PDA

View Full Version : Какво мислите за Бат Бойко ?



Batko_gesh
10-25-2007, 05:45
??? :wink:

quench
10-25-2007, 05:47
много готин човек, ама му се дразня задето е решил да лиши родното селско стопанство от такъв прекрасен кадър като себе си.... :smt011

Mooo6no
10-25-2007, 05:59
По-добре да ни управляват управници свързани с мутрите, отколкото да ни управляват самите мутри. :)

Democrat
10-25-2007, 08:38
Мутра отвсекъде 8)

NSDAP
10-25-2007, 08:39
айдук,плаче за бесилката........

http
10-25-2007, 10:10
А какво мислие за снощните думи на партията му? Тя е решила да се бори против ДПС и тиглава ламя. Както и се обсъжда евентуално сваляне на правителството при значителна победа за него в София. Признавам че това е политически ход, с цел да кажи гласувайте - ще ви оттърва, но поне да се съзползваме от възможноста...

Totalitarianist
10-25-2007, 11:12
Национален предател :x

David Villa
10-25-2007, 17:55
За жалост... отново Бойко Борисов, който е просто един сладкодумник... той говори, точно това, което другите искат да чуят (или по точно какво бедните хора искат) Както каза Мартин Заимов: "Аз обичам София, а той властта" Знайте... евентуална победа на Борисов ще го направи следващия премиер на България на парламентарните избори... нещо, от което България само ще загуби... Просто си представете Борисов, бивш бодигард в смокинг на среща на върха на ЕС, не изглежда сериозно, нали... И представете си това далеч ще бъде най-малкото зло!

_BoSSy_
10-25-2007, 19:56
да,мутра е ама е голям тигър...нз мен ме радва

ThankYouVeryMuch
10-25-2007, 20:14
Според мен е достоен човек каквото и да казват. Сладкодумковци сте вие, които само пишете по форумите. Дайте една сериозна причина, за да казвате че е за бесилото. Най-малко, оправи доста от кочината, в която беше затънала в София. И някак си съм сигурен, че ще е кмет още дълго време.

David Villa
10-25-2007, 20:34
Ти на колко години си? Не че това има значение, аз съм само на 17 обаче съм сигурен че съм доста по наясно с политиката от теб. Чел сам адски много, интересувал съм се адски много, знам адски много неща в политическия жовот на България... Няма да тръгна да ти обяснявам причините поради които го наричам сладкодумник, но щом не си го забелязал, и да ти обясня... В днешно време в размитите предсстави на българина за политик уцеляват само лъжците и сладкодумниците, а Бат Бойко е и двете :wink:

NSDAP
10-25-2007, 20:40
Бат Бойко е анално податлив.........

StAkE
10-25-2007, 20:50
за да не ме баннат за псувни в форума ще кайа така

предпочитам тъп комунист отколкото тъпа кука!!! :smt067

ThankYouVeryMuch
10-25-2007, 21:27
Ти на колко години си? Не че това има значение, аз съм само на 17 обаче съм сигурен че съм доста по наясно с политиката от теб. Чел сам адски много, интересувал съм се адски много, знам адски много неща в политическия жовот на България... Няма да тръгна да ти обяснявам причините поради които го наричам сладкодумник, но щом не си го забелязал, и да ти обясня... В днешно време в размитите предсстави на българина за политик уцеляват само лъжците и сладкодумниците, а Бат Бойко е и двете :wink:

Наблюдавам работата му като кмет. От политика не се интересувам.
И аз съм на 17. А духа на дискусията е в това да обясниш на някого защо имаш своя позиция. Няма да си изгубиш времето ако се опиташ да ме "светнеш" по въпроса.

krem4et0
10-26-2007, 07:29
Не мога да го трая. Тъп и с високо самочувствие. Типичен селянин.

mon4eto
10-26-2007, 07:38
Istinski politik i 4ovek koito si izpalnqva obe6taniqta :wink:

Samo Bate Boiko :-)

Loshotia
10-26-2007, 08:22
Istinski politik i 4ovek koito si izpalnqva obe6taniqta :wink:

Samo Bate Boiko :-)

Кои обещания? С какви обещания дойде като кмет- реши ли проблема с боклука?-не! Направи ли пешеходен мост на орлов мост?-не! Реши ли проблема с кучетата?- не! Обеща, че няма да прави партия, спази ли го?- не!

David Villa
10-26-2007, 10:05
Ти на колко години си? Не че това има значение, аз съм само на 17 обаче съм сигурен че съм доста по наясно с политиката от теб. Чел сам адски много, интересувал съм се адски много, знам адски много неща в политическия жовот на България... Няма да тръгна да ти обяснявам причините поради които го наричам сладкодумник, но щом не си го забелязал, и да ти обясня... В днешно време в размитите предсстави на българина за политик уцеляват само лъжците и сладкодумниците, а Бат Бойко е и двете :wink:

Наблюдавам работата му като кмет. От политика не се интересувам.
И аз съм на 17. А духа на дискусията е в това да обясниш на някого защо имаш своя позиция. Няма да си изгубиш времето ако се опиташ да ме "светнеш" по въпроса.


