднакви

David Villa
10-25-2007, 18:42
За жалост... отново Бойко Борисов, който е просто един сладкодумник... той говори, точно това, което другите искат да чуят (или по точно какво бедните хора искат) Както каза Мартин Заимов: "Аз обичам София, а той властта" Знайте... евентуална победа на Борисов ще го направи следващия премиер на България на парламентарните избори... нещо, от което България само ще загуби... Просто си представете Борисов, бивш бодигард в смокинг на среща на върха на ЕС, не изглежда сериозно, нали... И представете си това далеч ще бъде най-малкото зло!

krem4et0
10-25-2007, 21:46
на Свищов ще е пак същия, въпреки че аз няма даси дам гласа за него. Просто няма рвеална алтернатива, въпреки че ни закопа града в такива заеми, че не е истина. Станислав Благов се казва.
За София сигурно питаш- Бойко борисов има ли алтернатива? Аз не виждам сред кандиатите такава, въпреки ч аз лично не мога да го трая и ми е адски антипатичен.
Не мисля, че за пореден път Благов ще стане кмет. Не е направил нищо, което да му гарантира кметския пост и на тези избори (освен ако не е подкупил хората да гласуват за него). Сега е ред на някой друг..
А за София - може би пак ще бъде избран Бойко Борисов. Бях гледала по вестниците някакво проучване, според което той ще е с най-много гласове. :roll:
Кой казва, че не е подкупил? но си има твърд електорат, а останалите гласове ще се размият. Аз иначе съм крайно недоволна-8 години ужасна вода, 1 от най-скъпите в страната. Такса смет-най-висока в страната. Да не говорим за цирея и за 5 мил. дългове на общината.............

NSDAP
10-25-2007, 21:49
боли ме хуя...всичките са еднакви
=D>

StAkE
10-25-2007, 21:52
за наистина огромно съжаление ж сф маи ще е Бат Бойко