PDA

View Full Version : Нещо За Dj-те



pi0neer
10-25-2007, 09:54
Абе тука ф форума има ли хаус маняци .. и домашни дж.. тей да се изразя дет си праят миксове... с програмки и т.н. ако има да пишат тука да споеделяме миксове тфа онова тракс туй онуй... Темата е Забранена за чалгари... ако си такъв немаш право на глас :) :wink:

No_Limit
10-25-2007, 10:26
има едно парче което не е хаус амии... не мога да определя стила много е здраво само да го намеря ще ти го покажа :mrgreen:

Anf3tamin4o
10-25-2007, 10:26
Има разбира се :) но По скоро Хаус маняци 8)

Loshotia
10-25-2007, 10:35
Има, но има и такива, като господина над мен, които веднага ме оплюват, че не слушам истински хаус, затова си мълча аз.
Ти миксираш ли(автора)? Аз засега имам няколко не особено успешни опити- колкото за майтап, но мисля като се поосвободя малко да се заема сериозно.

pi0neer
10-25-2007, 10:49
ем... може да се каже.. с виртуал дж се казва програмата... и с техника .. hercules Dj Control mp3.. потърсете в гоогле и ще видите.. някой ако се интересува може и да му дам някой мой микс.. :) и кво разбирате под истински хаус... хауса е общо казано има поне 20 разновидности трибъл електро прогресив... много са мързи ме да ги пиша :)

Anf3tamin4o
10-25-2007, 10:58
ем... може да се каже.. с виртуал дж се казва програмата... и с техника .. hercules Dj Control mp3.. потърсете в гоогле и ще видите.. някой ако се интересува може и да му дам някой мой микс.. :) и кво разбирате под истински хаус... хауса е общо казано има поне 20 разновидности трибъл електро прогресив... много са мързи ме да ги пиша :)
Оплювам я защото човек не може да слуша хаус и чалга и да се нарича хаусър а под истински хаус се разбира да слушаш само хаус не да слушаш и метъл и чалга
Качи ги парчетата някъде и ще се радвам да ги чуя ;-)

comics
10-25-2007, 10:59
Еми има и такива, за които тази музика е живота им (визирам себе си ). Аз сега съм зарибен много по electro-то, въпреки че в момента наи-фрапиращ е minimal-a :) Иначе - да, миксирам си за кеф само от почти година ;)

comics
10-25-2007, 11:14
ем... може да се каже.. с виртуал дж се казва програмата... и с техника .. hercules Dj Control mp3.. потърсете в гоогле и ще видите.. някой ако се интересува може и да му дам някой мой микс.. :) и кво разбирате под истински хаус... хауса е общо казано има поне 20 разновидности трибъл електро прогресив... много са мързи ме да ги пиша :)
Оплювам я защото човек не може да слуша хаус и чалга и да се нарича хаусър а под истински хаус се разбира да слушаш само хаус не да слушаш и метъл и чалга
Качи ги парчетата някъде и ще се радвам да ги чуя ;-)
+1 Д0лу чалгата !!!!! тва са пълни ла*на, дет тря се разкарат от БГ сцената. Това е моето мнение. Като искасх да разнообразяваш хауса слушай electro trance progressive minimal drum and bass hardstyle techno, schranz ;) Аз така правя и години наред това е мойта музика, моят живот ;) Viva La Comics club, PR club, Masai ;)~

comics
10-25-2007, 11:22
какво се карате при положение, че всичките сте чалгарчета...

като искате да сте ъндърграунд слушайте кръст ;)
Да ме нарекат чалгар е най-голямата обида за мен!!! П0връща ми се 0т тая музика !!!!!!!!!

Timbaland
10-25-2007, 11:25
Електрониката,рока,техното и хауса ми са любимци най ги слушам.Попринцип отначало слушах предимно R&B i HIP-HOP и Mettal малко и разни други,ама мой роднина стана DJ в една дискотека и нали един ден отивам у тях сядам пред компа му ще пускам музика и като гледам Discography,техно,хаус пускам първата песен слушам пет минути и айде на Winamp-a на моя компютър и така се зарибих. :smt020

Spork
10-25-2007, 11:35
pi0neer раздела,мойто дете,раздела.... :smt018

Octofunk
10-25-2007, 13:02
От хаусърчета (ака фешъни) , които си мислят, че разбират от електронна музика и тръбят наляво-надясно, че това е най-яката музика и "същината на живота", а като ги питаш за имена от хауса те ти казват примерно Lucky You и............ :smt078 :smt078
Бегаите бе...

^Sam90^
10-25-2007, 13:48
Авторе, като си толкова голям "хаусър", не се ли досети, че това е стил музика => е за раздел Музика?! Близко е до акъла, но явно си прекалено голям "хаусър", за да го използваш.
И темата е забранена за "чалгари"? А ти кой си, че да се разпореждаш?
Има болезнено много теми за правене на мискове, използване на програми за това и "СаМо ХаУс". "I <3 HoUsE" и т.н. и т.н....
ох, патетично...

pi0neer
10-25-2007, 13:59
Бе кат не ви харесва не четете .. съжалявам.. ако може някой модератор да я премести темата.. щом не е за тука.... също така ми вище приятелите в www.myspace.com/djelectrodj и тогава пак ми кажете кой бил чалгаджия кой не ... и хауса няма нищо общо с фешанчетата нещо сте с грешна информация и точно тука дет се прайте на големи разбирачи сигурно даже незнайте кой са David amo & Julio Navas пример ви давам... И ако не бях зарибен хаусър дали щях да си харча парите на майка си ... ( понеже съм малък още ) да ходя в испания... да се насладя на истински клубен живот... за съжаление неможах да се насладя на ибиза.. но успях да ида в 1 дискотека.. която 50 - те евро който бяха за вход си заслужаваха.... дискотеката е ... www.pachalapineda.com това мисля и беше линк-а .... явно сички си мислите че по хаус за зарибени сички за гъзария щото хауса е фешън... можеби.. зарибени по некфи комерс лайна... като както казахте lucky you истинския хаус е ъндърграунда .... поне за мене.... познавам се лично и с мн добри и известни бг дж.. като балтазар диан и т.н. не виждам за кфо веднага тръгвате да нападате ... и си вадите изводи от някой тапаци дет се праят че слушат хаус праят се на маниаци а всъщност у тях дънят кондйо и се кефят.... :smt014

