PDA

View Full Version : Изгубени



zvezdichkaaa
10-25-2007, 11:53
ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ:Хора,които не са гледали края на Изгубени да не четат текста,защото могат да разберат как свършва.

Хора туко що изгледах последния епизод на 3-ти сезон и неможах да разбера края в смисъл накрая дадоха Джак как говори с Кейт на летище това значи,че са се измъкнали така ли?И на чие погребение ходи той?И още нещо песента в която Чарли се дави или по-скоро мелодийката от къде да си я дръпна,че ми се е заклещила в главата.10х предварително

SunSet_GirL
10-25-2007, 12:54
Аз мисля , че последната сцена , в която Джак и Кейт се срещат е нещо като ретроспекция преди да попаднат на острова.А погребението на което той отива , но няма никой друг освен него е на баща му.Мисля че всичко това се случва преди да отидат на острова.Гледала съм филма преди 3-4 месеца , и то без субтитри, незнам защо , но си мисля че дори след обаждането по радио станцията те пак няма да напусант Островът скоро - иначе филмът ще свърши :) Това е моето мнение , всички ще разберем какво ще стане Феруари месец , когато пуснат 5-я сезон :) апък песента е Oasis - Wonderwall или това е песента когато се среща за първи път с Дезмънд и пее под дъжда - и аз незнам точно :)

zvezdichkaaa
10-25-2007, 13:58
Ами то е просто мелодийка няква тъжна точно в момента в който Чарли умира :smt010 :smt011 .А значи има 4-ти сезон,така ли?

П.П.
Мерси и онази песен е хубава :wink: .

MusicIsTheKey
10-25-2007, 15:57
Няма пети сезон, тепърва ще излиза четвърти, объркала си се.

zvezdichkaaa
10-25-2007, 16:04
Няма пети сезон, тепърва ще излиза четвърти, объркала си се.

Да найстина сега забелязах,че не сум доогледала,извинявам се.

SunSet_GirL
10-25-2007, 18:48
Ами да , аз не съм в час много , защото го гледах доста отдавна :) "ABC обяви, че LOST ще има още 48 епизода, разпределени в 3 сезона, всеки от които ще има по 16 епизода"