PDA

View Full Version : Къде в Пловдив мога да си намеря почасова работа?



TheIceDesert
10-25-2007, 09:44
На 14 съм и си търся почавоса работа,нещо като разнасяне на флайери и листовки или лепене на плакати, или изобщо нещо което няма да ми правят проблем за възрастта.Ако някой знае телефонен номер,адрес,уеб страница или просто поща моля да сподели с мен :)
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО! :) :)

LipSoFAnAnGel
10-25-2007, 10:28
Аз съм от Русе, но и аз искам такава работа.Преди замествах едно момче и разнасях вестници за 3 седмици :).Върви и питай в кауфланд, билла в твоя град може да има свободни места.В Русе няма :(

TheIceDesert
10-25-2007, 10:35
Като отида , какво точно да ги питам ? За разнасяне на вестници ли ? Благодаря предварително !

LipSoFAnAnGel
10-25-2007, 10:39
Да кажи искам да раздавам вестници,рекламни брошури и т.н.Имате ли свободно място :)

TheIceDesert
10-25-2007, 10:50
Мерси много ...! Други предложения :)

vodolei4e_m
10-25-2007, 13:05
това наистина е много добра работа, а и за 14-годишен човек е идеално. Като в голям град като Пловдив, Русе, такава работа лесно се намира, само трябва да търсиш. Има много фирми, рекламни агенции, хипермаркети и не само , потърси и разпитай :) Ще намериш сигурен съм, а и добри пари се изкарват (аз преди като раздавах флайери печелих по 5 лева на час)! успех :wink:
Питай приятели, познати, родителите си дори, братчеси квот се сетиш все някой ще знае, ама гледай да не се набуташ и накрая нищо да не ти платят, има много такива хора [-( Подпиши някакъв договор и се обеди че е валиден а не менте!

TheIceDesert
10-25-2007, 14:39
ясно ....! мерси много :) :) O:)