^Sam90^
10-25-2007, 14:06
хаха какво си тръгнал да се доказваш, даже вече и линкове пуска... толкова ли държиш всиииички да разберат, че слушаш Хаус? Е, точно това е позьорщината! ;)
И да те светна - след съгласна се пише Ьо, а не Йо (елементарни правила в нашия език ;) )

pi0neer
10-25-2007, 14:13
допълвам... за да си истински "хаусър" да се изразя като вас... не тря само да слушаш музиката. ... трябва да я чуваш... да я чувстваш в себе си .... не просто щото 2-3 парчета те кефят и вече аз слушам хаус слушаш на баба си лайната... а ако толкоз се интересувате ако ме питате за хаус.. да ви кажа няколко добри трак-а тей де напрао моят чарт.. поне за сега.. ако можете ги намерете ако неможете.. здраве да е :) Dustin Robbins & Allan Ramirez - Elektric Paco Maroto Remix , Dj Balthazar & JackRock - Elroy Doil ,Dj Balthazar & JackRock - Apex , Freddy Mercury - Living On My Own ( Tribal Remix), Danny Graham Feat. Clara Dacosta - Freakin (We Love Ibiza Remix), Elio Riso & Raffunk - To Be Or Not To Be ,House Of Pain - Jump Around (Micky Slim Remix) ,delicious feat. tiger lily - yours (dj sonic mix),Naed Mika - Schizomatic,Flat Mode - Play This Game, Juanjo Martin & Javi Reina - Sleepless in Madrid ,Made By Monkeys - I Try (Arenna Mix), 16. Rocco Mundo & Onno feat Mirlo - Je T'Aime (Jerome Ismα-) , Jimmy James - Fashionista (Terranova Circuit Mix) Ето Заповядайте ..... :smt011

pi0neer
10-25-2007, 14:15
пък ти сам 90 ли си къф си вари слушай кака камелия и мишо шамара и не ме занимавай с пубертетски проблеми вари си мажи пишката с одеклон да мирише на убул и вари еби козите на село айде жив и здрав посерко че и разбирач

Loshotia
10-25-2007, 15:10
ем... може да се каже.. с виртуал дж се казва програмата... и с техника .. hercules Dj Control mp3.. потърсете в гоогле и ще видите.. някой ако се интересува може и да му дам някой мой микс.. :) и кво разбирате под истински хаус... хауса е общо казано има поне 20 разновидности трибъл електро прогресив... много са мързи ме да ги пиша :)
Оплювам я защото човек не може да слуша хаус и чалга и да се нарича хаусър а под истински хаус се разбира да слушаш само хаус не да слушаш и метъл и чалга
Качи ги парчетата някъде и ще се радвам да ги чуя ;-)

Айде щом си толкова готин хаусър и така добре ме познаваш, докажи ми ако обичаш, че слушам чалга- то е хубаво да си вярваш, ама като си измисляш, поне си измисляй за себе си, защото ВЪОБЩЕ НЕ МЕ ПОЗНАВАШ. И слава Богу- с такива готини като тебе - нищо общо :x

Loshotia
10-25-2007, 18:20
пък ти сам 90 ли си къф си вари слушай кака камелия и мишо шамара и не ме занимавай с пубертетски проблеми вари си мажи пишката с одеклон да мирише на убул и вари еби козите на село айде жив и здрав посерко че и разбирач

Срам за хаус нацията...аз амфетаминчо чакам още да ми каже защо аджеба съм чалгарка

Octofunk
10-25-2007, 19:04
pi0neer бегай надалеч бе. Кой си ти да казваш какво всеки един от нас да слуша (седя по подписа ти). И аз не харесвам чалга, не я слушам, но не налагам мнението си, че никой друг не трябва да я слуша. Като ги кефи, океи, проблеми няма. Хауса в момента е толкова разводнен, че много малко неща са истински underground и те не са тези неща, които ти си изброил. Още повече, като гледам, че искаш да ходиш в Ибиза.... мнението ми се затвърждава. Най-добрата UNDERGROUND клуб-сцена в момента е в Берлин, не в Ибиза.

Ае поживо поздраво.

tuzaro
10-25-2007, 19:28
pi0neer ти си толкова хаусер колкото аз съм метал...

Anf3tamin4o
10-25-2007, 19:43
пък ти сам 90 ли си къф си вари слушай кака камелия и мишо шамара и не ме занимавай с пубертетски проблеми вари си мажи пишката с одеклон да мирише на убул и вари еби козите на село айде жив и здрав посерко че и разбирач

Срам за хаус нацията...аз амфетаминчо чакам още да ми каже защо аджеба съм чалгарка
Погледни си старата тема дето пусна преди време и яла пак да говориме

Loshotia
10-25-2007, 19:53
пък ти сам 90 ли си къф си вари слушай кака камелия и мишо шамара и не ме занимавай с пубертетски проблеми вари си мажи пишката с одеклон да мирише на убул и вари еби козите на село айде жив и здрав посерко че и разбирач

Срам за хаус нацията...аз амфетаминчо чакам още да ми каже защо аджеба съм чалгарка
Погледни си старата тема дето пусна преди време и яла пак да говориме

Темата, за която говориш я направих освен, че нямаше такава, а и защото исках да има някаква приемственост. Защото все някой или по някакъв начин те запалва по някаква музика- при мен съвсем случайно- записан диск на морето- аз си го свалих. Ако наистина ме познаваше, щеше да знаеш, че преди съм слушала не чалга, а регетон. А да направиш някой неориентиран човек такъв, какъвто искаш изобщо не е трудно. Мисли по дяволите!

Loshotia
10-25-2007, 20:11
Ето и линка за темата, която бях пуснала
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=118256
и, от която анфетаминчо реши, че съм бесната кючекчиика.

D-Formation
10-25-2007, 20:17
pi0neer ти още на Виртуала+Конзола ли си е брат? 8)

D-Formation
10-25-2007, 20:26
допълвам... за да си истински "хаусър" да се изразя като вас... не тря само да слушаш музиката. ... трябва да я чуваш... да я чувстваш в себе си .... не просто щото 2-3 парчета те кефят и вече аз слушам хаус слушаш на баба си лайната... а ако толкоз се интересувате ако ме питате за хаус.. да ви кажа няколко добри трак-а тей де напрао моят чарт.. поне за сега.. ако можете ги намерете ако неможете.. здраве да е :) Dustin Robbins & Allan Ramirez - Elektric Paco Maroto Remix , Dj Balthazar & JackRock - Elroy Doil ,Dj Balthazar & JackRock - Apex , Freddy Mercury - Living On My Own ( Tribal Remix), Danny Graham Feat. Clara Dacosta - Freakin (We Love Ibiza Remix), Elio Riso & Raffunk - To Be Or Not To Be ,House Of Pain - Jump Around (Micky Slim Remix) ,delicious feat. tiger lily - yours (dj sonic mix),Naed Mika - Schizomatic,Flat Mode - Play This Game, Juanjo Martin & Javi Reina - Sleepless in Madrid ,Made By Monkeys - I Try (Arenna Mix), 16. Rocco Mundo & Onno feat Mirlo - Je T'Aime (Jerome Ismα-) , Jimmy James - Fashionista (Terranova Circuit Mix) Ето Заповядайте ..... :smt011Г-н Хаус почакай малко защо си дал имената на най фалшивите и на най-комерсиалните DJ-и . Искам да се успокоиш малко.Предлагам ти да си напрайш някой микс на Виртуалния.

D-Formation
10-25-2007, 20:58
абе до онзи ден не са знаели какво е хаус, а вече раздават акъл...
аз от две години все питам какво аджеба е хаус и как да го позная и нито един "разбирач" не ми е обяснил...Никой "разбирач" няма да може да ти обясни.

