PDA

View Full Version : има ли програма за...?



mery_andjela
10-25-2007, 11:42
има ли някаква програма,с която мога да си извадя само припева на дадена MP3.ако има моля да ми я кажете или може и линк.
Мерси!:)

naughtyyygirl
10-25-2007, 11:48
ако имаш програмата "Nero" с нея става, отваряш Nero Wave Editor, намираш песента от компютъра си и изрязваш това, която ти трябва ;) Лесно е, опитай! :)

mery_andjela
10-25-2007, 11:52
Благодаря ти много,веднага ще пробвам
:):):)

Котарана
10-25-2007, 12:05
Power MP3 Cutter Joiner с тази също става

mery_andjela
10-25-2007, 12:56
ако имаш програмата "Nero" с нея става, отваряш Nero Wave Editor, намираш песента от компютъра си и изрязваш това, която ти трябва ;) Лесно е, опитай! :)
СТАНА!!! Много сьм ти благодарна. Било е толкова лесни и ми е било в компа,а аз цял ден тьрся програми.
Благодаря ти още ведньж!!! :)

naughtyyygirl
10-25-2007, 13:15
ако имаш програмата "Nero" с нея става, отваряш Nero Wave Editor, намираш песента от компютъра си и изрязваш това, която ти трябва ;) Лесно е, опитай! :)
СТАНА!!! Много сьм ти благодарна. Било е толкова лесни и ми е било в компа,а аз цял ден тьрся програми.
Благодаря ти още ведньж!!! :)

Моля! :) и аз като го научих, се очудих, че не съм го знаела. Радвам се, че можах да ти помагна!

Forslor
10-25-2007, 13:21
mery_andjela
inconsolable_girl
Направо се почувствах длъжен да ви поздравя ,защото успяхте да се справите със Nero Wave Editor-а за сметка на останалата женска част без да наводните темата със тъпи въпроси. =D>

naughtyyygirl
10-25-2007, 13:25
mery_andjela
inconsolable_girl
Направо се почувствах длъжен да ви поздравя ,защото успяхте да се справите със Nero Wave Editor-а за сметка на останалата женска част без да наводните темата със тъпи въпроси. =D>
мерси, мерси за поздравленията :wink:

mery_andjela
10-28-2007, 09:40
mery_andjela
inconsolable_girl
Направо се почувствах длъжен да ви поздравя ,защото успяхте да се справите със Nero Wave Editor-а за сметка на останалата женска част без да наводните темата със тъпи въпроси. =D>
мерси, мерси за поздравленията :wink:
и аз благодаря за поздравленията,но не виждам какво сложно има в това nero wave editor. super елементарно е :)