PDA

View Full Version : дали ме харесва



jeni_to
10-25-2007, 08:01
значи с въпросното момче се запознахме април месец първо си писахме в 4ата и скайпа и след тва се видяхме
той дойде у нас да ми оправи една програма и видя на десктопа че е неговата снимка ама нищо не вика изненада се ....
и след няколко дена аз му казах по скайпа 4е го харесвам и той нищо не каза
пълно мълчание в продължение на няколко месеца вуждахме се по улиците позрдавявяхме се и толкоз ..
докато преди 1 седмица аз реших да му пиша и по4нахме да си лафим така както беше преди няколко месеца преди да разбере 4е го харесвам
и на другия ден той ми писа на по др аз и неска пак той ми писа :smt006 и мн се радвам когато ми пише :smt007
и нали аз му искам снимки тва онова то ние сме се вижда ли ама все пак де :smt007 прая му намеци
ония ден ми вика че няма нови снимки и аз викам кой ще а ся си сагам на десктопа ](*,) :-k
чудя се как така се реши да ми пише и има ли повод да се надявам на нещо :-k
пп момчето ми изглежда малко спамежливо :oops:

freedom
10-25-2007, 08:05
Амииии... първо-аз почти нищо не разбрах от цялата работа...Само това,че той ти е писал в Скаъп-а и ти очакваш той да има някакви чувства към теб и питаш нас дали е така... Ами ние не можем да ти отговорим,нито да ти помогнем... Попитай го направо..Рискуваш пак няколко месеца да не се поглеждате,ама.. ако стане така трябва да знаеш,че момчета бяга от теб като гадже и те иска само като приятелка... Айде успех!

pi0neer
10-25-2007, 08:05
ем ако те харесваше щеше да ти направи някой намек... или просто му харесва да бъде ухажван и желан... защо не му кажеш директно или да го питаш може ли да има нещо м-у вас... в скайпа .... там поне лесно... :)

vaniLL
10-25-2007, 08:09
moje naistina da e sramejliv , no spored mene si e mnogo pokazatelno za nego che si si slojila negova snimka na desktopa , a i che ne prechi da se sheguvash s tova ... kogato razbrah , che segashniq mi priqtel si e kachval moi snimki na telefona , usetih nakyde otiva rabotata ( az imah negovi snimki na moq tel edna sedmica po-rano , ama toi ne znaeshe togava :oops: )

ta moje bi e sramejlivichy , no spred men , za da pishesh na nqkogo imah kakvo da mu kajesh , a kogato e prosto cha - ne tri trqbva nqkakvi usluga ii pomoshti , go pravish , zashtot ti e priqtno da si prekarvash vremeto v razgovori s tocho tozi chovek . ne go pripirai i natiskai i she vidim kakvo shte se sluchi i ako ima razvitie , spodei :) kysmet :)

Devilkin:)
10-25-2007, 08:23
Мислиш ли, че ако те харесваше нямаше да предприеме нещо, след като си му казала, че го харесваш? Може да е срамежлив - добре, но поне да бяхте продължили с чата и срещите, а то...месеци наред само на ''здрасти''... Един човек ако проявява интерес не стои така безучастно и не оставя нещата просто да се случват.

П.С: използвай препинателни знаци :| наистина едва се разбира какво си искала да кажеш (:

GameMaster
10-25-2007, 08:37
E s1mnqva me edno pisane po Skype da ozna4ava 4e ima 4uvstva ...............kato izkash da razberesh dali ima 4uvstva k1m tebe go popitai po Skype taka 6te ti e po-lesno ;-) :mrgreen:

pi0neer
10-25-2007, 08:44
е нали и аз тфа казах :smt006

SlAdKoTy zLo
10-25-2007, 09:09
ем ако те харесваше щеше да ти направи някой намек... или просто му харесва да бъде ухажван и желан... защо не му кажеш директно или да го питаш може ли да има нещо м-у вас... в скайпа .... там поне лесно... :)


:wink:

mon4eto
10-25-2007, 09:23
Edva li te haresva 6tom ne ti e napravil nikav namek 8-[

bengi
10-25-2007, 09:30
нз за6то си седнала да пита6 нас...след катоима6 скъпе кат слънце...обесни му хажата напрао...ако се сагласи си на кеф...ако ли не майната му -той губи! :mrgreen:

GregoryHouse
10-25-2007, 09:54
Той-губи? Не той я сваля...ама както и да е...щом излишно отбелязала че е срамежлив...може би се среахува да си признае чувствата...ъъъ май ще ти се наложи да си по директна и настоятелна...щото ние мъжете понякога сме мноо тъпи говеда :-D ...пък ако не върже...ти губиш...

П.п: Казвам го да имаш стимул ;) ...не че не е така де :-D

hatercrew
10-28-2007, 12:38
ohh myjete ste takiva goveda ne e iskana prosto kazvai miu na pravo nema kvo da gubi ako i toi te haresva 6te ste 6taslivi ako ne ke si nameri6 dr govedo :oops: :oops: :wink: :wink: :wink:

MiMcHeToOo
10-28-2007, 12:40
Той-губи? Не той я сваля...ама както и да е...щом излишно отбелязала че е срамежлив...може би се среахува да си признае чувствата...ъъъ май ще ти се наложи да си по директна и настоятелна...щото ние мъжете понякога сме мноо тъпи говеда :-D ...пък ако не върже...ти губиш...

П.п: Казвам го да имаш стимул ;) ...не че не е така де :-D

+1

yuyuto
10-28-2007, 12:54
Ами ще видиш де дали ще ти пише... Не мога да гледам в бъдещето... :smt003
Ама щом не ти е писал дълго време след като си му казала, че го харесваш, може и да не те харесва... А ако е просто срамежлив и не знае какво да направи, трябва да го предразположиш да се отпусне, да види, че не си чак толкова страшна. :D
Аз лично смятам за по-вероятен 1-я вариант щот да бъде чак толкова срамежлив, че изобщо да не раегира не ми се връзва. :-|

sexy_momi4e
10-28-2007, 12:56
е щом си му правила толкова намеци и дори още продалжаваш,а той стои безучастен мисля,че не те харесва...едно писане по скайпа не означава нищо...