Forslor
10-25-2007, 21:14
Ооо не всеки се самоизтъква къ'ф хаусър бил и колко разбирал от музика ..... ахахах хуххухухахаухаухаухаух блааахаухуахуахуа мехехеххехаах
Що не се хванете под ръчичка и да се скриете всички .
(Аз съм ъндър ковър ,тъй че не ме смятайте.) :lol:
В тоя форум няма нито един чистокръвен хаусър и няма и да има.

pi0neer
10-25-2007, 21:20
ае разбирач дай ми 5 бона и няя седя на виртуала ... ама ако искаш се фаним на техника да видим кой е по добър а ? а тука дет ми са праите на разбирачи 1 мога да ви кажа ... ОТ хора който немогат ми обеснята разликата между Trible & Electro И Който немогат да различат Къф стил музиката слушат... критика не искам...! А относо ъндърграунда .... кой решава кое е ъндърграунд ? ти дет си са писал д-форматион да не мислиш пък че димас е мн ъндърграунд ? Търсите и вие да се драчите .... кой бил хаусър кой не бил ! Ок Боли ма кура хаусър ли съм важното че обичам тази музика чувствам се свободен с нея и цял живот сум слушал такова и такова ще си слушам ако щете и пънкар ме наречете .... айде мн ви здраве :smt014

tuzaro
10-25-2007, 21:24
баце ти още малко ше ни биеш че не сме просветени по тоя въпрос-Кво е тва животно Хаус? недей така...

pi0neer
10-25-2007, 21:36
баце ти още малко ше ни биеш че не сме просветени по тоя въпрос-Кво е тва животно Хаус? недей така... ми ще се радвам ако сте просветени.. ама повечето не сте... тази тема не я напрайх нито да се изтъквам къф съм нит нищо просто я направих за да намеря хора с интереси кат мойте за да завържем някой лаф.... а не секи да се прай на разбирач .... може някой наистина да са .. ама повечето тука а и вобще в тоа форум влизат да се заяждат и да избиват комплекси.... както и да е ... жалко..

tuzaro
10-25-2007, 21:45
Абе, гуруто, я кажи как цял живот живееш с тази музика???

И ми обясни на мен какво е хаус, защото аз съм пънкар.. ;)

Е какво е хаус, ама не ми се измъквай да ми дадеш 2 линка, ами ми обясни какво е хаус, какво е нужно, за да характеризираме дадено парче за хаус, какво отличава хауса от другите близки стилове и т.н.може и на мене да обясниш кво е тва животно-хаус? аз кат еидин тъп чалгар не го знам, ама слушам една музика дето има много бас да не би да е тва? или е нещо друго?

Forslor
10-25-2007, 21:48
Абе, гуруто, я кажи как цял живот живееш с тази музика???

И ми обясни на мен какво е хаус, защото аз съм пънкар.. ;)

Е какво е хаус, ама не ми се измъквай да ми дадеш 2 линка, ами ми обясни какво е хаус, какво е нужно, за да характеризираме дадено парче за хаус, какво отличава хауса от другите близки стилове и т.н.
Момент да се поразтърси из гугълчо :lol:


Темата ми стана интересна ще фърлям по едно око от време на време :lol:

D-Formation
10-25-2007, 23:05
ае разбирач дай ми 5 бона и няя седя на виртуала ... ама ако искаш се фаним на техника да видим кой е по добър а ? а тука дет ми са праите на разбирачи 1 мога да ви кажа ... ОТ хора който немогат ми обеснята разликата между Trible & Electro И Който немогат да различат Къф стил музиката слушат... критика не искам...! А относо ъндърграунда .... кой решава кое е ъндърграунд ? ти дет си са писал д-форматион да не мислиш пък че димас е мн ъндърграунд ? Търсите и вие да се драчите .... кой бил хаусър кой не бил ! Ок Боли ма "мъжкия полов орган" хаусър ли съм важното че обичам тази музика чувствам се свободен с нея и цял живот сум слушал такова и такова ще си слушам ако щете и пънкар ме наречете .... айде мн ви здраве :smt014Абе мамин убавецо аз тия 5 бона да не мислиш , че на тебе ще ги дам. И не ми са прави на голям разбирач.От 4 години съм на техника и повярвай ми не си по-добър.

nO3Hau*
10-25-2007, 23:23
Здрасти видех сега тази тема :) . Аз също се занмавам с Виртуален Дж Мастеринг :P (лигавя се ) И аз съм Виртуал ДJ сега събирам мангизи за апаратура че на тоз комп е мн безинтересно батенце . и такам ..


Допълнение : след като видях поста си който написах като про4етъх заглавния пост на темата ,но видях че има 3 страници предположих че пак сте заформили караниците , стига се карахте бе , а и междудругото марзи ме да търся каде има човек който се е исказъл че на Virtal Dj е по добър отколкото този който работи с техника ...... но и аз ще кажа същото че виртуала е мнн далече от истината

nO3Hau*
10-25-2007, 23:30
оох пак ли тоз олигофрен exploidteen ги напраи тез спорове не се и осъмних като му видях гнусния аватар и подпис .....

ЕИ кретен спри да се месиш на всякаде ве шибаняк само спорове създаваш като не си фен на някоя тема не влизаи зада си исказваш гадното мнение което и без това не е от полза на никой ... кво ма ебе мене че ти си шибаняк който слуша гадна музика ? и не ти харесва това което харесва на мен ?

OtherDimension
10-25-2007, 23:38
интересно с какви убеждения трябва да си, за да ти е гнусен този аватар ? :lol:

i'm so excited!
10-25-2007, 23:39
пак ли тоя дърт чекиджия експлойтедтийн, да го ебъ и в карираната шапка, аман начи

tuzaro
10-25-2007, 23:40
интересно с какви убеждения трябва да си, за да ти е гнусен този аватар ? :lol:сигурно с леви :lol:

i'm so excited!
10-25-2007, 23:44
никога няма да ми писне да те еба в карираната шапка и да ще щипа по гъзъ

i'm so excited!
10-25-2007, 23:47
лошото е, че ти и на ненаситни мъже попадаш

i'm so excited!
10-26-2007, 00:00
аз нямам нищо общо :roll:
мъже, глупави същества, какво да ги правиш... :-D

pi0neer
10-26-2007, 02:15
ахааххахааххха.. друго освен това незнам кво да кажа сега и оште малко ме искарайте най големия грешник щот слушам хаус ебах му майката ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

pi0neer
10-26-2007, 08:34
Абе, гуруто, я кажи как цял живот живееш с тази музика???