Добре ще ти кажа бързо и накратко няколко негови действия, после ти сам ще си прецениш. Преди 3 дни в шоуто на Цветанка Ризова по Нова, което е преди новините той ясно си преписа на негово име неща в които той дори няма ни най-малка заслуга. Преписа си създаването на проектите и финансирането на новото околовръстно, което е абсолютно невярно! Цялата работа - създаването на проекти, финансиране, всичко е направено от правителството. Въпреки това той каза, че заслугата е негова.... Снощи пък като беше гост в Шоуто на Слави, го попитаха същия въпрос и знаеш ли как отговори: "Околовръстното го правим аз и Станишев" Какво мислиш дали не е нагъл лъжец. Преди година и половина като стана кмет в предизборните му обещания фигурираха неща като: "Ако до Декември 2007 няма създаден завод за преработка на боклуци и складирането им в специални хангари няма да се кандидатирам за кмет" Е има ли такъв завод? Всеки софиянец трябва да е наясно кой ще го управлява, как го управлява а не да оставя всичко в ръцете на неможещи и лъжещи хора. Борисов ако стане премиер ще направи същото като царя... ще обещае да оправи България за 800 дни, а само ще я разруши. Не бъдете повърхности и вниквайте в нещата това е единствения начин да не бъдете лъгани от изкусни лъжци ;)

LuCiFersAngeL
10-27-2007, 12:42
Добре изглежда за възрастта си :oops:

NSDAP
10-27-2007, 12:45
К У Р за Бойко Борисов!

Владимир Илич Ленин
10-27-2007, 12:58
Бойко Борисов е една нагла мутра, няма друго мнение по въпросът.

mgxpower
10-27-2007, 13:18
Мутра \:D/

^Sam90^
10-27-2007, 16:17
Пич е, кефи ме. А и мисля, че го бива за кмет.

ЕPu
10-27-2007, 16:22
Добре изглежда за възрастта си :oops:

да разбирам ли, че критериите ти за добър кмет се изчерпват с това той да изглежда добре??

аз пък мисля, че не го бива

Jack_Sparrow
10-27-2007, 16:36
Чиста мутра.Не го бива като кмет.Пълен селянин,говори само дивотии.Типичен тъпак.

chocoleptic
10-27-2007, 17:21
100% пич \:D/ Дано утре спечели изборите отново =D> ..

mgxpower
10-27-2007, 20:35
Добре изглежда за възрастта си :oops:

да разбирам ли, че критериите ти за добър кмет се изчерпват с това той да изглежда добре??

аз пък мисля, че не го биваЖена какво искаш :-|

InitialD
10-27-2007, 21:23
Въздух под налягане...много шум за нищо!Мисли си че като асфалтира булеварди е направил много неща...глупости даже не ги асфалтира правилно!Тц тц тц :smt018

Бърнард Монтгомъри
10-27-2007, 22:10
За този джентълмен ще кажа, че е МУТРА!

punk*disaster
10-28-2007, 19:02
ааа Бате Бойко много ме радфа ! :smt002 Доста неща за София направи , а и добре се изказва . От всички политици , с които съм успяла да говоря , той най ми хареса ! А след като ще ни прави и скейт-парк .... направо той е човека :grin:

луда
10-28-2007, 19:07
Пожарникар с образоваие на детска учителка
какво ли трябва да си мисля , айде да не си обиждам кмета :razz: :razz:

punk*disaster
10-28-2007, 19:10
Пожарникар с образоваие на детска учителка
какво ли трябва да си мисля , айде да не си обиждам кмета :razz: :razz:

не че нещо.... ама говориш , че той е необразован , а в профила ти пише "оспокой" !!! Пише се Успокой :::

NSDAP
10-28-2007, 19:12
get a dude life

луда
10-29-2007, 10:07
Пожарникар с образоваие на детска учителка
какво ли трябва да си мисля , айде да не си обиждам кмета :razz: :razz:

не че нещо.... ама говориш , че той е необразован , а в профила ти пише "оспокой" !!! Пише се Успокой :::

че аз не съм казала че съм образована
:razz:
ама няма да ставам кмет нито пък да си давам
... заради един скеит парк

знаеш ли все ми е тая кой ще е кмет
искам само слънце и да си пия кафенцето
някаде в планината с един дебел масур
и да им се смея на всичките тея кметове , политици
и всякакви такива елементи , също искам да ги
видя боси и напсувани , седящи на тротоара
както съм седяла аз , но нали се сещаш
че всичко не става така както го искаме
така че да са ни живи и здрави

morgana
10-29-2007, 11:17
http://img505.imageshack.us/img505/1310/boiko4558082previewbi7.jpg


:D

Disrespect
10-29-2007, 11:35
get a dude life

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

StAkE
10-29-2007, 23:32
да бе 4естита кука кмет....

и много ми е интересно какво се пъчи като от 1,5 милиона гласоподаватели тои спечели с 200 000 гласа и се кефи да го е*а

скейт парк няма да направи ама то заради него го няма стария...

monityY
10-30-2007, 10:12
Пичага 8)

Momchence
10-30-2007, 14:44
Гледам да не мисля за него :?

LuCiFersAngeL
10-30-2007, 18:17
Добре изглежда за възрастта си :oops:

да разбирам ли, че критериите ти за добър кмет се изчерпват с това той да изглежда добре??

аз пък мисля, че не го бива
Ами аз не съм от София и на мен не ми е кмет :-P . Да му мислят софианците - нали те са го избрали. :neutral:

LuCiFersAngeL
10-30-2007, 18:18
Добре изглежда за възрастта си :oops:

да разбирам ли, че критериите ти за добър кмет се изчерпват с това той да изглежда добре??

аз пък мисля, че не го бива
Ами аз не съм от София и на мен не ми е кмет :-P . Да му мислят софианците - нали те са го избрали. :neutral:

LuCiFersAngeL
10-30-2007, 18:20
Добре изглежда за възрастта си :oops:

да разбирам ли, че критериите ти за добър кмет се изчерпват с това той да изглежда добре??

аз пък мисля, че не го биваЖена какво искаш :-|
Моля без лични обиди. Ако се имате за нещо повече от мен ще си спестите подобни коментари.