PDA

View Full Version : Лак за коса



kuklata_90
10-25-2007, 10:30
laka za kosa za kakvo se izpolzva? ako si izpravq kosata i sloja lak 6te se zadurji li izpravena i na drugiq den za6toto kato q izpravq i legna da spa ne nakudrq.i ot laka kosata omaznav li se, vtvurdqva li se i li4i li si 4e e slojeno lak vurhu kosata?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

SlAdKoTy zLo
10-25-2007, 10:37
emi poprincip laka za kosa se slaga za zadarjane na pri4eskata az li4no izpolzvam taft mn sam dovolna i ot nego ne se omaznqva kosata a za izpravqneto nz ne sam probvala ;)

LipSoFAnAnGel
10-25-2007, 10:38
Лака за коса се използва за да се запази някаква прическа.За няккакви по екстравагантни прически или просто за бодлички и т.н.Моята коса е къдрева и аз си изправям само бритона и на него си слагам лак :)По добре е като си сложиш лак на другия ден да се изкъпеш, защото става мръсна :)Зависи от лака аз ползвам такъв ,който като го сложа и косата ми става много лъскава на тафт е:)

hungry_vampire_f
10-25-2007, 11:23
Бе ква е тая мания да си изправяте косите #-o Аз ако имах чуплива коса щях да си я къдря още повече... А и в момента са модерни къдрави прически. Като си напръскаш цялата коса с лак, след като я изправиш, ще стои супер изкуствено, като перука. И как мислиш изобщо да седиш с тоя лак няколко дни?! 1 - лакът издържа до 24 часа и 2 - няма да можеш да се решеш, щото ще ти стане цялата коса на бели прашинки все едно имаш пърхут. А и бай дъ уей фиксаторите не са много полезни за косата :-s

milla
11-01-2007, 07:53
използвах няколко пъти,сигурно е бил по-силен и косата започна да ми капе,добре че спрях,сега косата ми е по-добре

Devilka
11-01-2007, 09:23
Зависи както от лака,така и от косата.Аз си слагам зеления лак на Тафт и съм страшно доволна,наистина повдига косата,става много мека,лесно се разресва и има блясък.

fiama
11-01-2007, 11:58
Бе ква е тая мания да си изправяте косите Аз ако имах чуплива коса щях да си я къдря още повече... А и в момента са модерни къдрави прически. Като си напръскаш цялата коса с лак, след като я изправиш, ще стои супер изкуствено, като перука. И как мислиш изобщо да седиш с тоя лак няколко дни?! 1 - лакът издържа до 24 часа и 2 - няма да можеш да се решеш, щото ще ти стане цялата коса на бели прашинки все едно имаш пърхут. А и бай дъ уей фиксаторите не са много полезни за косата

Абсолютно съм съгласна! Действително след преса да сложиш лак на цялата коса не е много приятна гледка. Лакът не държи повече от ден. Естествено, ако не си измиеш косата от него ще има и на другия ден, но се образъва кофти "бял" ефект, точно като пархут. За вредата от фиксаторите няма както да говорим- с колкото и подхранваши съставки да се води лакът, истината е, че косата капе безобразно много от него. Лак се ползва рядко, за прическа изискваща локална фиксация- т.е. само на определена част от косата, а не цялата коса- просто на цялата седи изкуствено!

Marge
11-01-2007, 15:30
Тоя пърхут се появява като е сложен много лак или като е ресана косата след като има лак по нея.
Много си е добре лака пък да ви кажа, аз си слагам от една година всеки божи ден по доста лак на косата и още ми е на главата пък да не повярвате, странно а? Пфф мн сте изтръпнали, ебати спека за увреждане на тая коса...