И ми обясни на мен какво е хаус, защото аз съм пънкар.. ;)

Е какво е хаус, ама не ми се измъквай да ми дадеш 2 линка, ами ми обясни какво е хаус, какво е нужно, за да характеризираме дадено парче за хаус, какво отличава хауса от другите близки стилове и т.н. ta na4i nqq ti davam nikvi linkove... nit sha tyrsq v google... prosto shti kaja kvo mislq za men housa se razlichava ot drugite stilove s mnogoto so raznovidnosti s zvucheneto si s instrumentalite s istoriqta si... s progresa si ... sus prosto unikalnoto si zvuchene... Sus duljinata na trackovete koito sa znachitelno po dylgi ot tezi na drugite stilove muzika.. prosto 1 melodiq... no ritmi4no suchetana taka che da te nakara da tancuvash i da usetish muzikata v sebe si :grin: :grin: tfa e ot men ti ako iskash produljavai se zaqjdash prez *** mi e za tebe ;)

Anf3tamin4o
10-26-2007, 09:23
ако вместо тракова кажем композиция тези неща ще се отнасят и за класическата музика...
Много знаеш за класическата музика.Може би си им почитател.
Слушай си я и не се заяждай и най вече не спами темата с излишните си коментари.Време е вече да ти сложат бананче на Ника :-D

Morning
10-26-2007, 11:04
Ето едно мое парче... От първите ми
http://share.bol.bg/files/Yg36Heqkmy

Octofunk
10-26-2007, 11:15
Абе, гуруто, я кажи как цял живот живееш с тази музика???

И ми обясни на мен какво е хаус, защото аз съм пънкар.. ;)

Е какво е хаус, ама не ми се измъквай да ми дадеш 2 линка, ами ми обясни какво е хаус, какво е нужно, за да характеризираме дадено парче за хаус, какво отличава хауса от другите близки стилове и т.н. ta na4i nqq ti davam nikvi linkove... nit sha tyrsq v google... prosto shti kaja kvo mislq za men housa se razlichava ot drugite stilove s mnogoto so raznovidnosti s zvucheneto si s instrumentalite s istoriqta si... s progresa si ... sus prosto unikalnoto si zvuchene... Sus duljinata na trackovete koito sa znachitelno po dylgi ot tezi na drugite stilove muzika.. prosto 1 melodiq... no ritmi4no suchetana taka che da te nakara da tancuvash i da usetish muzikata v sebe si :grin: :grin: tfa e ot men ti ako iskash produljavai se zaqjdash prez *** mi e za tebe ;)

:smt001 :smt001 :smt001 :lol: :lol: :lol: :lol:

nO3Hau*
10-26-2007, 23:28
expolid не си приятен ве човек ... спри да пишеш гадните си постове , и btw ne се гнуся от цици тя да ги даде скинарката та да ти покажа какво трябва да се правят такива работи 4ичкио такава .

МОляте много спри да се правиш на господ мн дразнещ тип си не можеш ли сам да го проумееш #-o

pi0neer
10-27-2007, 02:52
edvali sha go proumee ako se beshe vidql ot strani shteshe se samoubie :razz:

metaxa
10-27-2007, 03:43
Ди-Джейте я да ми кажат някоя хубава пиратска програма за миксове :D :D :D (под пиратска имам предвид да имате или код или крак :P ) ПЛС

pi0neer
10-27-2007, 19:07
Ди-Джейте я да ми кажат някоя хубава пиратска програма за миксове :D :D :D (под пиратска имам предвид да имате или код или крак :P ) ПЛС http://www.zamunda.net/details.php?id=71543 Virtual Dj

http://www.zamunda.net/details.php?id=76280 Traktor Dj Mixer

:-({|=

D-Formation
10-27-2007, 20:48
pi0neer аре бе навитак аре се пробваме на техника?Виждам , че много разбираш може ли да ми кажеш как се изравнява BPM-то , че незнам. Бих се пробвал с тебе ама поне ти да имаше някаква техника. Май си оставаш на Виртуалния. 8-)

nO3Hau*
10-28-2007, 00:20
pi0neer аре бе навитак аре се пробваме на техника?Виждам , че много разбираш може ли да ми кажеш как се изравнява BPM-то , че незнам. Бих се пробвал с тебе ама поне ти да имаше някаква техника. Май си оставаш на Виртуалния. 8-)

Ха :D . прав си и ти . Иначе на какво работиш е Д ?

^Sam90^
10-28-2007, 00:23
Ех ех... днеска сме Хаус-манияци, утре ще сме ИМО http://sam90.hit.bg/emo.gif

pi0neer
10-28-2007, 02:18
pi0neer аре бе навитак аре се пробваме на техника?Виждам , че много разбираш може ли да ми кажеш как се изравнява BPM-то , че незнам. Бих се пробвал с тебе ама поне ти да имаше някаква техника. Май си оставаш на Виртуалния. 8-) ех и ти зе а се изживяваш в ролята на carl cox.. е балък ще си останеш... 1-во.. съм на 15 години и съм бачкал на техника общо накяде 20 часа... събрани.... и друго... със сигурност съм по добре от тебе когато ти си бил на 15 години или когато си бачкал само 20 часа с техника ... и дори ако беше от моя град можеше да се хваним да видим.. кой е по добре.. другото което е съм тренирал на грамофони а не на плеъри..

FreAK_
10-28-2007, 08:50
Хаха и кво на 15 в Плазма :D :lol: :lol:
Човече я се съвземи малко! Въобще правиш ли разлика между различните стилове електронна музика.
Доста музика, трябва да изслушаш, за да можеш да почнеш да разбираш и да миксираш правилно.
То секи може да каже- Мразя чалга, мноу ме кефи сетчето на Кокс, уу вече съм хаус манияк ДЖ... :D

Виждам, че си запален, продължавай, но преди да почнеш да парадираш събери достатъчните знания за музика, за стилове, за ДЖи, за техника.

Успех ти пожелавам :-D

D-Formation
10-28-2007, 09:44
pi0neer аре бе навитак аре се пробваме на техника?Виждам , че много разбираш може ли да ми кажеш как се изравнява BPM-то , че незнам. Бих се пробвал с тебе ама поне ти да имаше някаква техника. Май си оставаш на Виртуалния. 8-) ех и ти зе а се изживяваш в ролята на carl cox.. е балък ще си останеш... 1-во.. съм на 15 години и съм бачкал на техника общо накяде 20 часа... събрани.... и друго... със сигурност съм по добре от тебе когато ти си бил на 15 години или когато си бачкал само 20 часа с техника ... и дори ако беше от моя град можеше да се хваним да видим.. кой е по добре.. другото което е съм тренирал на грамофони а не на плеъри..Когато събереш пари и си купиш DJM-600 и 2х CDJ800 Тогава ще говорим кой е по-добре.Тъпо лапе отивай да са прайш на велик DJ някъде другаде.

pi0neer
10-28-2007, 10:42
всъшност вече имам DJM 909 ... Имам парите и за 2 cdj100 но в момента бачкам в на леля ми фирмата и до 3-4 месеца ще имам за cdj1000 mk2 поне кат ще е техника да е хубава.... :D

pi0neer
10-28-2007, 11:42
Хаха и кво на 15 в Плазма :D :lol: :lol:
Човече я се съвземи малко! Въобще правиш ли разлика между различните стилове електронна музика.
Доста музика, трябва да изслушаш, за да можеш да почнеш да разбираш и да миксираш правилно.
То секи може да каже- Мразя чалга, мноу ме кефи сетчето на Кокс, уу вече съм хаус манияк ДЖ... :D

Виждам, че си запален, продължавай, но преди да почнеш да парадираш събери достатъчните знания за музика, за стилове, за ДЖи, за техника.

Успех ти пожелавам :-D а всъщност карл пуска техно :) и ацид хаус къфто аз не слушам тъй че негови сет-чета .. едвали :) иначе по добър от него едвали има .. :) стиловете си ги знам.. техниката .. там немога да кажа нищо .. за сега :) имам кво да уча от 2 години се занимавам с вируала.. не ми пречи и още 2 да се занимавам :) важно е кво ще постигна ..

D-Formation
10-28-2007, 13:18
Хаха и кво на 15 в Плазма :D :lol: :lol:
Човече я се съвземи малко! Въобще правиш ли разлика между различните стилове електронна музика.
Доста музика, трябва да изслушаш, за да можеш да почнеш да разбираш и да миксираш правилно.
То секи може да каже- Мразя чалга, мноу ме кефи сетчето на Кокс, уу вече съм хаус манияк ДЖ... :D

Виждам, че си запален, продължавай, но преди да почнеш да парадираш събери достатъчните знания за музика, за стилове, за ДЖи, за техника.

Успех ти пожелавам :-D а всъщност карл пуска техно :) и ацид хаус къфто аз не слушам тъй че негови сет-чета .. едвали :) иначе по добър от него едвали има .. :) стиловете си ги знам.. техниката .. там немога да кажа нищо .. за сега :) имам кво да уча от 2 години се занимавам с вируала.. не ми пречи и още 2 да се занимавам :) важно е кво ще постигна ..с една дума "нищо" :-D

pi0neer
10-28-2007, 20:05
Не Всички Сме Като Тебе :razz:

nO3Hau*
10-29-2007, 14:42
Аве да ва Еба в Газа как сабирате толкова мн пари ве ;( . АЗ МАй нА ТОЗ Ибания ВИРТУАЛ шСИ УМРАААА!!!!!!!!!!!

pi0neer
10-30-2007, 13:41
Kat imash jelanie.. bachkash sabirash pari.... roditeli pomagat i kopuvash... kat nqmash jelanie s vruzki se urejdash v nekoi club i tam se uchish i realizirash.. :) pyk ako nqmash vruzki ostava talant da imash inache trudno moe se uredish nekade osven po detski diskoteki no vse e neshto :smt098

nO3Hau*
11-01-2007, 19:19
Kat imash jelanie.. bachkash sabirash pari.... roditeli pomagat i kopuvash... kat nqmash jelanie s vruzki se urejdash v nekoi club i tam se uchish i realizirash.. :) pyk ako nqmash vruzki ostava talant da imash inache trudno moe se uredish nekade osven po detski diskoteki no vse e neshto :smt098


аааах мерси че беше ти да ми обясниш как стоят нещата задължен съм ти

D-Formation
11-01-2007, 19:59
Kat imash jelanie.. bachkash sabirash pari.... roditeli pomagat i kopuvash... kat nqmash jelanie s vruzki se urejdash v nekoi club i tam se uchish i realizirash.. :) pyk ako nqmash vruzki ostava talant da imash inache trudno moe se uredish nekade osven po detski diskoteki no vse e neshto :smt098


аааах мерси че беше ти да ми обясниш как стоят нещата задължен съм тиааа той освен , че е много добър DJ може да дава безценни съвети :D

nO3Hau*
11-02-2007, 08:15
Kat imash jelanie.. bachkash sabirash pari.... roditeli pomagat i kopuvash... kat nqmash jelanie s vruzki se urejdash v nekoi club i tam se uchish i realizirash.. :) pyk ako nqmash vruzki ostava talant da imash inache trudno moe se uredish nekade osven po detski diskoteki no vse e neshto :smt098


аааах мерси че беше ти да ми обясниш как стоят нещата задължен съм тиааа той освен , че е много добър DJ може да дава безценни съвети :D

Това и сам го разбрах бате .Ади успех на вас :) :-({|= скоро да слушам малко ваша музика

nO3Hau*
11-03-2007, 17:30
http://www.youtube.com/watch?v=SzTVY-lUu6s

^туй какво е??

мене на tribal ми бии... да кажат по вещите

D-Formation
11-03-2007, 19:06
http://www.youtube.com/watch?v=SzTVY-lUu6s

^туй какво е??

мене на tribal ми бии... да кажат по вещитеТова е tribal колкото аз съм китаец.Според мен смесица от pop и funky..

nO3Hau*
11-04-2007, 13:24
добре ве отворко затова казах да кажат по вещите..... не се пали

D-Formation
11-04-2007, 19:33
добре ве отворко затова казах да кажат по вещите..... не се палиахахахахха никой не се пали но , те съветвам ако слушаш "хаус" повече от 2 месеца и неможеш да ми различиш фънки и трибал по-добре се откажи.



Funky : http://www.data.bg/f.php?fid=672131



Tribal : http://www.data.bg/f.php?fid=5961728 или си дръпни нещо на Jerry Ropero

D-Formation
11-04-2007, 19:39
добре ве отворко затова казах да кажат по вещите..... не се палиахахахахха никой не се пали но , те съветвам ако слушаш "хаус" повече от 2 месеца и неможеш да ми различиш фънки и трибал по-добре се откажи.



Funky : http://www.data.bg/f.php?fid=672131



Tribal : http://www.data.bg/f.php?fid=5961728 или си дръпни нещо на Jerry Ropero

D-Formation
11-04-2007, 19:43
добре ве отворко затова казах да кажат по вещите..... не се палиахахахахха никой не се пали но , те съветвам ако слушаш "хаус" повече от 2 месеца и неможеш да ми различиш фънки и трибал по-добре се откажи.



Funky : http://www.data.bg/f.php?fid=672131



Tribal : http://www.data.bg/f.php?fid=5961728 или си дръпни нещо на Jerry Ropero

pi0neer
11-04-2007, 22:05
тфа няя нищо общо ама нищо с trible... според мен е както каза d-formation....

nO3Hau*
11-05-2007, 00:23
добре добре .... не съм мн добър в разпознаването само ми кажи ти как го направи ? щото видя че има клип и затова и следователно е комерсиално пърче с женски вокали следва да е фънки . ок прав си но не се самозабравяй .. не си Dimas ... :?

а и ритъма не ли същия като на трибъл ? ? ? я се вслушай

Loshotia
11-05-2007, 09:56
Ще ме извините ама не можах да се стърпя: :razz:

BlueMushroom
11-05-2007, 13:33
Хаха и кво на 15 в Плазма :D :lol: :lol:

mm stranno no ne i nevazmojno...na purvoto mi party otidoh kogato bqh na skromnite 13 :grin:
sq ostavi fakta che v oneq godini sam izglejdala malka i nqkaksi ne na mqsto...vse pak vajnoto e che se zabavlqvah mnogo.i prodaljavam da go pravq.inache mi stava sladko kato se setq kak korema mi se svivashe na topka i cqlata trepereh predi da vlqza i sled partyto ne mojeh da povqrvam kakvo mi se e sluchilo.ushite mi bqha zagluhnali i sledvashtite 1 2 dena bqh v elaforiq.....yyy kato se setq i ne moga da ne se usmihna....

RAWRRR
11-05-2007, 13:59
Любимият ми DJ e Mindfuck.Но се съмнявам някой от вас да го е чувал,защото не пуска хаус и на неговите парита не ходи стадото. :-D :-D :-D

http://a919.ac-images.myspacecdn.com/images01/118/l_3501a4726a253713b7b3b5f4d3f1eea6.jpg

D-Formation
11-05-2007, 19:25
добре добре .... не съм мн добър в разпознаването само ми кажи ти как го направи ? щото видя че има клип и затова и следователно е комерсиално пърче с женски вокали следва да е фънки . ок прав си но не се самозабравяй .. не си Dimas ... :?

а и ритъма не ли същия като на трибъл ? ? ? я се вслушайахахахахах какъв трибал ве , луд ли си ?


Може да не съм Димас но , си разбирам от работата много повече от теб.

nO3Hau*
11-05-2007, 22:05
Eвала не съм го отричал че да го натякваш ;)

FreAK_
11-05-2007, 22:10
За песничката според мен е смесица между диско, електро, фънки и вокал.

А за трайбъла :razz: :lol:

Blue_Mushroom разбирам те, аз самата нямам 18 ( ощее 9 месеца), но все пак на 15 ми се струва доста рано за Плазма... ама като се замисля нещо са ми остарели разбиранията май :-D

Аве кефете се хора, само не парадирайте с нещо, което не умеете все още :-) Успех в реализирането

oTPoBHa
11-06-2007, 14:22
Хауса ми е блудкав и лигав.. определено не ми харесва като стил ..
предпочитам да слушам бруталната габа вместо хаус.. тва хауса е лиготия.. не знам ама ми е еднакво.. нито ритъма ме кефи нито нищо.. заеби тва треа да е ебати еднообразния танц.. не е за хора с буйна кръв като мен дето обичат да рипат и да скачат и да се опитват да се въртят на глава 8-) за сметка на това обаче обожавам дръменбейс . и джънгъл също. :) харесват ми и брейкбиитчета.. на това никога не можеш да умреш от скука. просто е невъзможно. :) според мен трябва да имаш ебати куция музикален вкус за да слушаш хаус. Зееееми тоя хаус брат... 8-) имам синтезатор касио цтк 691 използвам го предимно за СВИРЕНЕ макар, че понякога като ми доскучае си сглобявам някакви луупове, изсвирвам един бас, после с някакъв по интересен звук измислям мелодийка.. и се получава нещо мноо добро според мен.. не качвам на компютъра, всичко си седи в паметта на синтезатора.. ;) Но тъй като щом става дума за ПРАВЕНЕ на музика компютри нямат място поне според мен, на тези "виртуални диджеи" ще има кажа да не си мислят че са открили музиката в рамките на една компютърна програма, защото музиката като цяло е нещо много повече от това ! Музиката е изкуство, и не на всеки му се отдава.. какво ми е още мнението за музиката можете да прочетете в тема Кой може да свири на някакъв музикален инструмент или нещо от сорта..
Ае

D-Formation
11-07-2007, 17:07
Drum'n'Bass да го духа , ти също.

oTPoBHa
11-07-2007, 17:25
Благодаря, пак заповядай.. 8)

Octofunk
11-07-2007, 17:39
Drum'n'Bass да го духа , ти също.
Дечко...

D-Formation
11-07-2007, 17:47
Какво лошо има в това човек да си каже мнението 8) както тя казва , че трябва да имаш ебати куция вкус за да слушаш хаус защо аз да не си изкажа мнението независимо дали е тъпо или не. оТроВНа не всички сме с куци вкусове.

Octofunk
11-07-2007, 20:49
Какво лошо има в това човек да си каже мнението 8) както тя казва , че трябва да имаш ебати куция вкус за да слушаш хаус защо аз да не си изкажа мнението независимо дали е тъпо или не. оТроВНа не всички сме с куци вкусове.
За вкуса, ок, ама защо я обиждаш? И кой си ти да казваш, че да слушаш и да се кефиш на dnb е "куц вкус"? Мен dnb също не ме кефи, хаус също не особено (страшно много се комерсиализира за съжаление), но това не ми дава правото да казвам кое е хубаво и кое не. Това е... :|

oTPoBHa
11-08-2007, 12:18
Какво лошо има в това човек да си каже мнението 8) както тя казва , че трябва да имаш ебати куция вкус за да слушаш хаус защо аз да не си изкажа мнението независимо дали е тъпо или не. оТроВНа не всички сме с куци вкусове.

айде айде не се обеснявай ся искаше по скоро да ме обидиш, отколкото да си изкажеш мнението.
have a nice day :D 8-)

comics
11-08-2007, 22:15
Бе кат не ви харесва не четете .. съжалявам.. ако може някой модератор да я премести темата.. щом не е за тука.... също така ми вище приятелите в www.myspace.com/djelectrodj и тогава пак ми кажете кой бил чалгаджия кой не ... и хауса няма нищо общо с фешанчетата нещо сте с грешна информация и точно тука дет се прайте на големи разбирачи сигурно даже незнайте кой са David amo & Julio Navas пример ви давам... И ако не бях зарибен хаусър дали щях да си харча парите на майка си ... ( понеже съм малък още ) да ходя в испания... да се насладя на истински клубен живот... за съжаление неможах да се насладя на ибиза.. но успях да ида в 1 дискотека.. която 50 - те евро който бяха за вход си заслужаваха.... дискотеката е ... www.pachalapineda.com това мисля и беше линк-а .... явно сички си мислите че по хаус за зарибени сички за гъзария щото хауса е фешън... можеби.. зарибени по некфи комерс лайна... като както казахте lucky you истинския хаус е ъндърграунда .... поне за мене.... познавам се лично и с мн добри и известни бг дж.. като балтазар диан и т.н. не виждам за кфо веднага тръгвате да нападате ... и си вадите изводи от някой тапаци дет се праят че слушат хаус праят се на маниаци а всъщност у тях дънят кондйо и се кефят.... :smt014
eвала, батка, евала !!!

pi0neer
11-08-2007, 23:56
Хауса ми е блудкав и лигав.. определено не ми харесва като стил ..
предпочитам да слушам бруталната габа вместо хаус.. тва хауса е лиготия.. не знам ама ми е еднакво.. нито ритъма ме кефи нито нищо.. заеби тва треа да е ебати еднообразния танц.. не е за хора с буйна кръв като мен дето обичат да рипат и да скачат и да се опитват да се въртят на глава 8-) за сметка на това обаче обожавам дръменбейс . и джънгъл също. :) харесват ми и брейкбиитчета.. на това никога не можеш да умреш от скука. просто е невъзможно. :) според мен трябва да имаш ебати куция музикален вкус за да слушаш хаус. Зееееми тоя хаус брат... 8-) имам синтезатор касио цтк 691 използвам го предимно за СВИРЕНЕ макар, че понякога като ми доскучае си сглобявам някакви луупове, изсвирвам един бас, после с някакъв по интересен звук измислям мелодийка.. и се получава нещо мноо добро според мен.. не качвам на компютъра, всичко си седи в паметта на синтезатора.. ;) Но тъй като щом става дума за ПРАВЕНЕ на музика компютри нямат място поне според мен, на тези "виртуални диджеи" ще има кажа да не си мислят че са открили музиката в рамките на една компютърна програма, защото музиката като цяло е нещо много повече от това ! Музиката е изкуство, и не на всеки му се отдава.. какво ми е още мнението за музиката можете да прочетете в тема Кой може да свири на някакъв музикален инструмент или нещо от сорта..
Ае ae break beat-a kvo e ? da ne e raznovidnost ot metala xahhaxhxahaxhaxhaxh daje neznaish kvo e house ama inache ne ti haresva :) a drum and bass-a ne e li ednoobrazna melodiq... ??? protivorechish si hal haber si nqmash ot muzikata ama inache... dobre dobre sha sa opraish :D :D :D

nO3Hau*
11-09-2007, 17:36
:D :D :D :D

oTPoBHa
11-09-2007, 17:43
Хауса ми е блудкав и лигав.. определено не ми харесва като стил ..
предпочитам да слушам бруталната габа вместо хаус.. тва хауса е лиготия.. не знам ама ми е еднакво.. нито ритъма ме кефи нито нищо.. заеби тва треа да е ебати еднообразния танц.. не е за хора с буйна кръв като мен дето обичат да рипат и да скачат и да се опитват да се въртят на глава 8-) за сметка на това обаче обожавам дръменбейс . и джънгъл също. :) харесват ми и брейкбиитчета.. на това никога не можеш да умреш от скука. просто е невъзможно. :) според мен трябва да имаш ебати куция музикален вкус за да слушаш хаус. Зееееми тоя хаус брат... 8-) имам синтезатор касио цтк 691 използвам го предимно за СВИРЕНЕ макар, че понякога като ми доскучае си сглобявам някакви луупове, изсвирвам един бас, после с някакъв по интересен звук измислям мелодийка.. и се получава нещо мноо добро според мен.. не качвам на компютъра, всичко си седи в паметта на синтезатора.. ;) Но тъй като щом става дума за ПРАВЕНЕ на музика компютри нямат място поне според мен, на тези "виртуални диджеи" ще има кажа да не си мислят че са открили музиката в рамките на една компютърна програма, защото музиката като цяло е нещо много повече от това ! Музиката е изкуство, и не на всеки му се отдава.. какво ми е още мнението за музиката можете да прочетете в тема Кой може да свири на някакъв музикален инструмент или нещо от сорта..
Ае ae break beat-a kvo e ? da ne e raznovidnost ot metala xahhaxhxahaxhaxhaxh daje neznaish kvo e house ama inache ne ti haresva :) a drum and bass-a ne e li ednoobrazna melodiq... ??? protivorechish si hal haber si nqmash ot muzikata ama inache... dobre dobre sha sa opraish :D :D :D

не брат брейк биит е онова дето брейкърите куфеят на него нали се сешш 8-) относно хауса, нали се сещаш (мале стана ми навик да те подсещам) едно нещо като не ми харесва нема смисъл да го знам кво е, що е, как е. :) и недей на мен да ми разправяш, че съм музикално непросветена, защото свиря на два музикални инструмента и поне малко отмалко подбирам музиката която да слушам. :) поне не е хаус, а е нещо по-раздвижено. поне не заспивам всеки път когато пусна плейъра си ....
А дръменбейса си е ДРЪМ ЕНД БЕЙС ! ! ! ! СЕЩАШ ЛИ СЕ !?!?

pi0neer
11-09-2007, 19:57
ae neorentirano blokiralo lainence .... ti vobshte ... znaesh li koe e house i koe ne e .... chyla 1 parche... reshila si che e house ... i si kazala ne me kefi... drum and bass-a si e drum and bass... mejdu break beat i breakdance ima balkan razlika .... breakbeata sushto si e 1 vid house ... ima i razdvijen house ima i baven house vupros na interesi.... kat svirish na 2 instrumenta neznachi che imash haber ot muzika ...

oTPoBHa
11-09-2007, 20:54
"чула си някакво парче което всъщност не е било хаус и бла бла" - не ми е работа да разбирам дали е било хаус или не, след като не ми харесва, разбираш ли.. и намери някой друг пред когото да се доказваш колко си велик.. мен не можеш да ме впечатлиш нито със способностите си, нито с интелект, нито с това че се опитваш да се правиш на номер едно в тиин форум. сто пъти ти се каза :) прави се на интересен, ама на тези, които ти се кефят. аз не харесвам хаус, та да ми доказваш че знаеш толкова за него .. това не ме вълнува, разбираш ли :D
и ти пожелавам с най-любезния си тон всичко най хубаво и предлагам да прекратим този безмислен спор :)

pi0neer
11-09-2007, 21:17
zaebi... :razz:

D-Formation
11-10-2007, 10:58
"чула си някакво парче което всъщност не е било хаус и бла бла" - не ми е работа да разбирам дали е било хаус или не, след като не ми харесва, разбираш ли.. и намери някой друг пред когото да се доказваш колко си велик.. мен не можеш да ме впечатлиш нито със способностите си, нито с интелект, нито с това че се опитваш да се правиш на номер едно в тиин форум. сто пъти ти се каза :) прави се на интересен, ама на тези, които ти се кефят. аз не харесвам хаус, та да ми доказваш че знаеш толкова за него .. това не ме вълнува, разбираш ли :D
и ти пожелавам с най-любезния си тон всичко най хубаво и предлагам да прекратим този безмислен спор :) E при положение , че не ти е работа да слушаш и разбираш от House (както сама каза) е тогава как разбра , че за да слушаш тази музика трябва да имаш "ебати куция вкус" ?

oTPoBHa
11-10-2007, 11:43
"чула си някакво парче което всъщност не е било хаус и бла бла" - не ми е работа да разбирам дали е било хаус или не, след като не ми харесва, разбираш ли.. и намери някой друг пред когото да се доказваш колко си велик.. мен не можеш да ме впечатлиш нито със способностите си, нито с интелект, нито с това че се опитваш да се правиш на номер едно в тиин форум. сто пъти ти се каза :) прави се на интересен, ама на тези, които ти се кефят. аз не харесвам хаус, та да ми доказваш че знаеш толкова за него .. това не ме вълнува, разбираш ли :D
и ти пожелавам с най-любезния си тон всичко най хубаво и предлагам да прекратим този безмислен спор :) E при положение , че не ти е работа да слушаш и разбираш от House (както сама каза) е тогава как разбра , че за да слушаш тази музика трябва да имаш "ебати куция вкус" ?

човек, слушала съм хаус дотолкова, че да преценя, че не ми харесва.. ей тва искам да кажа през цялото време, ама то на глупавия човек как да му обясниш да не се хваща "буквално за думите" .. има къде-къде по хубава музика, която можеш да слушаш.. и по-смислена.. ама де да знам.. в днешно време секи намира смисъл в някакви супер ненормални неща.. имало си е хаус и преди 100% съм сигурна, ама нали в днешно време ако не си "емо/скейтър/пънкар/хекър/ъндърграунд/рапер/хаусър/метъл и т.н. си никой, народа решил, че трябва да се направи и ХАУС КУЛТУРА и вече ето ги новите хаус маняци.. вобще мнението ми е, че с направата на всяка нова субкултура човек се обезличава.. вече ще се измисли субкултура за всеки вкус.. и всеки ще може да бъде какъвто си иска.. и да подражава на това и.. .. е хайде, вече прекалено много станахме #-o ако нещата, които онзи пионер (бе вобще за всичките като него се отнася) ми ги беше казал преди 1-2-3 години, когато все още нямаше хаус маняци на всеки ъгъл, щях да му повярвам.. ама нейсе :| от един път всеки излезе супер квалифициран диджей, страхотен музикален разбирач, откривател на ново субкултурно общество.. не мисля, че преди е бил такъв, просто в даден момент, когато самият хаус е станал популярен, всеки си дърпа чергата към него и разправя какъв е.. ама що не иде на някой джаз музикант примерно да му говори за хаус..
*ЕДИН ПРЕНЕБРЕЖИТЕЛЕН ПОГЛЕД*
мнението ми за "куция музикален вкус" .. ми не изписах ли до сега 2-3-4-5-6 поста, в които твърдя защо не ми харесва хаус? още ли причини трябва да изброя, че да кажете най-накрая "даа, ето най-накрая една ясна причина, поради която не слушаш хаус" .. трябва ли с големи червени букви да напиша тезата и заключението от ей тия всичките постове, които написах, защо не ми харесва, по дяволите, хауса...? [-o<

D-Formation
11-10-2007, 12:15
"чула си някакво парче което всъщност не е било хаус и бла бла" - не ми е работа да разбирам дали е било хаус или не, след като не ми харесва, разбираш ли.. и намери някой друг пред когото да се доказваш колко си велик.. мен не можеш да ме впечатлиш нито със способностите си, нито с интелект, нито с това че се опитваш да се правиш на номер едно в тиин форум. сто пъти ти се каза :) прави се на интересен, ама на тези, които ти се кефят. аз не харесвам хаус, та да ми доказваш че знаеш толкова за него .. това не ме вълнува, разбираш ли :D
и ти пожелавам с най-любезния си тон всичко най хубаво и предлагам да прекратим този безмислен спор :) E при положение , че не ти е работа да слушаш и разбираш от House (както сама каза) е тогава как разбра , че за да слушаш тази музика трябва да имаш "ебати куция вкус" ?

човек, слушала съм хаус дотолкова, че да преценя, че не ми харесва.. ей тва искам да кажа през цялото време, ама то на глупавия човек как да му обясниш да не се хваща "буквално за думите" .. има къде-къде по хубава музика, която можеш да слушаш.. и по-смислена.. ама де да знам.. в днешно време секи намира смисъл в някакви супер ненормални неща.. имало си е хаус и преди 100% съм сигурна, ама нали в днешно време ако не си "емо/скейтър/пънкар/хекър/ъндърграунд/рапер/хаусър/метъл и т.н. си никой, народа решил, че трябва да се направи и ХАУС КУЛТУРА и вече ето ги новите хаус маняци.. вобще мнението ми е, че с направата на всяка нова субкултура човек се обезличава.. вече ще се измисли субкултура за всеки вкус.. и всеки ще може да бъде какъвто си иска.. и да подражава на това и.. .. е хайде, вече прекалено много станахме #-o ако нещата, които онзи пионер (бе вобще за всичките като него се отнася) ми ги беше казал преди 1-2-3 години, когато все още нямаше хаус маняци на всеки ъгъл, щях да му повярвам.. ама нейсе :| от един път всеки излезе супер квалифициран диджей, страхотен музикален разбирач, откривател на ново субкултурно общество.. не мисля, че преди е бил такъв, просто в даден момент, когато самият хаус е станал популярен, всеки си дърпа чергата към него и разправя какъв е.. ама що не иде на някой джаз музикант примерно да му говори за хаус..
*ЕДИН ПРЕНЕБРЕЖИТЕЛЕН ПОГЛЕД*
мнението ми за "куция музикален вкус" .. ми не изписах ли до сега 2-3-4-5-6 поста, в които твърдя защо не ми харесва хаус? още ли причини трябва да изброя, че да кажете най-накрая "даа, ето най-накрая една ясна причина, поради която не слушаш хаус" .. трябва ли с големи червени букви да напиша тезата и заключението от ей тия всичките постове, които написах, защо не ми харесва, по дяволите, хауса...? [-o< понякога и аз искам да си беше както преди няколко години когато самата музика не беше комерсиална и нямаше толкова много хора като тебе , който да разправят колко еднообразна била и тн.

oTPoBHa
11-10-2007, 14:59
какво? искаш да кажеш, че и преди не е имало "такива като мен" които да не харесват хауса? ..
ето ти малко история: Съвременната музика според мен започва да се развива от 50те години, когато популярен е бил джаза. Дейв Бърбек, Бъди Ричи и там още интересни имена са допринесли за така наречената "популярна музика". След появата на Битълс през 60те , се сформират вече групи с по-тежко звучене, определяно тогава като хард рок, а днес като съвсем други стилове и подстилове. Вълната от джаз минава на рок. Групи като Цепелин, Гранд Фънк, Криим, по късно Кис, Дио, Реинбоу дават начало за развитие на рока. Но края на 70те, началото на 80те години се появява диското, което измества рока, и така вълната от почитатели съответно се ориентира в другата посока. Но дори тогава е имало хора, които не харесват диското, а са продължавали да си слушат джаз, онзи натуралния джаз от 50те и преди това даже. От диското нататък - вече се появяват различни звучения, като поп, денс (както ги наричаме днес), хаус, купища видове на техното и т.н. Едно време това си е имало едно наименование - диско, музика за дискотека. Според мен сякакви видове и подвидове на електронната музика започва да се развива точно когато диското се появява. Тогава и много рок групи започват да вкарват електронни барабани в песните си - ето ти пак влияние на диското.
Обобщавам - преди няколко години хаусът не беше на мода, тогава повечето слушаха бритни спиърс и ъшър. Днес пак си ги слушат сигурно, ама преди те заемаха най-голяма популярност. Хаус се е слушало също, ама не е бил толкова разпространен, поради причината, че хората които са харесвали хаус, са били по-малко. Бритни и Ъшър преди време бяха най-достъпни, един вид музика за всяко ухо и всички им се кефеха. Беше ужасно модерно да слушаш бритни спиърс и бейби уан мор тайм . Сега вече е модерно да слушаш хаус и от един път изгряха много звезди.
Модите се променят - свиквай.. :wink: един ден, когато хауса залезе и бъде изместен от някой друг музикален стил, всички диджеи и хаусъри ще потънат вдън земя и на тяхно място, може би и същите хора, ще се появят такива, каквито са актуални за момента.
Колелото се върти, времето си минава.. и преди е имало хора, които не харесват хаус, а харесват джаз, ПРИМЕРНО. Това, че вече всичко живо слуша хаус.. е, вината не е твоя :|